Судије

Супер лига Србије (ж) 23/24 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Душан Петковић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маја Милошевић

Посматрач: Сузана Секулић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Доња Трнава

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Ненад Јеринић

Посматрач: Ана Минић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Иван Бошњак

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мирела Голић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Александра Радовановић

II помоћник: Марија Јовановић

Делегат: Марко Антић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Костић

Делегат: Марија Здравковић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Карађорђе

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Маријана Рајовић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Предраг Тороман

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Спортски центар Пампас

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Стојанац

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Посматрач: Сузана Секулић

II помоћник: Љубица Чубрило

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Ђорђе Чолић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Градски стадион Суботица

I помоћник: Маја Милошевић

Главни судија: Милица Јоксић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Делегат: Ана Тепшић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Стадион ФК Сента

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Милица Лемајић

Делегат: Зоран Митровић

Посматрач: Сузана Секулић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Горан Илић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Делегат: Душан Милић

Главни судија: Јелена Цветковић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Маријана Рајовић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Главни судија: Јелена Цојкић

Делегат: Милан Андрић

Стадион: Спортски центар Пампас

Делегат: Живка Комленац

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Мина Павловић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Костић

Посматрач: Сузана Секулић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Мирела Голић

Делегат: Зоран Митровић

Посматрач: Сузана Секулић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Марко Антић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: Градски стадион Суботица

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Андреа Мијаиловић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Делегат: Горан Илић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Делегат: Предраг Тороман

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Милан Андрић

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Зорица Жујовић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Мила Мошорински

II помоћник: Милица Лемајић

Делегат: Жељко Рељић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Александра Радовановић

II помоћник: Хелена Радовановић

Делегат: Ђорђе Чолић

Посматрач: Ана Минић

Стадион: Спортски центар Пампас

Главни судија: Јелена Међедовић

Делегат: Зоран Митровић

Посматрач: Даница Стојиљковић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Јована Старчевић

Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Делегат: Марко Антић

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Душан Милић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Стадион крај сомборске капије

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Посматрач: Сузана Секулић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Градски стадион Суботица

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Марија Јовановић

Делегат: Марија Здравковић

Главни судија: Милица Миловановић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Мина Павловић

Делегат: Ђорђе Чолић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Милица Лемајић

Делегат: Душан Петковић

Посматрач: Ана Минић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Александра Костић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

II помоћник: Љубица Чубрило

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Стадион ФК Сента

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Посматрач: Сузана Секулић

Стадион: Градски стадион Суботица

Делегат: Ана Тепшић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Мирела Голић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Посматрач: Сузана Секулић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Андреа Милошевић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Предраг Тороман

Стадион: Стадион крај сомборске капије

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Андреа Маринковић

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Горан Илић

Стадион: Стадион ФК Сента

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Мила Мошорински

Делегат: Ђорђе Чолић

II помоћник: Николина Марковић

Посматрач: Милица Кикановић

Стадион: Карађорђе

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Голић

Посматрач: Милица Кикановић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: Стадион ЖФК Машинац

Главни судија: Милена Ристић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Ћирковић Андријана

Делегат: Душан Милић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија

Делегат: Жељко Рељић

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Главни судија: Милица Миловановић

Посматрач: Јелена Морача

Стадион: Спортски центар Пампас

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Зорица Жујовић

Посматрач: Сузана Секулић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион СК Тиса Њерш

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Мирела Голић

Посматрач: Милица Кикановић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Посматрач: Јелена Морача

Делегат: Марија Здравковић

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Ивана Јовановић

II помоћник: Александра Костић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Зорица Жујовић

Главни судија: Милица Јоксић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Делегат: Марко Антић

Стадион: Стадион крај сомборске капије

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Маријана Рајовић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Посматрач: Сузана Секулић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион:

Нема података

Стадион: Стадион Чика Дача

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион: Стадион Чика Дача

Нема података

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22