Стадион: Краљ Петар Први
Делегат: Марко Осмајлић
Главни судија: Мирослав Матић
I помоћник: Немања Јовановић-Џајић
II помоћник: Жељко Ђурић
Четврти судија: Никола Тодоровић
Посматрач: Никола Томичић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Мирослав Буквић
Главни судија: Младен Јаковљевић
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Стефан Јеремић
Четврти судија: Данило Јеринић
Посматрач: Милан Јеремић
Стадион: Стадион ФК Будућност
Делегат: Звонко Јевремовић
Главни судија: Никола Ђорђевић
I помоћник: Никола Обрадовић
II помоћник: Александар Говедаровић
Четврти судија: Марко Гњатовић
Посматрач: Миленко Вукадиновић
Стадион: Градски стадион Шабац
Делегат: Александар Јовановић-Џајић
Четврти судија: Душан Белић
Главни судија: Никола Бикић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Бојан Томовић
Посматрач: Илија Брдар
Стадион: Стадион ФК Кабел
Делегат: Жељко Варагић
Главни судија: Мирослав Миленковић
II помоћник: Марко Живковић
Четврти судија: Никола Бикић
I помоћник: Милош Митић
Посматрач: Никола Томичић
Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор
Делегат: Томислав Савић
Четврти судија: Љубиша Борисављевић
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Александар Владић
II помоћник: Предраг Рађен
Посматрач: Ненад Ђокић
Стадион: Славко Малетин Вава
Делегат: Роберт Браун
Главни судија: Александар Лукић
I помоћник: Слободан Крстић
II помоћник: Бошко Божовић
Четврти судија: Саша Ранисавић
Посматрач: Роберт Киш-Чепеги
Стадион: Градски стадион под Краљевицом
Главни судија: Стефан Јекнић
Делегат: Горан Славковић
I помоћник: Немања Јовановић-Џајић
II помоћник: Стефан Јеремић
Четврти судија: Стефан Ђокић
Посматрач: Дејан Анђелковић
Стадион: Стадион ФК Будућност
Главни судија: Павле Илић
I помоћник: Небојша Савић
II помоћник: Урош Радовановић
Четврти судија: Мирослав Милетић
Посматрач: Зоран Шипчић
Делегат: Велибор Нововић
Стадион: Градски стадион Шабац
Главни судија: Стефан Ђокић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Јован Јовчић
Четврти судија: Ненад Ђорђевић
Посматрач: Дејан Димитријевић
Делегат: Драган Ковић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
I помоћник: Илија Ловре
Четврти судија: Александар Лукић
Посматрач: Драгомир Станковић
II помоћник: Илија Новаковић
Главни судија: Мирослав Матић
Делегат: Благоје Милошевић
Стадион: Краљ Петар Први
Посматрач: Иван Мркић
Делегат: Микица Милисављевић
Главни судија: Иван Вучићевић
I помоћник: Његош Тубић
II помоћник: Жељко Ђурић
Четврти судија: Иван Стаменковић
Стадион: Стадион ФК Кабел
Делегат: Предраг Ратковић
Главни судија: Предраг Јањуш
I помоћник: Бојан Томовић
II помоћник: Горан Шаин
Посматрач: Славко Тувеџић
Четврти судија: Драгутин Меничанин
Стадион: Градски стадион под Краљевицом
Делегат: Жарко Анђелковић
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Иван Цветковић
Четврти судија: Стефан Филиповић
Посматрач: Небојша Шијаковић
Стадион: Краљ Петар Први
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Александар Владић
II помоћник: Милош Митић
Четврти судија: Мирослав Миленковић
Посматрач: Илија Брдар
Делегат: Раденко Стевовић
Стадион: Стадион ФК Будућност
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Четврти судија: Игор Ковачевић
Посматрач: Горан Јовановић
Делегат: Момчило Марић
Главни судија: Стефан Јекнић
Стадион: Градски стадион Шабац
Делегат: Александар Симић
Главни судија: Милан Илић
I помоћник: Александар Марјановић
II помоћник: Иван Благојевић
Четврти судија: Саша Ранисавић
Посматрач: Зоран Шипчић
Стадион: Славко Малетин Вава
Главни судија: Александар Лукић
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Жељко Ђурић
Четврти судија: Марко Гњатовић
Посматрач: Јовица Шавија
Делегат: Радомир Елезовић
Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор
Делегат: Звонко Јевремовић
Главни судија: Никола Ђорђевић
I помоћник: Милош Тошић
II помоћник: Срђан Милићевић
Четврти судија: Стефан Ђокић
Посматрач: Милан Јеремић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Јован Беч
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Јован Јовчић
Четврти судија: Никола Петровић
Посматрач: Драгомир Станковић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Никола Бикић
I помоћник: Бојан Томовић
II помоћник: Горан Шаин
Четврти судија: Данило Јеринић
Посматрач: Горан Јовановић
Делегат: Зоран Трајановски
Стадион: Славко Малетин Вава
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Иван Цветковић
Четврти судија: Марко Гњатовић
Посматрач: Здравко Савић
Делегат: Милан Лојаница
Стадион: Краљ Петар Први
Делегат: Бранко Стојаковић
Главни судија: Саша Ранисавић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Александар Владић
Четврти судија: Мирослав Милетић
Посматрач: Драган Радовановић
Стадион: Стадион ФК Кабел
Делегат: Миодраг Радаковић
Главни судија: Младен Јаковљевић
I помоћник: Никола Обрадовић
II помоћник: Александар Говедаровић
Четврти судија: Марко Делибашић
Посматрач: Срђан Милутиновић
Стадион: Градски стадион под Краљевицом
Главни судија: Јелена Цветковић
I помоћник: Александар Марјановић
II помоћник: Иван Благојевић
Четврти судија: Стефан Филиповић
Посматрач: Дејан Анђелковић
Делегат: Мирослав Миливојевић
Стадион: Стадион ФК Будућност
Главни судија: Никола Петровић
I помоћник: Бојан Томовић
II помоћник: Немања Тодоровић
Посматрач: Михаило Јекнић
Четврти судија: Мирослав Миленковић
Делегат: Раденко Стевовић
Стадион: Стадион Швајцарија-Златибор
Посматрач: Светислав Марушић
Главни судија: Предраг Јањуш
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Јован Јовчић
Четврти судија: Иван Вучићевић
Делегат: Душан Томић
Стадион: Градски стадион Шабац
II помоћник: Немања Јовановић-Џајић
Главни судија: Мирослав Милетић
I помоћник: Илија Новаковић
Четврти судија: Данило Јеринић
Посматрач: Миливоје Аксентијевић
Делегат: Радисав Мутавџић