Стадион: ФК БАСК
I помоћник: Слободан Татомировић
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Делегат: Зоран Маринковић
Главни судија: Филип Марковић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Миланко Милићевић
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Марко Стојковић
II помоћник: Павле Давидовић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Лука Живковић
II помоћник: Предраг Свиленковић
Делегат: Саша Попов
Стадион: Стадион "Драган Дзајић"
Главни судија: Мирослав Милетић
I помоћник: Милан Пешовић
II помоћник: Александар Стојановић
Делегат: Остоја Ћургуз
Стадион: стадион ФК Железничар
Главни судија: Стефан Ђокић
I помоћник: Урош Стојковић
II помоћник: Милош Митић
Делегат: Витомир Мирковић
Стадион: стадион Рајко Митић - север - природна трава бр 2
Главни судија: Мирослав Миленковић
II помоћник: Бранко Галић
Делегат: Жељко Мохора
I помоћник: Алекса Рашчанин
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Бранислав Пјевовић
Делегат: Јован Боровић
II помоћник: Жељко Шолајић
Стадион: ФК Раднички
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Младен Јаковљевић
I помоћник: Никола Кубуровић
II помоћник: Никола Стојановић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Бојан Лалуја
II помоћник: Страхиња Ковач
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
II помоћник: Дејан Божић
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Филип Марковић
I помоћник: Милош Рајковић
Стадион: ФК Раднички
Делегат: Жељко Мохора
II помоћник: Ненад Радоичић
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Андреја Пиљак
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Александар Лукић
Делегат: Иван Бојовић
I помоћник: Небојша Савић
II помоћник: Милан Недељковић
Стадион: СЦ Шутеновац
Главни судија: Мирослав Милетић
I помоћник: Урош Радовановић
II помоћник: Милан Пешовић
Делегат: Мухамед Бихорац
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Милош Рајковић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Ведран Мишић
Главни судија: Младен Јаковљевић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Слободан Татомировић
Делегат: Зоран Маринковић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Витомир Симовић
Главни судија: Марко Бура
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Немања Братић
Стадион: Стадион "Драган Дзајић"
II помоћник: Немања Вучићевић
Главни судија: Мирослав Матић
I помоћник: Никола Чотрић
Делегат: Остоја Ћургуз
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Немања Арнаутовић
Делегат: Ведран Мишић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Перо Биочанин
Главни судија: Стефан Филиповић
I помоћник: Марко Живковић
II помоћник: Никола Стојановић
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Слободан Петровић
II помоћник: Милош Рајковић
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Тихомир Шошкић
Стадион: стадион ФК Железничар
Главни судија: Стефан Ђокић
I помоћник: Срђан Милићевић
Делегат: Витомир Мирковић
II помоћник: Милош Митић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Филип Марковић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Алекса Рашчанин
Делегат: Драган Савић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Предраг Рађен
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Мирослав Милетић
I помоћник: Небојша Савић
II помоћник: Милан Недељковић
Делегат: Петар Давидовић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Главни судија: Марко Карановић
I помоћник: Бранко Галић
II помоћник: Ненад Обренић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Ведран Мишић
II помоћник: Горан Богићевић
Главни судија: Денис Аћимовић
I помоћник: Марко Хрутка
Стадион: СЦ Шутеновац
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Марко Стојковић
II помоћник: Митар Недељковић
Делегат: Мухамед Бихорац
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Делегат: Жељко Мохора
II помоћник: Милош Рајковић
Главни судија: Иван Госпавић
I помоћник: Немања Братић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Главни судија: Никола Тодоровић
I помоћник: Жељко Шолајић
II помоћник: Илија Радисављевић
Делегат: Ведран Мишић
Стадион: ФК Раднички
Делегат: Милош Гороњић
Главни судија: Дејан Петровић
I помоћник: Денис Сулејмановић
II помоћник: Слободан Татомировић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Ђорђе Томић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Дејан Божић
Делегат: Зоран Миловановић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Никола Шћепановић
I помоћник: Александар Владић
II помоћник: Драшко Релић
Делегат: Саша Попов
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Димитрије Познановић
II помоћник: Бранислав Пјевовић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Стефан Микавица
I помоћник: Бранко Галић
II помоћник: Горан Божовић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Немања Арнаутовић
II помоћник: Тихомир Шошкић
Делегат: Милош Гороњић
Стадион: стадион ФК Железничар
II помоћник: Предраг Христов
Главни судија: Стефан Филиповић
I помоћник: Срђан Милићевић
Делегат: Витомир Мирковић
Стадион: Стадион "Драган Дзајић"
Главни судија: Предраг Симић
I помоћник: Небојша Савић
II помоћник: Милан Недељковић
Делегат: Остоја Ћургуз
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Влатко Урошевић
Делегат: Перо Биочанин
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
I помоћник: Марко Грујић
II помоћник: Марко Пурић
Главни судија: Данило Николић
Делегат: Дејан Ђуровић
Стадион: ФК Раднички
II помоћник: Дејан Божић
Главни судија: Денис Аћимовић
I помоћник: Тихомир Шошкић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Ђорђе Петровић
Делегат: Петар Давидовић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Марко Карановић
I помоћник: Милош Рајковић
Стадион: Атлетски стадион Нови Пазар
Главни судија: Предраг Симић
I помоћник: Урош Шаренац
Делегат: Мухамед Бихорац
II помоћник: Милан Недељковић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
II помоћник: Марко Хрутка
Главни судија: Дарко Јекнић
I помоћник: Јован Јовчић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Мирослав Миленковић
Делегат: Витомир Симовић
I помоћник: Андреја Пиљак
II помоћник: Ненад Радоичић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
II помоћник: Богдан Љубојевић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Бранко Галић
Делегат: Срђан Беловић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Иван Госпавић
I помоћник: Горан Божовић
Делегат: Жељко Мохора
II помоћник: Стефан Милановић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Милан Орловић
Главни судија: Мирослав Милетић
I помоћник: Милан Пешовић
II помоћник: Јован Филиповић
Стадион: стадион ФК Железничар
II помоћник: Милан Миленковић
Главни судија: Лазар Пршић
I помоћник: Лазар Јовановић
Делегат: Томислав Илић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Никола Бикић
I помоћник: Лука Живковић
II помоћник: Милош Шавија
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: СЦ Матић-Уб
Главни судија: Мирослав Матић
II помоћник: Немања Вучићевић
I помоћник: Филип Ђурић
Делегат: Остоја Ћургуз
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Дарко Јекнић
I помоћник: Јован Јовчић
Делегат: Жељко Мохора
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Главни судија: Иван Госпавић
I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
II помоћник: Стефан Милановић
Делегат: Влада Ђорђевић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Горан Божовић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Урош Стојић
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Стадион: СЦ Шутеновац
Делегат: Мухамед Бихорац
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Лазар Јовашевић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Петар Давидовић
Главни судија: Мирослав Милетић
II помоћник: Марко Стојковић
I помоћник: Никола Кубуровић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Делегат: Зоран Миловановић
Главни судија: Денис Аћимовић
I помоћник: Андреја Пиљак
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Ведран Мишић
Главни судија: Саша Ранисавић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Милан Орловић
I помоћник: Урош Радовановић
II помоћник: Влатко Урошевић
Главни судија: Ненад Ђорђевић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Никола Бикић
I помоћник: Алекса Рашчанин
II помоћник: Бранислав Пјевовић
Стадион: ФК Раднички
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Филип Марковић
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Горан Божовић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Јован Боровић
Главни судија: Јован Окановић
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Јован Јовчић
Стадион: Стадион "Драган Дзајић"
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Тихомир Шошкић
Стадион: стадион ФК Железничар
Делегат: Витомир Мирковић
Главни судија: Стефан Ђокић
I помоћник: Срђан Милићевић
II помоћник: Милош Митић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Јован Боровић
Главни судија: Младен Јаковљевић
I помоћник: Немања Арнаутовић
II помоћник: Горан Богићевић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Војислав Кесић
I помоћник: Предраг Рађен
II помоћник: Немања Малешевић
Главни судија: Марко Гњатовић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Драган Савић
Главни судија: Денис Аћимовић
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Немања Братић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Бојан Лалуја
II помоћник: Владимир Николић
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Дејан Петровић
I помоћник: Ненад Радоичић
II помоћник: Бошко Рашковић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Саша Попов
Главни судија: Дарко Јекнић
I помоћник: Богдан Љубојевић
II помоћник: Милош Рајковић
Стадион: Стадион Партизана
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Немања Арнаутовић
II помоћник: Тихомир Шошкић
Делегат: Зоран Миловановић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Денис Аћимовић
I помоћник: Марко Хрутка
Делегат: Слободан Петровић
II помоћник: Ненад Радоичић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Павле Давидовић
II помоћник: Урош Шаренац
Делегат: Петар Давидовић
Стадион: ФК Раднички
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Немања Братић
Главни судија: Никола Божовић
Делегат: Влада Ђорђевић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Филип Марковић
II помоћник: Милош Рајковић
I помоћник: Денис Сулејмановић
Делегат: Зоран Маринковић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Ћирковић Андријана
Делегат: Јован Боровић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Урош Радовановић
Делегат: Милан Орловић
II помоћник: Влатко Урошевић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Главни судија: Марко Карановић
I помоћник: Богдан Љубојевић
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Делегат: Витомир Симовић
Стадион: стадион ФК Железничар
Делегат: Томислав Илић
Главни судија: Стефан Филиповић
I помоћник: Урош Стојковић
II помоћник: Лазар Јовановић
Стадион: СЦ Шутеновац
Делегат: Мухамед Бихорац
Главни судија: Предраг Симић
I помоћник: Небојша Савић
II помоћник: Милан Недељковић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Драган Савић
Главни судија: Дарко Јекнић
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Милош Рајковић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Милош Гороњић
Главни судија: Петар Пековић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Бранко Галић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Дејан Ђуровић
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Бојан Лалуја
II помоћник: Страхиња Ковач
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Марко Бура
I помоћник: Немања Арнаутовић
II помоћник: Андреја Пиљак
Стадион: СЦ Матић-Уб
Делегат: Остоја Ћургуз
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Милан Пешовић
II помоћник: Илија Новаковић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Зоран Алимпић
Главни судија: Драган Зорић
II помоћник: Предраг Рађен
I помоћник: Немања Малешевић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Урош Ржић
II помоћник: Ненад Обренић
Делегат: Драган Савић
I помоћник: Иван Цветковић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Марко Карановић
I помоћник: Немања Арнаутовић
II помоћник: Андреја Пиљак
Делегат: Влада Ђорђевић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Филип Марковић
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Милош Рајковић
Делегат: Влада Ђорђевић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Урош Радовановић
II помоћник: Влатко Урошевић
Делегат: Перо Биочанин
Стадион: ФК Раднички
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Тихомир Шошкић
Делегат: Јован Боровић
II помоћник: Денис Сулејмановић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Тихомир Шошкић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Главни судија: Иван Госпавић
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Богдан Љубојевић
Делегат: Срђан Беловић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Никола Катић
I помоћник: Ненад Радоичић
II помоћник: Димитрије Познановић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Предраг Рађен
II помоћник: Илија Ловре
Делегат: Дејан Ђуровић
Стадион: СЦ Матић-Уб
Главни судија: Дарко Јекнић
I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
II помоћник: Денис Сулејмановић
Делегат: Остоја Ћургуз
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Главни судија: Саша Ранисавић
I помоћник: Ненад Радоичић
II помоћник: Немања Арнаутовић
Делегат: Жељко Мохора
Стадион: стадион ФК Железничар
Главни судија: Стефан Филиповић
II помоћник: Срђан Милићевић
I помоћник: Никола Стојановић
Делегат: Томислав Илић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Лука Живковић
II помоћник: Милош Тошић
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Марко Стојковић
Делегат: Перо Биочанин
Стадион: СЦ Шутеновац
Главни судија: Мирослав Милетић
I помоћник: Никола Кубуровић
II помоћник: Александар Стојановић
Делегат: Мухамед Бихорац
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Витомир Симовић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Тихомир Шошкић
II помоћник: Горан Богићевић
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Зоран Маринковић
Главни судија: Филип Марковић
I помоћник: Тихомир Шошкић
II помоћник: Дејан Божић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Милан Орловић
I помоћник: Урош Радовановић
II помоћник: Јован Гајић
Главни судија: Душан Миладиновиц
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Јован Боровић
Главни судија: Александар Радовановић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Ратко Ђорђевић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Ведран Мишић
Главни судија: Стефан Микавица
I помоћник: Милош Рајковић
II помоћник: Предраг Свиленковић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
I помоћник: Бранко Галић
II помоћник: Немања Братић
Главни судија: Игор Ковачевић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Милош Гороњић
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: СЦ Матић-Уб
Делегат: Остоја Ћургуз
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Влатко Урошевић
Стадион: ФК БЕЖАНИЈА
Делегат: Зоран Миловановић
Главни судија: Дејан Петровић
I помоћник: Денис Сулејмановић
II помоћник: Милан Јеремић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Главни судија: Денис Аћимовић
I помоћник: Богдан Љубојевић
II помоћник: Бранко Галић
Делегат: Драган Савић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Главни судија: Дарко Јекнић
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Делегат: Жељко Мохора
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Мирослав Матић
I помоћник: Никола Чотрић
II помоћник: Немања Вучићевић
Делегат: Иван Бојовић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Драгутин Меничанин
I помоћник: Предраг Рађен
II помоћник: Лука Живковић
Делегат: Војислав Кесић
Стадион: СЦ Шутеновац
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Милан Пешовић
II помоћник: Влатко Урошевић
Делегат: Мухамед Бихорац
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Главни судија: Филип Марковић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Ведран Мишић
Стадион: Градски стадион Чаир
Главни судија: Стефан Ђокић
I помоћник: Милош Митић
II помоћник: Михајло Вучковић
Делегат: Томислав Илић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Владимир Николић
II помоћник: Ненад Вукановић
Делегат: Дејан Ђуровић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
II помоћник: Страхиња Ковач
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Бојан Лалуја
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Зоран Миловановић
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Милош Рајковић
II помоћник: Ратко Ђорђевић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Бојан Секулић
Главни судија: Иван Госпавић
I помоћник: Богдан Љубојевић
II помоћник: Алекса Биговић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Денис Аћимовић
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Горан Богићевић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Немања Арнаутовић
II помоћник: Бранко Галић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Главни судија: Душан Пјевац
I помоћник: Душан Зорић
II помоћник: Ненад Вукановић
Стадион: СЦ Шутеновац
Главни судија: Предраг Симић
Делегат: Петар Давидовић
I помоћник: Небојша Савић
II помоћник: Милан Недељковић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Миланко Милићевић
Главни судија: Стефан Филиповић
I помоћник: Урош Радовановић
II помоћник: Никола Стојановић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Младен Јаковљевић
I помоћник: Ненад Обренић
II помоћник: Бранко Галић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Перо Биочанин
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Павле Давидовић
Стадион: СЦ Матић-Уб
Делегат: Остоја Ћургуз
Главни судија: Саша Ранисавић
I помоћник: Предраг Свиленковић
II помоћник: Стефан Мијановић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Давид Матић
II помоћник: Немања Малешевић
I помоћник: Милош Тошић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Зоран Миловановић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Андреја Пиљак
Главни судија: Андрија Стојановић
Стадион: стадион ФК Железничар
Делегат: Томислав Илић
Главни судија: Стефан Ђокић
I помоћник: Срђан Милићевић
II помоћник: Петар Петковић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Иван Госпавић
Делегат: Јован Боровић
I помоћник: Богдан Љубојевић
II помоћник: Слободан Татомировић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Тихомир Шошкић
II помоћник: Никола Кубуровић
Делегат: Влада Ђорђевић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Иван Бојовић
Главни судија: Никола Ђорђевић
I помоћник: Урош Радовановић
II помоћник: Никола Марковић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Срђан Беловић
Главни судија: Урош Ржић
II помоћник: Бранко Галић
I помоћник: Немања Арнаутовић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Зоран Миловановић
Главни судија: Марко Карановић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Стадион: Стадион ФК Бежанија
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Дарко Јекнић
I помоћник: Алекса Биговић
II помоћник: Бранислав Пјевовић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Дејан Ђуровић
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Бојан Лалуја
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Делегат: Бојан Секулић
Главни судија: Денис Аћимовић
I помоћник: Милош Рајковић
II помоћник: Стефан Милановић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Немања Перишић
II помоћник: Илија Радисављевић
Стадион: Атлетски стадион Нови Пазар
Делегат: Мухамед Бихорац
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Милан Пешовић
II помоћник: Влатко Урошевић
Стадион: Стадион "Драган Дзајић"
Главни судија: Мирослав Матић
I помоћник: Никола Чотрић
II помоћник: Немања Вучићевић
Делегат: Зоран Миловановић
Стадион: стадион ФК Железничар
Главни судија: Стефан Филиповић
I помоћник: Немања Тодоровић
II помоћник: Никола Стојановић
Делегат: Витомир Мирковић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Никола Бикић
I помоћник: Милош Тошић
II помоћник: Владимир Миоданић
Делегат: Зоран Алимпић
ВАР:
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Марко Бура
I помоћник: Бранко Галић
II помоћник: Ивана Јовановић
Делегат: Драган Савић
ВАР:
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Тихомир Шошкић
Делегат: Јован Боровић
II помоћник: Горан Богићевић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Мирослав Миленковић
II помоћник: Немања Арнаутовић
Делегат: Жељко Мохора
I помоћник: Јован Јовчић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Урош Радовановић
Делегат: Милан Орловић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Предраг Рађен
Делегат: Радомир Рудић Вранић
II помоћник: Лука Живковић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Зоран Миловановић
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Бранислав Пјевовић
Главни судија: Андрија Стојановић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Делегат: Витомир Симовић
Главни судија: Денис Аћимовић
I помоћник: Немања Братић
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Зоран Маринковић
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Милош Рајковић
II помоћник: Горан Божовић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Срђан Беловић
Главни судија: Иван Госпавић
I помоћник: Богдан Љубојевић
II помоћник: Слободан Татомировић
Стадион: ФК Раднички
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Никола Шћепановић
I помоћник: Бојана Шћепановић
II помоћник: Предраг Свиленковић
ВАР:
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Ведран Мишић
Главни судија: Никола Божовић
I помоћник: Бранко Галић
II помоћник: Алекса Биговић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Петар Давидовић
Главни судија: Лазар Пршић
I помоћник: Лазар Јовановић
II помоћник: Урош Шаренац
Стадион: Атлетски стадион Нови Пазар
Делегат: Мухамед Бихорац
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Павле Давидовић
II помоћник: Лазар Јовашевић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Милан Орловић
Главни судија: Мирослав Милетић
I помоћник: Жељко Ђурић
II помоћник: Урош Радовановић
Стадион: СЦ Матић-Уб
Делегат: Остоја Ћургуз
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Небојша Савић
II помоћник: Илија Новаковић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Јован Боровић
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
II помоћник: Бранко Галић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Милош Тошић
II помоћник: Милош Шавија
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Андреја Пиљак
ВАР:
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Никола Бикић
I помоћник: Лука Живковић
II помоћник: Предраг Рађен
Делегат: Дејан Ђуровић
Стадион: стадион ФК Железничар
Делегат: Томислав Илић
I помоћник: Милан Миленковић
II помоћник: Марко Милић
Главни судија: Душан Марек
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Марко Бура
I помоћник: Ненад Радоичић
II помоћник: Горан Богићевић
Стадион: ФК Раднички
Делегат: Витомир Симовић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Стефан Милановић
Главни судија: Никола Ђорђевић
Стадион: СЦ Шутеновац
Делегат: Мухамед Бихорац
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Небојша Савић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Петар Давидовић
Главни судија: Предраг Симић
I помоћник: Милан Недељковић
II помоћник: Урош Шаренац
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Горан Ковачић
Главни судија: Предраг Јањуш
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Бојан Томовић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Главни судија: Александар Николић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Никола Кубуровић
Делегат: Бојан Секулић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Срђан Беловић
Главни судија: Младен Јаковљевић
I помоћник: Предраг Свиленковић
II помоћник: Драшко Релић
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Зоран Миловановић
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Марко Хрутка
ВАР:
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Игор Јовановић
Главни судија: Мирослав Матић
I помоћник: Немања Вучићевић
II помоћник: Филип Ђурић
Стадион: СЦ Матић-Уб
Главни судија: Мирослав Милетић
I помоћник: Павле Давидовић
II помоћник: Александар Стојановић
Делегат: Остоја Ћургуз
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Душан Пјевац
II помоћник: Урош Стојић
I помоћник: Душан Зорић
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
II помоћник: Ненад Вукановић
Главни судија: Данило Николић
Делегат: Радомир Рудић Вранић
I помоћник: Слободан Даниловић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Немања Арнаутовић
II помоћник: Тихомир Шошкић
Делегат: Јован Боровић
ВАР:
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Александар Радовановић
I помоћник: Ненад Обренић
II помоћник: Никола Кубуровић
Делегат: Драган Савић
ВАР:
Стадион: стадион ФК Железничар
Главни судија: Срђан Димитријевић
Делегат: Томислав Илић
I помоћник: Никола Марковић
II помоћник: Марко Јевремовић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Главни судија: Стефан Микавица
I помоћник: Немања Братић
II помоћник: Алекса Биговић
Делегат: Срђан Беловић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Бојан Секулић
I помоћник: Иван Цветковић
II помоћник: Горан Божовић
Главни судија: Иван Стаменковић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Стефан Филиповић
I помоћник: Марко Живковић
II помоћник: Марко Јевремовић
Делегат: Иван Бојовић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
ВАР:
Главни судија: Александар Вукадиновић
I помоћник: Урош Стојковић
II помоћник: Стеван Лазаревић
Делегат: Милан Орловић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Предраг Рађен
II помоћник: Милош Тошић
Делегат: Жељко Мохора
ВАР:
Стадион: Стадион ФК ИМТ
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Ненад Радоичић
Главни судија: Урош Ржић
Делегат: Ведран Мишић
Стадион: ФК Раднички
Главни судија: Марко Бура
I помоћник: Тихомир Шошкић
II помоћник: Богдан Љубојевић
Делегат: Игор Јовановић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Дејан Петровић
I помоћник: Милан Јеремић
II помоћник: Алекса Биговић
Делегат: Горан Ковачић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Главни судија: Денис Аћимовић
II помоћник: Горан Божовић
I помоћник: Ненад Обренић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: Атлетски стадион Нови Пазар
II помоћник: Ранко Стојановић
I помоћник: Милан Пешовић
Главни судија: Мирослав Милетић
Делегат: Мухамед Бихорац
Стадион: стадион ФК Железничар
Главни судија: Стефан Филиповић
I помоћник: Немања Тодоровић
II помоћник: Никола Стојановић
Делегат: Томислав Илић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Главни судија: Никола Божовић
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Бошко Божовић
Делегат: Зоран Маринковић
Стадион: СЦ Матић-Уб
Главни судија: Денис Аћимовић
Делегат: Влада Ђорђевић
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Алекса Граховац
I помоћник: Немања Малешевић
II помоћник: Страхиња Ковач
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Стадион: СЦ Шутеновац
Главни судија: Предраг Симић
I помоћник: Небојша Савић
II помоћник: Ђорђе Петровић
Делегат: Мухамед Бихорац
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Главни судија: Марко Бура
I помоћник: Бранко Галић
II помоћник: Милош Рајковић
Делегат: Бојан Секулић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Немања Арнаутовић
Делегат: Јован Боровић
ВАР:
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
I помоћник: Бојан Лалуја
II помоћник: Владимир Николић
Главни судија: Данило Николић
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Марко Карановић
I помоћник: Тихомир Шошкић
II помоћник: Марко Хрутка
Делегат: Драган Савић
ВАР:
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Стефан Микавица
I помоћник: Милош Рајковић
II помоћник: Предраг Свиленковић
Делегат: Саша Попов
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Мирослав Милетић
I помоћник: Милан Недељковић
II помоћник: Милан Пешовић
Делегат: Перо Биочанин
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Ђорђе Томић
I помоћник: Дејан Божић
Делегат: Зоран Маринковић
II помоћник: Ненад Обренић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Милош Тошић
II помоћник: Лука Живковић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: ФК Раднички
Главни судија: Александар Радовановић
I помоћник: Алекса Биговић
II помоћник: Горан Божовић
Делегат: Војислав Кесић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Предраг Симић
I помоћник: Небојша Савић
Делегат: Петар Давидовић
II помоћник: Ђорђе Петровић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Главни судија: Марко Бура
Делегат: Горан Ковачић
I помоћник: Јован Гавранић
II помоћник: Бранко Галић
Стадион: СЦ Шутеновац
Делегат: Мухамед Бихорац
Главни судија: Љубиша Борисављевић
II помоћник: Митар Недељковић
I помоћник: Небојша Савић
ВАР:
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Ведран Мишић
Главни судија: Александар Радовановић
I помоћник: Андреја Пиљак
II помоћник: Слободан Татомировић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Дејан Ђуровић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Милош Тошић
Главни судија: Никола Бикић
Стадион: стадион ФК Железничар
Главни судија: Стефан Ђокић
I помоћник: Немања Тодоровић
II помоћник: Никола Стојановић
Делегат: Саша Попов
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Марко Михаиловић
Делегат: Иван Бојовић
I помоћник: Урош Радовановић
II помоћник: Никола Манојловић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Зоран Алимпић
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Владимир Миоданић
II помоћник: Душан Зорић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Витомир Симовић
Главни судија: Дарко Јекнић
II помоћник: Ненад Обренић
I помоћник: Милан Јеремић
Стадион: СЦ Матић-Уб
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Никола Стојановић
II помоћник: Тихомир Шошкић
Делегат: Остоја Ћургуз
ВАР:
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Новак Новаковић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Срђан Беловић
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Горан Божовић
Главни судија: Мирослав Миленковић
Стадион: ФК Раднички
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Марко Карановић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Тихомир Шошкић
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Горан Ковачић
Главни судија: Марко Бура
I помоћник: Предраг Свиленковић
II помоћник: Марко Бакић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Делегат: Јован Боровић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Лука Живковић
Главни судија: Марко Гњатовић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Драган Савић
I помоћник: Стефан Милановић
II помоћник: Никола Кубуровић
Главни судија: Стефан Микавица
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Саша Ранисавић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Игор Јовановић
ВАР:
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Перо Биочанин
Главни судија: Младен Јаковљевић
I помоћник: Александар Говедаровић
II помоћник: Урош Радовановић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Петар Давидовић
Главни судија: Александар Миливојевић
I помоћник: Ђорђе Петровић
II помоћник: Урош Шаренац
Стадион: СЦ Шутеновац
Делегат: Мухамед Бихорац
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Милан Пешовић
II помоћник: Илија Новаковић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
I помоћник: Бојан Лалуја
II помоћник: Страхиња Ковач
Делегат: Саша Попов
Главни судија: Марко Делибашић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Делегат: Зоран Миловановић
Главни судија: Петар Пековић
I помоћник: Стефан Милановић
II помоћник: Никола Кубуровић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
ВАР:
Делегат: Зоран Алимпић
Главни судија: Стефан Јекнић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Владимир Николић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Ведран Мишић
Главни судија: Дејан Петровић
I помоћник: Милан Јеремић
II помоћник: Богдан Љубојевић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Јован Боровић
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Стадион: стадион ФК Железничар
Делегат: Томислав Илић
Главни судија: Стефан Ђокић
I помоћник: Никола Стојановић
II помоћник: Стефан Калезић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Перо Биочанин
Главни судија: Срђан Димитријевић
I помоћник: Немања Тодоровић
II помоћник: Стефан Калезић
Стадион: ФК БАСК
I помоћник: Немања Арнаутовић
II помоћник: Немања Братић
Делегат: Ведран Мишић
Главни судија: Дарко Јекнић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Влада Ђорђевић
Главни судија: Иван Госпавић
I помоћник: Дејан Божић
II помоћник: Богдан Љубојевић
Стадион: Стадион "Драган Дзајић"
Делегат: Остоја Ћургуз
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Влатко Урошевић
II помоћник: Марко Стојковић
Стадион: ФК Раднички
Делегат: Бојан Секулић
Главни судија: Душан Вићентијевић
I помоћник: Јован Гавранић
II помоћник: Алекса Биговић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Драгутин Меничанин
I помоћник: Предраг Свиленковић
II помоћник: Ненад Обренић
Делегат: Зоран Миловановић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Јован Боровић
Главни судија: Денис Аћимовић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Милош Рајковић
ВАР:
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Срђан Беловић
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Никола Кубуровић