Стадион: стадион ФК Раковица
Главни судија: Зоран Широки
I помоћник: Горан Станојевић
II помоћник: Горан Божовић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Саша Богићевић
Главни судија: Новак Симовић
I помоћник: Милош Симовић
II помоћник: Никола Ријавец
Стадион: Градски стадион вештачка трава
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Атила Хармат
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Лазар Трипковић
I помоћник: Милан Пешовић
II помоћник: Небојша Савић
Делегат: Миланко Милићевић
Стадион: стадион Рајко Митић - север - природна трава бр 2
Главни судија: Игор Стојилковић
I помоћник: Бојан Бановић
II помоћник: Милош Мишкељин
Делегат: Зоран Јовановић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Делегат: Бобан Илић
II помоћник: Никола Антић
Главни судија: Александар Живковић
I помоћник: Чедомир Андрејић
Стадион: стадион ФК Железничар
Делегат: Игор Томић
I помоћник: Миодраг Здравковић
Главни судија: Данило Грујић
II помоћник: Јован Грујић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Небојша Зељковић
I помоћник: Драган Перановић
II помоћник: Милош Симовић
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: стадион ФК Раковица
Главни судија: Богдан Џаковић
Делегат: Зоран Јовановић
I помоћник: Марко Ракић
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Делегат: Срђан Ћирић
I помоћник: Александар Станојковић
II помоћник: Јован Јовчић
Главни судија: Мирослав Миленковић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Дејан Петковић
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Ненад Радоичић
II помоћник: Иван Цветковић
Стадион: стадион ФК Бродарац
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Милош Ђорђић
I помоћник: Бојан Бановић
II помоћник: Горан Станојевић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Делегат: Јован Марјановић
Главни судија: Александар Живковић
I помоћник: Оливер Петровић
II помоћник: Чедомир Андрејић
Стадион: Омладински стадион вештачка трава
II помоћник: Андреја Пиљак
I помоћник: Милош Мишкељин
Главни судија: Марко Вукићевић
Делегат: Александар Симић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Јован Боровић
Главни судија: Иван Госпавић
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Горан Богићевић
Стадион: стадион ФК Раковица
I помоћник: Милован Ристић
II помоћник: Милош Мишкељин
Главни судија: Милош Живановић (М)
Делегат: Јован Боровић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Бошко Божовић
II помоћник: Горан Богићевић
Делегат: Зоран Миловановић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Кристијан Чапо
I помоћник: Петар Радић
II помоћник: Немања Босин
Стадион: Градски стадион вештачка трава
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Милош Симовић
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Филип Јанковић
Главни судија: Лазар Трипковић
I помоћник: Слободан Павловић
II помоћник: Небојша Савић
Стадион: стадион ФК Цар Константин
I помоћник: Срђан Минић
II помоћник: Ивица Стојановић
Главни судија: Александар Живковић
Делегат: Јован Марјановић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Милан Шутуловић
II помоћник: Драган Перановић
Делегат: Милан Бањеглав
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Главни судија: Милош Милановић
I помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)
II помоћник: Александар Ранђеловић
Делегат: Игор Томић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Делегат: Бобан Илић
Главни судија: Милош Грујичић
I помоћник: Александар Ранђеловић
II помоћник: Душан Миленковић
Стадион: стадион Рајко Митић - север - природна трава бр 2
Делегат: Бранислав Гашић
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Александар Станојковић
II помоћник: Иван Крстић
Стадион: стадион ФК Раковица
Делегат: Рајко Катанић
Главни судија: Лазар Лукић
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Милош Мишкељин
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Димитрије Власачевић
II помоћник: Ненад Николић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Александар Симић
Главни судија: Зоран Широки
I помоћник: Мирољуб Петковић
II помоћник: Милош Рајковић
Стадион: Градски стадион Суботица
Делегат: Милан Бањеглав
Главни судија: Драган Арсић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Стадион: стадион ФК Бродарац
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Новак Новаковић
Стадион: Омладински стадион вештачка трава
Делегат: Зоран Јовановић
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Ненад Обренић
II помоћник: Андреја Пиљак
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Милош Васиљевић
I помоћник: Иван Цветковић
II помоћник: Никола Боровић
Делегат: Александар Симић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Марко Срећковић
I помоћник: Милорад Јовановић
II помоћник: Немања Јовановић-Џајић
Делегат: Филип Јанковић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Делегат: Бобан Илић
II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)
Главни судија: Александар Живковић
I помоћник: Јован Грујић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Небојша Зељковић
I помоћник: Никола Ријавец
II помоћник: Петар Радић
Делегат: Војислав Кесић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Делегат: Зоран Јовановић
Главни судија: Момчило Марковић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Ненад Радоичић
Стадион: стадион ФК Цар Константин
Делегат: Миомир Грчић
Главни судија: Милош Милановић
I помоћник: Милоје Милићевић
II помоћник: Слободан Крстић
Стадион: стадион ФК Раковица
I помоћник: Милован Ристић
II помоћник: Далибор Ђурђевић
Главни судија: Иван Стаменковић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Радослав Максимовић
Главни судија: Новак Симовић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Стадион: стадион ФК Раковица
Делегат: Момчило Грковић
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Горан Богићевић
Стадион: стадион ФК Бродарац
Главни судија: Никола Рабреновић
I помоћник: Ненад Обренић
II помоћник: Бранко Галић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: Омладински стадион вештачка трава
Делегат: Срђан Ћирић
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Горан Станојевић
II помоћник: Мирољуб Петковић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Делегат: Јован Марјановић
Главни судија: Данило Грујић
I помоћник: Јован Грујић
II помоћник: Оливер Петровић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Богдан Џаковић
I помоћник: Ненад Радоичић
II помоћник: Иван Цветковић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Иван Крстић
II помоћник: Милош Караџић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Стадион: Градски стадион Суботица
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Атила Хармат
Делегат: Милан Бањеглав
Стадион: Стадион ФК "Цар Константин"
Делегат: Јован Марјановић
Главни судија: Милан Митић
I помоћник: Ненад Курчубић
II помоћник: Никола Ђоровић
Стадион: стадион ФК Раковица
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Ненад Радоичић
II помоћник: Милош Рајковић
Делегат: Зоран Миловановић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Павле Илић
I помоћник: Марко Димитријевић
II помоћник: Марко Живковић
Делегат: Филип Јанковић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Делегат: Зоран Јовановић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Јован Јовчић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Главни судија: Милан Илић
I помоћник: Милан Минић
II помоћник: Јован Грујић
Делегат: Игор Томић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Горан Богићевић
Делегат: Рајко Катанић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Иван Госпавић
I помоћник: Иван Крстић
II помоћник: Богдан Љубојевић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Дарко Савовић
II помоћник: Драган Перановић
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: Градски стадион вештачка трава
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Дарко Савовић
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Стефан Јекнић
I помоћник: Атила Хармат
II помоћник: Никола Ријавец
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Немања Гајдобрански
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Делегат: Радослав Максимовић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Новак Симовић
I помоћник: Бојан Бановић
II помоћник: Илија Ловре
Делегат: Никола Вучинић
Стадион: Омладински стадион вештачка трава
Главни судија: Лазар Лукић
I помоћник: Горан Станојевић
II помоћник: Мирољуб Петковић
Делегат: Зоран Јовановић
Стадион: стадион ФК Раковица
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Александар Станојковић
II помоћник: Милош Мишкељин
Делегат: Будимир Давидовић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Марко Хрутка
Главни судија: Дејан Трифковић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Главни судија: Милош Милановић
I помоћник: Милан Минић
II помоћник: Оливер Петровић
Делегат: Бобан Илић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Александар Станојковић
II помоћник: Горан Божовић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Иван Никитовић
I помоћник: Ненад Курчубић
II помоћник: Марко Димитријевић
Делегат: Филип Јанковић
Стадион: стадион ФК Раковица
Делегат: Рајко Катанић
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Ненад Радоичић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Главни судија: Далибор Манојловић
I помоћник: Чедомир Андрејић
II помоћник: Иван Благојевић
Делегат: Игор Томић
Стадион: стадион ФК Бродарац
Делегат: Зоран Јовановић
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Милан Пенчић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Иван Цветковић
Делегат: Витомир Симовић
Стадион: Стадион ФК "Цар Константин"
Главни судија: Стефан Ћирић
I помоћник: Ивица Стојановић
II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)
Делегат: Миомир Грчић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Александар Анђелић
I помоћник: Андреја Пиљак
II помоћник: Ненад Обренић
Делегат: Жељко Петковић
Стадион: стадион Рајко Митић - север - природна трава бр 2
Делегат: Рајко Катанић
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Бојан Бановић
II помоћник: Александар Станојковић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Милан Бањеглав
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Атила Хармат
II помоћник: Никола Ријавец
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Дарко Савовић
II помоћник: Светлана Билић
Делегат: Војислав Кесић
Стадион: Омладински стадион вештачка трава
Делегат: Момчило Грковић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Урош Стојковић
II помоћник: Милан Михајловић
Стадион: стадион ФК Раковица
Делегат: Будимир Давидовић
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Никола Глишић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Главни судија: Далибор Манојловић
I помоћник: Милан Минић
II помоћник: Ивица Стојановић
Делегат: Бобан Илић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Милош Живановић (М)
I помоћник: Бојан Бановић
II помоћник: Милош Мишкељин
Стадион: Градски стадион Суботица
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Бојан Паштар
Стадион: стадион ФК Бродарац
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Драган Перановић
II помоћник: Милан Шутуловић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Милош Живановић (М)
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Милош Караџић
Делегат: Витомир Симовић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Александар Анђелић
I помоћник: Иван Цветковић
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Делегат: Момчило Грковић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Филип Јанковић
Главни судија: Иван Никитовић
I помоћник: Ненад Курчубић
II помоћник: Павле Пипер
Стадион: стадион ФК Цар Константин
Главни судија: Далибор Манојловић
I помоћник: Ивица Стојановић
II помоћник: Милош Митић
Делегат: Томислав Илић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Делегат: Игор Томић
Главни судија: Милош Милановић
I помоћник: Милоје Милићевић
II помоћник: Милош Милићевић
Стадион: стадион ФК Раковица
II помоћник: Денис Сулејмановић
Главни судија: Богдан Џаковић
I помоћник: Немања Братић
Делегат: Зоран Јовановић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Главни судија: Лазар Лукић
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Горан Богићевић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Делегат: Војислав Кесић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Дарко Савовић
II помоћник: Светлана Билић
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Делегат: Бобан Илић
Главни судија: Милан Илић
I помоћник: Миодраг Здравковић
II помоћник: Стефан Војнић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Делегат: Никола Вучинић
Главни судија: Новак Симовић
I помоћник: Никола Ђоровић
II помоћник: Милош Симовић
Стадион: Градски стадион Суботица
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Никола Ријавец
Делегат: Милан Бањеглав
Стадион: Омладински стадион вештачка трава
II помоћник: Иван Крстић
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Бојан Бановић
Делегат: Зоран Јовановић
Стадион: стадион ФК Раковица
Делегат: Срђан Ћирић
Главни судија: Игор Стојилковић
II помоћник: Милош Хајдук-Вељковић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Никола Боровић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Делегат: Игор Томић
Главни судија: Милош Милановић
I помоћник: Милош Милићевић
II помоћник: Милоје Милићевић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Главни судија: Милош Ђорђић
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Горан Станојевић
Делегат: Жељко Петковић
Стадион: стадион ФК Железничар
Делегат: Јован Марјановић
Главни судија: Данило Грујић
I помоћник: Јован Грујић
II помоћник: Стефан Војнић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Лазар Трипковић
I помоћник: Ненад Курчубић
II помоћник: Никола Марковић
Делегат: Филип Јанковић
Стадион: стадион ФК Раковица
Главни судија: Момчило Марковић
I помоћник: Александар Станојковић
II помоћник: Иван Крстић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: стадион ФК Бродарац
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Бранко Галић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Мирољуб Петковић
II помоћник: Милош Караџић
Делегат: Александар Симић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Горан Станојевић
II помоћник: Мирољуб Петковић
Делегат: Бранислав Гашић
Стадион: стадион ФК Раковица
Делегат: Срђан Ћирић
Главни судија: Новица Анђеловски
I помоћник: Горан Бељин
II помоћник: Горан Шаин
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Немања Гајдобрански
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Бојан Бановић
Делегат: Зоран Миловановић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Саша Богићевић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Главни судија: Никола Радаковић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Делегат: Бобан Илић
II помоћник: Милош Милићевић
Главни судија: Борко Мијајловић
I помоћник: Иван Благојевић
Стадион: Градски стадион Суботица
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Никола Ријавец
Делегат: Војислав Кесић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
II помоћник: Дарко Савовић
Главни судија: Новак Симовић
I помоћник: Милош Симовић
Делегат: Радослав Максимовић
Стадион: стадион ФК Железничар
Делегат: Миомир Грчић
Главни судија: Данило Грујић
I помоћник: Јован Грујић
II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Филип Јанковић
Главни судија: Иван Никитовић
I помоћник: Павле Пипер
II помоћник: Никола Ђоровић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Мирољуб Петковић
Стадион: стадион ФК Бродарац
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: Омладински стадион
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Милован Ристић
II помоћник: Далибор Ђурђевић
Делегат: Зоран Јовановић
Стадион: стадион ФК Раковица
Главни судија: Милош Ђорђић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Иван Крстић
Делегат: Никола Вучинић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Александар Симић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Главни судија: Александар Живковић
I помоћник: Оливер Петровић
II помоћник: Чедомир Андрејић
Делегат: Игор Томић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Игор Стојилковић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Новак Новаковић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Новак Новаковић
Делегат: Бранислав Гашић
Стадион: стадион ФК Бродарац
Делегат: Рајко Катанић
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Горан Богићевић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Срђан Јовановић
I помоћник: Урош Стојковић
II помоћник: Милан Михајловић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Делегат: Зоран Миловановић
Главни судија: Никола Рабреновић
I помоћник: Иван Крстић
II помоћник: Иван Цветковић
Стадион: стадион ФК Раковица
Делегат: Александар Симић
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Андреја Пиљак
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Бојан Бановић
II помоћник: Милош Мишкељин
Делегат: Јован Боровић
Стадион: Омладински стадион вештачка трава
Делегат: Дејан Петковић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Бошко Божовић
Главни судија: Јован Шегрт
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Главни судија: Данило Грујић
I помоћник: Оливер Петровић
II помоћник: Јован Грујић
Делегат: Јован Марјановић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
I помоћник: Немања Петровић
Главни судија: Лазар Трипковић
II помоћник: Слободан Павловић
Делегат: Миланко Милићевић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Главни судија: Милан Митић
I помоћник: Ивица Стојановић
II помоћник: Дејан Димитријевић (Врање)
Делегат: Бобан Илић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Дарко Савовић
II помоћник: Милан Шутуловић
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: стадион ФК Цар Константин
Делегат: Јован Марјановић
Главни судија: Милош Милановић
I помоћник: Слободан Крстић
II помоћник: Никола Антић
Стадион: Градски стадион Суботица
Главни судија: Новак Симовић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Милош Симовић
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Атила Хармат
II помоћник: Бојан Паштар
Делегат: Милан Бањеглав
Стадион: стадион ФК Раковица
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Горан Богићевић
Делегат: Момчило Грковић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Делегат: Рајко Катанић
Главни судија: Срђан Јовановић
I помоћник: Урош Стојковић
II помоћник: Милан Михајловић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Горан Божовић
Главни судија: Милош Живановић (М)
Делегат: Бранислав Гашић
Стадион: Стадион ФК Вождовац
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Иван Цветковић
Делегат: Жељко Петковић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Мирољуб Петковић
II помоћник: Милош Караџић
Делегат: Будимир Давидовић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Милош Ђорђић
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Бојан Бановић
Делегат: Славко Мишић
Стадион: стадион ФК Раковица
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Зоран Маринковић
Стадион: стадион ФК Бродарац
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Дејан Љешњак
II помоћник: Марко Хрутка
Делегат: Јован Боровић
Стадион: Омладински стадион вештачка трава
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Иван Крстић
Делегат: Зоран Јовановић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Главни судија: Борко Мијајловић
I помоћник: Милоје Милићевић
II помоћник: Никола Антић
Делегат: Бобан Илић
Стадион: стадион ФК Раковица
I помоћник: Димитрије Власачевић
II помоћник: Богдан Љубојевић
Главни судија: Марко Вукићевић
Делегат: Будимир Давидовић
Стадион: стадион ФК Цар Константин
Главни судија: Стефан Ћирић
I помоћник: Александар Марјановић
II помоћник: Слободан Крстић
Делегат: Миомир Грчић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Делегат: Рајко Катанић
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Бошко Божовић
II помоћник: Његош Тубић
Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава
Главни судија: Душан Миладиновиц
I помоћник: Душан Миленковић
II помоћник: Урош Стојковић
Делегат: Игор Томић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Никола Ријавец
II помоћник: Невен Зекоња
Делегат: Милан Бањеглав
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
I помоћник: Милош Мишкељин
Главни судија: Јован Шегрт
II помоћник: Иван Крстић
Делегат: Александар Симић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Иван Никитовић
I помоћник: Никола Ђоровић
II помоћник: Марко Живковић
Делегат: Филип Јанковић