Стадион: Градски стадион Пирот
Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Милена Ристић
II помоћник: Ћирковић Андријана
Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ
Главни судија: Николина Пуртић
I помоћник: Драгана Тадић
II помоћник: Љубица Чубрило
Делегат: Ана Тепшић
Стадион: ФЦ ФСБ
Делегат: Зоран Митровић
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Бојана Шћепановић
Стадион: Игралиште "Драгоје Радовановић" Ново Село
Главни судија: Милица Јоксић
I помоћник: Анђела Сретеновић
II помоћник: Јована Старчевић
Делегат: Драгољуб Обрадовић
Стадион: Градски стадион вештачка трава
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Бојана Шћепановић
Делегат: Ана Тепшић
Стадион: Градски стадион Суботица
Делегат: Ненад Јеринић
Главни судија: Јована Шијан
I помоћник: Дуња Вукчевић
II помоћник: Андреа Мијаиловић
Стадион: Градски стадион
Делегат: Славко Костадиновић
Главни судија: Андријана Дамјановић
I помоћник: Милица Миловановић
II помоћник: Мина Павловић
Стадион: Краљ Петар Први
Делегат: Мирјана Радовановић
II помоћник: Јована Старчевић
Главни судија: Анђела Сретеновић
I помоћник: Маријана Рајовић
Стадион:
Главни судија: Драгана Тадић
I помоћник: Мирела Голић
II помоћник: Андреа Мијаиловић
Делегат: Драган Исаиловић
Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"
Главни судија: Јелена Цојкић
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Андреа Маринковић
Делегат: Новица Живковић
Стадион: Стадион у Кањижи
Главни судија: Јелена Цветковић
I помоћник: Данијела Митровић
Делегат: Радивој Мушкиња
II помоћник: Александра Костић
Стадион: стадион ФК ЦЕМЕНТ
Главни судија: Катарина Петровић
Делегат: Горан Илић
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Зорица Жујовић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Славко Костадиновић
Главни судија: Милица Миловановић
I помоћник: Андреа Милошевић
II помоћник: Маја Милошевић
Посматрач: Биљана Трифуновић
Стадион: ФЦ ФСБ
Главни судија: Зорана Стоиљковић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Зорица Жујовић
Посматрач: Сузана Секулић
Делегат: Мирјана Радовановић
Стадион: ТСЦ Арена
Делегат: Ненад Јеринић
Четврти судија: Мима Станковић
Главни судија: Марина Живковић
I помоћник: Александра Костић
II помоћник: Бојана Шћепановић
Посматрач: Зоран Ћупић