Судије

Друга Футсал лига 23/24 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: ЦФК "Драго Јововић" Врбас

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Предраг Вујић

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: ОШ. Вук Караџић

Први судија: Бранко Галић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Јасмина Мицкоска

Посматрач: Сретен Васић

Делегат: Радомир Денчић

Стадион: дворана Смедерево

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Андрија Стојковић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Ђорђе Билић

Први судија: Оливер Николић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: СЦ Куршумлија

Први судија: Данијел Ристић

Други судија: Немања Костић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Делегат: Дарко Стојиљковић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Бојан Буројевић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Вељовић

Други судија: Бојан Манигода

Стадион: дворана Смедерево

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: ОШ. Вук Караџић Бајмок

Први судија: Владимир Тошић

Други судија: Марко Пурић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Предраг Бељевић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Срђан Михајловић

Други судија: Бојан Граовац

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: СЦ Шивара

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Немања Радић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Александар Комадинић

Трећи судија: Иван Станковић

Стадион: Сала Језеро

Посматрач: Александар Јакшић

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Милан Јеремић

Трећи судија: Јован Филиповић

Делегат: Игор Спасојевић

Стадион: СЦ Пожаревац

Делегат: Мирослав Марјановић

Први судија: Александар Минић

Други судија: Дејан Стајић

Посматрач: Драган Милосављевић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Стадион: СЦ Куршумлија

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Посматрач: Драган Милосављевић

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: ЦФК "Драго Јововић" Врбас

Први судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Марко Пурић

Други судија: Радослав Миленковић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Предраг Вујић

Други судија: Филип Рељић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: УСЦ Чаир

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Посматрач: Сретен Васић

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Игор Спасојевић

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Оливер Николић

Делегат: Ненад Мутавџић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Саша Стефановић

Стадион: ОШ. Вук Караџић

Први судија: Бојан Буројевић

Делегат: Владан Пеливановић

Посматрач: Миле Бекрић

Други судија: Бојан Манигода

Трећи судија: Страхиња Радовић

Стадион: дворана Смедерево

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Немања Радић

Трећи судија: Славиша Јаковљевић

Посматрач: Сретен Васић

Делегат: Миленко Марић

Стадион: ОШ. Вук Караџић Бајмок

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Стефан Батиница

Трећи судија: Јасмина Мицкоска

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: СЦ Пожаревац

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Александар Ранђеловић

Трећи судија: Андрија Стојковић

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Митар Недељковић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Предраг Бељевић

Стадион: хала Језеро

Први судија: Марко Мајсторовић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: ЦФК Драго Јововић

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Владимир Тошић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Дејан Стајић

Делегат: Дарко Стојиљковић

Посматрач: Саша Стефановић

Други судија: Немања Костић

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Стадион: СЦ Куршумлија

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Сретен Васић

Трећи судија: Немања Радић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Филип Рељић

Други судија: Марко Пурић

Трећи судија: Немања Кузмановић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Драгутин Божовић

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: ОШ. Вук Караџић

Први судија: Предраг Лазаревић

Други судија: Милан Јеремић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: СЦ Шивара

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: ОШ. Вук Караџић Бајмок

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Немања Кузмановић

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Драгутин Божовић

Стадион: дворана Смедерево

Први судија: Благоје Мијаиловић

Други судија: Предраг Вујић

Посматрач: Зоран Богданов

Делегат: Милош Берисавац

Трећи судија: Немања Радић

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Стеван Лазаревић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Немања Костић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: ЦФК Драго Јововић

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Бојан Манигода

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Ђорђе Билић

Трећи судија: Филип Рељић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Данијел Ристић

Трећи судија: Стефан Батиница

Делегат: Дарко Стојиљковић

Посматрач: Рајко Катанић

Други судија: Стефан Филиповић

Стадион: СЦ Пожаревац

Други судија: Андрија Стојковић

Трећи судија: Јован Филиповић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Александар Јакшић

Први судија: Марко Мајсторовић

Стадион: СЦ Куршумлија

Први судија: Александар Минић

Други судија: Срђан Анђелковић

Делегат: Радомир Денчић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Делегат: Ђорђе Марковић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Посматрач: Саша Стефановић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Стеван Лазаревић

Други судија: Александар Ранђеловић

Трећи судија: Јасмина Мицкоска

Посматрач: Жељко Станков

Делегат: Милош Петковић

Стадион: ОШ.Вук Караџић

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Трећи судија: Далибор Станковић

Делегат: Игор Спасојевић

Посматрач: Предраг Бељевић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Трећи судија: Страхиња Радовић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Александар Јакшић

Стадион: СЦ Шивара

Први судија: Немања Костић

Делегат: Дарко Стојиљковић

Посматрач: Александар Вељовић

Трећи судија: Милош Грујић

Други судија: Данијел Ристић

Стадион: дворана Смедерево

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Страхиња Радовић

Трећи судија: Андрија Стојковић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Дејан Стајић

Други судија: Далибор Златковић

Трећи судија: Немања Костић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: ОШ.Вук Караџић

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: ЦФК Драго Јововић

Први судија: Предраг Лазаревић

Делегат: Милован Чичић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Јасмина Мицкоска

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Александар Минић

Други судија: Милош Грујић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Ђорђе Билић

Трећи судија: Иван Биорац

Стадион: ОШ. Вук Караџић Бајмок

Први судија: Благоје Мијаиловић

Други судија: Предраг Вујић

Трећи судија: Немања Кузмановић

Делегат: Милош Петковић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: СЦ Шивара

Други судија: Бојан Манигода

Трећи судија: Братислав Јовић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Сретен Васић

Први судија: Бојан Буројевић

Стадион: СЦ Куршумлија

Први судија: Данијел Ристић

Други судија: Немања Костић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Делегат: Радомир Денчић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

Први судија: Предраг Лазаревић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Иван Станковић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Предраг Вујић

Трећи судија: Немања Кузмановић

Делегат: Милош Петковић

Посматрач: Предраг Бељевић

Стадион: СЦ Пожаревац

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Милан Јеремић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Радослав Миленковић

Други судија: Јасмина Мицкоска

Трећи судија: Јован Филиповић

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: ОШ. Вук Караџић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Предраг Лазаревић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Александар Јакшић

Стадион: дворана Смедерево

Први судија: Срђан Михајловић

Други судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Јован Филиповић

Делегат: Владан Пеливановић

Посматрач: Александар Комадинић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Стеван Лазаревић

Други судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Зоран Богданов

Трећи судија: Стефан Батиница

Стадион: СЦ Куршумлија

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Далибор Златковић

Делегат: Дарко Стојиљковић

Посматрач: Саша Стефановић

Стадион: ЦФК "Драго Јововић" Врбас

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Немања Кузмановић

Посматрач: Драгутин Божовић

Делегат: Михајло Надаждин

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Данијел Ристић

Други судија: Далибор Златковић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Саша Стефановић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Трећи судија: Марко Пурић

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: СЦ Шивара

Први судија: Александар Минић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Владимир Франета

Трећи судија: Иван Станковић

Стадион: Спортска хала Бајмок

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Немања Кузмановић

Трећи судија: Предраг Вујић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Благоје Мијаиловић

Други судија: Андрија Стојковић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: Спортски центар Пожаревац

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Иван Станковић

Трећи судија: Јасмина Мицкоска

Делегат: Радомир Денчић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: Хала спортова Суботица

Делегат: Милован Чичић

Први судија: Бојан Граовац

Други судија: Бане Папишта

Посматрач: Драгутин Божовић

Трећи судија: Бранислав Љубинковић

Стадион: СЦ Раковица

Делегат: Микица Стојиљковић

Први судија: Бојан Милић

Други судија: Славиша Јаковљевић

Трећи судија: Предраг Лазаревић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: СЦ Шивара

Делегат: Владан Миладиновић

Први судија: Немања Костић

Други судија: Далибор Златковић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: УСЦ Чаир

Делегат: Игор Спасојевић

Први судија: Марко Мајсторовић

Други судија: Благоје Мијаиловић

Посматрач: Александар Комадинић

Трећи судија: Андрија Стојковић

Стадион: СЦ Пожаревац

Делегат: Роберт Петровић

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Јасмина Мицкоска

Трећи судија: Стефан Батиница

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Сала Језеро

Делегат: Владан Пеливановић

Први судија: Срђан Михајловић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Јован Филиповић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Саша Стефановић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Немања Радић

Други судија: Страхиња Радовић

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: ЦФК Драго Јововић

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Ђорђе Нинић

Трећи судија: Милан Јеремић

Делегат: Борис Правиловић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: ОШ. Вук Караџић

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Бојан Манигода

Трећи судија: Митар Недељковић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Петар Радојчић

Други судија: Владимир Тошић

Трећи судија: Бранко Галић

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: СЦ Куршумлија

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Александар Ранђеловић

Трећи судија: Милош Грујић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: Хала спортова Суботица

Други судија: Предраг Вујић

Први судија: Петар Радојчић

Трећи судија: Јасмина Мицкоска

Делегат: Милош Петковић

Посматрач: Предраг Бељевић

Стадион: дворана Смедерево

Први судија: Никола Рабреновић

Други судија: Милан Јеремић

Трећи судија: Андрија Стојковић

Делегат: Славенко Матовић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: СЦ Шивара

Први судија: Предраг Лазаревић

Други судија: Бранко Галић

Трећи судија: Иван Биорац

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Сала Језеро

Први судија: Милош Грујић

Други судија: Стеван Лазаревић

Трећи судија: Немања Радић

Делегат: Радомир Денчић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: СЦ Пожаревац

Први судија: Срђан Михајловић

Други судија: Јован Филиповић

Трећи судија: Радослав Миленковић

Делегат: Милован Марјановић

Посматрач: Божидар Нинчић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Марко Мајсторовић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Делегат: Миленко Марић

Посматрач: Александар Јакшић

Стадион: СРЦ Дубочица

Први судија: Марко Мајсторовић

Други судија: Радослав Миленковић

Трећи судија: Стефан Филиповић

Делегат: Дарко Стојиљковић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: ОШ. Вук Караџић

Први судија: Владан Радуловић

Други судија: Иван Биорац

Трећи судија: Јасмина Мицкоска

Делегат: Игор Спасојевић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: СЦ Куршумлија

Први судија: Немања Костић

Трећи судија: Александар Ранђеловић

Посматрач: Александар Вељовић

Други судија: Далибор Златковић

Делегат: Микица Стојиљковић

Стадион: СЦ Раковица

Први судија: Братислав Јовић

Други судија: Милош Грујић

Трећи судија: Ђорђе Нинић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Миле Бекрић

Стадион: УСЦ Чаир

Први судија: Далибор Станковић

Други судија: Марко Мартиновић

Трећи судија: Стеван Лазаревић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Саша Стефановић

Стадион: СЦ Шивара

Први судија: Бојан Буројевић

Други судија: Андрија Стојковић

Трећи судија: Бојан Манигода

Делегат: Мирослав Марјановић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22