Стадион: ЦФК "Драго Јововић" Врбас
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Предраг Вујић
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Милован Марјановић
Посматрач: Миле Бекрић
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Први судија: Бранко Галић
Други судија: Иван Биорац
Трећи судија: Јасмина Мицкоска
Посматрач: Сретен Васић
Делегат: Радомир Денчић
Стадион: дворана Смедерево
Други судија: Стеван Лазаревић
Трећи судија: Андрија Стојковић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Ђорђе Билић
Први судија: Оливер Николић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Милан Јеремић
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Данијел Ристић
Други судија: Немања Костић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Бојан Буројевић
Трећи судија: Иван Станковић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Александар Вељовић
Други судија: Бојан Манигода
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Милош Грујић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: ОШ. Вук Караџић Бајмок
Први судија: Владимир Тошић
Други судија: Марко Пурић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Милован Чичић
Посматрач: Предраг Бељевић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Радослав Миленковић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Немања Радић
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Александар Комадинић
Трећи судија: Иван Станковић
Стадион: Сала Језеро
Посматрач: Александар Јакшић
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Милан Јеремић
Трећи судија: Јован Филиповић
Делегат: Игор Спасојевић
Стадион: СЦ Пожаревац
Делегат: Мирослав Марјановић
Први судија: Александар Минић
Други судија: Дејан Стајић
Посматрач: Драган Милосављевић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Иван Станковић
Посматрач: Драган Милосављевић
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Дејан Продановић
Стадион: ЦФК "Драго Јововић" Врбас
Први судија: Марко Мајсторовић
Трећи судија: Марко Пурић
Други судија: Радослав Миленковић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Предраг Вујић
Други судија: Филип Рељић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Милош Лазаревић
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: УСЦ Чаир
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Посматрач: Сретен Васић
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Игор Спасојевић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Оливер Николић
Делегат: Ненад Мутавџић
Други судија: Милош Грујић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Први судија: Бојан Буројевић
Делегат: Владан Пеливановић
Посматрач: Миле Бекрић
Други судија: Бојан Манигода
Трећи судија: Страхиња Радовић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Немања Радић
Трећи судија: Славиша Јаковљевић
Посматрач: Сретен Васић
Делегат: Миленко Марић
Стадион: ОШ. Вук Караџић Бајмок
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Стефан Батиница
Трећи судија: Јасмина Мицкоска
Делегат: Милош Берисавац
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Александар Ранђеловић
Трећи судија: Андрија Стојковић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Митар Недељковић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Милован Марјановић
Посматрач: Предраг Бељевић
Стадион: хала Језеро
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: ЦФК Драго Јововић
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Владимир Тошић
Делегат: Милован Чичић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Дејан Стајић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Посматрач: Саша Стефановић
Други судија: Немања Костић
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Сретен Васић
Трећи судија: Немања Радић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Филип Рељић
Други судија: Марко Пурић
Трећи судија: Немања Кузмановић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Драгутин Божовић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Иван Станковић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Први судија: Предраг Лазаревић
Други судија: Милан Јеремић
Трећи судија: Бранко Галић
Делегат: Милош Лазаревић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: ОШ. Вук Караџић Бајмок
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Немања Кузмановић
Делегат: Милош Лазаревић
Посматрач: Драгутин Божовић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Благоје Мијаиловић
Други судија: Предраг Вујић
Посматрач: Зоран Богданов
Делегат: Милош Берисавац
Трећи судија: Немања Радић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Стеван Лазаревић
Други судија: Милош Грујић
Трећи судија: Немања Костић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: ЦФК Драго Јововић
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Бојан Манигода
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Ђорђе Билић
Трећи судија: Филип Рељић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Данијел Ристић
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Дарко Стојиљковић
Посматрач: Рајко Катанић
Други судија: Стефан Филиповић
Стадион: СЦ Пожаревац
Други судија: Андрија Стојковић
Трећи судија: Јован Филиповић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Александар Јакшић
Први судија: Марко Мајсторовић
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Александар Минић
Други судија: Срђан Анђелковић
Делегат: Радомир Денчић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Делегат: Ђорђе Марковић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Стеван Лазаревић
Други судија: Александар Ранђеловић
Трећи судија: Јасмина Мицкоска
Посматрач: Жељко Станков
Делегат: Милош Петковић
Стадион: ОШ.Вук Караџић
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Иван Станковић
Трећи судија: Далибор Станковић
Делегат: Игор Спасојевић
Посматрач: Предраг Бељевић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Делегат: Дарко Петронијевић
Посматрач: Александар Јакшић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Немања Костић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Посматрач: Александар Вељовић
Трећи судија: Милош Грујић
Други судија: Данијел Ристић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Страхиња Радовић
Трећи судија: Андрија Стојковић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Миле Бекрић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Далибор Златковић
Трећи судија: Немања Костић
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: ОШ.Вук Караџић
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: ЦФК Драго Јововић
Први судија: Предраг Лазаревић
Делегат: Милован Чичић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Јасмина Мицкоска
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Александар Минић
Други судија: Милош Грујић
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Ђорђе Билић
Трећи судија: Иван Биорац
Стадион: ОШ. Вук Караџић Бајмок
Први судија: Благоје Мијаиловић
Други судија: Предраг Вујић
Трећи судија: Немања Кузмановић
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: СЦ Шивара
Други судија: Бојан Манигода
Трећи судија: Братислав Јовић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Сретен Васић
Први судија: Бојан Буројевић
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Данијел Ристић
Други судија: Немања Костић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Радомир Денчић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Предраг Лазаревић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Иван Станковић
Делегат: Милош Берисавац
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Предраг Вујић
Трећи судија: Немања Кузмановић
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Предраг Бељевић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Милан Јеремић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Миле Бекрић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Радослав Миленковић
Други судија: Јасмина Мицкоска
Трећи судија: Јован Филиповић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Предраг Лазаревић
Трећи судија: Бранко Галић
Делегат: Милош Лазаревић
Посматрач: Александар Јакшић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Марко Мајсторовић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Јован Филиповић
Делегат: Владан Пеливановић
Посматрач: Александар Комадинић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Стеван Лазаревић
Други судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Зоран Богданов
Трећи судија: Стефан Батиница
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Милош Грујић
Трећи судија: Далибор Златковић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: ЦФК "Драго Јововић" Врбас
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Иван Биорац
Трећи судија: Немања Кузмановић
Посматрач: Драгутин Божовић
Делегат: Михајло Надаждин
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Данијел Ристић
Други судија: Далибор Златковић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Марко Пурић
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Александар Минић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Владимир Франета
Трећи судија: Иван Станковић
Стадион: Спортска хала Бајмок
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Немања Кузмановић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Благоје Мијаиловић
Други судија: Андрија Стојковић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: Спортски центар Пожаревац
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Иван Станковић
Трећи судија: Јасмина Мицкоска
Делегат: Радомир Денчић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: Хала спортова Суботица
Делегат: Милован Чичић
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Посматрач: Драгутин Божовић
Трећи судија: Бранислав Љубинковић
Стадион: СЦ Раковица
Делегат: Микица Стојиљковић
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Трећи судија: Предраг Лазаревић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: СЦ Шивара
Делегат: Владан Миладиновић
Први судија: Немања Костић
Други судија: Далибор Златковић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: УСЦ Чаир
Делегат: Игор Спасојевић
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Благоје Мијаиловић
Посматрач: Александар Комадинић
Трећи судија: Андрија Стојковић
Стадион: СЦ Пожаревац
Делегат: Роберт Петровић
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Јасмина Мицкоска
Трећи судија: Стефан Батиница
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: Сала Језеро
Делегат: Владан Пеливановић
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Јован Филиповић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Немања Радић
Други судија: Страхиња Радовић
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: ЦФК Драго Јововић
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Милан Јеремић
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Бојан Манигода
Трећи судија: Митар Недељковић
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Миле Бекрић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Владимир Тошић
Трећи судија: Бранко Галић
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Александар Ранђеловић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: Хала спортова Суботица
Други судија: Предраг Вујић
Први судија: Петар Радојчић
Трећи судија: Јасмина Мицкоска
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Предраг Бељевић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Милан Јеремић
Трећи судија: Андрија Стојковић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Предраг Лазаревић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Милош Берисавац
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Милош Грујић
Други судија: Стеван Лазаревић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Радомир Денчић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Јован Филиповић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Делегат: Милован Марјановић
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Марко Мајсторовић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Александар Јакшић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Посматрач: Драган Милосављевић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Иван Биорац
Делегат: Игор Спасојевић
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Немања Костић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Посматрач: Александар Вељовић
Други судија: Далибор Златковић
Делегат: Микица Стојиљковић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Милош Грујић
Трећи судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Миле Бекрић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Андрија Стојковић
Трећи судија: Бојан Манигода
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Предраг Лазаревић
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Ђорђе Билић
Трећи судија: Андрија Стојковић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Посматрач: Александар Јакшић
Делегат: Владан Пеливановић
Стадион: ЦФК Драго Јововић
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Бојан Манигода
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Божидар Нинчић
Трећи судија: Митар Недељковић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Немања Радић
Други судија: Митар Недељковић
Трећи судија: Јован Филиповић
Делегат: Дарко Петронијевић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: Хала спортова Суботица
Први судија: Предраг Вујић
Други судија: Владимир Тошић
Трећи судија: Бане Папишта
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Миле Бекрић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Јасмина Мицкоска
Други судија: Радослав Миленковић
Делегат: Милош Лазаревић
Посматрач: Драгутин Божовић
Трећи судија: Марко Мартиновић
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Милош Грујић
Посматрач: Александар Комадинић
Делегат: Радомир Денчић
Други судија: Стеван Лазаревић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Стадион: СЦ Раковица
Други судија: Предраг Вујић
Трећи судија: Немања Кузмановић
Делегат: Миленко Марић
Први судија: Петар Радојчић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Трећи судија: Иван Биорац
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Бојан Манигода
Делегат: Владан Миладиновић
Трећи судија: Немања Радић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Милан Јеремић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: хала ОШ Мика Антић
Први судија: Александар Минић
Други судија: Срђан Анђелковић
Делегат: Мирослав Марјановић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Бојан Манигода
Трећи судија: Митар Недељковић
Делегат: Владан Пеливановић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Јован Филиповић
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Радослав Миленковић
Други судија: Андрија Стојковић
Посматрач: Александар Јакшић
Трећи судија: Милош Живановић
Делегат: Милош Лазаревић
Стадион: ЦФК Драго Јововић
Први судија: Петар Радојчић
Трећи судија: Филип Рељић
Делегат: Михајло Надаждин
Други судија: Бојан Граовац
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: Хала спортова Суботица
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Далибор Златковић
Трећи судија: Немања Костић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Милан Јеремић
Други судија: Стефан Батиница
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Божидар Нинчић
Трећи судија: Иван Биорац
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Стеван Лазаревић
Трећи судија: Андрија Стојковић
Делегат: Микица Стојиљковић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Иван Станковић
Други судија: Александар Ранђеловић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Александар Јакшић
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Александар Минић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Александар Вељовић
Трећи судија: Иван Станковић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Бранислав Љубинковић
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Предраг Бељевић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Немања Костић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Други судија: Александар Минић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: дворана Смедерево
Посматрач: Предраг Бељевић
Први судија: Милош Грујић
Други судија: Александар Ранђеловић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Милош Лазаревић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Немања Радић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Делегат: Игор Спасојевић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: ЦФК Драго Јововић
Први судија: Радослав Миленковић
Други судија: Милош Живановић
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Милош Берисавац
Посматрач: Драгутин Божовић
Стадион: Хала спортова Суботица
Први судија: Бане Папишта
Други судија: Филип Рељић
Трећи судија: Милан Јеремић
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: Хала Вук Караџић
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Бојан Граовац
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Зоран Антонић
Трећи судија: Предраг Лазаревић
ВАР:
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Далибор Златковић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Славиша Јаковљевић
Трећи судија: Срђан Анђелковић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: Хала спортова Суботица
Први судија: Марко Мајсторовић
Други судија: Андрија Стојковић
Трећи судија: Немања Кузмановић
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: СЦ Шивара
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Предраг Лазаревић
Делегат: Игор Спасојевић
Трећи судија: Милош Живановић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Далибор Златковић
Други судија: Стефан Филиповић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Трећи судија: Јасмина Мицкоска
Делегат: Микица Стојиљковић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Миле Бекрић
Стадион: СЦ Пожаревац
Први судија: Владан Радуловић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Александар Јакшић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Милан Јеремић
Други судија: Страхиња Радовић
Трећи судија: Андрија Стојковић
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: ОШ. Вук Караџић
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Божидар Нинчић
Трећи судија: Иван Биорац
Стадион: ЦФК Драго Јововић
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Стефан Батиница
Трећи судија: Немања Кузмановић
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Срђан Михајловић
Трећи судија: Бане Папишта
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Драгутин Божовић
Стадион: СРЦ Дубочица
Први судија: Александар Минић
Други судија: Стеван Лазаревић
Трећи судија: Иван Станковић
Делегат: Радомир Денчић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: СЦ Куршумлија
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Немања Радић
Трећи судија: Братислав Јовић
Делегат: Микица Стојиљковић
Посматрач: Драган Милосављевић