Sudije

Super liga (ž) - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: Marko Antić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Dušan Milić

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Novica Živković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Marina Višnjić

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Stadion FK Bežanija

Delegat: Snežana Radojević

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Velimir Miljković

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Jasmina Zafirović Stijelja

II pomoćnik: Ivana Jovanović

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Zoran Mitrović

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

II pomoćnik: Mirela Malešević

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: Stadion Čika Dača

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

Glavni sudija: Jelena Međedović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Duško Milanović

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: Nebojša Arsić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Marina Višnjić

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: Stadion FK Bežanija

Delegat: Živka Komlenac

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Marija Đoković

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Delegat: Dragoljub Obradović

Glavni sudija: Marina Višnjić

I pomoćnik: Aleksandra Tomić

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Željko Reljić

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Mirjana Radovanović

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Dunja Vukčević

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Maja Milošević

Delegat: Dušan Milić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Nebojša Arsić

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Maša Aleksić

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

II pomoćnik: Andrea Marinković

I pomoćnik: Andrea Milošević

Glavni sudija: Milica Milovanović

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Glavni sudija: Jelena Trninić

Delegat: Ilija Vukanović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Jelena Trninić

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Katarina Petrović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Goran Ilić

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Duško Milanović

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Maša Aleksić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

Delegat: Dragoljub Obradović

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Andrijana Damjanović

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

II pomoćnik: Ivana Jovanović

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

Delegat: Marko Antić

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Aleksandra Kojović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Milica Joksić

II pomoćnik: Nevena Korićanac

I pomoćnik: Sanja Koturović

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Stadion Čika Dača

I pomoćnik: Jovana Polić

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Jelena Međedović

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Sanja Koturović

Delegat: Dragoljub Obradović

Glavni sudija: Milica Stevanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Dušan Petković

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Marija Stojilković

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Novica Živković

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Marija Jovanović

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

Delegat: Radivoj Muškinja

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Andrea Mijailović

II pomoćnik: Mirela Malešević

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Zoran Mitrović

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đoković

II pomoćnik: Zorica Žujović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Dušan Milić

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Andrea Marinković

II pomoćnik: Maja Milošević

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Zorica Žujović

II pomoćnik: Nevena Korićanac

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Marina Višnjić

I pomoćnik: Andrea Milošević

II pomoćnik: Marija Jovanović

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

Delegat: Snežana Radojević

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Andrea Marinković

II pomoćnik: Maša Aleksić

Delegat: Nebojša Arsić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Ilija Vukanović

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

Delegat: Marko Antić

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Milica Milovanović

II pomoćnik: Andrea Milošević

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

Delegat: Dušan Petković

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Andrea Marinković

II pomoćnik: Jelena Cojkić

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Ilija Vukanović

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

Glavni sudija: Marina Višnjić

I pomoćnik: Andrea Milošević

II pomoćnik: Zorica Žujović

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Rajko Mitić - jug veštačka trava

Delegat: Zoran Mitrović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Marija Todorović

Glavni sudija: Jelena Međedović

Stadion: Gradski stadion Pozarevac

Delegat: Snežana Radojević

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Marija Đoković

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Maša Aleksić

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Delegat: Novica Živković

Stadion: Stadion ZFK"Masinac"

Delegat: Nebojša Arsić

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Marijana Rajović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Andrea Mijailović

Delegat: Marko Antić

Stadion: Sportski centar FSB"ADA CIGANLIJA"

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Zorana Stoiljković

Delegat: Željko Reljić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Minja Mitrović

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Mirela Malešević

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Jelena Cojkić

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Dušan Milić