Стадион: Градски стадион Суботица
I помоћник: Зорица Жујовић
II помоћник: Марија Јовановић
Посматрач: Јелена Ранков
Главни судија: Милена Ристић
Делегат: Милан Андрић
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Главни судија: Мима Станковић
Посматрач: Ана Минић
II помоћник: Андреа Маринковић
I помоћник: Ивана Јовановић
Делегат: Живка Комленац
Стадион: Стадион крај сомборске капије
Посматрач: Јелена Ранков
Главни судија: Јована Халас
Делегат: Ана Тепшић
I помоћник: Мила Мошорински
II помоћник: Милица Лемајић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Посматрач: Сузана Секулић
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Ивана Јовановић
Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
II помоћник: Бојана Шћепановић
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Делегат: Жељко Рељић
Посматрач: Биљана Трифуновић
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Ћирковић Андријана
II помоћник: Мина Павловић
Стадион: Градски стадион Суботица
Делегат: Предраг Тороман
Главни судија: Милица Миловановић
I помоћник: Александра Костић
II помоћник: Маријана Рајовић
Посматрач: Јелена Ранков
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Делегат: Марија Здравковић
Главни судија: Николина Пуртић
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Ања Радуловић
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Стадион: Стадион крај сомборске капије
Главни судија: Милица Јоксић
I помоћник: Маријана Рајовић
II помоћник: Андреа Мијаиловић
Делегат: Ненад Јеринић
Посматрач: Јелена Ранков
Стадион: Градски стадион Суботица
Главни судија: Катарина Ратковић
II помоћник: Мила Мошорински
I помоћник: Мирела Голић
Делегат: Саша Богићевић
Посматрач: Јелена Ранков
Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"
Главни судија: Марина Живковић
I помоћник: Андреа Милошевић
Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
Посматрач: Ана Минић
II помоћник: Хелена Радовановић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Јелена Међедовић
I помоћник: Ивана Јовановић
II помоћник: Бојана Шћепановић
Делегат: Ненад Јеринић
Посматрач: Јелена Ранков
Стадион: Градски стадион вештачка трава
Главни судија: Зорана Стоиљковић
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Андреа Мијаиловић
Делегат: Снежана Радојевић
Посматрач: Сузана Секулић