Sudije

Srpska liga - Beograd - delegiranje 21/22

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Posmatrač: Slobodan Krstić

Delegat: Srđan Milosavljević

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Ivan Gospavić

Delegat: Milan Krstić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Marko Vukićević

Posmatrač: Milan Krstić

Stadion: FK PRVA ISKRA

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

I pomoćnik: Nikola Glišić

Delegat: Željko Petković

Četvrti sudija: Marko Bura

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Darko Jeknić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Vukman Vučetić

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Vukašin Delević

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Nikola Božović

Posmatrač: Dušan Đukelić

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

Posmatrač: Vitomir Simović

Delegat: Vitomir Simović

Četvrti sudija: Aleksandar Radovanović

Stadion: FK Zemun

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Marko Majstorović

Delegat: Dragan Nikolić

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Četvrti sudija: Đorđe Tomić

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: FK TEK SLOGA

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Posmatrač: Željko Mohora

Delegat: Željko Mohora

Stadion: FK PRVA ISKRA

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Stefan Milanović

Četvrti sudija: Aleksandar Radovanović

Posmatrač: Željko Mohora

Delegat: Velimir Milićević

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Četvrti sudija: Filip Marković

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Posmatrač: Dušan Đukelić

Delegat: Dušan Jevremović

Stadion: FK JEDINSTVO

Delegat: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Branko Galić

Četvrti sudija: Aleksandar Anđelić

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Uroš Ržić

Posmatrač: Milan Krstić

Delegat: Miladin Mišić

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Četvrti sudija: Đorđe Tomić

Delegat: Bojan Sekulić

Posmatrač: Bojan Sekulić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Marko Majstorović

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Delegat: Radovan Bataković

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK LEŠTANE

Četvrti sudija: Marko Karanović

Delegat: Vladimir Jovanović

Glavni sudija: Vukašin Delević

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Vlada Đorđević

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Marko Bura

Posmatrač: Vlada Đorđević

Stadion: FK TEK SLOGA

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Stefan Milanović

Četvrti sudija: Marko Bura

Delegat: Srbobran Ilić

Posmatrač: Vitomir Simović

Glavni sudija: Darko Jeknić

Stadion: FK Zemun

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Četvrti sudija: Marko Karanović

Delegat: Goran Miletić

Posmatrač: Goran Miletić

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Četvrti sudija: Uroš Živković

Delegat: Miloš Goronjić

Posmatrač: Miloš Goronjić

Stadion: FK BRODARAC

I pomoćnik: Marko Majstorović

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Četvrti sudija: Aleksandar Radovanović

Delegat: Goran Perić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

Posmatrač: Ivan Panić

Stadion: FK BORAC

Posmatrač: Zlatan Haskić

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Borislav Ristić

Stadion: OFK BEOGRAD

Delegat: Zoran Ćupić

Posmatrač: Zoran Ćupić

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Dušan Vićentijević

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Đorđe Tomić

Delegat: Žika Živanović

Posmatrač: Žika Živanović

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Delegat: Srđan Milosavljević

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Posmatrač: Vedran Mišić

Delegat: Vedran Mišić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Glavni sudija: Uroš Živković

I pomoćnik: Milan Jeremić

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Vukašin Delević

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Četvrti sudija: Aleksandar Radovanović

Delegat: Vukman Vučetić

Posmatrač: Zoran Ćupić

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Delegat: Željko Mohora

Posmatrač: Željko Mohora

Stadion: FK LEŠTANE

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Delegat: Vlada Đorđević

Posmatrač: Vlada Đorđević

Stadion: FK PRVA ISKRA

Četvrti sudija: Nikola Božović

Delegat: Srbobran Ilić

Posmatrač: Žika Živanović

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Uroš Ržić

Delegat: Dragan Nikolić

Posmatrač: Života Vlajić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Andreja Piljak

Četvrti sudija: Petar Peković

Stadion: FK TELEOPTIK

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Jovana Polić

Delegat: Žika Živanović

Posmatrač: Žika Živanović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Delegat: Željko Petković

Posmatrač: Miloš Goronjić

Stadion: FK BSK

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Četvrti sudija: Marko Vukićević

Posmatrač: Vitomir Simović

Delegat: Miladin Mišić

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Stefan Milanović

Četvrti sudija: Đorđe Tomić

Posmatrač: Duško Atić

Delegat: Duško Atić

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Četvrti sudija: Marko Karanović

Posmatrač: Milan Krstić

Delegat: Milan Krstić

Stadion: FK Zemun

Posmatrač: Dušan Đukelić

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Darko Jeknić

Delegat: Dušan Đukelić

Stadion: FK TEK SLOGA

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Uroš Bakić

I pomoćnik: Goran Božović

Delegat: Velimir Milićević

Četvrti sudija: Uroš Živković

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

Posmatrač: Ivan Panić

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Četvrti sudija: Filip Marković

Delegat: Goran Perić

Stadion: FK BRODARAC

II pomoćnik: Marijana Rajović

Posmatrač: Bojan Sekulić

Delegat: Radovan Bataković

Glavni sudija: Aleksandar Radovanović

I pomoćnik: Branko Galić

Četvrti sudija: Nikola Božović

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Vukašin Delević

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Slobodan Krstić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK LEŠTANE

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Četvrti sudija: Jovana Polić

Posmatrač: Zoran Ćupić

Delegat: Zoran Ćupić

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Dragan Nikolić

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Milan Jeremić

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Duško Atić

Stadion: FK JEDINSTVO

Delegat: Srbobran Ilić

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Nikola Božović

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Delegat: Vukman Vučetić

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Đorđe Tomić

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Četvrti sudija: Aleksandar Anđelić

Posmatrač: Goran Miletić

Delegat: Srđan Milosavljević

Stadion: FK PRVA ISKRA

Delegat: Miloš Goronjić

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Četvrti sudija: Uroš Živković

Posmatrač: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Branko Galić

Stadion: FK TEK SLOGA

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Posmatrač: Zlatan Haskić

Delegat: Zlatan Haskić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Delegat: Borislav Ristić

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Četvrti sudija: Filip Marković

Posmatrač: Vedran Mišić

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Marko Majstorović

Četvrti sudija: Aleksandar Radovanović

Delegat: Dušan Jevremović

Posmatrač: Vlada Đorđević

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Stefan Milanović

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Posmatrač: Bojan Sekulić

Delegat: Bojan Sekulić

Stadion: OFK BEOGRAD

Delegat: Željko Petković

II pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Četvrti sudija: Vukašin Delević

Posmatrač: Slobodan Krstić

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Goran Božović

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Delegat: Žika Živanović

Posmatrač: Žika Živanović

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Delegat: Slavoljub Đorđević

Stadion: Stadion FK IMT

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Slobodan Tatomirović

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Četvrti sudija: Filip Marković

Posmatrač: Milan Krstić

Delegat: Milan Krstić

Stadion: FK BSK

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Marko Bura

Posmatrač: Dušan Đukelić

Delegat: Velimir Milićević

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Marko Rakić

Stadion: FK Zemun

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Vitomir Simović

Delegat: Radovan Bataković

Stadion: FK TEK SLOGA

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Glavni sudija: Srđan Novaković

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Četvrti sudija: Marko Bura

Delegat: Srbobran Ilić

Stadion: FK TELEOPTIK

Četvrti sudija: Nikola Katić

Posmatrač: Zoran Ćupić

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Delegat: Vukman Vučetić

Stadion: FK LEŠTANE

Delegat: Goran Miletić

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Posmatrač: Goran Miletić

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

Četvrti sudija: Petar Peković

Posmatrač: Vedran Mišić

Delegat: Vedran Mišić

Stadion: FK PRVA ISKRA

Delegat: Miladin Mišić

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Marko Vukićević

Posmatrač: Željko Mohora

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Glavni sudija: Uroš Ržić

Stadion: OFK BEOGRAD

Glavni sudija: Nikola Božović

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Četvrti sudija: Uroš Živković

Posmatrač: Miloš Goronjić

Delegat: Goran Perić

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Vukašin Delević

Delegat: Duško Atić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Četvrti sudija: Miloš Vasiljević

Posmatrač: Duško Atić

Stadion: FK BASK

Delegat: Dragan Nikolić

II pomoćnik: Milan Jeremić

Četvrti sudija: Aleksandar Radovanović

Posmatrač: Života Vlajić

Glavni sudija: Marko Karanović

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

Stadion: FK ZVEZDARA

Delegat: Srđan Milosavljević

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Marko Rakić

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Branko Galić

Četvrti sudija: Uroš Živković

Posmatrač: Vlada Đorđević

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Marko Majstorović

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Delegat: Slobodan Krstić

Četvrti sudija: Filip Marković

Stadion: Stadion FK IMT

Delegat: Velimir Milićević

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Četvrti sudija: Uroš Bakić

Posmatrač: Milan Krstić

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Marko Bura

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Posmatrač: Vitomir Simović

Delegat: Vitomir Simović

Četvrti sudija: Nikola Božović

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Nemanja Bratić

Četvrti sudija: Jasmina Mickoska

Posmatrač: Zlatan Haskić

Delegat: Željko Petković

Stadion: FK Zemun

Delegat: Dušan Đukelić

Posmatrač: Dušan Đukelić

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Dušan Vićentijević

Stadion: FK BSK

Delegat: Borislav Ristić

Glavni sudija: Petar Peković

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Četvrti sudija: Filip Marković

Posmatrač: Žika Živanović

Stadion: FK BORAC

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Branko Galić

II pomoćnik: Dejan Božić

Četvrti sudija: Jelena Međedović

Posmatrač: Duško Atić

Delegat: Duško Atić

Stadion: OFK BEOGRAD

Delegat: Željko Petković

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Četvrti sudija: Darko Jeknić

Posmatrač: Željko Mohora

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Marko Rakić

Stadion: FK TEK SLOGA

Četvrti sudija: Nikola Božović

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Posmatrač: Goran Miletić

Delegat: Radovan Bataković

Stadion: FK JEDINSTVO

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

II pomoćnik: Marko Majstorović

Posmatrač: Zoran Ćupić

Četvrti sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Zoran Ćupić

Stadion: FK TELEOPTIK

Delegat: Vukman Vučetić

Glavni sudija: Uroš Živković

I pomoćnik: Milan Jeremić

II pomoćnik: Stefan Zimonjić

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Posmatrač: Bojan Sekulić

Stadion: FK PRVA ISKRA

Delegat: Srbobran Ilić

Posmatrač: Ivan Panić

Glavni sudija: Nikola Katić

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Nikola Glišić

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Stadion: FK BASK

Glavni sudija: Uroš Bakić

I pomoćnik: Stefan Milanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Posmatrač: Vedran Mišić

Delegat: Dušan Jevremović

Četvrti sudija: Petar Peković

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

II pomoćnik: Ratko Đorđević

Četvrti sudija: Marko Karanović

Posmatrač: Miloš Goronjić

Glavni sudija: Aleksandar Radovanović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Miloš Goronjić

Stadion: FK ZVEZDARA

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

Četvrti sudija: Marko Karanović

Posmatrač: Vlada Đorđević

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Delegat: Vlada Đorđević

Stadion: FK BRODARAC

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Dejan Božić

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Četvrti sudija: Srđan Novaković

Posmatrač: Vladimir Jovanović

Delegat: Vladimir Jovanović

Stadion: SC FSB Ada Ciganlija

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Branko Galić

Četvrti sudija: Petar Peković

Posmatrač: Ivan Panić

Delegat: Ivan Panić

Stadion: FK BRODARAC

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Borislav Ristić

Četvrti sudija: Đorđe Tomić

Posmatrač: Slavoljub Đorđević

Glavni sudija: Marko Vukićević

I pomoćnik: Bogdan Ljubojević

Stadion: FK BSK

Posmatrač: Milan Krstić

Glavni sudija: Stefan Mikavica

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Slobodan Tatomirović

Četvrti sudija: Jovana Polić

Delegat: Milan Krstić

Stadion: FK LEŠTANE

Delegat: Velimir Milićević

Glavni sudija: Darko Jeknić

I pomoćnik: Nemanja Bratić

II pomoćnik: Milan Jeremić

Četvrti sudija: Marko Bura

Posmatrač: Dušan Đukelić

Stadion: FK RADNIČKI

Glavni sudija: Filip Marković

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Goran Perić

Četvrti sudija: Ivan Jeremić

Posmatrač: Slobodan Krstić

Stadion: FK Zemun

Delegat: Srđan Milosavljević

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Andreja Piljak

II pomoćnik: Nikola Glišić

Četvrti sudija: Nikola Božović

Posmatrač: Života Vlajić

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK LEŠTANE

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK LEŠTANE

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK LEŠTANE

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK LEŠTANE

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK LEŠTANE

Nema podataka

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK LEŠTANE

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Nema podataka

Stadion: FK LEŠTANE

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK LEŠTANE

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK LEŠTANE

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: stadion FK Radnički(NBG)

Nema podataka

Stadion: FK ZVEZDARA

Nema podataka

Stadion: FK JEDINSTVO

Nema podataka

Stadion: Stadion FK IMT

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion: FK LEŠTANE

Nema podataka

Stadion: FK BRODARAC

Nema podataka

Stadion: FK RADNIČKI

Nema podataka

Stadion: OFK BEOGRAD

Nema podataka

Stadion: FK Zemun

Nema podataka

Stadion: FK TELEOPTIK

Nema podataka

Stadion: FK BSK

Nema podataka

Stadion: FK BASK

Nema podataka

Stadion: FK TEK SLOGA

Nema podataka

Stadion: FK BORAC

Nema podataka

Stadion: FK PRVA ISKRA

Nema podataka