Sudije

Prva liga (ž) - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Delegat: Radivoj Muškinja

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Željko Reljić

Glavni sudija: Dunja Vukčević

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Minja Mitrović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Jovana Milić

Delegat: Dragoljub Obradović

II pomoćnik: Nevena Korićanac

I pomoćnik: Marija Todorović

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Delegat: Dušan Petković

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Ćirković Andrijana

Stadion: Karađorđe Mišar

Delegat: Marko Antić

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Fk Potisje

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Ilija Vukanović

Glavni sudija: Jelena Međedović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Snežana Radojević

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Ćirković Andrijana

II pomoćnik: Marija Jovanović

Delegat: Dušan Milić

Stadion: SLOGA

I pomoćnik: Milica Joksić

II pomoćnik: Maša Aleksić

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

Delegat: Dejan Ivanović

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Minja Mitrović

I pomoćnik: Andrea Hernaus

II pomoćnik: Andrea Mijailović

Delegat: Goran Ilić

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Marina Višnjić

I pomoćnik: Jovana Polić

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Mirjana Radovanović

Stadion: Karađorđe Mišar

Delegat: Dragan Isailović

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

I pomoćnik: Ivana Jovanović

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Marko Antić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Ivana Čolaković

I pomoćnik: Aleksandra Milojević

II pomoćnik: Marija Đoković

Delegat: Zoran Mitrović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Glavni sudija: Mima Stanković

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

I pomoćnik: Jasmina Zafirovic

Delegat: Velimir Miljković

Stadion: Fk Potisje

Delegat: Mirjana Radovanović

Glavni sudija: Milica Milovanović

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Goran Ilić

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Mirela Malešević

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Delegat: Velimir Miljković

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Danijela Stojanović

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Delegat: Radivoj Muškinja

Glavni sudija: Dunja Vukčević

I pomoćnik: Marijana Rajović

II pomoćnik: Marija Đoković

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Dragoljub Obradović

Glavni sudija: Marina Višnjić

I pomoćnik: Jovana Milić

II pomoćnik: Zorica Žujović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Željko Reljić

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Aleksandra Milojević

II pomoćnik: Zorica Žujović

Stadion: stadion FK Železničar

Delegat: Duško Milanović

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Delegat: Nebojša Arsić

Glavni sudija: Mima Stanković

I pomoćnik: Aleksandra Kostić

II pomoćnik: Maša Aleksić

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Delegat: Novica Živković

Glavni sudija: Jovana Milić

I pomoćnik: Marija Jovanović

II pomoćnik: Andrea Milošević

Stadion: Karađorđe Mišar

Delegat: Zoran Mitrović

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Marija Đoković

II pomoćnik: Marija Todorović

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Glavni sudija: Dunja Vukčević

I pomoćnik: Ljubica Čubrilo

II pomoćnik: Mirela Malešević

Delegat: Željko Reljić

Stadion: Fk Potisje

Glavni sudija: Marina Višnjić

I pomoćnik: Maja Milošević

II pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Goran Ilić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Katarina Petrović

II pomoćnik: Nevena Korićanac

Delegat: Duško Milanović

I pomoćnik: Jelena Popović

Stadion: Kralj Petar Prvi

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Mima Stanković

Delegat: Dušan Petković

II pomoćnik: Aleksandra Kostić

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Andrea Mijailović

II pomoćnik: Andrea Hernaus

Delegat: Radivoj Muškinja

Stadion: Karađorđe Mišar

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Minja Mitrović

II pomoćnik: Mirela Malešević

Delegat: Marko Antić

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Aleksandra Milojević

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

I pomoćnik: Andrea Milošević

Delegat: Dragoljub Obradović

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Željko Reljić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Jovana Milić

II pomoćnik: Jelena Popović

I pomoćnik: Milica Joksić

Delegat: Duško Milanović

Stadion: Kralj Petar Prvi

I pomoćnik: Jelena Cojkić

Glavni sudija: Ivana Čolaković

II pomoćnik: Andrea Marinković

Delegat: Snežana Radojević

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Jelena Trninić

I pomoćnik: Dunja Vukčević

II pomoćnik: Mirela Malešević

Delegat: Dragan Isailović

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Andrea Milošević

II pomoćnik: Aleksandra Tomić

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Zorana Stoiljković

I pomoćnik: Minja Mitrović

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Delegat: Ilija Vukanović

Stadion: Fk Potisje

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Jelena Popović

II pomoćnik: Marija Todorović

Delegat: Ilija Vukanović

Stadion: stadion FK Železničar

Glavni sudija: Milica Joksić

I pomoćnik: Sanja Koturović

II pomoćnik: Nevena Korićanac

Delegat: Dušan Petković

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Glavni sudija: Jovana Polić

I pomoćnik: Katarina Petrović

II pomoćnik: Svetlana Bilić

Delegat: Dejan (KŠ) Ivanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Andrijana Damjanović

I pomoćnik: Marija Đorđević

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Živka Komlenac

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Glavni sudija: Katarina Petrović

I pomoćnik: Jasmina Zafirovic

II pomoćnik: Maša Aleksić

Delegat: Željko Reljić

Stadion: Karađorđe Mišar

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Bojana Šćepanović

II pomoćnik: Marijana Rajović

Delegat: Ilija Vukanović

Stadion: stadion FK Železničar

Nema podataka

Stadion: Fk Potisje

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Železničar

Nema podataka

Stadion: Karađorđe Mišar

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Kralj Petar Prvi

Nema podataka

Stadion: Fk Potisje

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Karađorđe Mišar

Nema podataka

Stadion: stadion FK Železničar

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Nema podataka

Stadion: Fk Potisje

Nema podataka

Stadion: Kralj Petar Prvi

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Železničar

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Nema podataka

Stadion: Karađorđe Mišar

Nema podataka

Stadion: Fk Potisje

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Nema podataka

Stadion: Kralj Petar Prvi

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Ratomir Mičić Miče

Nema podataka

Stadion: stadion FK Železničar

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion u Leskovcu

Nema podataka

Stadion: Karađorđe Mišar

Nema podataka

Stadion: Fk Potisje

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Nikola Pasko

Nema podataka

Stadion: Stadion FK Kolubara

Nema podataka

Stadion: Kralj Petar Prvi

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka