Судије

Прва лига Србије (ж) 23/24 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Андреа Маринковић

II помоћник: Мина Павловић

Делегат: Милан Андрић

Посматрач: Ана Минић

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Наталија Крстић

I помоћник: Милена Ристић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Делегат: Душан Петковић

Стадион: Стадион ФК "Омладинац" у Степановићеву

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Андреа Мијаиловић

II помоћник: Ања Радуловић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Јована Старчевић

Делегат: Живка Комленац

II помоћник: Николина Марковић

Стадион: Стадион под Баиром

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Милица Лемајић

II помоћник: Теодора Милић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Главни судија: Милена Ристић

I помоћник: Јорданка Денчић

II помоћник: Тодора Ђорђевић

Делегат: Катарина Анђелковић

Стадион: Стадион под Баиром

Главни судија: Милица Миловановић

II помоћник: Николина Марковић

I помоћник: Катарина Ратковић

Делегат: Жељко Рељић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Стадион: ФК ХЕРОЈ ПОЛЕТ

Главни судија: Маша Алексић

I помоћник: Јована Халас

II помоћник: Мила Мошорински

Делегат: Ана Тепшић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Александра Радовановић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Стадион ФК "Омладинац" у Степановићеву

Главни судија: Наташа Лазаревић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Душица Ђорђевић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Делегат: Предраг Тороман

I помоћник: Јована Старчевић

II помоћник: Нина Николић

Главни судија: Милица Миловановић

Стадион: Стадион ФК Колубара

I помоћник: Мирела Голић

II помоћник: Мила Мошорински

Главни судија: Милица Јоксић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Жаклина Филиповић

I помоћник: Ајша Захитовић

II помоћник: Андреа Маринковић

Делегат: Марија Здравковић

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Марија Ђорђевић

Делегат: Душан Петковић

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Јорданка Денчић

Стадион: ФК"Борац 1926"-вештачка трава

Делегат: Зоран Митровић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Драгана Тадић

Посматрач: Ана Минић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Делегат: Марко Антић

Главни судија: Маша Алексић

II помоћник: Мила Мошорински

I помоћник: Јована Халас

Стадион: Стадион ФК "Омладинац" у Степановићеву

Делегат: Марија Здравковић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Љубица Чубрило

Посматрач: Сузана Секулић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Делегат: Душан Милић

II помоћник: Анђела Младеновић

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Андреа Маринковић

Стадион: Стадион под Баиром

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Мирела Голић

II помоћник: Душица Ђорђевић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: ФК ХЕРОЈ ПОЛЕТ

Делегат: Катарина Анђелковић

Главни судија: Наталија Крстић

I помоћник: Нина Николић

II помоћник: Тодора Ђорђевић

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Јорданка Денчић

I помоћник: Наталија Крстић

II помоћник: Маша Алексић

Делегат: Катарина Анђелковић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Главни судија: Ајша Захитовић

II помоћник: Николина Марковић

I помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Посматрач: Ана Минић

Стадион: ФК"Борац 1926"-вештачка трава

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Тодора Ђорђевић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: СЦ Крушевац вештачка трава

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Мина Павловић

II помоћник: Јована Старчевић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Катарина Ратковић

II помоћник: Ања Радуловић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион:

Главни судија: Ивана Чолаковић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Маријана Рајовић

Делегат: Горан Илић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Главни судија: Наталија Крстић

I помоћник: Маша Алексић

II помоћник: Марија Ђорђевић

Делегат: Катарина Анђелковић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Марија Здравковић

Главни судија: Мима Станковић

I помоћник: Ћирковић Андријана

II помоћник: Драгана Тадић

Стадион: Стадион под Баиром

Главни судија: Жаклина Филиповић

I помоћник: Андреа Маринковић

II помоћник: Нина Николић

Делегат: Ана Тепшић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Андреа Милошевић

II помоћник: Маја Милошевић

Делегат: Ненад Јеринић

Посматрач: Сузана Секулић

Стадион: Градски стадион Пирот

II помоћник: Маријана Игрутиновић

Главни судија: Милица Јоксић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Делегат: Предраг Тороман

I помоћник: Зорица Жујовић

Стадион: ФК ХЕРОЈ ПОЛЕТ

Главни судија: Марија Ђорђевић

I помоћник: Александра Костић

II помоћник: Анђела Велев

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Драгана Тадић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: ФК"Борац 1926"-вештачка трава

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Катарина Ратковић

II помоћник: Милосава Павловић

Делегат: Марко Антић

Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче

Главни судија: Милена Ристић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Мина Павловић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ

II помоћник: Ања Радуловић

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Катарина Анђелковић

Стадион: Градски стадион Пирот

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Марија Јовановић

II помоћник: Хелена Радовановић

Посматрач: Даница Стојиљковић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Стадион ФК "Слога"

Главни судија: Јелена Међедовић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Нина Николић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: Стадион под Баиром

I помоћник: Бојана Шћепановић

II помоћник: Милица Лемајић

Главни судија: Милена Ристић

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Мина Павловић

II помоћник: Анђела Младеновић

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: ФК"Борац 1926"-вештачка трава

II помоћник: Драгана Тадић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Хелена Радовановић

Делегат: Марко Антић

Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"

II помоћник: Милосава Павловић

I помоћник: Анђела Младеновић

Главни судија: Јелена Међедовић

Делегат: Милан Андрић

Стадион: Стадион ФК "Омладинац" у Степановићеву

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Ања Радуловић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Делегат: Ненад Јеринић

Стадион: Спортски центар Јединство 1936

Главни судија: Марина Живковић

I помоћник: Александра Стојанац

II помоћник: Маријана Рајовић

Посматрач: Нона Стефановић-Пажин

Делегат: Предраг Тороман

Стадион: ФК ХЕРОЈ ПОЛЕТ

Делегат: Дејан (КШ) Ивановић

Главни судија: Јована Шијан

I помоћник: Јована Халас

II помоћник: Теодора Милић

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Стадион:

Нема података

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22