Судије

Прва Футсал лига 20/21

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион:

O: Оливер Николић

R: Бојан Милић

R: Милош Грујић

Делегат: Миле Бекрић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: УСЦ Вождовац

O: Небојша Панић

R: Владан Радуловић

R: Иван Биорац

Делегат: Милош Лазаревић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: хала ОШ Мика Антић

Делегат: Владан Миладиновић

O: Дејан Стајић

R: Данијел Ристић

R: Александар Ранђеловић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: Спортска сала Пендик

O: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Душан Арсовић

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

O: Петар Радојчић

R: Драгутин Божовић

R: Предраг Вујић

Делегат: Милош Берисавац

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: КСЦ Пинки

O: Драгутин Божовић

R: Милош Јоцовић

R: Владимир Тошић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: хала Чаир

O: Небојша Панић

R: Никола Рабреновић

R: Бранко Галић

Посматрач: Сретен Васић

Делегат: Небојша Динић

Стадион: Дворана Врање

O: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Иван Станковић

Делегат: Братислав Денић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава

O: Никола Алексић

R: Владан Радуловић

R: Предраг Вујић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Делегат: Милош Берисавац

O: Благоје Мијаиловић

R: Марјан Сарка

R: Стефан Батиница

Стадион: Сала Ранко Жеравица

O: Благоје Мијаиловић

R: Марјан Сарка

R: Марко Мајсторовић

Делегат: Славенко Матовић

Стадион: УСЦ Чаир

O: Драгутин Божовић

R: Милош Јоцовић

R: Предраг Вујић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Бојан Милић

R: Оливер Николић

R: Жељко Стоилков

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Спортска сала Пендик

O: Петар Радојчић

R: Бојан Граовац

R: Бане Папишта

Делегат: Ђорђе Зуцовић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: Сала Језеро

O: Никола Рабреновић

R: Предраг Лазаревић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Раденко Бошковић

R: Ђорђе Нинић

Стадион: спортска хала Врање

O: Небојша Панић

R: Владан Радуловић

R: Дејан Стајић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: КСЦ Пинки

O: Александар Минић

R: Оливер Николић

R: Марко Мајсторовић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: Спортска сала Пендик

O: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

R: Страхиња Радовић

Посматрач: Драган Милосављевић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Петар Радојчић

R: Александар Јакшић

R: Ђорђе Нинић

Делегат: Божидар Нинчић

Стадион: хала ОШ Свети Сава

O: Бојан Граовац

R: Бане Папишта

R: Владан Ђермановић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Никола Рабреновић

R: Никола Алексић

R: Бранко Галић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УСЦ Чаир

O: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

R: Иван Станковић

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

O: Александар Минић

R: Оливер Николић

R: Иван Биорац

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Сала Језеро

O: Бојан Граовац

R: Владан Ђермановић

R: Бане Папишта

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: УСЦ Чаир

Делегат: Никола Вељковић

Посматрач: Сретен Васић

R: Данијел Ристић

R: Стефан Филиповић

O: Бојан Милић

Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава

O: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Душан Арсовић

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Сала Пинки

R: Бранко Галић

O: Небојша Панић

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Зоран Богданов

R: Петар Радојчић

Стадион: Сала Врање

R: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Вељовић

O: Александар Јакшић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

R: Иван Биорац

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Раденко Бошковић

O: Никола Рабреновић

R: Никола Алексић

Стадион: Спортска сала Пендик

O: Драгутин Божовић

R: Милош Јоцовић

R: Предраг Вујић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

O: Далибор Станковић

R: Радослав Миленковић

R: Марко Мартиновић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: Сала Језеро

O: Братислав Јовић

R: Иван Станковић

R: Немања Радић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

R: Милош Јоцовић

O: Драгутин Божовић

R: Предраг Вујић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

O: Петар Радојчић

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Владимир Франета

R: Бане Папишта

R: Братислав Јовић

Стадион: Сала Пинки

O: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Душан Арсовић

Делегат: Слободан Корићанац

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Оливер Николић

R: Милош Грујић

R: Александар Ранђеловић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Делегат: Жељко Марић

Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава

O: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

R: Марко Мајсторовић

Посматрач: Ђорђе Билић

Делегат: Братислав Денић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

O: Далибор Станковић

R: Марко Мартиновић

R: Радослав Миленковић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Драгутин Божовић

R: Бане Папишта

R: Владан Ђермановић

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: Спортска сала Пендик

O: Небојша Панић

R: Никола Рабреновић

Посматрач: Раденко Бошковић

Делегат: Дарко Петронијевић

R: Никола Алексић

Стадион: Сала Врање

O: Братислав Јовић

R: Иван Станковић

R: Александар Ранђеловић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: Сала Језеро

O: Оливер Николић

R: Милош Грујић

R: Немања Радић

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

O: Благоје Мијаиловић

R: Марјан Сарка

R: Марко Мајсторовић

Делегат: Леонардо Матић

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: хала ОШ Мика Антић

Посматрач: Сретен Васић

O: Дејан Стајић

R: Данијел Ристић

R: Стефан Филиповић

Делегат: Небојша Ристић

Стадион: Сала Пинки

R: Милош Јоцовић

R: Предраг Вујић

Делегат: Борис Правиловић

O: Драгутин Божовић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: хала Језеро

O: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

R: Немања Радић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: Сала Врање

O: Оливер Николић

R: Александар Минић

R: Милош Грујић

Делегат: Никола Вељковић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: Сала Пинки

O: Небојша Панић

R: Никола Рабреновић

R: Иван Биорац

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

O: Благоје Мијаиловић

R: Марјан Сарка

R: Иван Станковић

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

Делегат: Миле Бекрић

R: Стефан Филиповић (С)

O: Дејан Стајић

R: Данијел Ристић

Стадион: хала Језеро

O: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Страхиња Радовић

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

O: Никола Алексић

R: Владан Радуловић

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Драган Радовановић

R: Стефан Батиница

Стадион: Сала ОШ Мике Антић

O: Оливер Николић

R: Александар Минић

R: Стеван Лазаревић

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Петар Радојчић

R: Бојан Граовац

R: Предраг Вујић

Посматрач: Зоран Антонић

Делегат: Предраг Бељевић

Стадион: Спортска сала Пендик

O: Далибор Станковић

R: Марко Мартиновић

R: Радослав Миленковић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Петар Радојчић

R: Александар Јакшић

R: Владимир Тошић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: хала Чаир

O: Данијел Ристић

R: Стефан Филиповић (С)

R: Александар Ранђеловић

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: ОШ. Св. Сава

O: Александар Минић

R: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: Сала Врање

O: Братислав Јовић

R: Иван Станковић

R: Игор Младеновић

Делегат: Ненад Мутавџић

Посматрач: Сретен Васић

Стадион: КСЦ Пинки

O: Бојан Граовац

R: Бане Папишта

R: Стефан Батиница

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Александар Јакшић

R: Бојан Милић

R: Бојан Буројевић

Делегат: Владан Миладиновић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: Сала Језеро

O: Оливер Николић

R: Александар Минић

R: Немања Радић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УСЦ Чаир

O: Небојша Панић

R: Владан Радуловић

R: Жељко Стоилков

Делегат: Небојша Ристић

Посматрач: Владимир Франета

Стадион: хала Ранко Жеравица

O: Далибор Станковић

R: Радослав Миленковић

R: Марко Мартиновић

Делегат: Сеад Чочић

Посматрач: Зоран Антонић

Стадион: УСЦ Чаир

O: Петар Радојчић

R: Бојан Граовац

R: Бане Папишта

Посматрач: Александар Вељовић

Делегат: Дејан Продановић

Стадион: СЦ Младост

O: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

R: Стеван Лазаревић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава

O: Небојша Панић

R: Владан Радуловић

R: Иван Биорац

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Сала Пинки

O: Петар Радојчић

R: Милош Јоцовић

R: Предраг Вујић

Делегат: Ненад Митић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Спортска сала Пендик

O: Дејан Стајић

R: Данијел Ристић

R: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Томислав Јаковљевић

Посматрач: Драган Радисавчевић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Предраг Лазаревић

R: Ђорђе Нинић

R: Марко Савић

Делегат: Роберт Петровић

Посматрач: Зоран Богданов

Стадион: Сала Језеро

Посматрач: Зоран Антонић

R: Братислав Јовић

O: Милош Грујић

Делегат: Братислав Денић

R: Стеван Лазаревић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Небојша Панић

R: Владан Радуловић

R: Иван Биорац

Делегат: Миле Бекрић

Стадион: УСЦ Чаир

Делегат: Славенко Матовић

O: Никола Рабреновић

R: Никола Алексић

R: Марко Мајсторовић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Оливер Николић

R: Александар Минић

R: Иван Станковић

Делегат: Дејан Продановић

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: УСЦ Чаир

O: Дејан Стајић

R: Данијел Ристић

R: Стефан Филиповић (С)

Делегат: Марјан Ђорђевић

Посматрач: Драган Милосављевић

Стадион: ОШ. Св. Сава

Делегат: Милован Чичић

Посматрач: Жељко Станков

O: Никола Алексић

R: Бранко Галић

R: Владан Радуловић

Стадион: спортски центар Младост

O: Александар Јакшић

R: Бојан Буројевић

R: Немања Радић

Делегат: Дарко Петронијевић

Посматрач: Александар Комадинић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Марјан Сарка

R: Благоје Мијаиловић

R: Стефан Батиница

Делегат: Михајло Надаждин

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Бранко Галић

R: Иван Биорац

R: Марко Мајсторовић

Делегат: Милош Берисавац

Стадион: Спортска сала Пендик

O: Братислав Јовић

R: Иван Станковић

R: Игор Младеновић

Делегат: Саша Стефановић

Стадион: Сала Пинки

O: Марјан Сарка

R: Благоје Мијаиловић

Делегат: Борис Правиловић

R: Никола Рабреновић

Посматрач: Рајко Катанић

Стадион: Сала Језеро

O: Оливер Николић

R: Дејан Стајић

R: Данијел Ристић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: хала Чаир

Делегат: Жељко Сокић

Посматрач: Владимир Франета

R: Милош Грујић

R: Александар Минић

O: Бојан Милић

Стадион: хала Чаир

O: Небојша Панић

R: Братислав Јовић

Посматрач: Александар Вељовић

Делегат: Ненад Мутавџић

R: Владан Радуловић

Стадион: СЦ Младост

O: Петар Радојчић

R: Милош Јоцовић

R: Предраг Вујић

Делегат: Мирослав Цимеша

Посматрач: Александар Вељовић

Стадион: ОШ. Св. Сава

O: Никола Рабреновић

R: Никола Алексић

R: Иван Биорац

Делегат: Ђорђе Марковић

Посматрач: Раденко Бошковић

Стадион: Сала Ранко Жеравица

Делегат: Роберт Петровић

O: Оливер Николић

R: Дејан Стајић

R: Стефан Батиница

Посматрач: Ђорђе Билић

Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице

O: Милош Јоцовић

R: Предраг Вујић

R: Владимир Тошић

Делегат: Жељко Марић

Посматрач: Жељко Станков

Стадион: Спортска сала Пендик

O: Александар Јакшић

R: Бојан Милић

R: Жељко Стоилков

Посматрач: Драган Радисавчевић

Делегат: Владан Миладиновић

Стадион: СТЦ Златибор

O: Бојан Буројевић

R: Страхиња Радовић

R: Немања Радић

Делегат: Миливоје Томић

Посматрач: Зоран Антонић

Делегирање