Стадион: Сала Ранко Жеравица
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Драгутин Божовић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Милош Берисавац
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: хала ОШ Мика Антић
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Данијел Ристић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: УСЦ Вождовац
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Владан Радуловић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Милош Лазаревић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион:
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Бојан Милић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Миле Бекрић
Посматрач: Драган Радовановић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Бојан Буројевић
Трећи судија: Душан Арсовић
Делегат: Томислав Јаковљевић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: хала Чаир
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Никола Рабреновић
Трећи судија: Бранко Галић
Посматрач: Сретен Васић
Делегат: Небојша Динић
Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Владан Радуловић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Ненад Митић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Делегат: Милош Берисавац
Први судија: Благоје Мијаиловић
Други судија: Марјан Сарка
Трећи судија: Стефан Батиница
Стадион: Дворана Врање
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Бојан Буројевић
Трећи судија: Иван Станковић
Делегат: Братислав Денић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: КСЦ Пинки
Први судија: Драгутин Божовић
Други судија: Милош Јоцовић
Трећи судија: Владимир Тошић
Делегат: Сеад Чочић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Оливер Николић
Трећи судија: Жељко Стоилков
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: Сала Ранко Жеравица
Први судија: Благоје Мијаиловић
Други судија: Марјан Сарка
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Делегат: Славенко Матовић
Стадион: УСЦ Чаир
Делегат: Милован Чичић
Посматрач: Александар Вељовић
Први судија: Драгутин Божовић
Други судија: Милош Јоцовић
Трећи судија: Предраг Вујић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Предраг Лазаревић
Делегат: Миливоје Томић
Посматрач: Раденко Бошковић
Трећи судија: Ђорђе Нинић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Бане Папишта
Делегат: Ђорђе Зуцовић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: хала ОШ Свети Сава
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Владан Ђермановић
Делегат: Сеад Чочић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Жељко Стоилков
Трећи судија: Страхиња Радовић
Посматрач: Драган Милосављевић
Делегат: Дејан Продановић
Стадион: спортска хала Врање
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Владан Радуловић
Трећи судија: Дејан Стајић
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: КСЦ Пинки
Први судија: Александар Минић
Други судија: Оливер Николић
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Делегат: Ненад Митић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Александар Јакшић
Трећи судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Божидар Нинчић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Владан Ђермановић
Трећи судија: Бане Папишта
Делегат: Томислав Јаковљевић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: Сала Ранко Жеравица
Први судија: Александар Минић
Други судија: Оливер Николић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Драган Радовановић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Жељко Стоилков
Трећи судија: Иван Станковић
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Никола Алексић
Трећи судија: Бранко Галић
Делегат: Мирослав Цимеша
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: УСЦ Чаир
Делегат: Никола Вељковић
Посматрач: Сретен Васић
Други судија: Данијел Ристић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Први судија: Бојан Милић
Стадион: Сала Врање
Други судија: Бојан Милић
Трећи судија: Жељко Стоилков
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Александар Вељовић
Први судија: Александар Јакшић
Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Бојан Буројевић
Трећи судија: Душан Арсовић
Делегат: Милован Чичић
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: Сала Пинки
Трећи судија: Бранко Галић
Први судија: Небојша Панић
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Зоран Богданов
Други судија: Петар Радојчић
Стадион: Сала Ранко Жеравица
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Ненад Митић
Посматрач: Раденко Бошковић
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Никола Алексић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Драгутин Божовић
Други судија: Милош Јоцовић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Милош Берисавац
Стадион: Сала Пинки
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Бојан Буројевић
Трећи судија: Душан Арсовић
Делегат: Слободан Корићанац
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Марко Мартиновић
Делегат: Саша Стефановић
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Петар Радојчић
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Владимир Франета
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Братислав Јовић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Иван Станковић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: Сала Ранко Жеравица
Други судија: Милош Јоцовић
Први судија: Драгутин Божовић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Сеад Чочић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: Сала Ранко Жеравица
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Делегат: Предраг Бељевић
Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Жељко Стоилков
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Посматрач: Ђорђе Билић
Делегат: Братислав Денић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Никола Рабреновић
Посматрач: Раденко Бошковић
Делегат: Дарко Петронијевић
Трећи судија: Никола Алексић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Милош Грујић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Делегат: Жељко Марић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Драгутин Божовић
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Владан Ђермановић
Делегат: Миле Бекрић
Стадион: Сала Врање
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Иван Станковић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: хала ОШ Мика Антић
Посматрач: Сретен Васић
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Данијел Ристић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Небојша Ристић
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Благоје Мијаиловић
Други судија: Марјан Сарка
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Делегат: Леонардо Матић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: Сала Пинки
Други судија: Милош Јоцовић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Борис Правиловић
Први судија: Драгутин Божовић
Посматрач: Драган Радовановић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Милош Грујић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Томислав Јаковљевић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Благоје Мијаиловић
Други судија: Марјан Сарка
Трећи судија: Иван Станковић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: хала Језеро
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Жељко Стоилков
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Миливоје Томић
Посматрач: Раденко Бошковић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Миле Бекрић
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Данијел Ристић
Стадион: Сала Пинки
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Никола Рабреновић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: Сала Врање
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Александар Минић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Никола Вељковић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: хала Језеро
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Бојан Буројевић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Делегат: Томислав Јаковљевић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Предраг Бељевић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Александар Минић
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Радослав Миленковић
Делегат: Милош Берисавац
Стадион: Сала Ранко Жеравица
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Владан Радуловић
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Драган Радовановић
Стадион: ОШ. Св. Сава
Први судија: Александар Минић
Други судија: Бојан Милић
Трећи судија: Жељко Стоилков
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: Сала Врање
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Иван Станковић
Трећи судија: Игор Младеновић
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: КСЦ Пинки
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Миле Бекрић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Александар Јакшић
Трећи судија: Владимир Тошић
Делегат: Ненад Митић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: хала Чаир
Први судија: Данијел Ристић
Други судија: Стефан Филиповић
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Владан Радуловић
Трећи судија: Жељко Стоилков
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Владимир Франета
Стадион: УСЦ Чаир
Посматрач: Александар Вељовић
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Бане Папишта
Делегат: Дејан Продановић
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Александар Минић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Дарко Петронијевић
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Бојан Милић
Трећи судија: Бојан Буројевић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: хала Ранко Жеравица
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Радослав Миленковић
Трећи судија: Марко Мартиновић
Делегат: Сеад Чочић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Данијел Ристић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Томислав Јаковљевић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: Сала Пинки
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Милош Јоцовић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Ненад Митић
Посматрач: Драган Радовановић
Стадион: Сала ОШ.СВ.Сава
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Владан Радуловић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Мирослав Цимеша
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: СЦ Младост
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Жељко Стоилков
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Саша Стефановић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Предраг Лазаревић
Други судија: Ђорђе Нинић
Трећи судија: Марко Савић
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Данијел Ристић
Трећи судија: Стефан Филиповић
Делегат: Марјан Ђорђевић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Владан Радуловић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Миле Бекрић
Стадион: УСЦ Чаир
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Никола Алексић
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Делегат: Славенко Матовић
Стадион: Сала Језеро
Посматрач: Зоран Антонић
Други судија: Стеван Лазаревић
Трећи судија: Братислав Јовић
Први судија: Милош Грујић
Делегат: Братислав Денић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Александар Минић
Трећи судија: Иван Станковић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: ОШ. Св. Сава
Делегат: Милован Чичић
Посматрач: Жељко Станков
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Владан Радуловић
Стадион: спортски центар Младост
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Бојан Буројевић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Дарко Петронијевић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Марјан Сарка
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Михајло Надаждин
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Иван Станковић
Трећи судија: Игор Младеновић
Делегат: Саша Стефановић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Бранко Галић
Други судија: Иван Биорац
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Делегат: Милош Берисавац
Стадион: Сала Језеро
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Дејан Стајић
Трећи судија: Данијел Ристић
Делегат: Миливоје Томић
Посматрач: Раденко Бошковић
Стадион: хала Чаир
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Владан Радуловић
Трећи судија: Братислав Јовић
Посматрач: Александар Вељовић
Делегат: Ненад Мутавџић
Стадион: хала Чаир
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Владимир Франета
Трећи судија: Милош Грујић
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Александар Минић
Стадион: Сала Пинки
Први судија: Марјан Сарка
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Никола Рабреновић
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: СЦ Младост
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Милош Јоцовић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Мирослав Цимеша
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Бојан Милић
Трећи судија: Жељко Стоилков
Посматрач: Драган Радисавчевић
Делегат: Владан Миладиновић
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Милош Јоцовић
Други судија: Предраг Вујић
Трећи судија: Владимир Тошић
Делегат: Жељко Марић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: СТЦ Златибор
Први судија: Бојан Буројевић
Други судија: Страхиња Радовић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Миливоје Томић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: Сала Ранко Жеравица
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Дејан Стајић
Трећи судија: Стефан Батиница
Посматрач: Ђорђе Билић
Делегат: Роберт Петровић
Стадион: ОШ. Св. Сава
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Никола Алексић
Трећи судија: Иван Биорац
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Раденко Бошковић