Стадион: Стадион Чика Дача
Главни судија: Борко Мијајловић
I помоћник: Милош Митић
II помоћник: Иван Благојевић
Делегат: Лазар Стевановић
Стадион: Градски стадион Суботица
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Милан Шутуловић
II помоћник: Драган Перановић
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Лазар Трипковић
I помоћник: Слободан Павловић
II помоћник: Стефан Јеремић
Делегат: Петар Давидовић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
II помоћник: Бошко Божовић
Главни судија: Момчило Марковић
I помоћник: Иван Крстић
Делегат: Бранислав Гашић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
I помоћник: Бојан Бановић
II помоћник: Милош Мишкељин
Главни судија: Лазар Лукић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Атила Хармат
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава
Главни судија: Марко Ивковић
I помоћник: Марко Ђуричић
II помоћник: Немања Јовановић-Џајић
Делегат: Дејан Филиповић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Никола Милосављевић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: ФК Земун
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Жељко Ђурић
Делегат: Момчило Грковић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Иван Крстић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Милан Бањеглав
Стадион: Стадион Чика Дача
Главни судија: Александар Живковић
I помоћник: Оливер Петровић
II помоћник: Никола Антић
Делегат: Вељко Белоица
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Милан Шутуловић
II помоћник: Драган Перановић
Делегат: Будимир Давидовић
Стадион: Омладински стадион
Главни судија: Предраг Јањуш
I помоћник: Иван Микалачки
II помоћник: Никола Боровић
Делегат: Јелена Манце
Стадион: стадион ФК Бродарац
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Горан Богићевић
Делегат: Витомир Симовић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Милош Симовић
Делегат: Саша Богићевић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Бојан Томовић
Делегат: Жељко Мохора
Стадион: стадион ФК Мачва вештачка трава
Главни судија: Никола Ђорђевић
I помоћник: Милорад Јовановић
II помоћник: Немања Јовановић-Џајић
Делегат: Радослав Максимовић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Ненад Николић
Делегат: Рајко Катанић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Делегат: Миодраг Миљковић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Станко Остраћанин
I помоћник: Никола Ђоровић
II помоћник: Урош Радовановић
Делегат: Лазар Стевановић
Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Никола Обрадовић
Делегат: Жељко Петковић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Петар Радић
II помоћник: Никола Ријавец
Делегат: Дејан Ђуровић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Предраг Јањуш
I помоћник: Бојан Томовић
II помоћник: Бошко Рашковић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Предраг Рађен
II помоћник: Никола Обрадовић
Делегат: Србобран Илић
Стадион: ФК Земун
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Никола Ријавец
Делегат: Миодраг Миљковић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Иван Крстић
II помоћник: Новак Новаковић
Делегат: Срђан Ћирић
Стадион: Омладински стадион
Делегат: Сетмер Сулејмановић
I помоћник: Милан Шутуловић
Главни судија: Душан Пјевац
II помоћник: Драган Перановић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Рајко Катанић
Главни судија: Никола Рабреновић
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Бранко Галић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Петар Радић
II помоћник: Илија Ловре
Делегат: Милан Бањеглав
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Александар Живковић
I помоћник: Чедомир Андрејић
II помоћник: Стефан Војнић
Делегат: Зоран Велимировић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
I помоћник: Слободан Павловић
Делегат: Вељко Белоица
Главни судија: Марко Срећковић
II помоћник: Милан Недељковић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Никола Рабреновић
I помоћник: Иван Крстић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Рајко Катанић
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Димитрије Власачевић
II помоћник: Горан Божовић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Зоран Алимпић
Главни судија: Небојша Зељковић
I помоћник: Бојан Лалуја
II помоћник: Милош Шавија
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Иван Цветковић
Делегат: Зоран Миловановић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Предраг Рађен
Делегат: Војислав Кесић
II помоћник: Лука Живковић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Витомир Симовић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
Главни судија: Данило Николић
Делегат: Дејан Филиповић
I помоћник: Милан Шутуловић
II помоћник: Милорад Јовановић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Марко Драшкић
Главни судија: Станко Остраћанин
I помоћник: Илија Новаковић
II помоћник: Александар Говедаровић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Дејан Ђуровић
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Атила Хармат
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Делегат: Срђан Ћирић
Стадион: ФК Раднички
Главни судија: Милан Стефановић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Никола Обрадовић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Момчило Марковић
Делегат: Јелена Манце
I помоћник: Горан Бељин
II помоћник: Бојан Томовић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Делегат: Миодраг Миљковић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Иван Цветковић
II помоћник: Бошко Божовић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Рајко Катанић
Главни судија: Марко Ивковић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Горан Божовић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Саша Богићевић
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Иван Микалачки
II помоћник: Предраг Рађен
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
I помоћник: Марко Ђуричић
II помоћник: Милорад Јовановић
Главни судија: Мирослав Матић
Делегат: Дејан Филиповић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Иван Цветковић
II помоћник: Никола Боровић
Делегат: Рајко Катанић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
I помоћник: Милан Пешовић
II помоћник: Небојша Савић
Главни судија: Лазар Трипковић
Делегат: Зоран Велимировић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Лазар Лукић
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Бојан Бановић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Јован Јовчић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Александар Владић
Делегат: Милан Бањеглав
Главни судија: Ђорђе Максимовић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Његош Тубић
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Марко Гњатовић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Новак Новаковић
Делегат: Витомир Симовић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Милан Илић
I помоћник: Александар Марјановић
II помоћник: Иван Благојевић
Делегат: Вељко Белоица
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
II помоћник: Стефан Петровић
Делегат: Милан Бањеглав
Главни судија: Саша Ранисавић
I помоћник: Слободан Даниловић
Стадион: Омладински стадион
Главни судија: Данило Јеринић
II помоћник: Његош Тубић
Делегат: Ведран Мишић
I помоћник: Бошко Божовић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Горан Шаин
II помоћник: Илија Ловре
Делегат: Зоран Алимпић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Иван Крстић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Витомир Симовић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Новак Новаковић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Драган Перановић
II помоћник: Петар Радић
Делегат: Војислав Кесић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Главни судија: Лазар Лукић
Делегат: Срђан Ћирић
II помоћник: Јован Јовчић
I помоћник: Бојан Бановић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Павле Илић
I помоћник: Милан Пашајлић
II помоћник: Никола Марковић
Делегат: Петар Давидовић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Јован Боровић
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Иван Цветковић
II помоћник: Горан Божовић
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
Делегат: Дејан Филиповић
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Предраг Рађен
II помоћник: Александар Владић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
I помоћник: Бојан Томовић
II помоћник: Горан Шаин
Делегат: Јелена Манце
Главни судија: Предраг Јањуш
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Лазар Лукић
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Бојан Бановић
Делегат: Рајко Катанић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Момчило Марковић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Делегат: Срђан Ћирић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Никола Милосављевић
Делегат: Србобран Илић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Јован Јовчић
Делегат: Зоран Миловановић
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
Главни судија: Мирослав Матић
Делегат: Војислав Кесић
I помоћник: Немања Вучићевић
II помоћник: Никола Чотрић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Делегат: Будимир Давидовић
I помоћник: Милорад Јовановић
II помоћник: Немања Јовановић-Џајић
Главни судија: Младен Јаковљевић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Бранислав Буровац
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Петар Радић
II помоћник: Илија Ловре
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Драган Перановић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Миодраг Миљковић
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Димитрије Власачевић
II помоћник: Никола Боровић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Иван Бојовић
Главни судија: Милан Илић
I помоћник: Александар Марјановић
II помоћник: Срђан Милићевић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Дејан Ђуровић
Главни судија: Марко Делибашић
I помоћник: Никола Ријавец
II помоћник: Бојан Лалуја
Стадион: стадион ФК Вождовац
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: Стадион ФК ИМТ
II помоћник: Горан Богићевић
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Иван Цветковић
Делегат: Рајко Катанић
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Новак Новаковић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Момчило Грковић
Главни судија: Марко Ивковић
I помоћник: Павле Пипер
II помоћник: Никола Кубуровић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Невен Зекоња
II помоћник: Душан Зорић
Делегат: Милан Бањеглав
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Вељко Белоица
Главни судија: Павле Илић
I помоћник: Душко Ђурић
II помоћник: Милош Николић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
I помоћник: Бранислав Љубинковић
Главни судија: Неђо Мрђа
II помоћник: Милош Максимовић
Делегат: Ведран Мишић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Иван Крстић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
I помоћник: Марко Хрутка
II помоћник: Никола Обрадовић
Главни судија: Јован Шегрт
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Делегат: Миодраг Миљковић
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Иван Крстић
II помоћник: Милош Караџић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Зоран Алимпић
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Атила Хармат
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Срђан Ћирић
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Атила Хармат
II помоћник: Петар Радић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Радомир Рудић Вранић
I помоћник: Бојан Лалуја
Главни судија: Никола Петровић
II помоћник: Невен Зекоња
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Миланко Милићевић
Главни судија: Станко Остраћанин
I помоћник: Урош Радовановић
II помоћник: Небојша Савић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Зоран Миловановић
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Димитрије Власачевић
II помоћник: Новак Новаковић
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
Главни судија: Никола Радаковић
Делегат: Војислав Кесић
I помоћник: Слободан Даниловић
II помоћник: Бранислав Љубинковић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Лазар Стевановић
Главни судија: Никола Ђорђевић
I помоћник: Милан Пашајлић
II помоћник: Александар Говедаровић
Стадион: Омладински стадион
Делегат: Момчило Грковић
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Никола Милосављевић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Дарко Јекнић
I помоћник: Марко Ракић
II помоћник: Ненад Обренић
Делегат: Будимир Давидовић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Иван Крстић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Рајко Катанић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Драган Перановић
II помоћник: Петар Радић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Атила Хармат
II помоћник: Никола Ријавец
Делегат: Саша Богићевић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Димитрије Власачевић
II помоћник: Никола Боровић
Делегат: Ведран Мишић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Никола Обрадовић
Делегат: Срђан Ћирић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Његош Тубић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Марко Ивковић
I помоћник: Марко Живковић
Делегат: Лазар Стевановић
II помоћник: Немања Јовановић-Џајић
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
Главни судија: Мирослав Матић
I помоћник: Марко Ђуричић
II помоћник: Милорад Јовановић
Делегат: Дејан Филиповић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Љубиша Борисављевић
I помоћник: Небојша Савић
II помоћник: Влатко Урошевић
Делегат: Вељко Белоица
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Ведран Мишић
Главни судија: Момчило Марковић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Никола Обрадовић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Милан Шутуловић
II помоћник: Александар Владић
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Никола Ријавец
Делегат: Војислав Кесић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Горан Богићевић
Делегат: Зоран Миловановић
II помоћник: Иван Цветковић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Миодраг Миљковић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Иван Цветковић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Делегат: Момчило Грковић
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Јован Јовчић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Делегат: Миодраг Миљковић
Главни судија: Небојша Зељковић
I помоћник: Бојан Лалуја
II помоћник: Невен Зекоња
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Зоран Миловановић
Главни судија: Никола Рабреновић
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Новак Новаковић
Стадион: Омладински стадион
Делегат: Бранислав Гашић
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Бошко Божовић
II помоћник: Никола Обрадовић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Рајко Катанић
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Главни судија: Никола Катић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Никола Боровић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Бранислав Буровац
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Бранко Галић
II помоћник: Ненад Николић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Атила Хармат
II помоћник: Петар Радић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Делегат: Миодраг Миљковић
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Иван Крстић
II помоћник: Ненад Радоичић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: Омладински стадион
Главни судија: Павле Илић
I помоћник: Милорад Јовановић
II помоћник: Урош Радовановић
Делегат: Жељко Мохора
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Вања Дрндаревић
Делегат: Владимир Тешић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Драган Перановић
II помоћник: Петар Радић
Делегат: Момчило Грковић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Милан Шутуловић
Делегат: Милан Бањеглав
II помоћник: Никола Ријавец
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Делегат: Витомир Симовић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Никола Боровић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Александар Калањ
Главни судија: Саша Ранисавић
II помоћник: Стефан Вучић
I помоћник: Милош Шавија
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Марко Драшкић
Главни судија: Станко Остраћанин
I помоћник: Милан Пашајлић
II помоћник: Милан Пешовић
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Горан Богићевић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Срђан Ћирић
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Иван Цветковић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Дејан Ђуровић
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Милан Шутуловић
II помоћник: Петар Радић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Слободан Петровић
II помоћник: Урош Радовановић
Главни судија: Марко Срећковић
I помоћник: Његош Тубић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Зоран Миловановић
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Димитрије Власачевић
II помоћник: Бошко Божовић
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
Делегат: Дејан Филиповић
Главни судија: Марко Ивковић
I помоћник: Марко Ђуричић
II помоћник: Милорад Јовановић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Никола Обрадовић
Делегат: Будимир Давидовић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Никола Петровић
I помоћник: Драган Перановић
II помоћник: Бранислав Љубинковић
Делегат: Миодраг Миљковић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Лазар Стевановић
Главни судија: Никола Ђорђевић
I помоћник: Милан Пашајлић
II помоћник: Марко Живковић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Ненад Радоичић
II помоћник: Новак Новаковић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Иван Цветковић
II помоћник: Јован Јовчић
Делегат: Жељко Мохора
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Делегат: Милан Бањеглав
Стадион: стадион ФК Вождовац
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Милош Караџић
II помоћник: Његош Тубић
Делегат: Жељко Петковић
Стадион: Стадион ФК Бежанија
Делегат: Ведран Мишић
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Немања Арнаутовић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Србобран Илић
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
I помоћник: Бранислав Љубинковић
Главни судија: Никола Радаковић
II помоћник: Лука Живковић
Делегат: Дејан Филиповић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Петар Радић
II помоћник: Драган Перановић
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Марко Хрутка
Делегат: Јован Боровић
Стадион: ФК БАСК
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Иван Цветковић
Делегат: Миодраг Миљковић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Никола Ријавец
II помоћник: Александар Владић
Делегат: Александар Калањ
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Зоран Велимировић
Главни судија: Марко Ивковић
I помоћник: Милорад Јовановић
II помоћник: Илија Новаковић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Слободан Петровић
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Делегат: Будимир Давидовић
Главни судија: Момчило Марковић
I помоћник: Бојан Бановић
II помоћник: Горан Божовић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Делегат: Сетмер Сулејмановић
I помоћник: Бошко Божовић
II помоћник: Бојан Томовић
Главни судија: Игор Ковачевић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Делегат: Момчило Грковић
II помоћник: Ненад Радоичић
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Милош Мишкељин
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Марко Хрутка
Делегат: Владимир Тешић
II помоћник: Његош Тубић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Миодраг Миљковић
Главни судија: Дејан Трифковић
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Никола Обрадовић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Рајко Катанић
II помоћник: Јован Јовчић
Главни судија: Никола Рабреновић
I помоћник: Никола Милосављевић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Вељко Белоица
Главни судија: Павле Илић
I помоћник: Никола Ђоровић
II помоћник: Урош Радовановић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Никола Ђорђевић
I помоћник: Никола Обрадовић
II помоћник: Александар Говедаровић
Делегат: Марко Драшкић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Дарко Јекнић
I помоћник: Бранко Галић
II помоћник: Богдан Љубојевић
Делегат: Миодраг Миљковић
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
I помоћник: Немања Јовановић-Џајић
II помоћник: Немања Вучићевић
Делегат: Дејан Филиповић
Главни судија: Ђорђе Максимовић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Димитрије Власачевић
II помоћник: Никола Боровић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Иван Цветковић
Делегат: Бранислав Буровац
Стадион: ФК БАСК
I помоћник: Марко Ђуричић
Главни судија: Мирослав Миленковић
II помоћник: Горан Божовић
Делегат: Рајко Катанић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Петар Радић
II помоћник: Никола Ријавец
Делегат: Саша Богићевић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Петар Радић
II помоћник: Илија Ловре
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Главни судија: Ђорђе Максимовић
Делегат: Слободан Петровић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Стадион: Омладински стадион
Делегат: Бранислав Гашић
Главни судија: Филип Марковић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: стадион ФК Вождовац
Делегат: Момчило Грковић
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Јован Јовчић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Матија Олајош Нађ
II помоћник: Атила Хармат
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Иван Цветковић
Делегат: Бранислав Буровац
II помоћник: Никола Боровић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Новак Новаковић
Делегат: Србобран Илић
II помоћник: Немања Арнаутовић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Миланко Милићевић
Главни судија: Милош Милановић
I помоћник: Иван Благојевић
II помоћник: Александар Марјановић
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
I помоћник: Марко Ђуричић
Главни судија: Младен Јаковљевић
II помоћник: Милорад Јовановић
Делегат: Дејан Филиповић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Данило Јеринић
Делегат: Будимир Давидовић
I помоћник: Никола Обрадовић
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Делегат: Рајко Катанић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Момчило Грковић
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Никола Боровић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Бојан Томовић
II помоћник: Његош Тубић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Горан Божовић
Делегат: Миодраг Миљковић
II помоћник: Тихомир Шошкић
Стадион: ФК БАСК
II помоћник: Богдан Љубојевић
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Драган Богићевић
Делегат: Жељко Мохора
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Станко Остраћанин
I помоћник: Милан Пешовић
Делегат: Петар Давидовић
II помоћник: Стефан Јеремић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Делегат: Србобран Илић
Главни судија: Предраг Јањуш
I помоћник: Бошко Рашковић
II помоћник: Владимир Радосављевић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Саша Богићевић
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Драган Перановић
II помоћник: Никола Ријавец
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Милан Шутуловић
II помоћник: Петар Радић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Александар Анђелић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Никола Боровић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Делегат: Миодраг Миљковић
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Његош Тубић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Бранислав Гашић
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Горан Божовић
II помоћник: Немања Арнаутовић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Никола Бикић
I помоћник: Здравко Вујанов
II помоћник: Дејан Радишић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Делегат: Лазар Стевановић
Главни судија: Станко Остраћанин
I помоћник: Никола Ђоровић
II помоћник: Павле Пипер
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Делегат: Срђан Ћирић
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Бранко Галић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
I помоћник: Владимир Николић
Делегат: Милан Бањеглав
Главни судија: Марко Делибашић
II помоћник: Мирослав Кантор
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
II помоћник: Марко Ђуричић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Милош Мишкељин
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Рајко Катанић
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Никола Милосављевић
Главни судија: Јован Шегрт
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Александар Анђелић
I помоћник: Никола Обрадовић
II помоћник: Марко Хрутка
Делегат: Бранислав Гашић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Марко Ивковић
Делегат: Милован Ђоковић
I помоћник: Милорад Јовановић
II помоћник: Немања Јовановић-Џајић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Бранислав Буровац
Главни судија: Момчило Марковић
I помоћник: Бојан Бановић
II помоћник: Ненад Радоичић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Миодраг Миљковић
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Главни судија: Иван Стаменковић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Давид Матић
I помоћник: Александар Владић
Делегат: Зоран Алимпић
II помоћник: Владимир Миоданић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Главни судија: Игор Ковачевић
I помоћник: Јован Јовчић
Делегат: Бранислав Буровац
II помоћник: Немања Братић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Делегат: Миодраг Миљковић
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Иван Цветковић
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Павле Пипер
II помоћник: Илија Новаковић
Делегат: Вељко Белоица
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
Главни судија: Мирослав Матић
I помоћник: Марко Ђуричић
Делегат: Дејан Филиповић
II помоћник: Филип Ђурић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Главни судија: Милан Стефановић
I помоћник: Димитрије Власачевић
II помоћник: Горан Богићевић
Делегат: Слободан Петровић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Новак Симовић
I помоћник: Милан Шутуловић
II помоћник: Милош Симовић
Делегат: Дејан Ђуровић
Стадион: Омладински стадион
Делегат: Будимир Давидовић
Главни судија: Предраг Јањуш
I помоћник: Горан Шаин
II помоћник: Никола Грујић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Урош Ржић
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Марко Хрутка
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Делегат: Србобран Илић
Главни судија: Данило Јеринић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Бошко Божовић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Никола Радаковић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Милан Шутуловић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
Главни судија: Андрија Стојановић
Делегат: Зоран Миловановић
I помоћник: Иван Цветковић
II помоћник: Ненад Радоичић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Главни судија: Јован Шегрт
I помоћник: Драган Богићевић
II помоћник: Никола Обрадовић
Делегат: Срђан Ћирић
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Рајко Катанић
Главни судија: Павле Томић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Никола Милосављевић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Драган Перановић
II помоћник: Илија Ловре
Делегат: Милан Бањеглав
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Димитрије Власачевић
II помоћник: Његош Тубић
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Петар Радић
II помоћник: Никола Ријавец
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Данило Николић
I помоћник: Илија Ловре
II помоћник: Атила Хармат
Делегат: Саша Богићевић
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Делегат: Петар Давидовић
I помоћник: Милан Пешовић
II помоћник: Марко Живковић
Главни судија: Станко Остраћанин
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
Главни судија: Неђо Мрђа
I помоћник: Бошко Рашковић
II помоћник: Немања Вучићевић
Делегат: Дејан Филиповић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Павле Илић
I помоћник: Никола Ђоровић
II помоћник: Урош Радовановић
Делегат: Иван Бојовић
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Жељко Мохора
Главни судија: Вукашин Делевић
I помоћник: Јован Јовчић
II помоћник: Никола Обрадовић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Милош Мишкељин
II помоћник: Димитрије Власачевић
Делегат: Момчило Грковић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Главни судија: Иван Стаменковић
I помоћник: Тихомир Шошкић
II помоћник: Горан Божовић
Делегат: Јован Боровић
Стадион: стадион ФК Рад вештачка трава
II помоћник: Јован Јовчић
Делегат: Бранислав Гашић
Главни судија: Стефан Микавица
I помоћник: Марко Хрутка
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Жељко Петковић
Главни судија: Ненад Минаковић
I помоћник: Светозар Живин
II помоћник: Предраг Рађен
Стадион: ФК БРОДАРАЦ
Делегат: Ведран Мишић
I помоћник: Бранислав Љубинковић
II помоћник: Стефан Петровић
Главни судија: Саша Ранисавић
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
Главни судија: Марко Карановић
I помоћник: Никола Милосављевић
II помоћник: Бошко Божовић
Делегат: Србобран Илић
Стадион: Омладински стадион
Делегат: Витомир Симовић
Главни судија: Никола Катић
I помоћник: Новак Новаковић
II помоћник: Димитрије Власачевић
Стадион: стадион ФК ТСЦ школа фудбала
Делегат: Дејан Ђуровић
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Драган Перановић
II помоћник: Никола Ријавец
Стадион: ФК БАСК
Делегат: Сетмер Сулејмановић
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Горан Богићевић
II помоћник: Ненад Радоичић
Стадион: Стадион ФК ИМТ
Делегат: Бранислав Буровац
II помоћник: Марко Хрутка
Главни судија: Мирослав Миленковић
I помоћник: Јован Јовчић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Војислав Кесић
Главни судија: Ђорђе Максимовић
I помоћник: Александар Владић
II помоћник: Предраг Рађен
Стадион: стадион ФК Младост вештачка трава
Главни судија: Мирослав Милетић
I помоћник: Никола Кубуровић
II помоћник: Урош Шаренац
Делегат: Иван Бојовић
Стадион: СЦ Партизан-Телеоптик
II помоћник: Ненад Обренић
I помоћник: Никола Глишић
Делегат: Момчило Грковић
Главни судија: Данило Јеринић
Стадион: стадион Чика Дача вештачка трава
Главни судија: Ненад Ђорђевић
I помоћник: Милан Пешовић
II помоћник: Никола Обрадовић
Делегат: Лазар Стевановић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Јован Шегрт
Делегат: Срђан Ћирић
I помоћник: Никола Боровић
II помоћник: Тихомир Шошкић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Марко Гњатовић
I помоћник: Владимир Николић
II помоћник: Марко Николић
Делегат: Радомир Рудић Вранић
Стадион: стадион ФК Вождовац
Главни судија: Андрија Стојановић
I помоћник: Иван Цветковић
II помоћник: Ненад Радоичић
Делегат: Миодраг Миљковић
Стадион: ФК "Мачва" Шабац - вештачка трава
Главни судија: Александар Лукић
I помоћник: Марко Ђуричић
II помоћник: Никола Чотрић
Делегат: Дејан Филиповић