Судије

Mozzart Bet Прва лига Србије 23/24 - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: Стадион Радомир Антић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Александар Владић

Четврти судија: Александар Вукадиновић

Делегат: Љубиша Вујовић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: Стадион Металац

Главни судија: Предраг Јањуш

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Марина Живковић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Делегат: Радован Терзић

Стадион: Градски стадион Вршац

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Делегат: Бојан Ђулић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Посматрач: Ана Минић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Делегат: Небојша Поповић

Стадион: Градски стадион Шабац

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Зоран Шипчић

Делегат: Драгослав Ђерман

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Драган Радовановић

Делегат: Бранко Тодоровић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Владимир Недељковић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: ГАТ Арена

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Илија Брдар

Делегат: Љубомир Ковачевић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Лука Живковић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Бранко Павловић

Делегат: Бранислав Пандуров

Стадион: Славко Малетин Вава

Главни судија: Данило Јеринић

Делегат: Ненад Николић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Дарко Јекнић

Посматрач: Јовица Шавија

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Драган Радовановић

Делегат: Милосав Ивковић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Четврти судија: Предраг Симић

Посматрач: Владимир Јовановић

Делегат: Вук Блечић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Четврти судија: Марко Михаиловић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Посматрач: Милорад Милићевић

Делегат: Марко Михајловић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Никола Чотрић

Четврти судија: Лазар Пршић

II помоћник: Лазар Јовановић

Посматрач: Миодраг Гогић

Делегат: Миодраг Радаковић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Урош Стојковић

Четврти судија: Александар Вукадиновић

Посматрач: Зоран Ћупић

Делегат: Велибор Нововић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Горан Шаин

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Дејан Петровић

Посматрач: Илија Брдар

Делегат: Раденко Стевовић

Стадион: Градски стадион Шабац

Делегат: Драгослав Ђерман

Посматрач: Срђан Милутиновић

Главни судија: Милан Илић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Мирослав Матић

Стадион: Стадион Радомир Антић

Делегат: Мирослав Буквић

Главни судија: Александар Вукадиновић

Четврти судија: Марина Живковић

I помоћник: Срђан Милићевић

II помоћник: Урош Стојковић

Посматрач: Миле Гавриловић

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Новак Кострешевић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Никола Чотрић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Миодраг Гогић

Стадион: Градски стадион Вршац

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Зоран Шипчић

Делегат: Срђан Завишин

Стадион: Стадион Металац

Делегат: Зоран Трајановски

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Марко Михаиловић

Посматрач: Владимир Недељковић

Главни судија: Марко Гњатовић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Немања Милановић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Бошко Божовић

II помоћник: Горан Богићевић

Посматрач: Драган Крстић

Четврти судија: Урош Ржић

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Никола Радаковић

I помоћник: Атила Хармат

II помоћник: Илија Ловре

Четврти судија: Дејан Петровић

Посматрач: Дејан Делевић

Стадион: Градски стадион Дубочица

Делегат: Јован Марјановић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Лазар Пршић

Посматрач: Ана Минић

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Урош Радовановић

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Дејан Петровић

Посматрач: Крстивоје Филиповић

Делегат: Велибор Нововић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Делегат: Драган Милентијевић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Горан Шаин

II помоћник: Лазар Јовановић

Четврти судија: Александар Вукадиновић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Драган Перановић

II помоћник: Никола Ријавец

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Драган Радовановић

Делегат: Бојан Ђулић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Делегат: Радован Терзић

Стадион: Славко Малетин Вава

Делегат: Љубомир Ковачевић

Посматрач: Радован Степановић

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Светозар Живин

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Марко Михаиловић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Никола Томичић

Делегат: Драгослав Јосиповић

Стадион: ГАТ Арена

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Јовица Шавија

Делегат: Небојша Поповић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Небојша Савић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Четврти судија: Љубиша Борисављевић

II помоћник: Милан Недељковић

Делегат: Љубиша Вујовић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Лазар Пршић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Делегат: Бранислав Пандуров

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Посматрач: Зоран Шипчић

Делегат: Милош Митровић

Четврти судија: Урош Ржић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Стадион: Градски стадион Вршац

Посматрач: Ненад Ђокић

Делегат: Миодраг Радаковић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Никола Бикић

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Делегат: Владан Младеновић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Урош Стојковић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: Стадион Радомир Антић

Делегат: Мирослав Буквић

Четврти судија: Предраг Симић

Посматрач: Миле Гавриловић

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Немања Тодоровић

Стадион: Стадион Металац

Главни судија: Игор Ковачевић

Делегат: Радисав Мутавџић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Милорад Милићевић

Стадион: Градски стадион Шабац

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Никола Чотрић

II помоћник: Лука Живковић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: Градски стадион Дубочица

Четврти судија: Александар Вукадиновић

Делегат: Милорад Вучковић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Предраг Рађен

Посматрач: Ана Минић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Горан Шаин

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Мирослав Милетић

Посматрач: Драган Радовановић

Делегат: Бранко Тодоровић

Стадион: ГАТ Арена

Посматрач: Срђан Милутиновић

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Александар Владић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Стадион: Градски стадион Вршац

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Делегат: Велибор Нововић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Ненад Николић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Главни судија: Љубиша Борисављевић

Посматрач: Миодраг Гогић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Дејан Петровић

Посматрач: Илија Брдар

Делегат: Златан Хаскић

Стадион: Градски Стадион Оџаци

I помоћник: Иван Цветковић

Главни судија: Предраг Јањуш

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Делегат: Срђан Завишин

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Омладински стадион

Главни судија: Александар Вукадиновић

I помоћник: Срђан Милићевић

II помоћник: Лазар Јовановић

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Јовица Шавија

Делегат: Љубиша Вујовић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Посматрач: Владимир Недељковић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Делегат: Марко Михајловић

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Никола Чотрић

Четврти судија: Предраг Симић

Посматрач: Иван Мркић

Делегат: Драгослав Јосиповић

Стадион: Градски стадион Дубочица

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Марко Михаиловић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Делегат: Милосав Ивковић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Раденко Стевовић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Зоран Ћупић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Александар Говедаровић

II помоћник: Урош Стојковић

Стадион: Стадион Металац

II помоћник: Александра Костић

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Ана Минић

Делегат: Зоран Трајановски

I помоћник: Ивана Јовановић

Главни судија: Јелена Цветковић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Посматрач: Радован Степановић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Лука Живковић

Четврти судија: Никола Бикић

Делегат: Миодраг Радаковић

Стадион: Градски стадион Шабац

Главни судија: Урош Ржић

Делегат: Радован Терзић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: Стадион Радомир Антић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Љубиша Борисављевић

Посматрач: Владимир Јовановић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Слободан Крстић

Делегат: Вук Блечић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Бојан Ђулић

Главни судија: Милан Стефановић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Градски стадион Вршац

Делегат: Златан Хаскић

Главни судија: Никола Ђорђевић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Александар Вукадиновић

Посматрач: Миодраг Гогић

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Бранислав Пандуров

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Зоран Шипчић

Стадион: Градски стадион Шабац

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Дејан Петровић

Посматрач: Милорад Милићевић

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Делегат: Новак Кострешевић

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Милан Недељковић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Здравко Савић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Делегат: Драган Милентијевић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Александар Владић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Небојша Шијаковић

Главни судија: Саша Ранисавић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Делегат: Драгослав Ђерман

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Немања Милановић

Главни судија: Марко Делибашић

II помоћник: Лазар Јовановић

Четврти судија: Лазар Пршић

I помоћник: Урош Стојковић

Посматрач: Светислав Марушић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Небојша Поповић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Предраг Рађен

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Новак Кострешевић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: Градски стадион Дубочица

Делегат: Драган Милентијевић

Посматрач: Владимир Недељковић

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Лазар Пршић

Стадион: Стадион Радомир Антић

Делегат: Радован Терзић

Главни судија: Стефан Филиповић

Четврти судија: Љубиша Борисављевић

II помоћник: Горан Богићевић

I помоћник: Илија Ловре

Посматрач: Милорад Милићевић

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Делегат: Дарко Брадоњић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Јован Јовчић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Дарко Јекнић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Бранко Тодоровић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Лазар Јовановић

Посматрач: Дејан Филиповић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Златан Хаскић

I помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Марко Михаиловић

Главни судија: Никола Ђорђевић

II помоћник: Урош Радовановић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Стадион Металац

Делегат: Владан Младеновић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Никола Чотрић

Четврти судија: Предраг Симић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Љубиша Вујовић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Урош Ржић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Зоран Шипчић

Делегат: Ненад Николић

Стадион: Стадион Радомир Антић

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Александар Владић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Посматрач: Бошко Јованетић

Делегат: Радисав Мутавџић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Миодраг Гогић

Делегат: Жељко Петковић

Стадион: Градски стадион Вршац

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Делегат: Раденко Стевовић

Посматрач: Марко Поповић

Стадион: Градски стадион Шабац

Главни судија: Марко Делибашић

Делегат: Љубомир Ковачевић

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Горан Шаин

Четврти судија: Дејан Петровић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Александар Вукадиновић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Стефан Филиповић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Срђан Завишин

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Посматрач: Дејан Недић

Четврти судија: Марко Михаиловић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Бранко Тодоровић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Делегат: Драгослав Јосиповић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Никола Чотрић

II помоћник: Милан Недељковић

Четврти судија: Марко Михаиловић

Посматрач: Радован Степановић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Мирослав Буквић

II помоћник: Лазар Јовановић

Четврти судија: Дејан Петровић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Урош Радовановић

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Делегат: Велибор Нововић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Миливоје Аксентијевић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Милорад Вучковић

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Небојша Савић

Четврти судија: Предраг Симић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Драгослав Ђерман

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Лука Живковић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Зоран Ћупић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Горан Шаин

II помоћник: Урош Стојковић

Четврти судија: Лазар Пршић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: Градски стадион Дубочица

Делегат: Владан Младеновић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Илија Новаковић

Четврти судија: Александар Вукадиновић

Посматрач: Ана Минић

Стадион: Стадион Металац

Делегат: Милош Митровић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Предраг Рађен

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Новак Кострешевић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Никола Чотрић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Драган Радовановић

Главни судија: Мирослав Милетић

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Љубомир Ковачевић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Лазар Пршић

Посматрач: Крстивоје Филиповић

Стадион: Стадион Металац

Делегат: Радисав Мутавџић

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Александар Лукић

Посматрач: Светислав Марушић

Стадион: Градски стадион Шабац

Делегат: Немања Милановић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Милорад Милићевић

Стадион: Стадион Радомир Антић

Делегат: Зоран Трајановски

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Срђан Милићевић

II помоћник: Слободан Крстић

Посматрач: Владимир Недељковић

Четврти судија: Марко Михаиловић

Стадион: Градски стадион Вршац

Делегат: Златан Хаскић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Делегат: Марко Јовановић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Горан Богићевић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Делегат: Милосав Ивковић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Дејан Петровић

Посматрач: Зоран Шипчић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Бранислав Пандуров

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Илија Новаковић

Посматрач: Иван Мркић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Стадион: Градски стадион Дубочица

Делегат: Драган Милентијевић

II помоћник: Александар Владић

Четврти судија: Никола Бикић

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Иван Цветковић

Посматрач: Небојша Шијаковић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Ненад Николић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Лазар Јовановић

Четврти судија: Давид Матић

Посматрач: Роберт Киш-Чепеги

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Милан Пешовић

Посматрач: Марко Поповић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Бојан Ђулић

Четврти судија: Марко Михаиловић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Милан Недељковић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Вук Блечић

Главни судија: Александар Лукић

I помоћник: Предраг Рађен

II помоћник: Лука Живковић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Јовица Шавија

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Делегат: Радован Терзић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Главни судија: Александар Вукадиновић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Урош Стојковић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Делегат: Миодраг Радаковић

I помоћник: Горан Богићевић

Главни судија: Урош Ржић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Илија Брдар

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Новак Кострешевић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Александар Вукадиновић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Стадион Металац

Делегат: Игор Уљаревић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Данило Јеринић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Делегат: Бранко Тодоровић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Горан Шаин

II помоћник: Бојан Лалуја

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Зоран Ћупић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Делегат: Марко Михајловић

Главни судија: Стефан Јекнић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Владимир Јовановић

Стадион: Градски стадион Шабац

Делегат: Раденко Стевовић

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Милош Тошић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Посматрач: Дејан Недић

Стадион: Стадион Радомир Антић

Делегат: Љубиша Вујовић

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Ненад Радоичић

Четврти судија: Љубиша Борисављевић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Посматрач: Бошко Јованетић

Стадион: Градски стадион Вршац

Делегат: Владан Младеновић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Никола Чотрић

II помоћник: Небојша Савић

Четврти судија: Младен Јаковљевић

Посматрач: Радован Степановић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Срђан Завишин

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Дарко Јекнић

Посматрач: Никола Томичић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Небојша Поповић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Слободан Крстић

II помоћник: Урош Стојковић

Четврти судија: Стефан Ђокић

Посматрач: Драган Радуловић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Милорад Вучковић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Предраг Рађен

II помоћник: Лука Живковић

Посматрач: Слободан Веселиновић

Четврти судија: Марко Делибашић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Златан Хаскић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Илија Новаковић

II помоћник: Небојша Савић

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Милорад Милићевић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Александар Симић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Горан Богићевић

Четврти судија: Никола Петровић

II помоћник: Тихомир Шошкић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Градски стадион Дубочица

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Марко Гњатовић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Лазар Јовановић

Четврти судија: Лазар Пршић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Делегат: Драгослав Ђерман

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Жељко Ђурић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Радован Степановић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Делегат: Милош Митровић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Милан Недељковић

Четврти судија: Дарко Јекнић

Главни судија: Предраг Симић

Посматрач: Зоран Шипчић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Делегат: Велибор Нововић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Иван Благојевић

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Дејан Делевић

Стадион: Градски стадион Дубочица

Делегат: Јован Марјановић

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Александар Владић

II помоћник: Предраг Рађен

Четврти судија: Александар Вукадиновић

Посматрач: Дејан Анђелковић

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Делегат: Бранислав Пандуров

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Марко Делибашић

Посматрач: Миодраг Гогић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Марко Јовановић

I помоћник: Горан Шаин

II помоћник: Никола Чотрић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Главни судија: Мирослав Матић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Раденко Стевовић

Четврти судија: Марко Михаиловић

Главни судија: Александар Вукадиновић

II помоћник: Бојан Лалуја

I помоћник: Милош Митић

Посматрач: Зоран Ћупић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Миодраг Радаковић

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Тошић

II помоћник: Срђан Милићевић

Четврти судија: Лазар Пршић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Делегат: Драгослав Јосиповић

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Андреја Пиљак

Четврти судија: Дејан Петровић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Зоран Трајановски

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Урош Радовановић

Посматрач: Крстивоје Филиповић

Четврти судија: Марина Живковић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Ненад Николић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Ненад Радоичић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Јелена Међедовић

Посматрач: Јовица Шавија

Стадион: Карађорђе

Делегат: Срђан Завишин

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Немања Арнаутовић

Четврти судија: Урош Ржић

Посматрач: Никола Томичић

Стадион: Градски стадион Вршац

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Главни судија: Марко Делибашић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Александар Владић

Делегат: Немања Милановић

Четврти судија: Урош Ржић

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Посматрач: Иван Мркић

Главни судија: Дејан Петровић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Лука Живковић

Делегат: Љубомир Ковачевић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Стадион: Градски стадион Шабац

Посматрач: Светислав Марушић

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Илија Новаковић

Делегат: Вук Блечић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Посматрач: Драган Крстић

Делегат: Жељко Петковић

Главни судија: Младен Јаковљевић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Милан Недељковић

Четврти судија: Александар Лукић

Стадион: Стадион Радомир Антић

Посматрач: Ненад Ђокић

Главни судија: Лазар Пршић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Лазар Јовановић

Четврти судија: Ненад Ђорђевић

Делегат: Мирослав Буквић

Стадион: Стадион Металац

Посматрач: Ана Минић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Жељко Ђурић

II помоћник: Предраг Рађен

Делегат: Радисав Мутавџић

Четврти судија: Предраг Симић

Стадион: Градски стадион Дубочица

Делегат: Зоран Николић (Ниш)

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Марина Живковић

Посматрач: Дејан Андрејић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Бојан Ђулић

Главни судија: Дарко Јекнић

Посматрач: Радован Степановић

I помоћник: Иван Цветковић

II помоћник: Јован Јовчић

Четврти судија: Урош Ржић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Марко Михајловић

Посматрач: Ана Минић

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Небојша Савић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Дејан Петровић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Делегат: Игор Уљаревић

Главни судија: Данило Јеринић

I помоћник: Слободан Крстић

Четврти судија: Александар Вукадиновић

II помоћник: Урош Стојковић

Посматрач: Марко Поповић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Бобан Милошевић

Главни судија: Саша Ранисавић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Милош Митић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Дејан Димитријевић

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Делегат: Радомир Елезовић

Главни судија: Марко Михаиловић

I помоћник: Немања Тодоровић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Посматрач: Миодраг Гогић

II помоћник: Андреја Пиљак

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Делегат: Жељко Варагић

Главни судија: Мирослав Матић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Милан Недељковић

Посматрач: Јовица Шавија

Четврти судија: Александар Лукић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Денис Перић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Предраг Рађен

II помоћник: Лука Живковић

Четврти судија: Љубиша Борисављевић

Посматрач: Зоран Шипчић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Делегат: Драгослав Јосиповић

Главни судија: Мирослав Миленковић

I помоћник: Ненад Радоичић

Посматрач: Драган Радовановић

II помоћник: Горан Богићевић

Четврти судија: Игор Ковачевић

Стадион: Стадион ФК"Железничар"

Делегат: Момчило Марић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Марко Хрутка

II помоћник: Тихомир Шошкић

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Посматрач: Ненад Ђокић

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Главни судија: Александар Вукадиновић

Посматрач: Здравко Савић

I помоћник: Срђан Милићевић

II помоћник: Лазар Јовановић

Четврти судија: Јелена Цветковић

Делегат: Драган Тодоровић

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Главни судија: Игор Ковачевић

I помоћник: Илија Ловре

II помоћник: Александар Владић

Четврти судија: Дејан Петровић

Делегат: Владан Динић

Посматрач: Светислав Марушић

Стадион: Стадион Металац

Главни судија: Марко Гњатовић

Делегат: Мирослав Стојановић

I помоћник: Бојан Лалуја

II помоћник: Горан Шаин

Посматрач: Миле Гавриловић

Четврти судија: Предраг Симић

Стадион: Градски стадион Дубочица

Делегат: Игор Уљаревић

Главни судија: Љубиша Борисављевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Лазар Пршић

Посматрач: Иван Мркић

Стадион: Градски стадион Шабац

Делегат: Владо Глођовић

Главни судија: Давид Матић

I помоћник: Урош Радовановић

II помоћник: Илија Новаковић

Посматрач: Срђан Милутиновић

Четврти судија: Мирослав Милетић

Стадион: Стадион Радомир Антић

I помоћник: Немања Арнаутовић

II помоћник: Жељко Ђурић

Главни судија: Младен Јаковљевић

Четврти судија: Марко Михаиловић

Посматрач: Драган Радуловић

Делегат: Владимир Шегрт

Стадион: Градски стадион Вршац

Четврти судија: Никола Петровић

Посматрач: Горан Јовановић

Главни судија: Никола Бикић

I помоћник: Милош Тошић

Делегат: Бранко Стојаковић

II помоћник: Иван Цветковић

Стадион: Стадион ФК Колубара

Делегат: Мирослав Буквић

I помоћник: Немања Тодоровић

II помоћник: Лазар Јовановић

Четврти судија: Марко Гњатовић

Главни судија: Марко Делибашић

Посматрач: Марко Поповић

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Делегат: Немања Милановић

II помоћник: Милан Недељковић

Посматрач: Јовица Шавија

Четврти судија: Игор Ковачевић

Главни судија: Предраг Симић

I помоћник: Небојша Савић

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Делегат: Жељко Варагић

Главни судија: Ненад Ђорђевић

I помоћник: Немања Јовановић-Џајић

II помоћник: Урош Радовановић

Четврти судија: Мирослав Матић

Посматрач: Миодраг Гогић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Делегат: Дарко Брадоњић

Главни судија: Мирослав Милетић

I помоћник: Милан Пешовић

II помоћник: Стефан Јеремић

Четврти судија: Саша Ранисавић

Посматрач: Ана Минић

Стадион: ГАТ Арена

Делегат: Владимир Шегрт

Главни судија: Стефан Ђокић

I помоћник: Милош Митић

II помоћник: Урош Стојковић

Четврти судија: Александар Вукадиновић

Посматрач: Драган Радовановић

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Четврти судија: Мирослав Миленковић

Делегат: Зоран Трајановски

Посматрач: Владимир Недељковић

Главни судија: Урош Ржић

I помоћник: Горан Богићевић

II помоћник: Ненад Радоичић

Стадион: Омладински стадион

Делегат: Родољуб Рончевић

Главни судија: Никола Петровић

I помоћник: Иван Благојевић

II помоћник: Слободан Крстић

Четврти судија: Никола Бикић

Посматрач: Миленко Вукадиновић

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Делегат: Вук Блечић

Главни судија: Стефан Филиповић

I помоћник: Андреја Пиљак

II помоћник: Ивана Јовановић

Четврти судија: Дарко Јекнић

Посматрач: Милан Јеремић

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Нема података

Стадион: Градски стадион Дубочица

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Нема података

Стадион: Градски стадион Шабац

Нема података

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Нема података

Стадион: Стадион Радомир Антић

Нема података

Стадион: Стадион Металац

Нема података

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Нема података

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Нема података

Стадион: Стадион ФК Колубара

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Нема података

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Нема података

Стадион: ГАТ Арена

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Нема података

Стадион: Градски стадион Дубочица

Нема података

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: Стадион Металац

Нема података

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Нема података

Стадион: Стадион Радомир Антић

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Нема података

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Нема података

Стадион: ГАТ Арена

Нема података

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Нема података

Стадион: Стадион ФК Колубара

Нема података

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Нема података

Стадион: Градски стадион Шабац

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: Градски стадион Дубочица

Нема података

Стадион: Стадион Металац

Нема података

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Нема података

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Нема података

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Нема података

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Нема података

Стадион: ГАТ Арена

Нема података

Стадион: Стадион Радомир Антић

Нема података

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Нема података

Стадион: Градски стадион Шабац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Колубара

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Нема података

Стадион: Стадион ФК Колубара

Нема података

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Нема података

Стадион: Градски стадион Дубочица

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Нема података

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: Стадион Радомир Антић

Нема података

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Стадион: Стадион Металац

Нема података

Стадион: ГАТ Арена

Нема података

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Нема података

Стадион: Градски стадион Шабац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Нема података

Стадион: Градски Стадион Оџаци

Нема података

Стадион: Омладински стадион

Нема података

Стадион: стадион Рајко Митић југ вештачка трава бр 4

Нема података

Стадион: Стадион ФК Колубара

Нема података

Стадион: Градски стадион Дубочица

Нема података

Стадион: Стадион ФК Раднички СМ

Нема података

Стадион: ФК ЧСК Пивара

Нема података

Стадион: стадион ФК Раднички(НБГ)

Нема података

Стадион: ГАТ Арена

Нема података

Стадион: Стадион Металац

Нема података

Стадион: Стадион ФК Смедерево

Нема података

Стадион: ТОЈО Тирес Арена

Нема података

Стадион: Стадион "Драган Џајић"

Нема података

Стадион: Стадион Радомир Антић

Нема података

Стадион: Градски стадион Шабац

Нема података

Стадион: Градски стадион Вршац

Нема података

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22