Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Главни судија: Зорана Стоиљковић
I помоћник: Дуња Вукчевић
II помоћник: Ања Радуловић
Делегат: Жељко Рељић
Стадион: Стадион "Радослав Шиља Тадић"
I помоћник: Андреа Милошевић
II помоћник: Николина Марковић
Главни судија: Андријана Дамјановић
Делегат: Марко Антић
Стадион: Стадион ФК Колубара
Главни судија: Милица Јоксић
I помоћник: Зорица Жујовић
II помоћник: Јована Старчевић
Делегат: Предраг Тороман
Стадион: СЦ Ратомир Мичић Миче
Главни судија: Јасмина Мицкоска
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Нина Николић
Делегат: Снежана Радојевић
Стадион: ФК ХЕРОЈ ПОЛЕТ
Главни судија: Катарина Ратковић
I помоћник: Николина Пуртић
II помоћник: Драгана Тадић
Делегат: Живка Комленац
Стадион: Спортски центар Пампас
Главни судија: Мима Станковић
I помоћник: Александра Костић
II помоћник: Андреа Маринковић
Делегат: Зоран Митровић
Стадион: Стадион у Белегишу
Главни судија: Маша Алексић
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Теодора Милић
Делегат: Дејан (КШ) Ивановић
Стадион: Карађорђе
Главни судија: Мима Станковић
Делегат: Ненад Јеринић
Посматрач: Биљана Трифуновић
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Марија Јовановић
Стадион: Стадион ЗФК"Масинац"
Делегат: Душан Петковић
Главни судија: Јасмина Мицкоска
I помоћник: Андреа Милошевић
II помоћник: Хелена Радовановић
Посматрач: Нона Стефановић-Пажин
Стадион: Градски стадион вештачка трава
Главни судија: Наташа Лазаревић
II помоћник: Драгана Тадић
I помоћник: Јована Халас
Посматрач: Јелена Ранков
Делегат: Марија Здравковић
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Посматрач: Сузана Секулић
Главни судија: Зорана Стоиљковић
I помоћник: Милица Лемајић
II помоћник: Ања Радуловић
Делегат: Зоран Митровић
Стадион: Стадион СК Тиса Њерш
I помоћник: Мирела Голић
II помоћник: Андреа Мијаиловић
Посматрач: Сузана Секулић
Делегат: Саша Богићевић
Главни судија: Јасмина Мицкоска
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Посматрач: Јелена Морача
Делегат: Живка Комленац
Главни судија: Жаклина Филиповић
I помоћник: Маја Милошевић
II помоћник: Мина Павловић
Стадион: Стадион Младост
Главни судија: Милица Миловановић
I помоћник: Александра Костић
II помоћник: Ивана Јовановић
Четврти судија: Стефан Ђокић
AВАР: Урош Стојковић
Делегат: Катарина Анђелковић
ВАР: Јелена Цветковић
Посматрач: Сузана Секулић