Sudije

Kup Srbije 21/22 - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: LLubiša Borisavljević

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Saša Ranisavić

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Stadion FK"Sloga"

Četvrti sudija: Aleksandar Lukić

Delegat: Tomislav Savić

Glavni sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nebojša Savić

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: Stadion FK Inđija

Delegat: Miodrag Radaković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Glavni sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Četvrti sudija: Uroš Ržić

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragoslav Đerman

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Dragan Zorić

Posmatrač: Robert Kiš-Čepegi

Glavni sudija: Miroslav Matić

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Miloš Mitić

Četvrti sudija: Stefan (Vl) Đokić

Posmatrač: Dejan Anđelković

Stadion: FK "Radnički Stobeks" Klupci

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Ilija Lovre

Četvrti sudija: Marko Gnjatović

Posmatrač: Slobodan Veselinović

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Blagoje Milošević

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Ivan Blagojević

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Nenad Đorđević

Posmatrač: Dušan Mrakić

Stadion: SC Mladost

Delegat: Hasib Bakić

Četvrti sudija: Borko Mijajlović

Posmatrač: Marko Popović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Boško Božović

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Časlav Lukić

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Četvrti sudija: Nikola Todorović

Glavni sudija: Mladen Jakovljević

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Dragan Todorović

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Marko Živković

Četvrti sudija: Nenad Đorđević

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion Švajcarija-Zlatibor

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Četvrti sudija: Igor Kovačević

Posmatrač: Dejan Dimitrijević

Stadion: Stadion FK Radnik

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Stefan (Vl) Đokić

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Miroslav Milivojević

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Bojan Tomović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Slavko Maletin Vava

Delegat: Đorđe Žutić

Glavni sudija: Nikola Đorđević

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Nikola Obradović

Četvrti sudija: Miroslav Miletić

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: FK Radnički

Delegat: Radenko Bošković

Glavni sudija: Ivan Gospavić

I pomoćnik: Slobodan Krstić

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Četvrti sudija: Stefan Filipović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion FK Radnik

Delegat: Hadži Ivan Đorđević

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

Posmatrač: Igor Paunović

II pomoćnik: Ilija Lovre

Četvrti sudija: Stefan (Vl) Đokić

Stadion: FK Radnički

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Aleksandar Marjanović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Marko Popović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Marko Srećković

II pomoćnik: Nebojša Savić

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Stadion kraj Moravice

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Boško Božović

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Nebojša Arsić

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Milan Pešović

Četvrti sudija: Borko Mijajlović

Posmatrač: Dejan Anđelković

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

Stadion: Rajko Mitić

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Novi Pazar

Delegat: Miroslav Bukvić

II pomoćnik: Novak Novaković

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Uroš Stojković

Stadion: Kralj Petar Prvi

Delegat: Radenko Stevović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Nikola Borović

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka