Судије

Кадетска лига Србије (ж) 22/23 север - делегирање

УТАКМИЦА
ДАТУМ
ВРЕМЕ
МЕСТО

Стадион: ФК ХЕРОЈ ПОЛЕТ

Делегат: Мирјана Радовановић

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Нина Николић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Марија Станојковић

II помоћник: Нина Николић

Делегат: Зоран Митровић

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

Делегат: Ана Тепшић

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Мирела Голић

Стадион: ФК "Раднички Клупци"

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Јована Старчевић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Делегат: Предраг Тороман

Стадион: Фк Потисје

II помоћник: Милица Лемајић

I помоћник: Мила Мошорински

Главни судија: Зорана Стоиљковић

Делегат: Иван Бошњак

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Марија Ђорђевић

II помоћник: Марија Станојковић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Јелена Трнинић

Делегат: Саша Богићевић

II помоћник: Мила Мошорински

I помоћник: Дуња Вукчевић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Делегат: Горан Илић

I помоћник: Мирела Голић

II помоћник: Милица Лемајић

Главни судија: Јована Шијан

Стадион: ФК ХЕРОЈ ПОЛЕТ

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Маријана Рајовић

II помоћник: Нина Николић

Делегат: Јелена Станковић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

I помоћник: Исидора Петровић

II помоћник: Марија Станојковић

Главни судија: Јасмина Мицкоска

Делегат: Момчило Марић

Стадион: стадион ФК Црвена Звезда

I помоћник: Мила Мошорински

II помоћник: Љубица Чубрило

Главни судија: Зорана Стоиљковић

Делегат: Горан Илић

Стадион: РАДНИЧКИ СТОБЕКС

Главни судија: Јована Шијан

II помоћник: Љубица Чубрило

Делегат: Марија Здравковић

I помоћник: Марија Ђорђевић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Главни судија: Марина Живковић

II помоћник: Андреа Милошевић

Делегат: Марко Антић

I помоћник: Марија Ђорђевић

Стадион: Фк Потисје

Главни судија: Андријана Дамјановић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Делегат: Иван Бошњак

I помоћник: Марија Јовановић

Стадион: ФК ХЕРОЈ ПОЛЕТ

Главни судија: Јелена Цојкић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Нина Николић

Делегат: Јелена Станковић

Стадион: Стадион у Кањижи

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Дуња Вукчевић

Делегат: Иван Бошњак

II помоћник: Драгана Тадић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

I помоћник: Љубица Чубрило

II помоћник: Милица Лемајић

Главни судија: Јована Шијан

Делегат: Ана Тепшић

Стадион: ФК "Раднички Клупци"

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Николина Пуртић

II помоћник: Андреа Мијаиловић

Делегат: Јелена Станковић

Стадион: ФК ХЕРОЈ ПОЛЕТ

Главни судија: Милица Миловановић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Нина Николић

Делегат: Марија Здравковић

Стадион: СЦ Вујадин Бошков

Главни судија: Николина Пуртић

I помоћник: Мирела Голић

II помоћник: Мила Мошорински

Делегат: Саша Богићевић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Ана Тепшић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

I помоћник: Дуња Вукчевић

II помоћник: Изабела Ковач

Стадион: ФК "Раднички Клупци"

Главни судија: Јасмина Мицкоска

I помоћник: Ивана Јовановић

Делегат: Саша Богићевић

II помоћник: Маја Милошевић

Стадион: Стадион у Кањижи

Главни судија: Јелена Трнинић

I помоћник: Мирела Голић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Делегат: Жељко Рељић

Стадион:

I помоћник: Драгана Тадић

II помоћник: Нина Николић

Делегат: Зоран Митровић

Главни судија: Милена Ристић

Стадион: Стадион у Кањижи

II помоћник: Нина Николић

Делегат: Јелена Станковић

Главни судија: Јована Шијан

I помоћник: Марија Станојковић

Стадион: ФК ХЕРОЈ ПОЛЕТ

Делегат: Зоран Митровић

I помоћник: Николина Пуртић

II помоћник: Изабела Ковач

Главни судија: Драгана Тадић

Стадион: Градски стадион вештачка трава

Делегат: Иван Бошњак

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Дуња Вукчевић

Главни судија: Зорана Стоиљковић

Стадион:

II помоћник: Јована Старчевић

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Драгана Тадић

Делегат: Снежана Радојевић

Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5

Делегат: Јелена Станковић

Главни судија: Андријана Дамјановић

I помоћник: Маја Милошевић

II помоћник: Нина Николић

Стадион: СПЦ Војводина

Делегат: Саша Богићевић

II помоћник: Хелена Радовановић

Главни судија: Милица Јоксић

I помоћник: Андреа Мијаиловић

Делегирање 22/23

Делегирање 21/22