Стадион:
I помоћник: Теодора Милић
Делегат: Марија Здравковић
Главни судија: Наташа Лазаревић
II помоћник: Маријана Игрутиновић
Стадион: Фк Потисје
I помоћник: Андреа Мијаиловић
Главни судија: Маша Алексић
Делегат: Жељко Рељић
II помоћник: Милица Лемајић
Стадион: стадион ФК Црвена Звезда
Главни судија: Јована Халас
Делегат: Зоран Митровић
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Мирела Голић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Јована Халас
II помоћник: Драгана Тадић
I помоћник: Адријана Делић
Делегат: Саша Богићевић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Главни судија: Наташа Лазаревић
I помоћник: Душица Ђорђевић
II помоћник: Нина Николић
Делегат: Ана Тепшић
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Главни судија: Андријана Дамјановић
I помоћник: Николина Марковић
II помоћник: Теодора Милић
Делегат: Живка Комленац
Стадион: СЦ ФСБ Ада Циганлија
I помоћник: Александра Радовановић
II помоћник: Николина Марковић
Главни судија: Мима Станковић
Делегат: Горан Илић
Стадион: Стадион у Кањижи
Главни судија: Јована Шијан
II помоћник: Мила Мошорински
Делегат: Саша Богићевић
I помоћник: Адријана Делић
Стадион:
Главни судија: Николина Пуртић
I помоћник: Мирела Голић
II помоћник: Милица Лемајић
Делегат: Ненад Јеринић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Делегат: Живка Комленац
Главни судија: Марина Живковић
II помоћник: Николина Марковић
I помоћник: Николина Пуртић
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Главни судија: Наташа Лазаревић
I помоћник: Милица Лемајић
II помоћник: Душица Ђорђевић
Делегат: Ана Тепшић
Стадион: Спортски центар ФСБ"АДА ЦИГАНЛИЈА"
Главни судија: Милена Ристић
I помоћник: Николина Пуртић
II помоћник: Маша Алексић
Делегат: Марија Здравковић
Стадион: Стадион у Кањижи
II помоћник: Ања Радуловић
Главни судија: Јована Халас
Делегат: Снежана Радојевић
I помоћник: Љубица Чубрило
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Главни судија: Јасмина Мицкоска
II помоћник: Нина Николић
Делегат: Снежана Радојевић
I помоћник: Катарина Ратковић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Николина Пуртић
Делегат: Саша Богићевић
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Драгана Тадић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Делегат: Горан Илић
Главни судија: Јована Халас
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Нина Николић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Главни судија: Наташа Лазаревић
I помоћник: Марија Станојковић
II помоћник: Душица Ђорђевић
Делегат: Саша Богићевић
ВАР:
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Делегат: Марија Здравковић
Главни судија: Јована Халас
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Теодора Милић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Снежана Радојевић
Главни судија: Катарина Ратковић
I помоћник: Нина Николић
II помоћник: Теодора Милић
ВАР:
Стадион: Стадион у Кањижи
Главни судија: Јована Халас
I помоћник: Мирела Голић
II помоћник: Милица Лемајић
Делегат: Жељко Рељић
Стадион: СПЦ Војводина
Главни судија: Наташа Лазаревић
I помоћник: Андреа Мијаиловић
II помоћник: Ања Радуловић
Делегат: Горан Илић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Главни судија: Јована Халас
I помоћник: Милица Лемајић
II помоћник: Душица Ђорђевић
Делегат: Горан Илић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
ВАР:
Главни судија: Зорана Стоиљковић
Делегат: Жељко Рељић
I помоћник: Маша Алексић
II помоћник: Љубица Чубрило
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
I помоћник: Нина Николић
II помоћник: Драгана Тадић
Главни судија: Наташа Лазаревић
Делегат: Ана Тепшић
Стадион: Рајко Митић - југ вештачка трава бр 5
Делегат: Живка Комленац
Главни судија: Николина Пуртић
I помоћник: Милена Ристић
II помоћник: Катарина Ратковић
ВАР:
Стадион: Градски стадион у Кањижи
Главни судија: Зорана Стоиљковић
II помоћник: Маша Алексић
I помоћник: Андреа Мијаиловић
Делегат: Снежана Радојевић
Стадион: градски стадион Суботица-вестачка трава
Главни судија: Јована Халас
I помоћник: Љубица Чубрило
II помоћник: Андреа Мијаиловић
Делегат: Саша Богићевић
Стадион: Фудбалски центар ФСБ - Ада Циганлија
Главни судија: Николина Пуртић
I помоћник: Нина Николић
II помоћник: Драгана Тадић
Делегат: Зоран Митровић
Стадион: ФК МИЛУТИНАЦ
Делегат: Душан Милић
I помоћник: Маја Милошевић
Главни судија: Андријана Дамјановић
II помоћник: Ћирковић Андријана
Стадион: СЦ Вујадин Бошков
Делегат: Саша Богићевић
Главни судија: Милена Ристић
II помоћник: Душица Ђорђевић
I помоћник: Марија Станојковић