Sudije

Kadetska liga - delegiranje

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Ivan Krstić

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

II pomoćnik: Boško Božović

Delegat: Branislav Gašić

I pomoćnik: Nikola Borović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Radoslav Maksimović

Stadion: stadion FK Rakovica

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Aleksandar Stanojković

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Milan Stefanović

Stadion: stadion FK Metalac

II pomoćnik: Miloš Milićević

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Nikola Đorović

Stadion: FK Radnički veštačka trava

Glavni sudija: Stefan Ćirić

II pomoćnik: Slobodan Krstić

I pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Miomir Grčić

Stadion: stadion FK Mladost Pocerski Pričinović

Delegat: Dejan Filipović

I pomoćnik: Marko Đuričić

Glavni sudija: Ivan Nikitović

II pomoćnik: Nemanja Jovanović-Džajić

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Delegat: Lazar Stevanović

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Pavle Piper

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

II pomoćnik: Nenad Obrenić

I pomoćnik: Miloš Rajković

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Miloš Mitić

II pomoćnik: Nikola Antić

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: Gradski stadion Vršac

II pomoćnik: Bojan Tomović

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Miljan Mišić

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Brodarac

II pomoćnik: Nenad Nikolić

I pomoćnik: Branko Galić

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Glavni sudija: Stefan Mikavica

Delegat: Slobodan Petrović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Glavni sudija: Pavle Tomić

Delegat: Budimir Davidović

I pomoćnik: Njegoš Tubić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Miloš Rogan

Delegat: Zoran Milovanović

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Miroslav Kantor

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Dejan Petković

Glavni sudija: Ivan Jeremić

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Nikola Obradović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Darko Savović

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Goran Bogićević

Stadion: stadion FK Metalac

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Milan Pešović

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Milan Ilić

I pomoćnik: Ivica Stojanović

Delegat: Tomislav Ilić

II pomoćnik: Jovan Grujić

Stadion: stadion FK Mladost Pocerski Pričinović

Delegat: Dejan Filipović

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: stadion FK Crvena zvezda Pavliš

II pomoćnik: Goran Stanojević

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Vladimir Radosavljević

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Darko Savović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Miloš Živanović

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Nikola Antić

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Glavni sudija: Uroš Vuković

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Jovan Jovčić

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: Gradski stadion Zemun

Delegat: Nikola Vučinić

Glavni sudija: Jasmina Mickoska

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Andreja Piljak

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Željko Mohora

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Goran Bogićević

Glavni sudija: Danilo Jerinić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Dejan Petković

Glavni sudija: Bogdan Džaković

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

I pomoćnik: Ivana Jovanović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Nemanja Gajdobranski

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Nikola Borović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: stadion FK Metalac

Delegat: Lazar Stevanović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Marko Živković

Stadion: stadion FK Car Konstantin

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

Glavni sudija: Miloš Milanović

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Delegat: Dejan Filipović

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nikola Glišić

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Igor Stojilković

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Nikola Obradović

Delegat: Zoran Jovanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Bojan Banović

Delegat: Zoran Jovanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Slavko Mišić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miroslav Kantor

II pomoćnik: Bojan Paštar

Delegat: Saša Bogićević

Stadion: Gradski stadion Vršac

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Šain

II pomoćnik: Bojan Tomović

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Miomir Grčić

Glavni sudija: Dušan Marek

I pomoćnik: Aleksandar Đorđević

II pomoćnik: Mihajlo Jović

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Vanja Belić

II pomoćnik: Andrija Mladenović

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Dejan Lješnjak

Delegat: Jovan Borović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Novak Novaković

Delegat: Željko Petković

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Ilija Lovre

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Nemanja Krstić

II pomoćnik: Marko Rakić

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: stadion FK Metalac

Delegat: Milanko Milićević

I pomoćnik: Nikola Stojanović

Glavni sudija: Uroš Vuković

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Stadion: Stadion FK "Car Konstantin"

Delegat: Miomir Grčić

Glavni sudija: Stefan Ćirić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Glavni sudija: Nikola Radaković

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Miroljub Petković

Delegat: Budimir Davidović

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Branko Galić

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Nebojša Dimitrijević

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Zoran Alimpić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Dušan Pančić

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Delegat: Zoran Marinković

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Marko Delibašić

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Miroslav Kantor

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion FK Car Konstantin

I pomoćnik: Stevan Lazarević

Glavni sudija: Mitar Klikovac

II pomoćnik: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: Gradski stadion Vršac

Glavni sudija: Nikola Bikić

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Jovan Subić

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Nikola Đorović

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Miloš Karadžić

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Delegat: Jovan Borović

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Nenad Obrenić

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Dejan Petković

Stadion: stadion FK Metalac

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Nikola Vujović

I pomoćnik: Nikola Obradović

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Stevan Lazarević

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Delegat: Dejan Filipović

Glavni sudija: Miroslav Jokić

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Nikola Vučinić

Glavni sudija: Bogdan Džaković

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Marko Rakić

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Jovan Jovčić

II pomoćnik: Lazar Mirković

Delegat: Slavko Mišić

Stadion: stadion FK Brodarac

I pomoćnik: Branko Galić

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

II pomoćnik: Dejan Lješnjak

Delegat: Branislav Gašić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Setmer Sulejmanović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Nikola Milosavljević

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Zoran Alimpić

I pomoćnik: Dragan Peranović

Glavni sudija: Nikola Radaković

II pomoćnik: Ilija Lovre

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Zoran Jovanović

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Delegat: Milan Banjeglav

Glavni sudija: Nebojša Zeljković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Miloš Simović

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Tomislav Ilić

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Stadion: stadion FK Crvena zvezda Pavliš

Delegat: Siniša Santrač

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Zoran Marinković

Glavni sudija: Miloš Đorđić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Ivan Krstić

Stadion: stadion FK Metalac

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

II pomoćnik: Milan Pešović

Delegat: Milanko Milićević

I pomoćnik: Marko Dimitrijević

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Miloš Milićević

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Delegat: Dejan Filipović

Glavni sudija: Miroslav Miletić

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Zoran Jovanović

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Denis Sulejmanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Igor Stojilković

II pomoćnik: Ivan Krstić

I pomoćnik: Miroljub Petković

Delegat: Željko Petković

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Goran Božović

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Delegat: Slavko Mišić

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Delegat: Boban Ilić

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Srđan Minić

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Darko Savović

II pomoćnik: Petar Radić

Stadion: stadion FK Metalac

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Igor Stojilković

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Miloš Rajković

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Delegat: Radomir Rudić Vranić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Nikola Rijavec

II pomoćnik: Miroslav Kantor

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Slobodan Petrović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Goran Stanojević

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Novak Novaković

II pomoćnik: Goran Božović

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Miomir Grčić

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Miloš Vasiljević

I pomoćnik: Miroljub Petković

II pomoćnik: Nikola Milosavljević

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Dalibor Manojlović

I pomoćnik: Ivica Stojanović

II pomoćnik: Dejan (Vranje) Dimitrijević

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Zoran Jovanović

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Miloš Rajković

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Ivan Cvetković

II pomoćnik: Marko Rakić

Stadion: Stadion FK Bežanija

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

II pomoćnik: Marko Majstorović

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Dejan Lješnjak

Delegat: Slavko Mišić

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Delegat: Lazar Stevanović

Glavni sudija: Dragan Čolović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Nikola Đorović

Stadion: stadion FK Crvena zvezda Pavliš

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Bojan Tomović

Glavni sudija: Predrag Janjuš

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Zoran Jovanović

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Stefan Ćirić

I pomoćnik: Jasmina Zafirovic

II pomoćnik: Slobodan Krstić

Stadion: stadion FK Metalac

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Bojan Nikolić

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Srđan Minić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Boško Božović

II pomoćnik: Nikola Obradović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Miloš Šavija

Delegat: Zoran Alimpić

II pomoćnik: Marko Grujić

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: Stefan Jeknić

I pomoćnik: Bojan Paštar

II pomoćnik: Miroslav Kantor

Delegat: Milan Banjeglav

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Aleksandra Stojanac

II pomoćnik: Marko Rakić

Delegat: Momčilo Grković

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Predrag Janjuš

I pomoćnik: Vladimir Radosavljević

II pomoćnik: Bojan Tomović

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Delegat: Dejan Filipović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Miloš Simović

II pomoćnik: Ilija Lovre

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Vitomir Simović

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Njegoš Tubić

II pomoćnik: Marko Hrutka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Delegat: Rajko Katanić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Goran Stanojević

II pomoćnik: Ivan Cvetković

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Delegat: Slavko Mišić

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Nikola Borović

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Željko Mohora

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Dejan Lješnjak

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Glavni sudija: Pavle Ilić

I pomoćnik: Srđan Minić

II pomoćnik: Marko Živković

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: stadion FK Crvena zvezda Pavliš

Delegat: Saša Bogićević

Glavni sudija: Novica Anđelovski

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Miodrag Zdravković

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Tomislav Ilić

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Marko Majstorović

Delegat: Vitomir Simović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Delegat: Srđan Ćirić

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Nikola Glišić

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Zoran Široki

I pomoćnik: Dragan Nikolić

II pomoćnik: Aleksandar Govedarović

Delegat: Nikola Vučinić

Stadion: stadion FK Brodarac

Delegat: Budimir Davidović

Glavni sudija: Ivan Stamenković

I pomoćnik: Dejan Lješnjak

II pomoćnik: Njegoš Tubić

Stadion: stadion FK Crvena zvezda Pavliš

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Ilija Lovre

Glavni sudija: Nikola Radaković

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Slobodan Krstić

II pomoćnik: Nikola Antić

Delegat: Miomir Grčić

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Delegat: Lazar Stevanović

Glavni sudija: Petar Piper

I pomoćnik: Nenad Kurčubić

II pomoćnik: Pavle Piper

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

II pomoćnik: Tihomir Šoškić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Delegat: Dejan Filipović

Glavni sudija: Aleksandar Lukić

I pomoćnik: Nikola Simić

II pomoćnik: Nemanja Vučićević

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Delegat: Jovan Marjanović

Glavni sudija: Jelena Cvetković

I pomoćnik: Jasmina Zafirovic

II pomoćnik: Danijela Stojanović

Stadion: stadion FK Metalac

I pomoćnik: Nikola Đorović

Glavni sudija: Marina Višnjić

II pomoćnik: Uroš Radovanović

Delegat: Milanko Milićević

Stadion: stadion FK Rakovica

Delegat: Zoran Jovanović

Glavni sudija: Aleksandar Anđelić

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Bojana Šćepanović

Stadion: SC Vujadin Boškov

Delegat: Radoslav Maksimović

Glavni sudija: Dragan Arsić

I pomoćnik: Marko Grujić

II pomoćnik: Ljubica Čubrilo

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Delegat: Slavko Mišić

Glavni sudija: Jelena Međedović

I pomoćnik: Ivana Jovanović

II pomoćnik: Aleksandra Stojanac

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Glavni sudija: David Matić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Ilija Lovre

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: stadion FK Brodarac

Glavni sudija: Miroslav Milenković

I pomoćnik: Denis Sulejmanović

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Slobodan Petrović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Uroš Ržić

I pomoćnik: Marko Majstorović

II pomoćnik: Lazar Mirković

Delegat: Rajko Katanić

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Delegat: Srđan Ćirić

Glavni sudija: Danilo Jerinić

I pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Stadion: stadion FK Crvena zvezda Pavliš

I pomoćnik: Ivan Mikalački

Glavni sudija: Nikola Bikić

II pomoćnik: Vanja Drndarević

Delegat: Siniša Santrač

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Milan Pešović

II pomoćnik: Nikola Marković

Delegat: Lazar Stevanović

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Glavni sudija: Dušan Miladinovic

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Miloš Mitić

Delegat: Jovan Marjanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

I pomoćnik: Dimitrije Vlasačević

Glavni sudija: Stefan Mikavica

II pomoćnik: Nemanja Arnautović

Delegat: Setmer Sulejmanović

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Nikola Rabrenović

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Nenad Nikolić

Delegat: Zoran Milovanović

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Glavni sudija: Miloš Živanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Nenad Obrenić

Delegat: Zoran Jovanović

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Delegat: Momčilo Grković

Glavni sudija: Igor Kovačević

I pomoćnik: Goran Bogićević

II pomoćnik: Novak Novaković

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Glavni sudija: Saša Ranisavić

I pomoćnik: Stefan Vučić

II pomoćnik: Zoran Rapoti

Delegat: Dejan Filipović

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Mitar Klikovac

I pomoćnik: Oliver Petrović

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Stadion: stadion FK Metalac

Delegat: Milanko Milićević

Glavni sudija: Uroš Vuković

I pomoćnik: Marko Jevremović

II pomoćnik: Nikola Kuburović

Stadion: stadion FK Rakovica

Glavni sudija: Dušan Vićentijević

I pomoćnik: Tihomir Šoškić

II pomoćnik: Marko Rakić

Delegat: Željko Mohora

Stadion: SC Vujadin Boškov

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Svetlana Bilić

II pomoćnik: Petar Radić

Delegat: Vojislav Kesić

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Glavni sudija: Miloš Rogan

I pomoćnik: Nemanja Arnautović

II pomoćnik: Miloš Hajduk-Veljković

Delegat: Nikola Vučinić

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Metalac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Metalac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Metalac

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Metalac

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rad veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Mačva veštačka trava

Nema podataka

Stadion: gradski stadion Zemun veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion FK Šumadija 1903

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion Vršac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Brodarac

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: stadion FK Car Konstantin

Nema podataka

Stadion: stadion FK Metalac

Nema podataka

Stadion: stadion FK Rakovica

Nema podataka

Stadion: SC Vujadin Boškov

Nema podataka

Stadion: SC Partizan-Teleoptik

Nema podataka

Stadion: Gradski stadion veštačka trava

Nema podataka

Stadion: stadion Rajko Mitić jug veštačka trava

Nema podataka