Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Други судија: Бранко Галић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Посматрач: Драган Милосављевић
Први судија: Марко Мајсторовић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Срђан Михајловић
Трећи судија: Јован Филиповић
Посматрач: Саша Стефановић
Делегат: Радомир Денчић
Стадион: УСЦ Вождовац Бањица
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Немања Кузмановић
Посматрач: Драгутин Божовић
Делегат: Миленко Марић
Стадион: СПЦ Војводина
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Бранко Галић
Делегат: Милован Чичић
Посматрач: Жељко Станков
Трећи судија: Радослав Миленковић
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Александар Минић
Трећи судија: Срђан Анђелковић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: Спортска хала Лагатор
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Александар Минић
Трећи судија: Бане Папишта
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Ђорђе Билић
Стадион: Сп.сала Врање
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Братислав Јовић
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: Спортска хала Лагатор
Први судија: Никола Алексић
Трећи судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Милош Берисавац
Посматрач: Александар Јакшић
Други судија: Предраг Лазаревић
Стадион: УСЦ Вождовац Бањица
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Владан Радуловић
Делегат: Милош Лазаревић
Посматрач: Божидар Нинчић
Стадион: Спортска хала Лагатор
Делегат: Борис Правиловић
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Срђан Михајловић
Трећи судија: Марко Мајсторовић
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: УСЦ Вождовац Бањица
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Никола Рабреновић
Делегат: Микица Стојиљковић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: УФК Лагатор
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Братислав Јовић
Трећи судија: Бојан Буројевић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: УСЦ Вождовац Бањица
Први судија: Бојан Милић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Предраг Лазаревић
Посматрач: Александар Јакшић
Делегат: Ђорђе Марковић
Стадион: УСЦ Вождовац
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Сретен Васић
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Братислав Јовић
Трећи судија: Јасмина Мицкоска