Стадион: СРЦ Обреновац
Трећи судија: Јасмина Мицкоска
Посматрач: Божидар Нинчић
Делегат: Милош Лазаревић
Други судија: Милан Јеремић
Први судија: Ђорђе Нинић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Миленко Марић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: ОШ.Мике Антић
Први судија: Немања Костић
Други судија: Стефан Филиповић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Дарко Стојиљковић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: Сала Језеро
Други судија: Александар Ранђеловић
Први судија: Милош Грујић
Трећи судија: Немања Радић
Делегат: Владан Миладиновић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: СРЦ Јединство
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бранислав Љубинковић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Милош Петковић
Посматрач: Предраг Бељевић
Стадион: дворана Смедерево
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Бојан Милић
Трећи судија: Андрија Стојковић
Делегат: Ненад Мутавџић
Посматрач: Жељко Станков
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Славиша Јаковљевић
Други судија: Стефан Филиповић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Владимир Франета
Трећи судија: Александар Ранђеловић
Стадион: СРЦ Јединство
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Филип Рељић
Трећи судија: Немања Кузмановић
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Драгутин Божовић
Стадион: хала ОШ Кирил Савић
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Предраг Лазаревић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: Сала ОШ Мике Антић
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Марко Мајсторовић
Трећи судија: Братислав Јовић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Саша Стефановић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Бојан Буројевић
Посматрач: Зоран Антонић
Делегат: Ненад Мутавџић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Никола Рабреновић
Делегат: Дарко Петронијевић
Други судија: Предраг Лазаревић
Трећи судија: Иван Биорац
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Срђан Михајловић
Други судија: Братислав Јовић
Трећи судија: Јасмина Мицкоска
Делегат: Славенко Матовић
Посматрач: Сретен Васић