Sudije

Futsal kup Srbije 20/21

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Sportska sala Pendik

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Strahinja Radović

Treći sudija: Bojan Burojević

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Sportska sala Aleksinac

Prvi sudija: Miloš Grujić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: KSC Pinki

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: Sala Slodes

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Vladimir Tošić

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Branislav Ljubinković

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: SC Rakovica

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: Sportska sala Aleksinac

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Drugi sudija: Bratislav Jović

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: OŠ. Sv. Sava

Prvi sudija: Miloš Jocović

Drugi sudija: Vladimir Tošić

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: USC Voždovac-Šumice

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sportska sala Pendik

Drugi sudija: Nemanja Radić

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Oliver Nikolić

Delegat: Nenad Mitić

Treći sudija: Marjan Sarka

Posmatrač: Sreten Vasić