Стадион: Чика Душко Јовановић
Први судија: Оливер Николић
Други судија: Александар Ранђеловић
Трећи судија: Иван Станковић
Делегат: Братислав Денић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: Спортска сала Алексинац
Први судија: Милош Грујић
Други судија: Стеван Лазаревић
Трећи судија: Жељко Стоилков
Делегат: Саша Стефановић
Стадион: СРЦ Јединство
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Владимир Тошић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Предраг Бељевић
Стадион: ОШ. Св. Сава
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Иван Биорац
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Сеад Чочић
Посматрач: Драган Радовановић
Стадион: КСЦ Пинки
Први судија: Бранко Галић
Други судија: Предраг Лазаревић
Трећи судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Божидар Нинчић
Стадион: УФК Лагатор
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Трећи судија: Бранислав Љубинковић
Делегат: Ђорђе Марковић
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Страхиња Радовић
Трећи судија: Бојан Буројевић
Делегат: Дарко Петронијевић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: Сала Слодес
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Марко Савић
Делегат: Милош Берисавац
Стадион: ОШ. Св. Сава
Први судија: Милош Јоцовић
Други судија: Владимир Тошић
Трећи судија: Предраг Вујић
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Зоран Богданов
Стадион: УСЦ Вождовац-Шумице
Први судија: Марјан Сарка
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Милош Лазаревић
Стадион: СЦ Раковица
Први судија: Бранко Галић
Други судија: Иван Биорац
Трећи судија: Марко Савић
Делегат: Божидар Нинчић
Стадион: Спортска сала Алексинац
Први судија: Александар Минић
Други судија: Братислав Јовић
Трећи судија: Милош Грујић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Александар Вељовић
Стадион: УФК Лагатор
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Милош Јоцовић
Трећи судија: Владимир Тошић
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Немања Радић
Трећи судија: Страхиња Радовић
Делегат: Слободан Корићанац
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион: Центар Миленијум
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Оливер Николић
Делегат: Ненад Митић
Трећи судија: Марјан Сарка
Посматрач: Сретен Васић