Sudije

Druga Futsal liga 20/21

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: SRC Dubočica

O: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Bratislav Jović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: SRC Breza

O: Nikola Aleksić

R: Predrag Lazarević

R: Dušan Arsović

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: SRC Jedinstvo

O: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Branko Galić

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: SC Mladost

O: Oliver Nikolić

R: Ivan Stanković

R: Miloš Grujić

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: UFK Lagator

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Đorđe Ninić

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: Centar Milenijum

O: Dragutin Božović

R: Miloš Jocović

R: Blagoje Mijailović

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Nikola Aleksić

R: Miloš Jocović

R: Vladimir Tošić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: UFK Lagator

R: Vladan Đermanović

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Radenko Bošković

O: Predrag Lazarević

R: Đorđe Ninić

Stadion: Čika Duško Jovanović

O: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Željko Stoilkov

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion:

O: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Kristalna Dvorana

O: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

R: Marjan Sarka

Delegat: Slavenko Matović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion:

R: Stefan Batinica

Delegat: Božidar Ninčić

O: Nikola Rabrenović

R: Branko Galić

Stadion: USC Banjica

O: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Delegat: Vladan Miladinović

R: Marko Majstorović

Stadion: sportska hala Breza

O: Bojan Graovac

R: Vladan Đermanović

R: Bane Papišta

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Centar Milenijum

O: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: SC Mladost

O: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

Delegat: Saša Stefanović

R: Aleksandar Ranđelović

Stadion: SRC Jedinstvo

O: Predrag Lazarević

R: Đorđe Ninić

R: Ivan Biorac

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: SRC Dubočica

O: Oliver Nikolić

R: Miloš Grujić

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

R: Bratislav Jović

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

O: Aleksandar Jakšić

R: Dušan Arsović

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

R: Bratislav Jović

Stadion: SRC Obrenovac

O: Nikola Aleksić

R: Branko Galić

R: Ivan Biorac

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: sportska hala Breza

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Zoran Antonić

O: Dejan Stajić

R: Danijel Ristić

R: Bojan Burojević

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

O: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Leonardo Matić

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: UFK Lagator

R: Radoslav Milenković

R: Marko Martinović

Delegat: Miloš Radanović

Posmatrač: Đorđe Bilić

O: Dalibor Stanković

Stadion: Kristalna sala

O: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Đorđe Ninić

Delegat: Željko Marić

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Centar Milenijum

O: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: SC Mladost

O: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Danijel Ristić

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Nikola Rabrenović

R: Predrag Lazarević

R: Vladimir Tošić

Posmatrač: Rajko Katanić

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Stadion: SRC Jedinstvo

O: Nikola Aleksić

R: Branko Galić

R: Stefan Batinica

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: USC Banjica

O: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Ivan Biorac

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: SRC Dubočica

O: Miloš Grujić

R: Aleksandar Ranđelović

R: Stefan Filipović (S)

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: sportska hala Breza

O: Predrag Lazarević

R: Đorđe Ninić

R: Dušan Arsović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: UFK Lagator

O: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Nikola Pavlović

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Centar Milenijum

O: Petar Radojčić

R: Predrag Vujić

R: Dragutin Božović

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: SRC Obrenovac

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Đorđe Bilić

R: Strahinja Radović

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

O: Bratislav Jović

R: Miloš Grujić

R: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: Kristalna Dvorana

Posmatrač: Radenko Bošković

Delegat: Miloš Radanović

O: Dragutin Božović

R: Miloš Jocović

R: Vladimir Tošić

Stadion: SRC Jedinstvo

R: Vladimir Tošić

R: Bane Papišta

O: Bojan Graovac

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

O: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Stefan Batinica

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: SC Mladost

R: Ivan Stanković

R: Miloš Grujić

O: Oliver Nikolić

Delegat: Leonardo Matić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: sportska sala Bojnik

O: Predrag Lazarević

R: Strahinja Radović

Posmatrač: Sreten Vasić

R: Nikola Aleksić

Delegat: Bratislav Denić

Stadion: USC Banjica

O: Bratislav Jović

R: Miloš Grujić

R: Marko Majstorović

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

O: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Kristalna sala

O: Nikola Aleksić

R: Ivan Biorac

R: Predrag Lazarević

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: sportska hala Breza

O: Oliver Nikolić

R: Miloš Grujić

R: Strahinja Radović

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: SRC Dubočica

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Stefan Filipović (S)

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Centar Milenijum

O: Dragutin Božović

R: Miloš Jocović

R: Marjan Sarka

Delegat: Željko Marić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: UFK Lagator

O: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

R: Vladan Đermanović

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: SC Mladost

O: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Danijel Ristić

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: USC Banjica

O: Vladan Đermanović

R: Nikola Pavlović

R: Vladan Radulović

Posmatrač: Željko Stankov

Delegat: Nenad Mitić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Nikola Aleksić

R: Marko Majstorović

R: Vladimir Tošić

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: SRC Obrenovac

O: Marjan Sarka

R: Blagoje Mijailović

R: Ivan Biorac

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: SRC Jedinstvo

Delegat: Predrag Beljević

R: Branko Galić

O: Predrag Lazarević

R: Dragutin Božović

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

O: Oliver Nikolić

R: Miloš Grujić

R: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: sportska hala Breza

R: Nemanja Radić

O: Nikola Aleksić

R: Strahinja Radović

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: SRC Jedinstvo

O: Marjan Sarka

R: Blagoje Mijailović

R: Vladimir Tošić

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Centar Milenijum

R: Ivan Biorac

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: UFK Lagator

O: Branko Galić

R: Predrag Lazarević

R: Nikola Pavlović

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: Kristalna sala

O: Dragutin Božović

R: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: SRC Dubočica

O: Bratislav Jović

R: Danijel Ristić

R: Ivan Stanković

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: SC Mladost

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Strahinja Radović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: SRC Obrenovac

O: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Posmatrač: Radenko Bošković

Delegat: Đorđe Marković

Stadion: Čika Duško Jovanović

O: Nebojša Panić

R: Nikola Aleksić

R: Vladan Radulović

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: USC Banjica

O: Bojan Milić

R: Željko Stoilkov

R: Stefan Batinica

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Bane Papišta

R: Vladan Đermanović

R: Nikola Pavlović

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

O: Predrag Lazarević

R: Ivan Biorac

R: Branko Galić

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Kristalna sala

O: Vladan Radulović

R: Branko Galić

R: Marko Savić

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: USC Banjica

O: Dalibor Stanković

R: Radoslav Milenković

R: Marko Martinović

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: Čika Duško Jovanović

O: Bratislav Jović

R: Stevan Lazarević

R: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Strahinja Radović

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Nikola Aleksić

R: Bane Papišta

R: Bojan Graovac

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: SRC Obrenovac

O: Predrag Lazarević

R: Đorđe Ninić

R: Marko Majstorović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: USC Banjica

O: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Željko Stoilkov

Delegat: Miloš Radanović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Centar Milenijum

O: Branko Galić

R: Bane Papišta

Delegat: Miloš Lazarević

R: Đorđe Ninić

Stadion: sportska hala Breza

O: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Nemanja Radić

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: SC Mladost

O: Miloš Grujić

R: Aleksandar Ranđelović

R: Igor Mladenović

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: SRC Jedinstvo

Delegat: Božidar Ninčić

O: Nikola Rabrenović

R: Ivan Biorac

R: Marko Majstorović

Stadion: sportska sala Bojnik

O: Bojan Milić

R: Marko Savić

R: Stefan Filipović (S)

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: UFK Lagator

O: Vladan Radulović

R: Branko Galić

R: Predrag Lazarević

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

Posmatrač: Dragan Milosavljević

O: Bojan Burojević

R: Nemanja Radić

R: Strahinja Radović

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: SRC Obrenovac

O: Miloš Grujić

R: Stevan Lazarević

R: Marko Majstorović

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Čika Duško Jovanović

O: Nikola Aleksić

R: Đorđe Ninić

R: Marko Savić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Marjan Sarka

R: Blagoje Mijailović

R: Predrag Vujić

Delegat: Željko Marić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: Kristalna Dvorana

O: Nebojša Panić

R: Nikola Rabrenović

R: Ivan Biorac

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: SRC Dubočica

O: Miloš Grujić

R: Stevan Lazarević

R: Aleksandar Ranđelović

Posmatrač: Sreten Vasić

Delegat: Marjan Đorđević

Stadion: SRC Jedinstvo

O: Nikola Aleksić

R: Marko Majstorović

R: Vladimir Tošić

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: SC Mladost

O: Bratislav Jović

R: Ivan Stanković

R: Danijel Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Delegat: Bratislav Denić

Stadion: Centar Milenijum

O: Predrag Lazarević

R: Đorđe Ninić

R: Stefan Batinica

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: USC Banjica

O: Marjan Sarka

R: Blagoje Mijailović

R: Marko Savić

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Nikola Rabrenović

R: Branko Galić

R: Predrag Vujić

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: Kristalna Dvorana

O: Vladan Radulović

R: Nikola Aleksić

R: Branko Galić

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: UFK Lagator

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Strahinja Radović

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Čika Duško Jovanović

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Sreten Vasić

R: Bojan Milić

O: Miloš Grujić

R: Ivan Stanković

Stadion: SRC Obrenovac

R: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Radanović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

O: Miloš Jocović

R: Marjan Sarka

Stadion: oš.Kirilo Savić

O: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Željko Stoilkov

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: Sportska sala Breza

O: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

R: Nemanja Radić

Stadion: SRC Dubočica

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Nemanja Radić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Delegat: Nikola Veljković

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: USC Banjica

O: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

R: Stefan Batinica

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: SC Mladost

O: Oliver Nikolić

R: Igor Mladenović

R: Ivan Stanković

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

O: Nikola Rabrenović

R: Nikola Aleksić

R: Branko Galić

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: SRC Jedinstvo

O: Blagoje Mijailović

R: Marjan Sarka

R: Vladimir Tošić

Posmatrač: Željko Stankov

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Stadion: SRC Obrenovac

O: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Stefan Batinica

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Čika Duško Jovanović

Posmatrač: Aleksandar Veljović

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Strahinja Radović

Delegat: Đorđe Zucović

Stadion: Centar Milenijum

O: Petar Radojčić

R: Branko Galić

R: Đorđe Ninić

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: UFK Lagator

O: Miloš Jocović

R: Predrag Vujić

R: Vladimir Tošić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: Sportska sala Breza

O: Dalibor Stanković

R: Radoslav Milenković

R: Marko Martinović

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Kristalna Dvorana

O: Bojan Graovac

R: Bane Papišta

R: Marko Savić

Delegat: Željko Marić

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Đorđe Ninić

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: SRC Obrenovac

Posmatrač: Dragan Radovanović

R: Predrag Vujić

R: Bane Papišta

Delegat: Miloš Radanović

O: Bojan Graovac

Stadion: SRC Jedinstvo

O: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: SC Mladost

O: Miloš Grujić

R: Stevan Lazarević

R: Dejan Stajić

Delegat: Nikola Veljković

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: USC Banjica

Posmatrač: Zoran Bogdanov

O: Oliver Nikolić

R: Aleksandar Minić

R: Bojan Milić

Delegat: Vladan Miladinović

Stadion: oš.Kirilo Savić

O: Petar Radojčić

R: Miloš Jocović

R: Miloš Tošić

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: SRC Dubočica

R: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Saša Stefanović

R: Ivan Stanković

O: Aleksandar Minić

Stadion: Sportsak sala Breza

O: Nikola Aleksić

R: Đorđe Ninić

R: Branko Galić

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: UFK Lagator

O: Nebojša Panić

R: Vladan Radulović

R: Stefan Batinica

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: Čika Duško Jovanović

O: Bojan Graovac

R: Nemanja Radić

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

R: Marko Majstorović

Stadion: Centar Milenijum

O: Aleksandar Jakšić

R: Bojan Burojević

R: Strahinja Radović

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Kristalna Dvorana

O: Bratislav Jović

R: Stevan Lazarević

Posmatrač: Sreten Vasić

Delegat: Željko Marić

R: Predrag Vujić

Stadion: Čika Duško Jovanović

O: Miloš Grujić

R: Aleksandar Ranđelović

R: Stevan Lazarević

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: SC Mladost

O: Ivan Stanković

R: Stefan Filipović (S)

R: Danijel Ristić

Delegat: Nenad Mutavdžić

Stadion: USC Banjica

O: Miloš Jocović

R: Vladimir Tošić

R: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: oš.Kirilo Savić

O: Vladan Radulović

R: Stefan Batinica

Delegat: Mile Bekrić

R: Marko Majstorović

Stadion: SRC Obrenovac

O: Nikola Aleksić

R: Branko Galić

R: Ivan Biorac

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

O: Dalibor Stanković

R: Marko Martinović

R: Radoslav Milenković

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka

Stadion:

Nema podataka