Sudije

Druga Futsal liga 20/21

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Bratislav Jović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: SRC Breza

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Miloš Grujić

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: UFK Lagator

Treći sudija: Vladan Đermanović

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Radenko Bošković

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Slavenko Matović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion:

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion:

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Božidar Ninčić

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Branko Galić

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Delegat: Vladan Miladinović

Treći sudija: Marko Majstorović

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: sportska hala Breza

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Vladan Đermanović

Treći sudija: Bane Papišta

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Miloš Grujić

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Treći sudija: Bratislav Jović

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Saša Stefanović

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Leonardo Matić

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Dušan Arsović

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Treći sudija: Bratislav Jović

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Željko Marić

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: UFK Lagator

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Miloš Radanović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Stadion: sportska hala Breza

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Zoran Antonić

Prvi sudija: Dejan Stajić

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Bojan Burojević

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Blagoje Mijailović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Miloš Grujić

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Vladimir Tošić

Posmatrač: Rajko Katanić

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Predrag Vujić

Treći sudija: Dragutin Božović

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: Kristalna Dvorana

Posmatrač: Radenko Bošković

Delegat: Miloš Radanović

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Stadion: sportska hala Breza

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Dušan Arsović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Nikola Pavlović

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Đorđe Bilić

Treći sudija: Strahinja Radović

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: SRC Jedinstvo

Drugi sudija: Vladimir Tošić

Treći sudija: Bane Papišta

Prvi sudija: Bojan Graovac

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: SC Mladost

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Miloš Grujić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Delegat: Leonardo Matić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Stadion: sportska sala Bojnik

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Strahinja Radović

Posmatrač: Sreten Vasić

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Delegat: Bratislav Denić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Blagoje Mijailović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: sportska hala Breza

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Vladan Đermanović

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Sportska hala Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Željko Marić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Predrag Lazarević

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Vladan Đermanović

Drugi sudija: Nikola Pavlović

Treći sudija: Vladan Radulović

Posmatrač: Željko Stankov

Delegat: Nenad Mitić

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Marko Majstorović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Miloš Grujić

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: SRC Jedinstvo

Delegat: Predrag Beljević

Drugi sudija: Branko Galić

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Dragutin Božović

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Predrag Lazarević

Treći sudija: Nikola Pavlović

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: sportska hala Breza

Treći sudija: Nemanja Radić

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Strahinja Radović

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Dragutin Božović

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Centar Milenijum

Treći sudija: Ivan Biorac

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Danijel Ristić

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Vladan Radulović

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Željko Stoilkov

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Vladan Miladinović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Posmatrač: Radenko Bošković

Delegat: Đorđe Marković

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Bane Papišta

Drugi sudija: Vladan Đermanović

Treći sudija: Nikola Pavlović

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Bojan Graovac

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Kristalna sala

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Saša Stefanović

Stadion: sportska sala Bojnik

Prvi sudija: Bojan Milić

Drugi sudija: Marko Savić

Treći sudija: Stefan Filipović (S)

Delegat: Bratislav Denić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: SRC Jedinstvo

Delegat: Božidar Ninčić

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Treći sudija: Ivan Biorac

Drugi sudija: Marko Majstorović

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Miloš Grujić

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Igor Mladenović

Delegat: Marjan Đorđević

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Stadion: sportska hala Breza

Prvi sudija: Blagoje Mijailović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Miloš Radanović

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Bane Papišta

Delegat: Miloš Lazarević

Treći sudija: Đorđe Ninić

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Predrag Lazarević

Delegat: Robert Petrović

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: Sala OŠ. Kirilo Savić

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Prvi sudija: Bojan Burojević

Drugi sudija: Nemanja Radić

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Dejan Prodanović

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Željko Marić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Miloš Grujić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Marko Majstorović

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Nikola Rabrenović

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Miloš Grujić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Posmatrač: Sreten Vasić

Delegat: Marjan Đorđević

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Marko Majstorović

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Boris Pravilović

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Treći sudija: Danijel Ristić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Delegat: Bratislav Denić

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Marjan Sarka

Drugi sudija: Blagoje Mijailović

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Miroslav Cimeša

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Predrag Lazarević

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: Sportska sala Breza

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Treći sudija: Nemanja Radić

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Željko Stoilkov

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: SRC Obrenovac

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Radanović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Prvi sudija: Miloš Jocović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: Čika Duško Jovanović

Delegat: Nebojša Ristić

Posmatrač: Sreten Vasić

Treći sudija: Bojan Milić

Prvi sudija: Miloš Grujić

Drugi sudija: Ivan Stanković

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Blagoje Mijailović

Drugi sudija: Marjan Sarka

Treći sudija: Vladimir Tošić

Posmatrač: Željko Stankov

Delegat: Mihajlo Nadaždin

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Igor Mladenović

Treći sudija: Ivan Stanković

Delegat: Željko Sokić

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: hala OŠ Kiril Savić

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: SRC Dubočica

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Nemanja Radić

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Delegat: Nikola Veljković

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Đorđe Marković

Posmatrač: Sreten Vasić

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Marko Savić

Delegat: Željko Marić

Posmatrač: Rajko Katanić

Stadion: Čika Duško Jovanović

Posmatrač: Aleksandar Veljović

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Đorđe Zucović

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Radenko Bošković

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Miloš Jocović

Drugi sudija: Predrag Vujić

Treći sudija: Vladimir Tošić

Delegat: Miloš Lazarević

Stadion: Sportska sala Breza

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Radoslav Milenković

Treći sudija: Marko Martinović

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: SRC Obrenovac

Posmatrač: Dragan Radovanović

Treći sudija: Predrag Vujić

Drugi sudija: Bane Papišta

Delegat: Miloš Radanović

Prvi sudija: Bojan Graovac

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Predrag Beljević

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Miloš Grujić

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Treći sudija: Dejan Stajić

Delegat: Nikola Veljković

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: USC Banjica

Posmatrač: Zoran Bogdanov

Prvi sudija: Oliver Nikolić

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Bojan Milić

Delegat: Vladan Miladinović

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Petar Radojčić

Drugi sudija: Miloš Jocović

Treći sudija: Miloš Tošić

Delegat: Tomislav Jakovljević

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Đorđe Ninić

Delegat: Mile Bekrić

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Nebojša Panić

Drugi sudija: Vladan Radulović

Treći sudija: Stefan Batinica

Delegat: Sead Čočić

Posmatrač: Đorđe Bilić

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Slobodan Korićanac

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Bojan Graovac

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Dejan Prodanović

Posmatrač: Aleksandar Komadinić

Drugi sudija: Marko Majstorović

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Bratislav Jović

Drugi sudija: Stevan Lazarević

Posmatrač: Sreten Vasić

Delegat: Željko Marić

Treći sudija: Predrag Vujić

Stadion: Sportsak sala Breza

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Đorđe Ninić

Treći sudija: Branko Galić

Delegat: Slavenko Matović

Stadion: SRC Dubočica

Treći sudija: Aleksandar Ranđelović

Delegat: Saša Stefanović

Drugi sudija: Ivan Stanković

Prvi sudija: Aleksandar Minić

Stadion: USC Banjica

Prvi sudija: Miloš Jocović

Drugi sudija: Vladimir Tošić

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Miloš Berisavac

Stadion: Čika Duško Jovanović

Prvi sudija: Miloš Grujić

Drugi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Stevan Lazarević

Delegat: Đorđe Zucović

Posmatrač: Dragan Radisavčević

Stadion: USKAO Đorđe Predin Badža

Prvi sudija: Dalibor Stanković

Drugi sudija: Marko Martinović

Treći sudija: Radoslav Milenković

Delegat: Milovan Čičić

Posmatrač: Željko Stankov

Stadion: oš.Kirilo Savić

Prvi sudija: Vladan Radulović

Drugi sudija: Stefan Batinica

Delegat: Mile Bekrić

Treći sudija: Marko Majstorović

Stadion: SC Mladost

Prvi sudija: Ivan Stanković

Drugi sudija: Stefan Filipović (S)

Treći sudija: Danijel Ristić

Delegat: Nenad Mutavdžić

Stadion: SRC Obrenovac

Prvi sudija: Nikola Aleksić

Drugi sudija: Branko Galić

Treći sudija: Ivan Biorac

Delegat: Milivoje Tomić

Posmatrač: Zoran Antonić

Stadion: SRC Jedinstvo

Prvi sudija: Bojan Graovac

Drugi sudija: Bane Papišta

Treći sudija: Predrag Vujić

Delegat: Božidar Ninčić

Stadion: SRC Breza

Drugi sudija: Aleksandar Minić

Treći sudija: Nemanja Radić

Delegat: Nenad Mutavdžić

Posmatrač: Dragan Milosavljević

Prvi sudija: Bojan Milić

Stadion: SRC Dubočica

Delegat: Vladan Miladinović

Drugi sudija: Igor Mladenović

Prvi sudija: Aleksandar Ranđelović

Treći sudija: Željko Stoilkov

Posmatrač: Vladimir Franeta

Stadion: Centar Milenijum

Prvi sudija: Nikola Rabrenović

Drugi sudija: Nikola Aleksić

Treći sudija: Marjan Sarka

Delegat: Nenad Mitić

Posmatrač: Dragan Radovanović

Stadion: Kristalna Dvorana

Prvi sudija: Branko Galić

Drugi sudija: Ivan Biorac

Treći sudija: Blagoje Mijailović

Delegat: Robert Petrović

Stadion: UFK Lagator

Prvi sudija: Aleksandar Jakšić

Drugi sudija: Bojan Burojević

Treći sudija: Strahinja Radović

Delegat: Darko Petronijević

Posmatrač: Rajko Katanić