Стадион: Сала Језеро
Први судија: Дејан Стајић
Други судија: Далибор Златковић
Трећи судија: Данијел Ристић
Делегат: Миливоје Томић
Посматрач: Драган Милосављевић
Стадион:
Нема података
Стадион: УФК Лагатор
Делегат: Милош Радановић
Први судија: Бане Папишта
Други судија: Срђан Михајловић
Трећи судија: Бојан Граовац
Посматрач: Рајко Катанић
Стадион: УСКАО Ђорђе Предин Баџа
Први судија: Владимир Тошић
Други судија: Предраг Вујић
Трећи судија: Милош Јоцовић
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Раденко Бошковић
Стадион: Чика Душко Јовановић
Први судија: Милош Грујић
Други судија: Александар Ранђеловић
Трећи судија: Стеван Лазаревић
Делегат: Жељко Сокић
Посматрач: Сретен Васић
Стадион: СПЦ Војводина
Први судија: Марјан Сарка
Други судија: Благоје Мијаиловић
Трећи судија: Стефан Батиница
Делегат: Милош Лазаревић
Стадион: ош.Кирило Савић
Први судија: Александар Јакшић
Други судија: Немања Радић
Трећи судија: Бојан Буројевић
Делегат: Томислав Чолић
Посматрач: Зоран Антонић
Стадион: ОШ. Св. Сава
Делегат: Борис Правиловић
Посматрач: Драган Радовановић
Први судија: Далибор Станковић
Други судија: Марко Мартиновић
Трећи судија: Ђорђе Нинић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Братислав Јовић
Други судија: Дејан Стајић
Трећи судија: Далибор Златковић
Делегат: Саша Стефановић
Стадион: Сп.сала Врање
Први судија: Александар Минић
Други судија: Жељко Стоилков
Трећи судија: Немања Костић
Делегат: Мирослав Марјановић
Посматрач: Александар Комадинић
Стадион: ош.Кирило Савић
Први судија: Никола Алексић
Други судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Дејан Продановић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Трећи судија: Немања Радић
Стадион: СПЦ Војводина
Први судија: Бојан Граовац
Други судија: Бане Папишта
Посматрач: Драган Радовановић
Делегат: Мирослав Цимеша
Трећи судија: Милош Јоцовић
Стадион: Спортска сала Пендик
Први судија: Никола Рабреновић
Други судија: Владан Радуловић
Трећи судија: Ђорђе Нинић
Делегат: Дарко Петронијевић
Посматрач: Драган Радисавчевић
Стадион: УФК Лагатор
Делегат: Роберт Петровић
Посматрач: Рајко Катанић
Први судија: Петар Радојчић
Други судија: Бојан Граовац
Трећи судија: Бане Папишта
Стадион: Дворана Врање
Први судија: Небојша Панић
Други судија: Оливер Николић
Трећи судија: Дејан Стајић
Делегат: Небојша Ристић
Посматрач: Сретен Васић