П |
Назив клуба |
ОУ |
БП |
БН |
БИ |
ДГ |
ПГ |
ГР |
Б |
1. | ЗЛАТИБОР | 30 | 14 | 12 | 4 | 33 | 18 | 15 | 54 |
2. | РФК ГРАФИЧАР | 30 | 16 | 6 | 8 | 49 | 27 | 22 | 54 |
3. | ОФК БАЧКА | 30 | 16 | 5 | 9 | 40 | 26 | 14 | 53 |
4. | МЕТАЛАЦ | 30 | 16 | 5 | 9 | 41 | 34 | 7 | 53 |
5. | КОЛУБАРА | 30 | 13 | 8 | 9 | 35 | 25 | 10 | 47 |
6. | РАДНИЧКИ | 30 | 12 | 7 | 11 | 34 | 33 | 1 | 43 |
7. | КАБЕЛ (-10) | 30 | 14 | 10 | 6 | 31 | 20 | 11 | 42 |
8. | РАДНИЧКИ 1923 | 30 | 11 | 9 | 10 | 31 | 26 | 5 | 42 |
9. | ОФК ЖАРКОВО | 30 | 10 | 10 | 10 | 35 | 36 | -1 | 40 |
10. | НОВИ ПАЗАР | 30 | 11 | 7 | 12 | 32 | 31 | 1 | 40 |
11. | ДИНАМО | 30 | 10 | 7 | 13 | 34 | 38 | -4 | 37 |
12. | ЗЕМУН | 30 | 8 | 9 | 13 | 25 | 29 | -4 | 33 |
13. | ТРАЈАЛ | 30 | 7 | 10 | 13 | 21 | 30 | -9 | 31 |
14. | СИНЂЕЛИЋ | 30 | 6 | 7 | 17 | 27 | 55 | -28 | 25 |
15. | БУДУЋНОСТ | 30 | 5 | 7 | 18 | 21 | 41 | -20 | 22 |
16. | СМЕДЕРЕВО 1924 (-10) | 30 | 9 | 5 | 16 | 27 | 47 | -20 | 22 |
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови
* На основу правоснажне Одлуке Дисциплинске комисије ФС Србије сениорски тимови фудбалских клубова Смедерево и Кабел кажњени су одузимањем 10 бодова
19 голова
Александар Катанић (МЕТАЛАЦ)
14 голова
Димитрије Побулић (РФК ГРАФИЧАР)
11 голова
Дејан Ђенић (КОЛУБАРА) Сладан Никодијевић (РАДНИЧКИ 1923) Крста Ђорђевић (ОФК БАЧКА)
10 голова
Милош Спасић (РАДНИЧКИ)
9 голова
Стево Николић (ОФК ЖАРКОВО)
8 голова
Никола Жакула (ОФК БАЧКА) Млађан Стевановић (ДИНАМО) Игор Аничић (БУДУЋНОСТ)
7 голова
Југ Станојев (РФК ГРАФИЧАР) Жељко Гаврић (РФК ГРАФИЧАР) Милан Басрак (СМЕДЕРЕВО 1924) Никола Недељковић (ЗЛАТИБОР)
6 голова
Милош Милисављевић (КОЛУБАРА) Стефан Вукић (ЗЛАТИБОР) Немања Крстић (ОФК БАЧКА) Василије Ђурић (СИНЂЕЛИЋ)
5 голова
Давор Недељковић (ДИНАМО) Адмир Кецап (ТРАЈАЛ) Зоран Караћ (КАБЕЛ) Оусман Маронг (РФК ГРАФИЧАР) Ивица Јовановић (ТРАЈАЛ) Ненад Радоњић (КОЛУБАРА) Милош Ђокић (НОВИ ПАЗАР)
4 гола
Никола Ристовић (ЗЕМУН) Александар Мирков (СМЕДЕРЕВО 1924) Цјрил Изуцхукwу Јуниор Небо (КАБЕЛ) Никола Поповић (МЕТАЛАЦ) Стефан Цветковић (РФК ГРАФИЧАР) Андреја Стојановић (КОЛУБАРА) Ђурађ Добријевић (БУДУЋНОСТ) Предраг Говедарица (КАБЕЛ) Стеван Ковачевић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Ђорђевић (СМЕДЕРЕВО 1924) Енвер Аливодић (НОВИ ПАЗАР) Марко Живановић (БУДУЋНОСТ) Немања Здравковић (РАДНИЧКИ 1923) Ирфан Вусљанин (НОВИ ПАЗАР)
3 гола
Александар Јешић (МЕТАЛАЦ) Страхиња Петровић (РАДНИЧКИ) Филип Кукуличић (РФК ГРАФИЧАР) Филип Ђуровић (ТРАЈАЛ) Милан Ђокић (ЗЛАТИБОР) Оусман Јооф (ТРАЈАЛ) Иван Пејаковић (НОВИ ПАЗАР) Елмир Асани (ОФК БАЧКА) Данко Киковић (ОФК ЖАРКОВО) Стефан Илић (ОФК БАЧКА) Немања Перић (БУДУЋНОСТ) Никола Нешовић (ОФК ЖАРКОВО) Анес Хот (НОВИ ПАЗАР) Игор Савић (МЕТАЛАЦ) Никола Стојковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Никола Грбовић (МЕТАЛАЦ) Ђорђе Величковић (ДИНАМО) Предраг Владић (КАБЕЛ) Драшко Ђорђевић (СИНЂЕЛИЋ) Стефан Ђурић (МЕТАЛАЦ) Ђорђе Максимовић (РАДНИЧКИ 1923) Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Дејан Бабић (ОФК ЖАРКОВО) Филип Толић (РАДНИЧКИ) Фарук Бихорац (КАБЕЛ) Урош Томовић (СИНЂЕЛИЋ) Никола Вукајловић (ЗЕМУН)
2 гола
Иван Јоковић (СИНЂЕЛИЋ) Никола Дивац (ЗЛАТИБОР) Ифет Ђаковац (ЗЛАТИБОР) Лука Гргић (ЗЕМУН) Лука Ратковић (ОФК БАЧКА) Милош Врањанин (МЕТАЛАЦ) Владимир Петровић (ОФК ЖАРКОВО) Александар Јовановић (КОЛУБАРА) Филип Бајић (ДИНАМО) Марко Ђаловић (ЗЕМУН) Коста Дражић (КАБЕЛ) Милош Чудић (ОФК ЖАРКОВО) Страхиња Ераковић (РФК ГРАФИЧАР) Бошко Враштановић (СИНЂЕЛИЋ) Никола Гајић (КАБЕЛ) Мирза Делимеђац (НОВИ ПАЗАР) Бојан Дојкић (РАДНИЧКИ) Милош Бајић (СМЕДЕРЕВО 1924) Един Селимовић (НОВИ ПАЗАР) Никола Трипковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Младен Поповић (ДИНАМО) Игор Максимовић (МЕТАЛАЦ) Лазар Петровић (РАДНИЧКИ 1923) Никола Богдановски (ОФК ЖАРКОВО) Слађан Ракић (СМЕДЕРЕВО 1924) Јанко Симовић (ДИНАМО) Јован Јовановић (КОЛУБАРА) Алекса Костић Милутиновић (РАДНИЧКИ) Александар Милић (НОВИ ПАЗАР) Ертан Маровац (НОВИ ПАЗАР) Немања Бранковић (СИНЂЕЛИЋ) Душан Челар (ЗЕМУН) Миленко Шкорић (ОФК БАЧКА) Стефан Марјановић (РФК ГРАФИЧАР) Павле Радуновић (СИНЂЕЛИЋ) Ђорђе Пантелић (КАБЕЛ) Никола Крстовић (РФК ГРАФИЧАР) Максим Александрович Артемчук (ЗЛАТИБОР)
1 гол
Владимир Ћировић (РАДНИЧКИ 1923) Страхиња Каришић (СИНЂЕЛИЋ) Урош Весић (ЗЛАТИБОР) Бојан Мијаиловић (МЕТАЛАЦ) Александар Димитрић (ОФК БАЧКА) Александар Васиљевић (ЗЕМУН) Матија Микетић (НОВИ ПАЗАР) Стефан Фићовић (РФК ГРАФИЧАР) Џенан Плојовић (ДИНАМО) Милосав Сићовић (СИНЂЕЛИЋ) Владимир Илић (СИНЂЕЛИЋ) Бојан Млађовић (МЕТАЛАЦ) Семир Хаџибулић (НОВИ ПАЗАР) Милош Џугурдић (РФК ГРАФИЧАР) Немања Милисављевић (ТРАЈАЛ) Марко Шарић (РАДНИЧКИ) Александар Стојковић (БУДУЋНОСТ) Ненад Аџибаба (ЗЕМУН) Немања Миловановић (ОФК БАЧКА) Гуј Серге Едоа (РАДНИЧКИ) Матеја Њамцуловић (ЗЕМУН) Вукашин Јелић (ДИНАМО) Драго Бумбар (СИНЂЕЛИЋ) Урош Стаменић (ЗЛАТИБОР) Милош Тошески (ЗЕМУН) Марко Стојановић (ОФК БАЧКА) Ђорђе Михаиловић (КОЛУБАРА) Добривоје Велемир (ОФК БАЧКА) Марко Симић (ОФК БАЧКА) Томислав Тодоровић (РАДНИЧКИ 1923) Марко Конатар (РФК ГРАФИЧАР) Емека Емерум (БУДУЋНОСТ) Немања Стојић (РФК ГРАФИЧАР) Јуе Зханг (СИНЂЕЛИЋ) Душан Црномут (ЗЕМУН) Саша Манић (ОФК ЖАРКОВО) Милош Златковић (ДИНАМО) Милош Гордић (НОВИ ПАЗАР) Душан Живић (НОВИ ПАЗАР) Вељко Јовковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Немања Цветковић (КОЛУБАРА) Никола Јовановић (ДИНАМО) Страхиња Урошевић (СМЕДЕРЕВО 1924) Милан Илић (ЗЛАТИБОР) Милош Ђорђевић (БУДУЋНОСТ) Крста Бојић (ЗЛАТИБОР) Раде Глишовић (ЗЛАТИБОР) Вукашин Илић (ДИНАМО) Милан Бубало (БУДУЋНОСТ) Дарко Гојковић (МЕТАЛАЦ) Стефан Дабић (РФК ГРАФИЧАР) М Агон Јохн (СМЕДЕРЕВО 1924) Урош Мирковић (РАДНИЧКИ) Марко Лазић (КОЛУБАРА) Љубиша Пецељ (КОЛУБАРА) Филип Стаменковић (ДИНАМО) Војислав Балабановић (КАБЕЛ) Ратко Минић (СИНЂЕЛИЋ) Никола Милошевић (ТРАЈАЛ) Срђан Кочић (КОЛУБАРА) Матија Мркела (РФК ГРАФИЧАР) Никола Рађен (РАДНИЧКИ 1923) Марко Шишков (ОФК ЖАРКОВО) Милован Петрић (КАБЕЛ) Стефан Ковачевић (ОФК ЖАРКОВО) Урош Миловановић (РФК ГРАФИЧАР) Андрија Мијаиловић (ЗЕМУН) Марјан Петровић (ДИНАМО) Стефан Петровић (КАБЕЛ) Ђорђе Радовановић (ТРАЈАЛ) Никола Стојановић (ЗЛАТИБОР) Тигран Горановић (СИНЂЕЛИЋ) Милош Станковић (ЗЛАТИБОР) Слободан Лучић (БУДУЋНОСТ) Енес Доловац (ДИНАМО) Александар Варјачић (РАДНИЧКИ 1923) Јован Кастратовић (ЗЕМУН) Лука Јованић (КАБЕЛ) Марко Вучетић (КОЛУБАРА) Филип Антонијевић (КОЛУБАРА) Милош Пантовић (РФК ГРАФИЧАР) Миодраг Миленковић (РАДНИЧКИ 1923) Марко Бјековић (КАБЕЛ) Марко Стојановић (ЗЛАТИБОР) Митар Радивојевић (РАДНИЧКИ) Слободан Рубежић (НОВИ ПАЗАР) Лука Чумић (МЕТАЛАЦ) Дејан Ђурић (ОФК ЖАРКОВО) Милан Видаков (КАБЕЛ) Вукан Ђорђевић (РФК ГРАФИЧАР) Стефан Тодоровић (ЗЛАТИБОР) Урош Алексијевић (РАДНИЧКИ 1923) Урош Степановић (ТРАЈАЛ) Милан Јездимировић (ЗЛАТИБОР) Милош Павловић (ЗЕМУН) Никола Тасић (ОФК ЖАРКОВО)