П |
Назив клуба |
ОУ |
БП |
БН |
БИ |
ДГ |
ПГ |
ГР |
Б |
1. | ИНЂИЈА Тојо Тирес | 30 | 17 | 7 | 6 | 48 | 29 | 19 | 58 |
2. | МЛАДОСТ ГАТ | 30 | 16 | 9 | 5 | 35 | 17 | 18 | 57 |
3. | ЈАВОР МАТИС | 30 | 15 | 11 | 4 | 46 | 22 | 24 | 56 |
4. | ЖЕЛЕЗНИЧАР | 30 | 15 | 7 | 8 | 42 | 31 | 11 | 52 |
5. | ИМТ | 30 | 13 | 10 | 7 | 49 | 30 | 19 | 49 |
6. | РАДНИЧКИ (СМ) | 30 | 13 | 7 | 10 | 39 | 29 | 10 | 46 |
7. | ОФК ЖАРКОВО | 30 | 12 | 6 | 12 | 35 | 32 | 3 | 42 |
8. | ЛОЗНИЦА | 30 | 11 | 8 | 11 | 29 | 26 | 3 | 41 |
9. | МАЧВА | 30 | 10 | 9 | 11 | 26 | 37 | -11 | 39 |
10. | БУДУЋНОСТ | 30 | 9 | 8 | 13 | 30 | 41 | -11 | 35 |
11. | РФК ГРАФИЧАР | 30 | 10 | 5 | 15 | 44 | 43 | 1 | 35 |
12. | РАД | 30 | 9 | 8 | 13 | 28 | 34 | -6 | 35 |
13. | ЗЛАТИБОР | 30 | 8 | 10 | 12 | 28 | 35 | -7 | 34 |
14. | ТИМОК 1919 | 30 | 9 | 6 | 15 | 29 | 35 | -6 | 33 |
15. | ОФК БАЧКА | 30 | 6 | 15 | 9 | 22 | 30 | -8 | 33 |
16. | КАБЕЛ | 30 | 1 | 6 | 23 | 12 | 71 | -59 | 9 |
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови
15 голова
Милан Видаков (МЛАДОСТ ГАТ)
11 голова
Павле Ивеља (ЈАВОР МАТИС) Лазар Милошев (ЖЕЛЕЗНИЧАР)
10 голова
Владан Милосављев (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Матеја Зувић (ОФК ЖАРКОВО)
8 голова
Владимир Лучић (ИМТ) Филип Обадовић (ЛОЗНИЦА)
7 голова
Лука Луковић (ЈАВОР МАТИС) Лука Чумић (ЗЛАТИБОР) Ибрахим Мустапха (РАДНИЧКИ (СМ)) Никола Недељковић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Никола Жакула (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Брана Илић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Ђорђе Ивковић (ИМТ) Никола Коџић (БУДУЋНОСТ)
6 голова
Андрија Радуловић (РФК ГРАФИЧАР) Дамјан Достанић (ОФК ЖАРКОВО) Лука Гојковић (РАД) Обиорах Еммануел Одита (ЈАВОР МАТИС) Славиша Стојановић (РАД) Владимир Радочај (ИМТ) Никола Трипковић (БУДУЋНОСТ) Илија Бабић (РФК ГРАФИЧАР)
5 голова
Јован Митуљикић (РФК ГРАФИЧАР) Лазар Николић (ЈАВОР МАТИС) Марко Ковачевић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Драган Радосављевић (ЗЛАТИБОР) Петар Гигић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Дејан Видић (РФК ГРАФИЧАР) Танко Ибрахим (ЈАВОР МАТИС) Дамјан Гојков (ОФК ЖАРКОВО) Иван Драгићевић (ТИМОК 1919) Алексеј Голијанин (РФК ГРАФИЧАР)
4 гола
Марко Рајковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Страхиња Каришић (ОФК БАЧКА) Стефан Илић (БУДУЋНОСТ) Никола Поповић (МЛАДОСТ ГАТ) Игор Пантић (ТИМОК 1919) Стефан Стефановић (ИМТ) Горан Матић (ЛОЗНИЦА) Владимир Петровић (РАДНИЧКИ (СМ)) Андреја Лазовић (ИМТ) Огњен Димитрић (РАДНИЧКИ (СМ)) Младен Мићановић (МАЧВА) Никола Митуљикић (РФК ГРАФИЧАР) Богдан Мандић (РАД) Александар Ђорђевић (ЖЕЛЕЗНИЧАР)
3 гола
Данило Миленковић (ОФК БАЧКА) Вукашин Богдановић (ОФК БАЧКА) Бошко Враштановић (ЛОЗНИЦА) Урош Стаменић (ИМТ) Александар Крижан (РАДНИЧКИ (СМ)) Славољуб Ђокић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Борисав Бурмаз (РФК ГРАФИЧАР) Мартин Новаковић (ИМТ) Никола Новић (РАДНИЧКИ (СМ)) Жељко Арсић (БУДУЋНОСТ) Мирољуб Пешић (МАЧВА) Ивица Јовановић (ТИМОК 1919) Душан Вукчевић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Немања Стевановић (МАЧВА) Данило Секулић (МЛАДОСТ ГАТ) Елиомар Цорреиа Силва (ЈАВОР МАТИС) Марко Стојановић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Милан Илић (РФК ГРАФИЧАР) Милош Адамовић (МАЧВА) Мирко Миликић (ОФК ЖАРКОВО) Огњен Ђуричин (ИМТ) Срђан Димитров (МЛАДОСТ ГАТ) Никола Кнежевић (РФК ГРАФИЧАР) Иван Давидовић (ТИМОК 1919) Драгиша Комарчевић (ЛОЗНИЦА) Зоран Караћ (МЛАДОСТ ГАТ) Никола Савић (ИМТ) Синиша Нијемчевић (КАБЕЛ) Никола Глишић (ИМТ) Ален Стевановић (ИМТ)
2 гола
Мирољуб Костић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Страхиња Јовановић (ОФК ЖАРКОВО) Милан Јањић (БУДУЋНОСТ) Лазар Марковић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Предраг Владић (РАДНИЧКИ (СМ)) Милош Радивојевић (РАД) Лазар Марјановић (МАЧВА) Александар Митровић (ТИМОК 1919) Саша Манић (ОФК ЖАРКОВО) Урош Игњатовић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Никола Милинковић (ЛОЗНИЦА) Ђорђе Белић (МАЧВА) Александар Десанчић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Лука Петровић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Стефан Ђурић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Слободан Лучић (БУДУЋНОСТ) Лазар Ивић (ЛОЗНИЦА) Милан Басрак (БУДУЋНОСТ) Саво Арамбашић (МАЧВА) Никола Павлица (КАБЕЛ) Предраг Сикимић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Душан Лалатовић (РАД) Радош Протић (РАДНИЧКИ (СМ)) Срђан Грабеж (ЈАВОР МАТИС) Андрија Милић (ОФК ЖАРКОВО) Филип Маркишић (БУДУЋНОСТ) Лука Зорић (ИМТ) Матвеј Мартинкевич (КАБЕЛ) Филип Ивеља (КАБЕЛ) Игор Башић (ЗЛАТИБОР) Никола Ристовски (ОФК БАЧКА) Милош Луковић (ИМТ) Филип Рајевац (ЛОЗНИЦА) Миленко Шкорић (РАДНИЧКИ (СМ)) Иван Божовић (ТИМОК 1919) Владимир Мијаиловић (МАЧВА) Милан Делевић (ОФК ЖАРКОВО) Драгољуб Радоман (ЗЛАТИБОР) Луис Езеqуиел Ибанез (РФК ГРАФИЧАР) Кристијан Тојчић (МАЧВА) Лоуе Бајере Јуниор (ЖЕЛЕЗНИЧАР)
1 гол
Јерсивал Соуса Сантос (МЛАДОСТ ГАТ) Слађан Ракић (РАДНИЧКИ (СМ)) Урош Гајић (РАДНИЧКИ (СМ)) Филип Кукуличић (МАЧВА) Лука Марковић (ОФК БАЧКА) Бојан Балаж (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Живорад Арнаутовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Страхиња Чарапић (ОФК ЖАРКОВО) Никола Станковић (РФК ГРАФИЧАР) Драган Кокановић (КАБЕЛ) Бранимир Спасојевић (ЗЛАТИБОР) Филип Дамјановић (ИМТ) Милош Плавшић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Реган Обенг (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Лазар Мићић (ОФК ЖАРКОВО) Матија Кошанин (ОФК БАЧКА) Милош Николић (ЛОЗНИЦА) Игор Петровић (ЈАВОР МАТИС) Марко Јеремић (ЗЛАТИБОР) Лука Стојановић (ИМТ) Милан Србијанац (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Никола Ђорић (РАД) Страхиња Петровић (ТИМОК 1919) Дамир Анђеловић (ТИМОК 1919) Данило Радоњић (ТИМОК 1919) Марко Ренић (МЛАДОСТ ГАТ) Стефан Денић (ЗЛАТИБОР) Ненад Качар (ТИМОК 1919) Милан Марчић (ЈАВОР МАТИС) Данило Дашић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Данило Бацановић (РАД) Обуја Пиус (КАБЕЛ) Урош Милорадовић (ЗЛАТИБОР) Стефан Станисављевић (ОФК БАЧКА) Милован Петрић (ОФК БАЧКА) Милош Савановић (МЛАДОСТ ГАТ) Садицк Абубакар (РАДНИЧКИ (СМ)) Томислав Тодоровић (ОФК БАЧКА) Ненад Радоњић (ОФК БАЧКА) Урош Николић (ТИМОК 1919) Марко Момчиловић (ЈАВОР МАТИС) Марко Блажић (РАД) Милош Кукољ (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Лука Пејовић (РАДНИЧКИ (СМ)) Никола Димитријевић (ЈАВОР МАТИС) Немања Лакић-Пешић (ЈАВОР МАТИС) Андреј Ђукић (ТИМОК 1919) Никола Стајић (РФК ГРАФИЧАР) Кингслеј Цхукwуебука Ннаји (ТИМОК 1919) Павле Радуновић (ТИМОК 1919) Јордан Јовановић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Игор Ристивојевић (ЛОЗНИЦА) Стефан Стојановић (РАД) Сергеј Стаменић (ЗЛАТИБОР) Алекса Видић (РАДНИЧКИ (СМ)) Ђорђе Петровић (БУДУЋНОСТ) Алекса Јовановић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Вања Звеканов (ЈАВОР МАТИС) Марко Илић (ОФК ЖАРКОВО) Немања Здравковић (БУДУЋНОСТ) Александар Димитрић (МЛАДОСТ ГАТ) Стефан Радојичић (ЖЕЛЕЗНИЧАР) Стефан Цвијић (РАДНИЧКИ (СМ)) Александар Поповић (МАЧВА) Видо Марковић (МЛАДОСТ ГАТ) Стефан Милосављевић (РАД) Лазар Николић (ТИМОК 1919) Бранимир Јочић (МЛАДОСТ ГАТ) Леонтије Васић (ИМТ) Дино Шарац (РАД) Владимир Илић (РАДНИЧКИ (СМ)) Александар Костић (ОФК БАЧКА) Вељко Кијевчанин (ЛОЗНИЦА) Мирослав Маричић (ЈАВОР МАТИС) Алекса Матић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Тричковић (ТИМОК 1919) Милан Лучић (КАБЕЛ) Немања Вукмановић (ОФК БАЧКА)