П |
Назив клуба |
ОУ |
БП |
БН |
БИ |
ДГ |
ПГ |
ГР |
Б |
1. | ОФК БЕОГРАД | 30 | 19 | 5 | 6 | 54 | 25 | 29 | 62 |
2. | ЈЕДИНСТВО | 30 | 15 | 7 | 8 | 38 | 30 | 8 | 52 |
3. | ИНЂИЈА Тојо Тирес | 30 | 15 | 5 | 10 | 37 | 25 | 12 | 50 |
4. | ТЕКСТИЛАЦ | 30 | 13 | 9 | 8 | 37 | 21 | 16 | 48 |
5. | СМЕДЕРЕВО 1924 | 30 | 12 | 12 | 6 | 34 | 23 | 11 | 48 |
6. | РАДНИЧКИ (СМ) | 30 | 11 | 9 | 10 | 27 | 27 | 0 | 42 |
7. | МАЧВА | 30 | 11 | 9 | 10 | 29 | 24 | 5 | 42 |
8. | РФК ГРАФИЧАР | 30 | 11 | 9 | 10 | 43 | 42 | 1 | 42 |
9. | ГФК ДУБОЧИЦА | 30 | 10 | 11 | 9 | 26 | 30 | -4 | 41 |
10. | ОФК ВРШАЦ | 30 | 10 | 9 | 11 | 25 | 27 | -2 | 39 |
11. | МЕТАЛАЦ | 30 | 9 | 10 | 11 | 25 | 31 | -6 | 37 |
12. | КОЛУБАРА | 30 | 9 | 9 | 12 | 38 | 40 | -2 | 36 |
13. | МЛАДОСТ ГАТ | 30 | 8 | 10 | 12 | 29 | 34 | -5 | 34 |
14. | ГФК СЛОБОДА | 30 | 8 | 9 | 13 | 22 | 31 | -9 | 33 |
15. | РФКН.С 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25 | 52 | -27 | 22 |
16. | РАДНИЧКИ (НБ) (-6) | 30 | 6 | 7 | 17 | 27 | 54 | -27 | 19 |
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БН: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР: Гол разлика, Б: Бодови
13 голова
Дејан Георгијевић (ОФК БЕОГРАД)
12 голова
Кwаку Карикари (ЈЕДИНСТВО)
10 голова
Зубаиру Ибрахим (ЈЕДИНСТВО) Никола Фуртула (КОЛУБАРА) Саша Марковић (ОФК БЕОГРАД)
9 голова
Немања Обрадовић (СМЕДЕРЕВО 1924) Александар Кахвић (ОФК БЕОГРАД)
8 голова
Никола Митуљикић (ОФК БЕОГРАД) Стефан Станисављевић (РАДНИЧКИ (СМ)) Милош Филиповић (КОЛУБАРА)
7 голова
Саво Арамбашић (МЕТАЛАЦ) Немања Ђокић (РАДНИЧКИ (НБ)) Урош Гајић (РАДНИЧКИ (СМ))
6 голова
Душан Савић (ГФК ДУБОЧИЦА) Игор Милановић (ЈЕДИНСТВО) Страхиња Стојановић (РФК ГРАФИЧАР) Ирфан Зулфић (ТЕКСТИЛАЦ) Андрија Максимовић (РФК ГРАФИЧАР) Марко Ћурић (РФК ГРАФИЧАР)
5 голова
Принце Луцкј Укацхукwу (ТЕКСТИЛАЦ) Павле Радуновић (МАЧВА) Славиша Стојановић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Василије Јањић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) МБОУП БАБАЦАР (РФК ГРАФИЧАР) Александар Десанчић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Драган Кокановић (МЛАДОСТ ГАТ) Лука Пејовић (МАЧВА) Миљан Вукадиновић (МЛАДОСТ ГАТ)
4 гола
Милош Зличић (ТЕКСТИЛАЦ) Данило Миладиновић (ЈЕДИНСТВО) Мартин Новаковић (МАЧВА) Урош Чејић (ОФК ВРШАЦ) Иван Давидовић (ТЕКСТИЛАЦ) Милош Миливојевић (ОФК ВРШАЦ) Милан Ђокић (ГФК ДУБОЧИЦА) Дарко Стојановић (ТЕКСТИЛАЦ) Абел Абах (МЕТАЛАЦ) Никола Димитријевић (СМЕДЕРЕВО 1924) Алпхонце Мабула Мсанга (РФКН.С 1921) Никола Кнежевић (ОФК БЕОГРАД) Станислав Крапукхин (РАДНИЧКИ (НБ)) Мирослав Маричић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Итан Дервиши (РФКН.С 1921)
3 гола
Јасин Нуредини (РАДНИЧКИ (НБ)) Давид Ивић (СМЕДЕРЕВО 1924) Раде Глишовић (ГФК СЛОБОДА) Бојан Чечарић (МЛАДОСТ ГАТ) Лазар Милошев (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Милан Јокић (МЛАДОСТ ГАТ) Бојан Гајић (ГФК СЛОБОДА) Стефан Ђурић (ГФК ДУБОЧИЦА) Вукашин Брауновић (КОЛУБАРА) Бојан Алексић (МЕТАЛАЦ) Стефан Стевановић (СМЕДЕРЕВО 1924) Ђорђе Ивковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Владимир Мијаиловић (МАЧВА) Вељко Младеновић (РФК ГРАФИЧАР) Мирослав Марковић (ТЕКСТИЛАЦ) Огњен Тодоровић (ОФК ВРШАЦ) Милан Србијанац (ГФК СЛОБОДА) Предраг Ђорђевић (ГФК ДУБОЧИЦА) Топлица Грбовић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Владимир Петровић (РФК ГРАФИЧАР) Ђорђе Шушњар (МЛАДОСТ ГАТ)
2 гола
Матеја Зувић (СМЕДЕРЕВО 1924) Срђан Цветковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Обуја Пиус (РАДНИЧКИ (СМ)) Лукијан Абаџија (МЛАДОСТ ГАТ) Крста Ђорђевић (КОЛУБАРА) Немања Здравковић (ГФК ДУБОЧИЦА) Никола Жакула (МЕТАЛАЦ) Владимир Силађи (ГФК СЛОБОДА) Ђорђе Главинић (ОФК ВРШАЦ) Марко Милинковић (МЕТАЛАЦ) Филип Средојевић (ТЕКСТИЛАЦ) Икпоро Кеннедј Перетонмотеи (РАДНИЧКИ (НБ)) Никола Чолић (РФКН.С 1921) Дејан Милићевић (ЈЕДИНСТВО) Никола Павлица (МЛАДОСТ ГАТ) Мирољуб Костић (СМЕДЕРЕВО 1924) Огњен Ајдар (РФК ГРАФИЧАР) Вељко Мијаиловић (МЕТАЛАЦ) Миле Савковић (КОЛУБАРА) Сејин Мјунг (ГФК СЛОБОДА) Милан Томић (ОФК ВРШАЦ) Казеем Ојо Адероунму (РАДНИЧКИ (НБ)) Саво Рашковић (ГФК СЛОБОДА) Лазар Вуковић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Сани Абдуллахи (МАЧВА) Игор Ристивојевић (МАЧВА) Александар Ђермановић (ОФК БЕОГРАД) Марко Јевтић (МАЧВА) Ђорђе Белић (ГФК ДУБОЧИЦА) Лазар Стојановић (РАДНИЧКИ (НБ)) Тодор Глишовић (ГФК СЛОБОДА) Драган Радосављевић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Урош Килибарда (ОФК ВРШАЦ) Никола Поповић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Михајло Милосавић (РФКН.С 1921) Стефан Марјановић (КОЛУБАРА) Никола Тасић (ГФК ДУБОЧИЦА) Андреј Петровић (РФК ГРАФИЧАР) Милош Зекић (ТЕКСТИЛАЦ) Светислав Милошевић (МЕТАЛАЦ)
1 гол
Талло Гадји Цели Цармел Јуниор (ГФК ДУБОЧИЦА) Игор Вићентијевић (РАДНИЧКИ (СМ)) Никола Стојковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Марко Прљевић (РАДНИЧКИ (СМ)) Илија Матејевић (РАДНИЧКИ (НБ)) Огњен Илић (ОФК БЕОГРАД) Стефан Митровић (РАДНИЧКИ (СМ)) Лука Ђорђевић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Андрија Мијаиловић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Лазар Марјановић (РАДНИЧКИ (НБ)) Андреј Ђукић (ГФК СЛОБОДА) Стефан Пиргић (СМЕДЕРЕВО 1924) Лука Цветићанин (КОЛУБАРА) Марко Момчиловић (ГФК ДУБОЧИЦА) Петар Панић (СМЕДЕРЕВО 1924) Виктор Радојевић (РФК ГРАФИЧАР) Михајло Спасојевић (РФК ГРАФИЧАР) Никола Марјановић (ТЕКСТИЛАЦ) Стефан Живковић (КОЛУБАРА) Никола Тасић (ОФК ВРШАЦ) Страхиња Чарапић (РАДНИЧКИ (СМ)) Филип Касалица (ОФК БЕОГРАД) Милорад Балабановић (МЛАДОСТ ГАТ) Миљан Љубеновић (ГФК ДУБОЧИЦА) Марко Зоћевић (ОФК ВРШАЦ) Иван Никчевић (КОЛУБАРА) Никола Тедић (РФКН.С 1921) Кристијан Живковић (МЛАДОСТ ГАТ) Јован Стојановић (ЈЕДИНСТВО) Немања Суботић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Драган Стоисављевић (ОФК БЕОГРАД) Марко Мирић (МЕТАЛАЦ) Милош Милисављевић (КОЛУБАРА) Стефан Илић (МЕТАЛАЦ) Немања Илић (МЛАДОСТ ГАТ) Никола Трипковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Петар Ристић (МАЧВА) Мирослав Бјелош (МЛАДОСТ ГАТ) Леонтије Васић (ТЕКСТИЛАЦ) Никола Вујадиновић (ОФК БЕОГРАД) Данко Киковић (КОЛУБАРА) Стефан Михајловић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Ненад Кочовић (КОЛУБАРА) Радован Аврам (ТЕКСТИЛАЦ) Огњен Старчевић (ГФК СЛОБОДА) Јован Шљивић (РФК ГРАФИЧАР) Урош Миладиновић (ОФК ВРШАЦ) Ненад Перовић (ОФК ВРШАЦ) Алексеј Вукичевић (РФК ГРАФИЧАР) Бојан Благојевић (ОФК ВРШАЦ) Слободан Сладојевић (МАЧВА) Срђан Николић (ОФК БЕОГРАД) Немања Цветковић (РАДНИЧКИ (СМ)) Лазар Врекић (РФКН.С 1921) Огњен Димитрић (ЈЕДИНСТВО) Лазар Марковић (СМЕДЕРЕВО 1924) Душан Влалукин (РФКН.С 1921) Дејан Тумбас (ГФК СЛОБОДА) Лука Кожовић (РФКН.С 1921) Вељко Ђорђевић (РАДНИЧКИ (НБ)) Милош Ђокић (КОЛУБАРА) Стефан Гајиловић (ИНЂИЈА Тојо Тирес) Урош Савковић (МАЧВА) Урош Бранковић (МАЧВА) Јанко Јевремовић (КОЛУБАРА) Александар Симчевић (РАДНИЧКИ (НБ)) Бранислав Крстић (РФКН.С 1921) Марко Станковић (ОФК БЕОГРАД) Никола Рађен (РФКН.С 1921) Лука Сердар (РФКН.С 1921) Дарко Исаиловић (РАДНИЧКИ (СМ)) Никола Коџић (ТЕКСТИЛАЦ) Димитрије Петронијевић (СМЕДЕРЕВО 1924) Миленко Шкорић (РАДНИЧКИ (НБ)) Јордан Јовановић (КОЛУБАРА) Стефан Стојановић (ТЕКСТИЛАЦ) Никола Јовановић (СМЕДЕРЕВО 1924) Немања Ивановић (ОФК БЕОГРАД) Немања Драгутиновић (СМЕДЕРЕВО 1924) Морице Мицхаел Абрахам (РФКН.С 1921) Иван Вукчевић (МЛАДОСТ ГАТ) Схедрацк Цхарлес (ГФК СЛОБОДА) Пеаце Елијах (МАЧВА) Вукашин Булатовић (МЕТАЛАЦ) Андј Францис Куми (ОФК ВРШАЦ) Андрија Кривокапић (РАДНИЧКИ (НБ)) Данило Пешукић (РАДНИЧКИ (НБ)) Риqуелме Соуса Силва (ОФК ВРШАЦ) Антхонј Абидеми Локоса (СМЕДЕРЕВО 1924) Ефе Угиагбе (МАЧВА) Саид Кхамис Саид (ЈЕДИНСТВО) Тиаго Галвао Да Силва (КОЛУБАРА) Дражен Дубачкић (МЛАДОСТ ГАТ) Густаво Виеира Францисцо (ЈЕДИНСТВО) Млађан Стевановић (ГФК ДУБОЧИЦА)