Liga

Super liga Srbije 18/19

22.07.2018 19:00
Surdulica
1
0
0
0
20.07.2018 20:00
Beograd
3
0
1
0
22.07.2018 20:00
Niš
3
1
2
0
21.07.2018 20:00
Beograd
1
0
1
0
23.07.2018 17:00
Kula
1
0
0
0
21.07.2018 20:00
Kruševac
1
0
1
0
21.07.2018 20:00
Beograd
1
1
1
0
20.07.2018 20:00
Novi Sad
1
1
1
1
28.07.2018 19:00
Šabac
1
0
1
0
29.07.2018 19:00
Beograd
2
0
1
0
28.07.2018 19:00
Novi Sad
2
1
0
0
29.07.2018 17:00
Bačka Palanka
2
1
0
1
28.07.2018 17:00
Beograd
1
1
0
0
28.07.2018 19:00
Beograd
0
3
0
1
28.07.2018 19:00
Lučani
1
0
0
0
29.07.2018 19:00
Surdulica
0
1
0
0
05.08.2018 20:00
Novi Sad
1
2
0
1
04.08.2018 20:00
Kruševac
1
1
0
1
03.08.2018 20:00
Beograd
1
0
0
0
05.08.2018 19:00
Beograd
0
0
0
0
06.08.2018 18:00
Kula
0
4
0
2
04.08.2018 19:00
Beograd
1
2
0
2
05.08.2018 20:00
Niš
2
0
1
0
04.08.2018 20:00
Surdulica
2
1
2
0
11.08.2018 20:00
Surdulica
1
3
0
1
12.08.2018 19:00
Beograd
3
0
1
0
12.08.2018 17:00
Beograd
0
1
0
1
11.08.2018 20:00
Beograd
3
1
2
1
11.08.2018 20:00
Šabac
0
0
0
0
11.08.2018 20:00
Bačka Palanka
1
1
0
0
11.08.2018 19:00
Novi Sad
1
1
1
0
10.08.2018 20:00
Niš
1
0
0
0
18.08.2018 20:00
Novi Sad
2
0
0
0
19.08.2018 17:00
Kula
1
4
0
2
19.09.2018 17:00
Beograd
1
0
0
0
19.08.2018 20:00
Surdulica
0
1
0
1
18.08.2018 20:00
Lučani
2
1
0
1
18.08.2018 19:00
Beograd
1
0
0
0
18.08.2018 20:00
Beograd
2
0
0
0
26.09.2018 18:30
Kruševac
0
3
0
2
24.08.2018 20:00
Novi Sad
0
1
0
0
26.08.2018 20:00
Beograd
0
0
0
0
25.08.2018 20:00
Niš
3
3
1
1
25.08.2018 20:30
Beograd
2
1
0
0
25.08.2018 20:00
Bačka Palanka
1
0
1
0
26.08.2018 19:30
Šabac
1
3
1
0
25.08.2018 20:00
Beograd
1
1
1
1
26.08.2018 20:00
Surdulica
1
0
0
0
01.09.2018 18:00
Beograd
1
1
1
1
02.09.2018 17:00
Kula
2
0
1
0
02.09.2018 19:00
Novi Sad
1
4
1
2
01.09.2018 20:00
Surdulica
0
0
0
0
02.09.2018 21:00
Beograd
1
0
0
0
31.08.2018 18:00
Lučani
1
2
1
1
01.09.2018 17:00
Beograd
1
0
0
0
01.09.2018 20:00
Kruševac
0
0
0
0
15.09.2018 20:30
Beograd
6
0
2
0
15.09.2018 16:00
Novi Sad
0
1
0
1
14.09.2018 18:30
Niš
1
0
0
0
16.09.2018 19:00
Beograd
1
3
1
0
16.09.2018 16:00
Kula
0
1
0
1
15.09.2018 20:00
Bačka Palanka
0
2
0
0
15.09.2018 19:00
Surdulica
0
1
0
0
15.09.2018 20:00
Šabac
0
2
0
1
22.09.2018 19:00
Lučani
1
0
0
0
23.09.2018 19:00
Beograd
1
1
1
0
22.09.2018 16:00
Kruševac
3
0
2
0
21.09.2018 18:00
Beograd
3
1
1
0
22.09.2018 19:00
Novi Sad
3
0
1
0
22.09.2018 19:00
Surdulica
1
2
1
0
22.09.2018 19:00
Beograd
1
0
0
0
22.09.2018 16:00
Beograd
2
2
1
0
30.09.2018 19:00
Kruševac
1
1
1
0
30.09.2018 15:00
Kula
0
1
0
0
30.09.2018 19:00
Bačka Palanka
1
0
1
0
30.09.2018 15:00
Novi Sad
4
1
3
0
29.09.2018 20:30
Beograd
2
1
0
0
30.09.2018 19:00
Niš
2
2
1
0
30.09.2018 19:00
Beograd
1
0
0
0
30.09.2018 19:00
Surdulica
1
0
0
0
06.10.2018 17:00
Šabac
2
0
0
0
06.10.2018 16:00
Lučani
0
1
0
0
07.10.2018 13:00
Beograd
1
2
1
1
06.10.2018 18:00
Beograd
1
3
1
1
06.10.2018 18:00
Novi Sad
0
1
0
1
06.10.2018 16:00
Surdulica
0
0
0
0
06.10.2018 18:00
Beograd
6
1
1
0
05.10.2018 18:00
Beograd
4
0
2
0
21.10.2018 16:00
Surdulica
1
1
0
1
20.10.2018 19:00
Novi Sad
1
0
0
0
20.10.2018 19:00
Beograd
3
1
2
0
20.10.2018 19:00
Niš
2
0
2
0
20.10.2018 16:00
Beograd
1
1
0
0
21.10.2018 13:00
Kula
0
0
0
0
20.10.2018 19:00
Kruševac
1
1
1
0
19.10.2018 17:30
Beograd
1
0
0
0
27.10.2018 16:00
Beograd
0
0
0
0
27.10.2018 18:00
Bačka Palanka
0
1
0
1
28.10.2018 16:30
Šabac
0
2
0
1
27.10.2018 16:00
Beograd
1
1
1
0
27.10.2018 13:00
Beograd
2
1
2
1
27.10.2018 16:00
Surdulica
1
0
0
0
27.10.2018 16:00
Novi Sad
2
0
2
0
28.10.2018 18:00
Lučani
2
1
1
0
31.10.2018 13:00
Surdulica
2
4
1
1
31.10.2018 18:30
Beograd
3
1
2
0
31.10.2018 16:00
Niš
3
0
1
0
31.10.2018 16:00
Beograd
2
0
1
0
31.10.2018 13:00
Kula
2
2
2
0
31.10.2018 16:00
Kruševac
4
1
2
1
31.10.2018 16:30
Beograd
1
1
0
1
31.10.2018 16:00
Novi Sad
1
0
1
0
04.11.2018 16:00
Šabac
2
0
1
0
03.11.2018 15:00
Novi Sad
0
2
0
1
03.11.2018 16:00
Bačka Palanka
0
2
0
2
03.11.2018 16:00
Surdulica
2
0
2
0
04.11.2018 16:00
Beograd
1
1
0
0
03.11.2018 16:00
Lučani
3
4
1
2
04.11.2018 19:00
Beograd
2
0
1
0
04.11.2018 13:00
Beograd
0
2
0
0
10.11.2018 13:00
Beograd
0
3
0
1
10.11.2018 13:00
Beograd
2
0
1
0
10.11.2018 16:00
Lučani
1
0
1
0
10.11.2018 15:00
Surdulica
0
3
0
1
10.11.2018 18:00
Beograd
0
2
0
2
10.11.2018 13:00
Šabac
0
0
0
0
10.11.2018 13:00
Bačka Palanka
1
0
0
0
09.11.2018 18:00
Novi Sad
1
2
1
0
24.11.2018 16:00
Novi Sad
0
0
0
0
23.11.2018 18:00
Beograd
2
1
0
1
24.11.2018 13:00
Kruševac
2
0
1
0
24.11.2018 13:00
Kula
3
0
1
0
24.11.2018 18:00
Beograd
0
0
0
0
24.11.2018 19:00
Niš
2
2
2
1
25.11.2018 17:00
Beograd
6
0
2
0
24.11.2018 16:00
Surdulica
1
0
1
0
01.12.2018 18:00
Surdulica
0
4
0
2
02.12.2018 18:00
Beograd
2
0
2
0
01.12.2018 18:00
Novi Sad
2
2
0
1
30.11.2018 18:00
Bačka Palanka
3
3
1
1
01.12.2018 15:00
Šabac
1
0
1
0
01.12.2018 13:00
Beograd
0
1
0
1
01.12.2018 13:00
Beograd
0
0
0
0
01.12.2018 15:30
Lučani
1
1
0
0
05.12.2018 16:00
Lučani
2
0
1
0
05.12.2018 18:30
Beograd
1
0
1
0
05.12.2018 16:00
Surdulica
1
0
1
0
05.12.2018 16:00
Novi Sad
1
1
1
0
05.12.2018 16:00
Beograd
3
0
1
0
05.12.2018 16:00
Kruševac
1
1
1
0
05.12.2018 16:00
Subotica
1
3
0
2
05.12.2018 16:00
Beograd
0
1
0
0
09.12.2018 13:00
Šabac
1
2
1
2
09.12.2018 13:00
Beograd
0
3
0
2
09.12.2018 17:00
Beograd
0
3
0
2
09.12.2018 17:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
09.12.2018 17:00
Novi Sad
0
0
0
0
08.12.2018 19:00
Beograd
3
0
1
0
09.12.2018 13:00
Niš
3
0
1
0
09.12.2018 13:00
Surdulica
1
2
0
1
16.12.2018 19:30
Beograd
1
2
1
2
16.12.2018 13:00
Subotica
3
2
0
2
17.12.2018 15:00
Kruševac
1
2
1
2
16.12.2018 16:00
Novi Sad
0
0
0
0
15.12.2018 13:00
Surdulica
3
2
2
1
14.12.2018 18:00
Beograd
0
0
0
0
17.12.2018 15:00
Lučani
0
0
0
0
17.12.2018 13:00
Beograd
1
2
1
1
16.02.2019 14:00
Šabac
0
1
0
1
17.02.2019 14:00
Surdulica
1
0
1
0
15.02.2019 17:00
Beograd
4
0
3
0
16.02.2019 15:00
Niš
2
0
2
0
16.02.2019 16:00
Beograd
4
0
2
0
16.02.2019 14:00
Novi Sad
0
0
0
0
16.02.2019 13:00
Bačka Palanka
0
3
0
1
17.02.2019 14:00
Beograd
2
2
1
1
23.02.2019 17:00
Surdulica
0
1
0
1
23.02.2019 14:00
Kruševac
0
0
0
0
24.02.2019 14:00
Beograd
1
1
1
0
23.02.2019 13:00
Beograd
0
0
0
0
23.02.2019 14:00
Lučani
5
0
2
0
23.02.2019 19:00
Beograd
3
0
3
0
22.02.2019 18:00
Novi Sad
0
1
0
0
24.02.2019 13:00
Beograd
3
0
2
0
02.03.2019 15:00
Surdulica
4
0
1
0
02.03.2019 15:00
Subotica
1
2
0
2
02.03.2019 15:00
Beograd
1
0
0
0
02.03.2019 15:00
Niš
4
1
3
1
02.03.2019 18:00
Beograd
1
1
0
1
02.03.2019 15:00
Novi Sad
2
0
1
0
03.03.2019 15:00
Bačka Palanka
2
0
0
0
01.03.2019 18:00
Šabac
0
0
0
0
06.03.2019 16:00
Surdulica
2
1
2
1
06.03.2019 16:00
Beograd
2
1
0
1
06.03.2019 16:00
Beograd
1
1
1
0
06.03.2019 18:00
Novi Sad
1
2
1
0
06.03.2019 14:00
Beograd
0
0
0
0
06.03.2019 18:00
Beograd
0
1
0
1
06.03.2019 16:00
Lučani
1
3
0
2
06.03.2019 16:00
Šabac
0
0
0
0
10.03.2019 15:00
Surdulica
0
0
0
0
09.03.2019 17:00
Kruševac
0
0
0
0
10.03.2019 15:00
Subotica
3
2
1
1
10.03.2019 17:00
Beograd
1
0
0
0
09.03.2019 15:00
Niš
1
0
1
0
09.03.2019 18:00
Beograd
4
0
2
0
10.03.2019 17:00
Novi Sad
0
0
0
0
10.03.2019 17:00
Bačka Palanka
0
1
0
1
16.03.2019 15:00
Beograd
1
3
1
1
17.03.2019 19:00
Novi Sad
0
0
0
0
16.03.2019 16:00
Surdulica
1
0
0
0
15.03.2019 18:00
Bačka Palanka
5
1
4
0
17.03.2019 18:00
Lučani
3
1
2
1
17.03.2019 17:00
Beograd
0
3
0
1
16.03.2019 18:00
Šabac
2
1
1
1
16.03.2019 15:00
Beograd
0
1
0
0
30.03.2019 17:00
Niš
2
0
1
0
29.03.2019 18:00
Novi Sad
3
0
1
0
30.03.2019 19:00
Beograd
2
1
1
1
31.03.2019 17:00
Kruševac
1
0
1
0
31.03.2019 19:00
Beograd
3
1
0
1
30.03.2019 17:00
Beograd
2
0
2
0
30.03.2019 15:00
Subotica
1
0
1
0
30.03.2019 15:00
Surdulica
1
3
1
1
03.04.2019 16:00
Beograd
0
1
0
0
03.04.2019 19:00
Beograd
3
2
1
1
03.04.2019 18:00
Lučani
2
0
1
0
03.04.2019 16:00
Beograd
0
2
0
0
03.04.2019 17:00
Bačka Palanka
1
3
1
2
03.04.2019 18:00
Šabac
0
0
0
0
03.04.2019 18:00
Novi Sad
0
0
0
0
03.04.2019 18:00
Surdulica
0
1
0
1
07.04.2019 17:00
Novi Sad
3
2
1
1
07.04.2019 17:00
Beograd
0
0
0
0
07.04.2019 17:00
Kruševac
1
0
1
0
07.04.2019 17:00
Subotica
1
0
0
0
07.04.2019 17:00
Beograd
1
0
1
0
07.04.2019 17:00
Niš
5
1
4
0
07.04.2019 19:00
Beograd
4
0
1
0
07.04.2019 17:00
Surdulica
0
3
0
1
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA30273080166484
2.RADNIČKI30236158174175
3.PARTIZAN30159645202554
4.ČUKARIČKI DOO30159648252354
5.MLADOST301371039291046
6.NAPREDAK30101193235-341
7.VOJVODINA30109112426-239
8.PROLETER30911103129238
9.SPARTAK30108123240-838
10.RADNIK30115142535-1038
11.FK VOŽDOVAC30114152837-937
12.MAČVA3088141626-1032
13.OFK BAČKA3067172654-2825
14.RAD3049171639-2321
15.DINAMO3055201862-4420
16.ZEMUN3039181947-2818
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

20 golova

Nermin Haskić (RADNIČKI)

15 golova

Ricardo Jorge Pires Gomes (PARTIZAN)

13 golova

El Fardu Ben Mohamed (CRVENA ZVEZDA)

12 golova

Aleksa Vukanović (CRVENA ZVEZDA) Ognjen Mudrinski (ČUKARIČKI DOO)

11 golova

Richmond Boakje-Jiadom (CRVENA ZVEZDA)

10 golova

Milan Pavkov (CRVENA ZVEZDA) Igor Zlatanović (RADNIK) Aleksandar Pejović (MLADOST)

9 golova

Zeljko Dimitrov (DINAMO)

8 golova

Stefan Čolović (PROLETER) Aleksandar Stanisavljević (RADNIČKI) Nemanja Čović (PROLETER) Veljko Simić (CRVENA ZVEZDA)

7 golova

Filip Stuparević (FK VOŽDOVAC) Stefan Denković (SPARTAK) Nemanja Nikolić (PARTIZAN) Luka Stojanović (ČUKARIČKI DOO)

6 golova

Nemanja Obradović (SPARTAK) Asmir Kajević (ČUKARIČKI DOO) Vladimir Radivojević (MLADOST) Samuel Kwame Owusu (ČUKARIČKI DOO)

5 golova

Dejan Joveljić (CRVENA ZVEZDA) Marko Marin (CRVENA ZVEZDA) Janko Tumbasević (MLADOST) Luka Mićić (OFK BAČKA) Milan Đurić (VOJVODINA) Marko Gobeljić (CRVENA ZVEZDA) Andrija Luković (FK VOŽDOVAC) Lazar Ranđelović (RADNIČKI) Milan Mirosavljev (PROLETER) Đorđe Ivanović (PARTIZAN) Nenad Gavrić (MAČVA)

4 gola

Nikola Drinčić (RADNIČKI) Srđan Vujaklija (PROLETER) Sladan Nikodijević (RADNIČKI) Ibrahima Ndiaje (NAPREDAK) Miloš Vulić (CRVENA ZVEZDA) Petar Gigić (MAČVA) Danilo Pantić (PARTIZAN) Eza Vincent Okeuhie (VOJVODINA) Milan Makarić (OFK BAČKA)

3 gola

Milan Bojović (MLADOST) Nikola Šipčić (RAD) Marko Docić (ČUKARIČKI DOO) Boris Kopitović (ČUKARIČKI DOO) Dušan Pantelić (RADNIK) Bojan Matić (VOJVODINA) Bojan Čečarić (SPARTAK) Predrag Pavlović (MLADOST) Obiroa Odita (MLADOST) Filip Kukuličić (ZEMUN) Nemanja Miletić (PARTIZAN) Lazar Arsić (FK VOŽDOVAC) Lazar Jovanović (MLADOST) Nikola Stojiljković (CRVENA ZVEZDA) Slobodan Tedić (ČUKARIČKI DOO) Alen Mašović (FK VOŽDOVAC) Momčilo Mrkaić (ZEMUN) Zoran Tošić (PARTIZAN) Srđan Babić (CRVENA ZVEZDA) Radovan Pankov (RADNIČKI) Goran Zakarić (PARTIZAN) Milan Stojanović (RADNIK)

2 gola

Aleksandar Ješić (FK VOŽDOVAC) Davor Nedeljković (DINAMO) Damir Kojašević (RADNIČKI) Dušan Jovančić (CRVENA ZVEZDA) Milan Jevtović (CRVENA ZVEZDA) Risto Ristović (RADNIK) Nemanja Milojević (VOJVODINA) Miladin Stevanović (ČUKARIČKI DOO) Jonathan Renato Barbosa (CRVENA ZVEZDA) Enver Alivodić (NAPREDAK) Dejan Đenić (SPARTAK) Mile Savković (SPARTAK) Srđan Grabež (OFK BAČKA) Siniša Babić (RADNIČKI) Gabriel-Nicolae Enache (PARTIZAN) Hendrik Somaeb (ZEMUN) Mlađan Stevanović (DINAMO) Dejan Kerkez (SPARTAK) Nikola Eskić (NAPREDAK) Borko Duronjić (FK VOŽDOVAC) Nebojša Gavrić (OFK BAČKA) Filip Bajić (OFK BAČKA) Stefan Dimić (MLADOST) Uglješa Radinović (OFK BAČKA) Nikola Stojković (ZEMUN) Taras Bondarenko (RADNIČKI) Nikola Boranijašević (NAPREDAK) Miloš Milovanović (RADNIK) Ismael Fofana (VOJVODINA) Bogdan Mladenović (RAD) Stefan Milošević (SPARTAK) Nenad Marinković (RAD) Milan Marčić (SPARTAK) Aleksandar Đoković (MAČVA)

1 gol

Riota Noma (RADNIČKI) Vladimir Volkov (RAD) Milorad Balabanović (RAD) Nenad Krstičić (CRVENA ZVEZDA) Petar Grbić (RADNIČKI) Goran Čaušić (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Mladenović (SPARTAK) Nikola Srećković (VOJVODINA) Danijel Gašić (DINAMO) Bogdan Stamenković (RADNIK) Branislav Tomić (OFK BAČKA) Stefan Šapić (ČUKARIČKI DOO) Miloš Pavlović (FK VOŽDOVAC) Marko Janković (PARTIZAN) Đuro Zec (NAPREDAK) Aleksandar Jevtić (FK VOŽDOVAC) Dragan Žarković (OFK BAČKA) Marko Jovanović (FK VOŽDOVAC) Aleksandar Jovanović (RADNIČKI) Nenad Cvetković (ZEMUN) Ognjen Đuričin (VOJVODINA) Branko Jovičić (CRVENA ZVEZDA) Stefan Đorđević (RADNIČKI) Strahinja Krstevski (PROLETER) Milan Perendija (RAD) Njegoš Petrović (RAD) Zoran Danoski (RADNIK) Nikola Mikić (FK VOŽDOVAC) Marko Mitrović (DINAMO) Ivan Ilić (ZEMUN) Darko Puškarić (ČUKARIČKI DOO) Nikola Nešović (ZEMUN) Lorenco Ebisilio (CRVENA ZVEZDA) Miloš Adamović (MAČVA) Frencis Keremeh (RADNIK) Đorđe Šušnjar (MAČVA) Baha Samuel Regis (NAPREDAK) Goran Smiljanić (RAD) Igor Ivanović (NAPREDAK) Damir Čeković (OFK BAČKA) Marko Mrkić (RADNIČKI) Mladen Lazarević (MAČVA) Miroljub Kostić (NAPREDAK) Miroslav Bjeloš (OFK BAČKA) Nikola Radović (OFK BAČKA) Mirko Ivanić (CRVENA ZVEZDA) Đorđe Denić (RAD) Zakaria Suraka (DINAMO) Ivan Obrovac (MAČVA) Marko Jevremović (MLADOST) Filip Stojković (CRVENA ZVEZDA) Ognjen Krasić (PROLETER) Darko Zorić (ČUKARIČKI DOO) Predrag Govedarica (PROLETER) Saša Stojanović (RADNIČKI) Petar Bojić (MLADOST) Slavoljub Srnić (CRVENA ZVEZDA) Noboru Shimura (SPARTAK) Ivan Đorić (NAPREDAK) Predrag Sikimić (FK VOŽDOVAC) Marko Pantić (OFK BAČKA) Milan Gajić (CRVENA ZVEZDA) Marko Šarić (ČUKARIČKI DOO) Nikola Gajić (VOJVODINA) Milan Rodić (CRVENA ZVEZDA) Stefan Mihajlović (RAD) Svetozar Marković (PARTIZAN) Stevan Luković (ZEMUN) Slavko Lukić (ZEMUN) Damjan Gojkov (VOJVODINA) Aleksandar Andrejević (PROLETER) Nemanja Glavčić (SPARTAK) Luka Luković (ČUKARIČKI DOO) Nenad Jovanović (MAČVA) Lazar Zličić (FK VOŽDOVAC) Dragoljub Srnić (FK VOŽDOVAC) Aleksandar Lutovac (RAD) Miroslav Bogosavac (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Ćalasan (SPARTAK) Nemanja Vučić (ZEMUN) Miloš Ristić (MLADOST) Andrija Vukčević (SPARTAK) Slobodan Novaković (PROLETER) Filip Kasalica (RAD) Dušan Savić (ZEMUN) Lazar Đokić (DINAMO) Marko Marinković (NAPREDAK) Nikola Popović (DINAMO) Vladimir Otašević (SPARTAK) Miloš Mihajlov (FK VOŽDOVAC) Vuk Mitošević (VOJVODINA) Vujadin Savić (CRVENA ZVEZDA) Uroš Damnjanović (RADNIK) Ognjen Ožegović (PARTIZAN)