Liga

Super liga (ž) 20/21

09.08.2020 17:30
0
4
0
2
09.08.2020 17:00
Kragujevac
1
2
0
1
08.08.2020 17:00
Niš
0
2
0
0
08.08.2020 19:00
Subotica
7
0
2
0
08.08.2020 12:30
2
2
0
1
16.08.2020 17:00
Beograd
1
1
1
1
15.08.2020 17:30
Kanjiža
1
0
0
0
15.08.2020 17:00
Veternik
1
5
0
1
16.08.2020 19:00
Lazarevac
0
3
0
0
16.08.2020 17:30
Požarevac
4
2
0
1
23.08.2020 17:00
Kragujevac
1
3
0
0
22.08.2020 17:00
Niš
4
3
2
2
23.08.2020 17:00
Subotica
12
0
6
0
23.08.2020 11:00
0
4
0
3
23.08.2020 17:00
Beograd
3
4
3
0
30.08.2020 17:00
Beograd
1
1
1
0
30.08.2020 17:00
1
2
0
0
29.08.2020 18:00
Lazarevac
0
2
0
1
30.08.2020 17:00
Požarevac
0
2
0
1
29.08.2020 17:00
Kragujevac
1
2
1
1
05.09.2020 16:30
Niš
0
0
0
0
05.09.2020 17:00
Subotica
6
0
3
0
05.09.2020 17:00
Beograd
4
2
1
2
06.09.2020 14:00
Beograd
7
0
2
0
05.09.2020 16:30
Kanjiža
4
0
2
0
12.09.2020 17:00
Beograd
1
1
0
1
13.09.2020 17:00
Lazarevac
2
2
2
2
12.09.2020 16:30
Požarevac
0
1
0
0
13.09.2020 17:00
Kragujevac
1
1
0
1
12.09.2020 16:30
Niš
0
4
0
1
27.09.2020 20:00
Subotica
2
0
0
0
26.09.2020 15:00
Beograd
0
2
0
0
26.09.2020 19:30
Beograd
5
0
3
0
26.09.2020 16:00
Kanjiža
3
2
1
2
27.09.2020 16:00
2
1
1
0
04.10.2020 17:30
Beograd
4
0
0
0
04.10.2020 15:30
Požarevac
2
2
1
1
04.10.2020 15:30
Kragujevac
0
2
0
2
03.10.2020 15:00
Niš
2
1
1
0
04.10.2020 14:00
Subotica
13
0
6
0
11.10.2020 15:00
Dobanovci
1
2
1
1
10.10.2020 13:30
Beograd
1
1
1
1
10.10.2020 15:30
Kanjiža
1
3
0
1
11.10.2020 15:00
Beočin
1
2
0
2
11.10.2020 18:00
Lazarevac
1
2
0
1
18.10.2020 17:30
Beograd
1
0
1
0
18.10.2020 16:30
Lazarevac
1
5
0
2
18.10.2020 14:30
Beočin
0
5
0
3
17.10.2020 11:00
Kanjiža
0
7
0
2
18.10.2020 15:30
Beograd
7
0
3
0
01.11.2020 13:00
Beograd
4
2
3
2
31.10.2020 15:30
Beograd
1
1
1
1
30.10.2020 17:00
Subotica
6
0
4
0
31.10.2020 14:00
Niš
1
0
1
0
31.10.2020 14:00
Kragujevac
1
1
0
1
07.11.2020 16:00
Beograd
7
0
3
0
08.11.2020 13:00
Požarevac
0
4
0
3
08.11.2020 15:00
Lazarevac
1
12
0
5
20.02.2021 14:00
Beočin
3
1
2
0
08.11.2020 14:00
Kanjiža
1
3
0
1
14.11.2020 14:00
Kanjiža
1
3
0
2
25.02.2021 16:00
Beograd
2
0
1
0
14.11.2020 15:30
Beograd
1
2
0
0
12.11.2020 14:00
Subotica
5
0
1
0
14.11.2020 13:00
Niš
2
0
0
0
27.02.2021 18:00
Beograd
1
0
0
0
28.02.2021 14:00
Kragujevac
0
6
0
3
28.02.2021 13:30
Požarevac
6
0
3
0
01.03.2021 19:30
Lazarevac
0
1
0
0
28.02.2021 14:30
Beočin
2
2
1
0
06.03.2021 14:30
Beočin
1
0
1
0
07.03.2021 14:30
Kanjiža
2
1
0
0
07.03.2021 13:30
Beograd
3
3
3
2
07.03.2021 11:00
Novi Beograd
4
1
2
0
07.03.2021 18:00
Subotica
6
0
3
0
25.03.2021 15:00
Beograd
0
6
0
6
14.03.2021 14:00
Niš
2
0
1
0
14.03.2021 15:00
Kragujevac
0
4
0
2
14.03.2021 14:30
Požarevac
3
0
1
0
14.03.2021 14:00
Lazarevac
0
1
0
1
31.03.2021 19:00
Lazarevac
0
2
0
1
21.03.2021 15:30
Beočin
0
4
0
3
20.03.2021 15:00
Kanjiža
1
1
1
0
20.03.2021 14:00
Beograd
1
2
0
0
20.03.2021 11:00
Novi Beograd
0
8
0
4
05.04.2021 12:00
Beograd
2
1
1
0
03.04.2021 16:00
Subotica
3
1
2
1
27.03.2021 14:00
1
0
1
0
04.04.2021 16:00
Kragujevac
3
2
1
0
04.04.2021 15:30
Požarevac
3
0
1
0
P Naziv kluba OU BP BN BI DG PG GR B
1.ŽFK SPARTAK181710111410752
2.ŽFK MAŠINAC TRACE18131433201340
3.ŽFK CRVENA ZVEZDA18104449222734
4.ŽFK SLOGA ZEMUN18104434201434
5.ŽFK TSC186572640-1423
6.ŽFK POŽAREVAC186393537-221
7.ŽFK VOJVODINA186392340-1721
8.ŽFK ZEMUN1833121859-4112
9.ŽFK RADNIČKI 19231833121954-3512
10.ŽFK KOLUBARA1821151163-527
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BN: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

27 golova

Tijana Filipović (ŽFK SPARTAK)

23 gola

Nina Matejić (ŽFK POŽAREVAC)

18 golova

Mina Čavić (ŽFK SLOGA ZEMUN)

16 golova

Tijana Matić (ŽFK SPARTAK)

12 golova

Alina Baka (ŽFK SPARTAK)

11 golova

Miljana Ivanović (ŽFK MAŠINAC TRACE) Živana Stupar (ŽFK SPARTAK) Mirela Tenkov (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Anastasija Ćirić (ŽFK SPARTAK)

9 golova

Tijana Đorđević (ŽFK CRVENA ZVEZDA)

8 golova

Mina Kecman (ŽFK TSC)

7 golova

Ana Barjaktarović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Ivana Trbojević (ŽFK TSC) Krstina Tanasković (ŽFK SLOGA ZEMUN)

6 golova

Jelena Varda (ŽFK POŽAREVAC) Milana Knežević (ŽFK TSC)

5 golova

Milica Stanković (ŽFK MAŠINAC TRACE) Kristina Lazić (ŽFK RADNIČKI 1923) Aleksandra Savanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Lana Čolić (ŽFK ZEMUN)

4 gola

Nikolina Milić (ŽFK SLOGA ZEMUN) Slađana Lazarević (ŽFK KOLUBARA) Jovana Sretenović (ŽFK KOLUBARA) Sara Pavlović (ŽFK SPARTAK) Helena Host (ŽFK ZEMUN) Jovana Vasiljković (ŽFK MAŠINAC TRACE) Violeta Slović (ŽFK SPARTAK) Tamara Jurišević (ŽFK RADNIČKI 1923) Milica Denda (ŽFK VOJVODINA) Raissa Nellj Mbappe Etoundi (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Milica Šarić (ŽFK SPARTAK) Dušica Petrović (ŽFK VOJVODINA) Jovana Miladinović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Ivana Malijar (ŽFK VOJVODINA)

3 gola

Andrijana Pejčić (ŽFK MAŠINAC TRACE) Sara Milosavljević (ŽFK RADNIČKI 1923) Nikolina Batinić (ŽFK ZEMUN) Tamara Marjanović (ŽFK MAŠINAC TRACE) Natalija Obradović (ŽFK SPARTAK) Kristina Krstić (ŽFK MAŠINAC TRACE) Vesna Milivojević (ŽFK SPARTAK) Milica Beronja (ŽFK VOJVODINA)

2 gola

Marija Vuković (ŽFK POŽAREVAC) Nikolina Plavšić (ŽFK VOJVODINA) Anastasija Vuksanović (ŽFK VOJVODINA) Nikolina Jelača (ŽFK TSC) Ana Šćepanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Kerri Ann Zerfoss (ŽFK SPARTAK) Kajlee Shea Davis (ŽFK SPARTAK) Isidora Vučković (ŽFK MAŠINAC TRACE) Oršoja Vajda (ŽFK SPARTAK) Tijana Batočanin (ŽFK SLOGA ZEMUN) Zlata Milanović (ŽFK VOJVODINA) Ksenija Pavlović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Milena Trnavac (ŽFK SLOGA ZEMUN) Emilija Živković (ŽFK SLOGA ZEMUN)

1 gol

Ana Kujundžić (ŽFK SLOGA ZEMUN) Andrijana Trišić (ŽFK POŽAREVAC) Betina Balaž (ŽFK TSC) Anđela Krstić (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Marija Krunić (ŽFK KOLUBARA) Ivana Jovanović (ŽFK KOLUBARA) Katarina Stanković (ŽFK POŽAREVAC) Marija Dabić (ŽFK SLOGA ZEMUN) Aleksandra Vasić (ŽFK RADNIČKI 1923) Ana Trutić (ŽFK POŽAREVAC) Marija Jonović (ŽFK SLOGA ZEMUN) Anđela Frajtović (ŽFK SPARTAK) Stefana Daničić (ŽFK POŽAREVAC) Milica Popović (ŽFK ZEMUN) Nikoleta Nikolić (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Željka Belovan (ŽFK ZEMUN) Sara Savanović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Biljana Ilić (ŽFK SPARTAK) Marijana Jankov (ŽFK TSC) Sandra Milojević (ŽFK KOLUBARA) Anđela Popović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Nina Čavić (ŽFK SLOGA ZEMUN) Adrijana Delić (ŽFK VOJVODINA) Nevena Mičić (ŽFK POŽAREVAC) Anđelija Janković (ŽFK MAŠINAC TRACE) Katarina Siluši (ŽFK TSC) Mirjana Babić (ŽFK RADNIČKI 1923) Lena Marjanović (ŽFK ZEMUN) Slavica Racić (ŽFK RADNIČKI 1923) Nataša Blagojević (ŽFK ZEMUN) Margita Vasović (ŽFK CRVENA ZVEZDA) Anja Ševo (ŽFK POŽAREVAC) Sara Stokić (ŽFK ZEMUN) Vanja Krivokapić (ŽFK VOJVODINA) Mollj Rose Fiedler (ŽFK SPARTAK) Jana Stevanović (ŽFK MAŠINAC TRACE)