Лига

Супер лига (ж)

22.09.2019 16:00
Суботица
/
/
/
/
09.10.2019 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
22.09.2019 14:00
Пожаревац
/
/
/
/
17.08.2019 17:00
Нови Београд
0
1
0
0
18.08.2019 17:00
Ветерник
1
6
0
3
18.08.2019 17:00
Суботица
8
0
3
0
25.08.2019 16:30
Пожаревац
0
6
0
4
25.08.2019 18:00
Београд
0
3
0
1
24.08.2019 10:00
Нови Београд
2
0
2
0
24.08.2019 17:00
Београд
5
1
1
0
12.09.2019 16:30
Ветерник
0
1
0
0
06.09.2019 12:45
Суботица
7
1
7
0
07.09.2019 16:30
Крагујевац
4
0
2
0
15.09.2019 16:00
Ветерник
0
7
0
3
14.09.2019 16:00
Нови Београд
1
1
1
1
14.09.2019 16:00
Београд
3
0
1
0
09.10.2019 15:00
Крагујевац
/
/
/
/
22.09.2019 14:00
Пожаревац
/
/
/
/
22.09.2019 16:00
Суботица
/
/
/
/
П Назив клуба ОУ БП БH БИ ДГ ПГ ГР Б
1.ЖФК СПАРТАК44002512412
2.ЖФК СЛОГА ЗЕМУН4400101912
3.ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ422010288
4.ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА42118537
5.ЖФК ЗЕМУН411249-54
6.ЖФК РАДНИЧКИ 1923410358-33
7.ЖФК ВОЈВОДИНА4004116-150
8.ЖФК ПОЖАРЕВАЦ4004021-210
П: Позиција, ОУ: Одигране утакмице, БП: Број победа, БH: Број нерешених, БИ: Број изгубљених, ДГ: Дати голови, ПГ: Примљени голови, ГР:Гол разлика, Б: Бодови

4 гола

Јована Васиљковић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ)

3 гола

Тијана Филиповић (ЖФК СПАРТАК) Тијана Матић (ЖФК СПАРТАК) КАЈЛА ЈОАН ЗОПХИА АДАМЕК (ЖФК СПАРТАК) Јована Брусин (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН)

2 гола

Ана Барјактаревић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Александра Васић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Анастасија Ћирић (ЖФК СПАРТАК) Мирела Тенков (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Анђела Фрајтовић (ЖФК СПАРТАК) Александра Савановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Мариах Ницоле Wиллиамс (ЖФК СПАРТАК) Мјра Алеxандра Делгадилло (ЖФК СПАРТАК)

1 гол

Емилија Живковић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Биљана Илић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Тајлор Лаурен Портер (ЖФК СПАРТАК) Алина Бака (ЖФК СПАРТАК) Сара Савановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Ана Лилић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Крстина Танасковић (ЖФК СПАРТАК) Моллј Росе Фиедлер (ЖФК СПАРТАК) Тамара Јуришевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Марија Дабић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Злата Милановић (ЖФК ВОЈВОДИНА) Јана Стевановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Сара Павловић (ЖФК СПАРТАК) Живана Ступар (ЖФК СПАРТАК) Андријана Пејчић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Ксенија Павловић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Јована Стојановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Стефана Битевић (ЖФК РАДНИЧКИ 1923) Николина Батинић (ЖФК ЗЕМУН) Јована Аранђеловић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Милица Денда (ЖФК СПАРТАК) Ана Шћепановић (ЖФК ЦРВЕНА ЗВЕЗДА) Халеј Мајс Лукас (ЖФК СПАРТАК) Милица Андрић (ЖФК ЗЕМУН) Милица Булатовић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Сања Крстић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ) Жељана Максимовић (ЖФК ЗЕМУН) Мина Чавић (ЖФК ЗЕМУН) Тијана Јанковић (ЖФК СЛОГА ЗЕМУН) Милица Стевановић (ЖФК МАШИНАЦ ТРАЦЕ)