Liga

Omladinska liga Srbije

07.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Kruševac
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
03.08.2019 13:00
Bačka Topola
3
3
2
2
03.08.2019 10:00
Beograd
1
1
1
0
04.08.2019 10:00
Veternik
1
1
1
0
05.08.2019 10:00
Beograd
1
4
0
0
04.08.2019 13:00
Kruševac
1
0
1
0
04.08.2019 15:00
Niš
0
0
0
0
07.08.2019 17:00
Lučani
0
4
0
1
04.08.2019 12:30
Subotica
1
1
0
1
10.08.2019 11:00
Beograd
3
0
1
0
10.08.2019 11:00
Beograd
3
0
1
0
10.08.2019 13:00
Kruševac
1
4
0
2
10.08.2019 11:00
Novi Beograd
4
3
2
2
11.08.2019 16:00
Beograd
2
0
1
0
11.08.2019 09:30
Beograd
2
1
1
0
10.08.2019 10:00
Zemun
2
1
1
0
10.08.2019 10:00
Beograd
0
2
0
1
14.08.2019 18:00
Subotica
0
3
0
1
14.08.2019 11:00
Bačka Topola
1
5
0
2
14.08.2019 11:00
Veternik
4
1
1
1
14.08.2019 17:00
Beograd
2
0
2
0
14.08.2019 11:00
Kruševac
0
2
0
0
14.08.2019 18:00
Lučani
2
1
2
0
14.08.2019 11:00
Niš
1
3
0
1
14.08.2019 18:00
Beograd
3
3
1
0
18.08.2019 10:00
Subotica
1
0
0
0
18.08.2019 18:00
Zemun
3
2
1
1
18.08.2019 10:00
Beograd
1
0
0
0
20.08.2019 11:00
Novi Beograd
4
0
2
0
18.08.2019 17:30
Beograd
5
1
4
1
18.08.2019 10:00
Kruševac
1
2
0
1
18.08.2019 11:00
Beograd
0
3
0
1
17.08.2019 11:00
Beograd
2
0
1
0
25.08.2019 11:00
Niš
3
0
2
0
25.08.2019 10:00
Beograd
0
1
0
0
24.08.2019 10:00
Beograd
1
3
0
1
25.08.2019 10:00
Lučani
1
4
1
2
24.08.2019 11:00
Bačka Topola
0
2
0
2
25.08.2019 11:00
Kruševac
1
0
1
0
24.08.2019 10:00
Beograd
0
0
0
0
25.08.2019 10:00
Veternik
0
2
0
1
31.08.2019 11:00
Kruševac
1
1
0
1
31.08.2019 11:00
Beograd
0
0
0
0
31.08.2019 17:30
Zemun
1
3
1
2
29.08.2019 10:00
Novi Beograd
1
0
0
0
01.09.2019 17:00
Beograd
1
2
0
0
01.09.2019 16:00
Beograd
2
1
0
0
31.08.2019 11:00
Bačka Topola
1
4
0
0
30.08.2019 17:30
Subotica
0
2
0
1
14.09.2019 14:30
Beograd
0
1
0
1
12.09.2019 11:00
Niš
0
5
0
2
15.09.2019 11:00
Veternik
0
1
0
0
14.09.2019 12:00
Kruševac
1
3
0
1
14.09.2019 18:00
Lučani
1
3
1
0
14.09.2019 13:00
Beograd
3
0
0
0
14.09.2019 10:00
Beograd
2
3
2
0
15.09.2019 12:00
Beograd
0
0
0
0
21.09.2019 10:30
Beograd
3
2
1
1
21.09.2019 10:00
Zemun
2
2
2
0
22.09.2019 13:00
Kruševac
0
3
0
2
21.09.2019 10:00
Beograd
0
3
0
0
22.09.2019 13:00
Subotica
3
0
1
0
21.09.2019 11:00
Bačka Topola
2
1
1
0
22.09.2019 11:00
Veternik
1
4
0
3
23.09.2019 11:00
Beograd
2
1
0
0
28.09.2019 13:00
Beograd
7
0
3
0
26.09.2019 09:30
Novi Beograd
2
0
1
0
27.09.2019 11:00
Beograd
1
4
0
2
28.09.2019 10:30
Beograd
0
0
0
0
28.09.2019 16:00
Beograd
0
3
0
2
28.09.2019 13:00
Kruševac
2
0
0
0
29.09.2019 10:00
Niš
1
1
0
0
28.09.2019 11:00
Lučani
0
2
0
0
02.10.2019 14:00
Veternik
2
0
1
0
02.10.2019 13:00
Beograd
0
1
0
1
02.10.2019 11:00
Beograd
0
0
0
0
02.10.2019 13:00
Bačka Topola
1
1
1
0
06.10.2019 11:00
Beograd
7
0
2
0
02.10.2019 13:00
Subotica
2
1
1
0
02.10.2019 11:00
Zemun
3
4
2
4
09.10.2019 13:00
Kruševac
1
3
1
3
20.10.2019 13:00
Kruševac
0
4
0
1
20.10.2019 15:00
Niš
1
0
0
0
20.10.2019 15:00
Lučani
2
0
0
0
20.10.2019 13:00
Beograd
5
1
3
0
19.10.2019 13:00
Beograd
2
2
1
0
17.10.2019 13:00
Beograd
1
2
0
1
17.10.2019 11:00
Novi Beograd
2
0
0
0
19.10.2019 15:00
Beograd
5
0
3
0
26.10.2019 11:00
Beograd
4
3
1
1
26.10.2019 11:00
Kruševac
0
0
0
0
26.10.2019 13:00
Zemun
4
1
1
1
27.10.2019 11:00
Veternik
2
3
2
1
26.10.2019 12:00
Bačka Topola
1
2
0
0
27.10.2019 11:00
Subotica
1
2
1
1
30.10.2019 11:00
Beograd
4
1
0
1
27.10.2019 10:00
Beograd
3
0
0
0
02.11.2019 13:30
Beograd
1
3
1
2
03.11.2019 13:30
Kruševac
1
1
1
1
02.11.2019 13:00
Lučani
3
1
2
1
02.11.2019 11:00
Beograd
1
0
0
0
05.11.2019 12:00
Novi Beograd
1
0
1
0
03.11.2019 12:00
Beograd
8
2
4
0
02.11.2019 12:00
Beograd
1
2
1
0
03.11.2019 14:00
Niš
1
0
0
0
09.11.2019 10:00
Zemun
4
0
1
0
11.11.2019 12:00
Beograd
3
0
1
0
11.11.2019 13:00
Subotica
3
2
3
1
12.11.2019 13:00
Bačka Topola
2
3
0
2
10.11.2019 11:00
Veternik
0
2
0
2
09.11.2019 13:30
Beograd
1
0
1
0
09.11.2019 11:00
Kruševac
3
1
2
1
08.11.2019 13:00
Niš
1
0
0
0
16.11.2019 11:00
Kruševac
0
1
0
1
16.11.2019 11:00
Beograd
1
4
1
2
15.11.2019 15:00
Beograd
6
1
4
0
16.11.2019 12:00
Beograd
1
1
1
1
19.11.2019 11:00
Novi Beograd
2
0
1
0
17.11.2019 11:30
Beograd
1
1
0
1
16.11.2019 13:00
Beograd
1
1
1
0
17.11.2019 13:00
Lučani
3
2
1
1
24.11.2019 11:30
Beograd
4
0
2
0
24.11.2019 15:30
Beograd
3
3
1
1
23.11.2019 13:30
Beograd
0
1
0
1
24.11.2019 13:00
Beograd
0
0
0
0
23.11.2019 11:00
Zemun
1
2
0
1
24.11.2019 10:00
Novi Beograd
1
2
0
0
24.11.2019 13:00
Beograd
0
0
0
0
24.11.2019 11:00
Kruševac
3
0
1
0
30.11.2019 13:00
Kruševac
2
2
1
0
01.12.2019 13:00
Veternik
4
0
1
0
30.11.2019 11:00
Bačka Topola
0
3
0
1
05.12.2019 13:00
Subotica
1
4
1
1
02.12.2019 11:30
Beograd
0
0
0
0
05.12.2019 13:00
Niš
2
0
0
0
01.12.2019 11:00
Lučani
2
1
1
1
01.12.2019 15:00
Beograd
0
3
0
0
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Kruševac
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Bačka Topola
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Kruševac
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Lučani
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Kruševac
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Veternik
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Niš
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Lučani
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Subotica
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Zemun
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
08.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Lučani
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Niš
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Zemun
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Veternik
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Subotica
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Lučani
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Niš
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Subotica
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Veternik
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Zemun
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Lučani
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Niš
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Zemun
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Subotica
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Veternik
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Lučani
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Niš
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Veternik
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Subotica
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Zemun
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA17143051104145
2.BRODARAC17123238191939
3.PARTIZAN17102539201932
4.ČUKARIČKI DOO179352417730
5.FK VOŽDOVAC1784531151628
6.SPARTAK178362222027
7.INTERNACIONAL177373227524
8.RFK GRAFIČAR177283831723
9.NAPREDAK176561923-423
10.RAD175572326-320
11.OFK BEOGRAD175571825-720
12.VOJVODINA1761102325-219
13.MLADOST175392436-1218
14.RADNIČKI175391333-2018
15.TSC1724111746-2910
16.TRAJAL1713131249-376
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

13 golova

Veljko Grujić (INTERNACIONAL)

11 golova

Jovan Ilić (BRODARAC)

10 golova

Borisav Burmaz (CRVENA ZVEZDA)

9 golova

Slobodan Stanojlović (PARTIZAN) Nemanja Jović (PARTIZAN) Nikola Njamculović (RFK GRAFIČAR)

8 golova

Lazar Popović (RFK GRAFIČAR) Miloš Pantović (CRVENA ZVEZDA) Petar Karaklajić (BRODARAC) Igor Vlahović (FK VOŽDOVAC) Uroš Božović (SPARTAK)

7 golova

Nikola Jevtić (OFK BEOGRAD) Nikša Vujanović (PARTIZAN)

6 golova

Jovan Zogović (RAD) Baba Musah Alhassan (TRAJAL) Dragan Stoisavljević (FK VOŽDOVAC) Andrija Radulović (CRVENA ZVEZDA) Damjan Batori (TSC) Marko Spišić (INTERNACIONAL)

5 golova

Vladan Novevski (VOJVODINA) Dragan Kokanović (VOJVODINA) Bojica Nikčević (ČUKARIČKI DOO) Aleksandar Deljanin (NAPREDAK) Đorđe Jakovljević (MLADOST)

4 gola

Jasin Nuredini (NAPREDAK) Vukašin Bogdanović (VOJVODINA) Viktor Lukić (BRODARAC) Matija Nikolić (TRAJAL) Stefan Torbica (FK VOŽDOVAC) Nikola Vukosavljević (BRODARAC) Petar Piplica (CRVENA ZVEZDA) Martin Novaković (CRVENA ZVEZDA) Ilija Babić (CRVENA ZVEZDA) Uroš Milovanović (CRVENA ZVEZDA) Miloš Lakušić (OFK BEOGRAD) Mihajlo Vesnić (MLADOST)

3 gola

Nikola Grubišić (RAD) Ognjen Đurković (PARTIZAN) Lazar Daničić (ČUKARIČKI DOO) Luka Stevanović (OFK BEOGRAD) Ognjen Milanović (MLADOST) Marko Dobrijević (RAD) Aid Oparnica (MLADOST) Matija Jovičić (NAPREDAK) Uroš Kilibarda (SPARTAK) Vukan Popović (SPARTAK) Stefan Pirgić (FK VOŽDOVAC) Mitar Ergelaš (ČUKARIČKI DOO) Matvej Martinkevič (VOJVODINA) Viktor Molnar (SPARTAK) Marko Gavrilović (INTERNACIONAL) Aleksa Puletić (RFK GRAFIČAR) NENAD PEROVIĆ (MLADOST) Dušan Velinov (RADNIČKI)

2 gola

Andrej Blagojević (PARTIZAN) Uroš Rašković (NAPREDAK) Uroš Arsović (ČUKARIČKI DOO) Mihajlo Đokić (PARTIZAN) LLubomir Simić (SPARTAK) Jovan Lukić (ČUKARIČKI DOO) Sergej Vintonji (RFK GRAFIČAR) Mladen Nikolić (RAD) Marko Dedijer (CRVENA ZVEZDA) Danilo Miladinović (BRODARAC) Miljan Ivan (VOJVODINA) Lazar Mihailović (ČUKARIČKI DOO) Aleksandar Lukić (CRVENA ZVEZDA) Uroš Miloradović (RADNIČKI) Jovan Mitrović (TSC) Uroš Đuričković (RFK GRAFIČAR) Uroš Vulović (RAD) Vukašin Jovković (INTERNACIONAL) Stefan Jaraković (MLADOST) Vukan Đorđević (RFK GRAFIČAR) Luka Pantović (TSC) Milomir Čvorić (RFK GRAFIČAR) Edin Ajdinović (FK VOŽDOVAC) Stefan Stanisavljević (SPARTAK) Bogdan Rmuš (INTERNACIONAL) Lazar Stevanović (RADNIČKI) Rastko Đorđević (FK VOŽDOVAC) Stefan Mitrović (RADNIČKI) Dušan Bokan (TSC) David Antić (INTERNACIONAL) Ričard Odada (CRVENA ZVEZDA) Đorđe Babić (MLADOST) Mihajlo Kovačević (INTERNACIONAL) Lazar Mirković (RAD) Simeon Petrov (BRODARAC) Stefan Kočiš (TSC) Ilija Stojančić (RFK GRAFIČAR)

1 gol

Andrija Živić (RADNIČKI) Igor Cvetojević (PARTIZAN) Pavle Tošković (BRODARAC) Predrag Popadić (OFK BEOGRAD) Strahinja Vićević (NAPREDAK) Igor Kudrić (TSC) Vladimir Lučić (RFK GRAFIČAR) Marko Lukač (RAD) Stefan Koković (NAPREDAK) Vladimir Prijović (RFK GRAFIČAR) Marko Koldžić (TSC) Filip Bačkulja (BRODARAC) Vuk Bogdanović (FK VOŽDOVAC) Aleksa Purić (PARTIZAN) Uroš Drezgić (ČUKARIČKI DOO) David Starčević (MLADOST) Andre Jakovašić (OFK BEOGRAD) Filip Kovačević (NAPREDAK) Vladimir Nedeljković (VOJVODINA) Aleksandar Jovanović (RADNIČKI) Vuk Jevtić (RAD) Miljan Momčilović (PARTIZAN) Dragan Matković (VOJVODINA) Aleksandar Dimitrijević (TRAJAL) Vasilije Mijailović (FK VOŽDOVAC) Pavle Radulović (FK VOŽDOVAC) Stefan Tomović (TRAJAL) Siniša Nijemčević (VOJVODINA) Nikola Lainović (FK VOŽDOVAC) Igor Milovanović (RAD) Martin Marković (OFK BEOGRAD) Danilo Bacanović (BRODARAC) Viktor Rogan (ČUKARIČKI DOO) Luka Todorović (FK VOŽDOVAC) Matija Gočobija (BRODARAC) Edvin Eleven (RFK GRAFIČAR) Ivan Ćorković (PARTIZAN) Filip Žunić (MLADOST) Savo Rašković (PARTIZAN) Aleksa Matić (CRVENA ZVEZDA) Nikola Čolić (PARTIZAN) Veljko Mladenović (RAD) Dejan Gajić (FK VOŽDOVAC) Marko Borčić (BRODARAC) Uroš Ignjatović (ČUKARIČKI DOO) Aleksandar Gusnić (INTERNACIONAL) Petar Kangrga (TSC) Lazar Nešić (NAPREDAK) Dejan Aleksić (RAD) Aleksandar Kadijević (ČUKARIČKI DOO) Stefan Radojčić (ČUKARIČKI DOO) Marko Daničić (CRVENA ZVEZDA) Stefan Ignjatović (INTERNACIONAL) Mihajlo Đorđević (RFK GRAFIČAR) Matija Grek (VOJVODINA) Stefan Dimitrijević (RADNIČKI) Uroš Blagojević (CRVENA ZVEZDA) David Milisavljević (RFK GRAFIČAR) Andrej Pupović (RFK GRAFIČAR) Bogdan Jakšić (BRODARAC) Marko Ivečić (RADNIČKI) David Pisar (CRVENA ZVEZDA) Aleksa Đurasović (SPARTAK) Petar Jovanov (RFK GRAFIČAR) Luka Ilić (BRODARAC) Andrija Pecić (NAPREDAK) Andrej Đukić (ČUKARIČKI DOO) Branko Šević (RFK GRAFIČAR) Marko Šimun (PARTIZAN)