Liga

Omladinska liga Srbije

04.08.2019 12:30
Subotica
1
1
0
1
03.08.2019 10:00
Beograd
1
1
1
0
03.08.2019 13:00
Bačka Topola
3
3
2
2
04.08.2019 10:00
Veternik
1
1
1
0
05.08.2019 10:00
Beograd
1
4
0
0
04.08.2019 13:00
Kruševac
1
0
1
0
04.08.2019 15:00
Niš
0
0
0
0
07.08.2019 17:00
Lučani
0
4
0
1
10.08.2019 10:00
Zemun
2
1
1
0
11.08.2019 16:00
Beograd
2
0
1
0
11.08.2019 09:30
Beograd
2
1
1
0
10.08.2019 10:00
Beograd
0
2
0
1
10.08.2019 13:00
Kruševac
1
4
0
2
10.08.2019 11:00
Beograd
3
0
1
0
10.08.2019 11:00
Beograd
3
0
1
0
10.08.2019 11:00
Novi Beograd
4
3
2
2
14.08.2019 18:00
Lučani
2
1
2
0
14.08.2019 18:00
Subotica
0
3
0
1
14.08.2019 11:00
Bačka Topola
1
5
0
2
14.08.2019 11:00
Veternik
4
1
1
1
14.08.2019 17:00
Beograd
2
0
2
0
14.08.2019 11:00
Kruševac
0
2
0
0
14.08.2019 11:00
Niš
1
3
0
1
14.08.2019 18:00
Beograd
3
3
1
0
17.08.2019 11:00
Beograd
2
0
1
0
18.08.2019 10:00
Beograd
1
0
0
0
18.08.2019 10:00
Subotica
1
0
0
0
18.08.2019 11:00
Beograd
0
3
0
1
18.08.2019 10:00
Kruševac
1
2
0
1
18.08.2019 17:30
Beograd
5
1
4
1
20.08.2019 11:00
Novi Beograd
4
0
2
0
18.08.2019 18:00
Zemun
3
2
1
1
25.08.2019 11:00
Niš
3
0
2
0
24.08.2019 10:00
Beograd
1
3
0
1
25.08.2019 10:00
Beograd
0
1
0
0
25.08.2019 10:00
Lučani
1
4
1
2
24.08.2019 11:00
Bačka Topola
0
2
0
2
25.08.2019 10:00
Veternik
0
2
0
1
24.08.2019 10:00
Beograd
0
0
0
0
25.08.2019 11:00
Kruševac
1
0
1
0
31.08.2019 17:30
Zemun
1
3
1
2
31.08.2019 11:00
Kruševac
1
1
0
1
01.09.2019 16:00
Beograd
2
1
0
0
29.08.2019 10:00
Novi Beograd
1
0
0
0
31.08.2019 11:00
Beograd
0
0
0
0
31.08.2019 11:00
Bačka Topola
1
4
0
0
30.08.2019 17:30
Subotica
0
2
0
1
01.09.2019 17:00
Beograd
1
2
0
0
15.09.2019 11:00
Veternik
0
1
0
0
14.09.2019 12:00
Kruševac
1
3
0
1
14.09.2019 13:00
Beograd
3
0
0
0
14.09.2019 14:30
Beograd
0
1
0
1
14.09.2019 10:00
Beograd
2
3
2
0
15.09.2019 12:00
Beograd
0
0
0
0
12.09.2019 11:00
Niš
0
5
0
2
14.09.2019 18:00
Lučani
1
3
1
0
22.09.2019 13:00
Kruševac
0
3
0
2
21.09.2019 10:00
Zemun
2
2
2
0
21.09.2019 10:30
Beograd
3
2
1
1
22.09.2019 13:00
Subotica
3
0
1
0
21.09.2019 10:00
Beograd
0
3
0
0
23.09.2019 11:00
Beograd
2
1
0
0
21.09.2019 11:00
Bačka Topola
2
1
1
0
22.09.2019 11:00
Veternik
1
4
0
3
26.09.2019 09:30
Novi Beograd
2
0
1
0
27.09.2019 11:00
Beograd
1
4
0
2
28.09.2019 10:30
Beograd
0
0
0
0
28.09.2019 13:00
Beograd
7
0
3
0
28.09.2019 11:00
Lučani
0
2
0
0
28.09.2019 16:00
Beograd
0
3
0
2
28.09.2019 13:00
Kruševac
2
0
0
0
29.09.2019 10:00
Niš
1
1
0
0
02.10.2019 11:00
Zemun
3
4
2
4
09.10.2019 13:00
Kruševac
1
3
1
3
02.10.2019 11:00
Beograd
0
0
0
0
06.10.2019 11:00
Beograd
7
0
2
0
02.10.2019 13:00
Subotica
2
1
1
0
02.10.2019 13:00
Bačka Topola
1
1
1
0
02.10.2019 14:00
Veternik
2
0
1
0
02.10.2019 13:00
Beograd
0
1
0
1
17.10.2019 11:00
Novi Beograd
2
0
0
0
19.10.2019 15:00
Beograd
5
0
3
0
20.10.2019 13:00
Beograd
5
1
3
0
17.10.2019 13:00
Beograd
1
2
0
1
20.10.2019 15:00
Niš
1
0
0
0
20.10.2019 15:00
Lučani
2
0
0
0
20.10.2019 13:00
Kruševac
0
4
0
1
19.10.2019 13:00
Beograd
2
2
1
0
26.10.2019 11:00
Kruševac
0
0
0
0
26.10.2019 11:00
Beograd
4
3
1
1
26.10.2019 12:00
Bačka Topola
1
2
0
0
27.10.2019 11:00
Veternik
2
3
2
1
27.10.2019 10:00
Beograd
3
0
0
0
30.10.2019 11:00
Beograd
4
1
0
1
26.10.2019 13:00
Zemun
4
1
1
1
27.10.2019 11:00
Subotica
1
2
1
1
02.11.2019 13:00
Lučani
3
1
2
1
03.11.2019 13:30
Kruševac
1
1
1
1
05.11.2019 12:00
Novi Beograd
1
0
1
0
02.11.2019 13:30
Beograd
1
3
1
2
03.11.2019 12:00
Beograd
8
2
4
0
02.11.2019 11:00
Beograd
1
0
0
0
02.11.2019 12:00
Beograd
1
2
1
0
03.11.2019 14:00
Niš
1
0
0
0
11.11.2019 12:00
Beograd
3
0
1
0
12.11.2019 13:00
Bačka Topola
2
3
0
2
10.11.2019 11:00
Veternik
0
2
0
2
09.11.2019 13:30
Beograd
1
0
1
0
09.11.2019 11:00
Kruševac
3
1
2
1
08.11.2019 13:00
Niš
1
0
0
0
09.11.2019 10:00
Zemun
4
0
1
0
11.11.2019 13:00
Subotica
3
2
3
1
15.11.2019 15:00
Beograd
6
1
4
0
19.11.2019 11:00
Novi Beograd
2
0
1
0
17.11.2019 13:00
Lučani
3
2
1
1
16.11.2019 13:00
Beograd
1
1
1
0
17.11.2019 11:30
Beograd
1
1
0
1
16.11.2019 12:00
Beograd
1
1
1
1
16.11.2019 11:00
Beograd
1
4
1
2
16.11.2019 11:00
Kruševac
0
1
0
1
23.11.2019 11:00
Zemun
1
2
0
1
24.11.2019 13:00
Beograd
0
0
0
0
24.11.2019 11:30
Beograd
4
0
2
0
24.11.2019 15:30
Beograd
3
3
1
1
24.11.2019 13:00
Beograd
0
0
0
0
24.11.2019 10:00
Novi Beograd
1
2
0
0
23.11.2019 13:30
Beograd
0
1
0
1
24.11.2019 11:00
Kruševac
3
0
1
0
01.12.2019 11:00
Lučani
2
1
1
1
01.12.2019 15:00
Beograd
0
3
0
0
05.12.2019 13:00
Niš
2
0
0
0
05.12.2019 13:00
Subotica
1
4
1
1
30.11.2019 11:00
Bačka Topola
0
3
0
1
01.12.2019 13:00
Veternik
4
0
1
0
02.12.2019 11:30
Beograd
0
0
0
0
30.11.2019 13:00
Kruševac
2
2
1
0
07.03.2020 12:00
Beograd
3
1
2
0
08.03.2020 11:00
Zemun
2
0
0
0
09.03.2020 11:00
Beograd
6
0
3
0
08.03.2020 10:00
Beograd
2
0
1
0
08.03.2020 12:30
Beograd
1
1
0
0
08.03.2020 13:00
Novi Beograd
4
0
1
0
07.03.2020 11:30
Beograd
1
0
0
0
07.03.2020 13:00
Kruševac
0
2
0
0
15.03.2020 16:00
Beograd
2
0
0
0
15.03.2020 13:00
Lučani
1
2
0
1
14.03.2020 12:30
Beograd
0
1
0
1
15.03.2020 10:00
Kruševac
2
0
0
0
14.03.2020 13:00
Beograd
2
0
1
0
14.03.2020 11:00
Veternik
0
0
0
0
13.03.2020 13:00
Bačka Topola
0
2
0
0
15.03.2020 15:00
Niš
0
0
0
0
18.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Kruševac
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Veternik
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Niš
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Lučani
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Zemun
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:04
Subotica
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Niš
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:04
Lučani
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Zemun
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Subotica
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
25.04.2020 00:04
Veternik
/
/
/
/
29.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
29.04.2020 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
29.04.2020 00:04
Niš
/
/
/
/
29.04.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
29.04.2020 00:04
Lučani
/
/
/
/
29.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
29.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
29.04.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Zemun
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Veternik
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Subotica
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
02.05.2020 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Lučani
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Niš
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Zemun
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Veternik
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Subotica
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
16.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Lučani
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Novi Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Niš
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Kruševac
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Zemun
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Veternik
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Bačka Topola
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Subotica
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
30.05.2020 00:04
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA19154057104749
2.BRODARAC19143244202445
3.PARTIZAN19122542202238
4.ČUKARIČKI DOO19113528171136
5.FK VOŽDOVAC1994633171631
6.SPARTAK199372424030
7.INTERNACIONAL198473327628
8.RFK GRAFIČAR198384132927
9.NAPREDAK197572124-326
10.OFK BEOGRAD196582128-723
11.RAD195682428-421
12.VOJVODINA1962112428-420
13.RADNIČKI1954101337-2419
14.MLADOST1953112540-1518
15.TSC1924131754-3710
16.TRAJAL1913151253-416
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

13 golova

Veljko Grujić (INTERNACIONAL)

11 golova

Jovan Ilić (BRODARAC)

10 golova

Slobodan Stanojlović (PARTIZAN) Nemanja Jović (PARTIZAN) Borisav Burmaz (CRVENA ZVEZDA)

9 golova

Andrija Radulović (CRVENA ZVEZDA) Nikša Vujanović (SPARTAK) Nikola Njamculović (RFK GRAFIČAR)

8 golova

Igor Vlahović (FK VOŽDOVAC) Petar Karaklajić (BRODARAC) Nikola Jevtić (OFK BEOGRAD) Miloš Pantović (CRVENA ZVEZDA) Uroš Božović (SPARTAK) Lazar Popović (RFK GRAFIČAR)

6 golova

Nikola Vukosavljević (BRODARAC) Jovan Zogović (RAD) Damjan Batori (TSC) Marko Spišić (INTERNACIONAL) Dragan Stoisavljević (FK VOŽDOVAC) Baba Musah Alhassan (TRAJAL)

5 golova

Dragan Kokanović (VOJVODINA) Mihajlo Vesnić (MLADOST) Vladan Novevski (VOJVODINA) Aleksandar Deljanin (NAPREDAK) Đorđe Jakovljević (MLADOST) Bojica Nikčević (ČUKARIČKI DOO)

4 gola

Petar Piplica (CRVENA ZVEZDA) Miloš Lakušić (OFK BEOGRAD) Uroš Milovanović (CRVENA ZVEZDA) Viktor Lukić (BRODARAC) Ilija Babić (CRVENA ZVEZDA) Stefan Torbica (FK VOŽDOVAC) Martin Novaković (CRVENA ZVEZDA) Mitar Ergelaš (ČUKARIČKI DOO) Vukašin Bogdanović (VOJVODINA) Jasin Nuredini (NAPREDAK) Matija Nikolić (TRAJAL)

3 gola

Viktor Molnar (SPARTAK) Luka Stevanović (OFK BEOGRAD) Marko Gavrilović (INTERNACIONAL) Uroš Đuričković (RFK GRAFIČAR) Stefan Pirgić (FK VOŽDOVAC) Lazar Daničić (ČUKARIČKI DOO) Aleksa Puletić (RFK GRAFIČAR) Ognjen Đurković (PARTIZAN) Matija Jovičić (NAPREDAK) Marko Dobrijević (RAD) Vukan Popović (SPARTAK) Nikola Grubišić (RAD) Uroš Kilibarda (SPARTAK) Aid Oparnica (MLADOST) NENAD PEROVIĆ (MLADOST) Ognjen Milanović (MLADOST) Dušan Velinov (RADNIČKI) Matvej Martinkevič (VOJVODINA) Danilo Miladinović (BRODARAC)

2 gola

Vanja Panić (CRVENA ZVEZDA) Aleksandar Lukić (CRVENA ZVEZDA) Pavle Tošković (BRODARAC) David Antić (INTERNACIONAL) Bogdan Rmuš (INTERNACIONAL) Uroš Vulović (RAD) Luka Pantović (TSC) Lazar Mirković (RAD) Jovan Lukić (ČUKARIČKI DOO) Aleksandar Kadijević (ČUKARIČKI DOO) Aleksandar Gusnić (INTERNACIONAL) Simeon Petrov (BRODARAC) Marko Dedijer (CRVENA ZVEZDA) Uroš Rašković (NAPREDAK) Uroš Miloradović (RADNIČKI) Đorđe Babić (MLADOST) Stefan Stanisavljević (SPARTAK) Mihajlo Kovačević (INTERNACIONAL) Edin Ajdinović (FK VOŽDOVAC) Ilija Stojančić (RFK GRAFIČAR) Rastko Đorđević (FK VOŽDOVAC) Dušan Bokan (TSC) Jovan Mitrović (TSC) Milomir Čvorić (RFK GRAFIČAR) Lazar Stevanović (RADNIČKI) Mihajlo Đokić (PARTIZAN) Ričard Odada (CRVENA ZVEZDA) Vukan Đorđević (RFK GRAFIČAR) Uroš Blagojević (CRVENA ZVEZDA) Sergej Vintonji (RFK GRAFIČAR) Uroš Arsović (ČUKARIČKI DOO) Vuk Jevtić (RAD) Mladen Nikolić (RAD) Miljan Ivan (VOJVODINA) Mihajlo Đorđević (OFK BEOGRAD) Vukašin Jovković (INTERNACIONAL) Stefan Kočiš (TSC) Lazar Mihailović (ČUKARIČKI DOO) Nikola Lainović (FK VOŽDOVAC) Stefan Jaraković (MLADOST) LLubomir Simić (SPARTAK) Stefan Mitrović (RADNIČKI) Andrej Blagojević (PARTIZAN)

1 gol

David Starčević (MLADOST) Stefan Ignjatović (INTERNACIONAL) Igor Milovanović (RAD) Vuk Bogdanović (FK VOŽDOVAC) Aleksa Purić (PARTIZAN) Andre Jakovašić (OFK BEOGRAD) Danilo Bacanović (BRODARAC) Stefan Maksimović (NAPREDAK) Martin Marković (OFK BEOGRAD) Nikola Pantić (RFK GRAFIČAR) Filip Žunić (MLADOST) Siniša Nijemčević (VOJVODINA) Vukašin Marić (OFK BEOGRAD) Predrag Popadić (OFK BEOGRAD) Strahinja Vićević (NAPREDAK) Lazar Kežman (ČUKARIČKI DOO) Andrija Živić (RADNIČKI) Filip Bačkulja (BRODARAC) Filip Kovačević (NAPREDAK) Jang Jang (BRODARAC) Aleksandar Jovanović (RADNIČKI) Uroš Kojić (FK VOŽDOVAC) Ivan Ćorković (PARTIZAN) Vasilije Mijailović (FK VOŽDOVAC) Stefan Radojičić (ČUKARIČKI DOO) Igor Cvetojević (PARTIZAN) Miloš Milivojević (ČUKARIČKI DOO) Matija Gočobija (BRODARAC) Marko Koldžić (TSC) Viktor Rogan (ČUKARIČKI DOO) Veljko Mladenović (RAD) Vladimir Nedeljković (VOJVODINA) Stefan Šavija (VOJVODINA) Miljan Momčilović (PARTIZAN) Andrija Pecić (NAPREDAK) Nikola Čolić (PARTIZAN) Uroš Ignjatović (ČUKARIČKI DOO) Petar Kangrga (TSC) David Pisar (CRVENA ZVEZDA) Dejan Gajić (FK VOŽDOVAC) Aleksa Matić (CRVENA ZVEZDA) Luka Ilić (BRODARAC) Aleksandar Dimitrijević (TRAJAL) Lazar Nešić (NAPREDAK) Andrej Đurić (RFK GRAFIČAR) Pavle Radulović (FK VOŽDOVAC) David Milisavljević (RFK GRAFIČAR) Bogdan Jakšić (BRODARAC) Matija Grek (VOJVODINA) Aleksa Đurasović (SPARTAK) Andrej Pupović (RFK GRAFIČAR) Dejan Aleksić (RAD) Dragan Matković (VOJVODINA) Luka Todorović (FK VOŽDOVAC) Edvin Eleven (RFK GRAFIČAR) Andrej Đukić (ČUKARIČKI DOO) Branko Šević (RFK GRAFIČAR) Nikola Štulić (PARTIZAN) Vladimir Prijović (RFK GRAFIČAR) Vladimir Lučić (RFK GRAFIČAR) Igor Kudrić (TSC) Stefan Dimitrijević (RADNIČKI) Strahinja Mladenović (NAPREDAK) Marko Ivečić (RADNIČKI) Savo Rašković (PARTIZAN) Marko Borčić (BRODARAC) Uroš Drezgić (ČUKARIČKI DOO) Marko Lukač (RAD) Petar Jovanov (RFK GRAFIČAR) Marko Daničić (CRVENA ZVEZDA) Stefan Tomović (TRAJAL) Stefan Koković (NAPREDAK) Ilija Đorđević (BRODARAC) Marko Šimun (PARTIZAN)