Liga

Linglong Tire Super liga 20/21

23.04.2021 18:00
Užice
/
/
/
/
24.04.2021 15:00
Beograd
/
/
/
/
25.04.2021 14:30
Novi Sad
/
/
/
/
25.04.2021 17:00
Inđija
/
/
/
/
25.04.2021 14:30
Surdulica
/
/
/
/
24.04.2021 15:00
Ivanjica
/
/
/
/
25.04.2021 19:30
Beograd
/
/
/
/
24.04.2021 15:00
Kruševac
/
/
/
/
24.04.2021 15:00
Lučani
/
/
/
/
24.04.2021 15:00
Beograd
/
/
/
/
01.08.2020 19:30
Beograd
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Niš
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Šabac
1
0
0
0
31.07.2020 19:00
Subotica
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Novi Sad
2
0
2
0
31.07.2020 19:00
Senta
2
2
1
1
01.08.2020 19:30
Beograd
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Beograd
1
3
0
1
31.07.2020 20:00
Lučani
2
1
2
0
01.08.2020 17:30
Kruševac
1
3
1
0
05.08.2020 17:00
Novi Pazar
3
2
1
0
05.08.2020 19:00
Ivanjica
3
0
1
0
05.08.2020 19:00
Surdulica
2
3
1
1
05.08.2020 17:00
Inđija
0
1
0
1
05.08.2020 21:00
Novi Sad
2
2
0
1
05.08.2020 19:00
Beograd
1
3
1
2
05.08.2020 19:00
Užice
0
2
0
2
05.08.2020 19:00
Bačka Palanka
1
3
1
2
05.08.2020 19:00
Gornji Milanovac
2
1
2
1
05.08.2020 19:00
Beograd
3
0
2
0
09.08.2020 19:00
Niš
2
1
2
0
09.08.2020 18:30
Šabac
0
3
0
1
09.08.2020 19:00
Subotica
4
1
0
1
09.08.2020 20:30
Novi Sad
1
1
0
0
09.08.2020 19:00
Senta
5
1
2
0
09.08.2020 20:30
Beograd
3
0
3
0
09.08.2020 20:30
Beograd
1
3
0
3
09.08.2020 19:00
Lučani
2
0
2
0
09.08.2020 19:00
Kruševac
2
1
0
0
09.08.2020 20:30
Beograd
4
0
3
0
15.08.2020 19:00
Novi Pazar
2
3
2
2
15.08.2020 19:00
Surdulica
0
2
0
0
15.08.2020 17:00
Inđija
1
0
1
0
16.08.2020 20:00
Novi Sad
3
0
0
0
16.08.2020 20:00
Beograd
1
3
1
0
15.08.2020 19:00
Užice
1
5
1
2
16.08.2020 18:00
Bačka Palanka
1
1
0
1
16.08.2020 20:00
Gornji Milanovac
1
1
0
1
14.08.2020 19:00
Beograd
3
2
1
1
15.08.2020 19:00
Niš
1
0
1
0
23.08.2020 19:00
Šabac
1
1
1
0
22.08.2020 19:00
Subotica
2
0
2
0
21.08.2020 18:00
Novi Sad
0
1
0
0
21.08.2020 19:00
Senta
2
3
0
1
22.08.2020 19:00
Beograd
1
0
0
0
23.08.2020 19:00
Beograd
1
1
0
0
23.08.2020 19:00
Lučani
1
0
0
0
23.08.2020 17:30
Kruševac
0
1
0
0
22.08.2020 19:30
Beograd
5
0
1
0
22.08.2020 19:00
Ivanjica
2
1
2
1
29.08.2020 19:30
Novi Pazar
0
0
0
0
28.08.2020 17:00
Inđija
3
2
1
0
30.08.2020 18:45
Novi Sad
3
2
0
1
29.08.2020 17:00
Beograd
3
1
1
1
29.08.2020 19:30
Užice
1
0
0
0
29.08.2020 19:30
Bačka Palanka
2
1
2
1
28.08.2020 19:00
Gornji Milanovac
0
0
0
0
30.08.2020 21:00
Beograd
5
0
3
0
29.08.2020 19:30
Niš
3
0
3
0
30.08.2020 20:00
Šabac
0
4
0
3
12.09.2020 17:00
Subotica
1
1
0
0
13.09.2020 18:00
Novi Sad
0
0
0
0
12.09.2020 17:00
Senta
1
3
0
1
11.09.2020 19:00
Beograd
1
3
0
1
12.09.2020 17:00
Beograd
4
0
3
0
13.09.2020 18:00
Lučani
2
1
1
1
13.09.2020 18:00
Kruševac
1
1
0
0
12.09.2020 20:00
Beograd
3
0
1
0
13.09.2020 18:00
Ivanjica
2
1
1
0
12.09.2020 17:00
Surdulica
0
2
0
1
20.09.2020 16:00
Novi Pazar
1
0
1
0
18.09.2020 18:00
Novi Sad
2
0
0
0
20.09.2020 16:00
Beograd
1
0
0
0
20.09.2020 19:00
Užice
0
1
0
0
19.09.2020 16:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
19.09.2020 16:00
Gornji Milanovac
1
1
1
0
20.09.2020 21:00
Beograd
6
0
3
0
19.09.2020 16:00
Niš
0
0
0
0
21.09.2020 17:30
Šabac
1
4
0
3
20.09.2020 16:00
Subotica
1
2
1
1
27.09.2020 16:00
Novi Sad
1
0
1
0
26.09.2020 16:00
Senta
3
0
2
0
26.09.2020 16:00
Beograd
4
0
1
0
25.09.2020 19:00
Beograd
5
0
3
0
26.09.2020 18:00
Lučani
0
4
0
1
27.09.2020 16:00
Kruševac
1
2
0
1
28.09.2020 18:00
Beograd
2
1
0
0
26.09.2020 16:00
Ivanjica
1
1
1
1
26.09.2020 16:00
Surdulica
4
2
1
1
28.09.2020 16:00
Inđija
0
2
0
0
03.10.2020 16:00
Novi Pazar
3
1
3
0
04.10.2020 16:00
Beograd
2
1
1
1
04.10.2020 16:00
Užice
1
4
1
1
03.10.2020 16:00
Bačka Palanka
2
2
0
2
03.10.2020 18:00
Gornji Milanovac
1
1
0
0
04.10.2020 18:00
Beograd
3
0
2
0
02.10.2020 19:00
Niš
1
1
0
0
03.10.2020 16:00
Šabac
0
2
0
0
03.10.2020 16:00
Subotica
4
2
2
2
04.10.2020 16:00
Novi Sad
1
0
1
0
16.10.2020 18:00
Senta
7
0
4
0
16.10.2020 18:00
Beograd
1
2
0
1
17.10.2020 16:00
Beograd
2
1
2
1
17.10.2020 16:00
Lučani
2
1
0
1
17.10.2020 16:00
Kruševac
0
0
0
0
18.10.2020 17:00
Beograd
1
1
1
0
17.10.2020 16:00
Ivanjica
1
3
1
2
16.10.2020 18:00
Surdulica
1
0
1
0
17.10.2020 15:00
Inđija
1
0
1
0
16.10.2020 18:00
Novi Sad
4
1
1
1
25.10.2020 14:00
Novi Pazar
2
1
2
1
25.10.2020 14:00
Užice
0
2
0
0
25.10.2020 14:00
Bačka Palanka
1
2
1
1
26.10.2020 17:00
Gornji Milanovac
1
1
0
1
25.10.2020 21:00
Beograd
0
0
0
0
26.10.2020 17:00
Niš
1
0
0
0
25.10.2020 16:00
Šabac
1
2
0
2
26.10.2020 17:00
Subotica
1
0
0
0
25.10.2020 16:00
Novi Sad
1
1
1
0
26.10.2020 17:00
Senta
0
0
0
0
31.10.2020 15:00
Beograd
4
0
1
0
31.10.2020 15:00
Beograd
2
0
1
0
01.11.2020 15:00
Lučani
0
0
0
0
01.11.2020 15:00
Kruševac
1
1
1
0
31.10.2020 17:00
Beograd
2
0
0
0
01.11.2020 15:00
Ivanjica
1
0
0
0
01.11.2020 15:00
Surdulica
1
4
0
2
31.10.2020 13:00
Inđija
0
1
0
0
30.10.2020 18:00
Novi Sad
3
1
2
0
31.10.2020 15:00
Beograd
0
2
0
1
07.11.2020 14:00
Novi Pazar
1
2
1
1
07.11.2020 14:00
Bačka Palanka
0
1
0
1
06.11.2020 18:00
Gornji Milanovac
3
3
1
1
08.11.2020 19:00
Beograd
3
2
1
1
07.11.2020 16:00
Niš
0
1
0
1
07.11.2020 16:00
Šabac
1
0
0
0
07.11.2020 18:00
Subotica
1
2
0
1
07.11.2020 14:00
Novi Sad
1
0
0
0
07.11.2020 16:00
Senta
5
0
3
0
07.11.2020 16:00
Beograd
3
2
1
1
21.11.2020 14:00
Beograd
1
1
1
0
20.11.2020 17:00
Lučani
1
1
0
0
21.11.2020 14:00
Kruševac
2
1
2
1
21.11.2020 16:00
Beograd
1
0
0
0
20.11.2020 17:00
Ivanjica
1
3
1
3
20.11.2020 17:00
Surdulica
3
0
2
0
21.11.2020 13:00
Inđija
1
0
0
0
22.11.2020 17:30
Novi Sad
0
2
0
1
03.12.2020 16:00
Beograd
1
1
0
1
22.11.2020 16:00
Užice
1
0
1
0
29.11.2020 15:00
Novi Pazar
0
0
0
0
29.11.2020 15:00
Gornji Milanovac
2
0
1
0
29.11.2020 19:00
Beograd
3
0
2
0
30.11.2020 16:00
Niš
0
1
0
1
28.11.2020 13:00
Šabac
3
0
2
0
30.11.2020 16:00
Subotica
0
0
0
0
30.11.2020 16:00
Novi Sad
2
1
1
0
29.11.2020 17:00
Senta
0
4
0
1
29.11.2020 15:00
Beograd
3
0
0
0
29.11.2020 15:00
Beograd
3
2
2
1
06.12.2020 14:00
Lučani
3
2
2
1
04.12.2020 18:00
Kruševac
3
1
1
1
05.12.2020 16:00
Beograd
1
0
0
0
20.12.2020 15:00
Ivanjica
1
2
0
0
06.12.2020 14:00
Surdulica
2
0
0
0
06.12.2020 13:00
Inđija
3
4
3
3
05.12.2020 14:00
Novi Sad
1
0
1
0
07.12.2020 13:00
Beograd
0
1
0
0
06.12.2020 16:00
Užice
0
1
0
1
07.12.2020 13:00
Bačka Palanka
3
1
1
1
12.12.2020 14:00
Novi Pazar
1
0
0
0
13.12.2020 17:00
Beograd
2
0
0
0
12.12.2020 14:00
Niš
2
1
1
0
12.12.2020 14:00
Šabac
0
1
0
0
12.12.2020 14:00
Subotica
0
1
0
0
11.12.2020 16:00
Novi Sad
1
0
0
0
11.12.2020 16:00
Senta
1
3
1
0
11.12.2020 18:00
Beograd
3
0
1
0
12.12.2020 17:00
Beograd
0
2
0
0
11.12.2020 16:00
Lučani
0
0
0
0
16.12.2020 16:00
Kruševac
0
0
0
0
16.12.2020 14:00
Beograd
4
0
2
0
16.12.2020 16:00
Ivanjica
3
1
2
1
16.12.2020 16:00
Surdulica
0
1
0
1
17.12.2020 13:00
Inđija
0
3
0
2
17.12.2020 15:00
Novi Sad
2
0
0
0
16.12.2020 14:00
Beograd
0
1
0
1
16.12.2020 14:00
Užice
0
1
0
0
16.12.2020 14:00
Bačka Palanka
1
2
0
1
16.12.2020 16:00
Gornji Milanovac
0
1
0
1
07.02.2021 13:00
Novi Pazar
1
3
0
1
06.02.2021 15:00
Gornji Milanovac
1
1
0
0
07.02.2021 15:00
Bačka Palanka
2
0
1
0
06.02.2021 15:00
Užice
1
1
0
1
07.02.2021 15:00
Beograd
1
0
0
0
05.02.2021 16:30
Novi Sad
0
1
0
1
06.02.2021 13:00
Inđija
0
1
0
1
06.02.2021 15:00
Surdulica
1
1
1
0
07.02.2021 15:00
Ivanjica
4
1
3
0
06.02.2021 17:00
Beograd
3
0
2
0
12.02.2021 16:30
Beograd
4
1
0
0
12.02.2021 14:30
Kruševac
1
1
0
1
13.02.2021 13:30
Lučani
2
2
1
1
13.02.2021 13:30
Beograd
1
1
1
1
12.02.2021 18:30
Beograd
3
3
2
0
12.02.2021 14:30
Senta
0
0
0
0
12.02.2021 14:30
Novi Sad
2
2
2
2
12.02.2021 14:30
Subotica
1
0
1
0
13.02.2021 13:30
Šabac
2
1
0
0
13.02.2021 15:30
Niš
0
1
0
1
17.02.2021 16:00
Novi Pazar
3
1
1
1
11.03.2021 19:10
Beograd
4
0
2
0
17.02.2021 18:00
Gornji Milanovac
3
0
1
0
17.02.2021 16:00
Bačka Palanka
0
2
0
1
16.02.2021 14:00
Užice
0
1
0
0
16.02.2021 16:00
Beograd
0
2
0
1
17.02.2021 16:00
Novi Sad
2
0
0
0
17.02.2021 13:00
Inđija
1
0
0
0
17.02.2021 16:00
Surdulica
2
1
2
1
17.02.2021 13:00
Ivanjica
0
1
0
1
22.02.2021 15:00
Ivanjica
1
0
0
0
21.02.2021 13:00
Beograd
3
0
1
0
21.02.2021 13:00
Kruševac
1
0
0
0
21.02.2021 13:00
Lučani
1
1
0
1
22.02.2021 15:00
Beograd
0
1
0
1
20.02.2021 13:00
Beograd
2
0
0
0
22.02.2021 15:00
Senta
3
0
3
0
21.02.2021 13:00
Novi Sad
1
2
1
1
21.02.2021 17:05
Subotica
1
2
1
0
22.02.2021 15:00
Šabac
0
2
0
1
27.02.2021 14:00
Novi Pazar
4
0
3
0
27.02.2021 14:00
Niš
0
1
0
0
28.02.2021 17:05
Beograd
4
0
2
0
27.02.2021 16:05
Gornji Milanovac
0
0
0
0
27.02.2021 14:00
Bačka Palanka
1
2
0
0
27.02.2021 16:05
Užice
0
0
0
0
27.02.2021 16:05
Beograd
0
1
0
0
26.02.2021 15:30
Novi Sad
1
0
0
0
26.02.2021 13:00
Inđija
0
6
0
3
27.02.2021 14:00
Surdulica
2
0
0
0
03.03.2021 14:00
Surdulica
4
1
1
1
03.03.2021 16:05
Ivanjica
1
1
1
0
02.03.2021 16:00
Beograd
2
0
1
0
03.03.2021 14:00
Kruševac
0
2
0
1
03.03.2021 14:00
Lučani
0
2
0
2
03.03.2021 14:00
Beograd
2
1
0
1
03.03.2021 14:00
Beograd
2
0
1
0
03.03.2021 16:05
Senta
1
3
0
0
03.03.2021 16:05
Novi Sad
2
1
1
0
03.03.2021 16:05
Subotica
3
2
1
1
07.03.2021 15:00
Novi Pazar
2
1
1
1
07.03.2021 15:00
Šabac
3
1
2
1
07.03.2021 15:00
Niš
2
0
1
0
07.03.2021 19:15
Beograd
2
0
0
0
07.03.2021 15:00
Gornji Milanovac
2
1
0
0
08.03.2021 16:00
Bačka Palanka
1
1
1
0
08.03.2021 18:05
Užice
1
2
1
1
07.03.2021 17:05
Beograd
0
5
0
2
07.03.2021 15:00
Novi Sad
2
0
2
0
07.03.2021 13:00
Inđija
0
1
0
0
14.03.2021 13:00
Inđija
1
0
0
0
15.03.2021 14:00
Surdulica
2
2
2
1
14.03.2021 13:00
Ivanjica
1
1
0
1
15.03.2021 18:10
Beograd
5
1
3
0
14.03.2021 13:00
Kruševac
2
1
1
0
14.03.2021 13:00
Lučani
1
1
1
1
15.03.2021 16:05
Beograd
1
4
1
2
13.03.2021 16:00
Beograd
0
0
0
0
15.03.2021 14:00
Senta
3
0
2
0
15.03.2021 14:00
Novi Sad
2
0
0
0
21.03.2021 15:00
Novi Pazar
5
0
3
0
20.03.2021 15:00
Subotica
2
2
1
0
21.03.2021 15:00
Šabac
1
2
1
1
20.03.2021 15:00
Niš
0
1
0
0
20.03.2021 19:00
Beograd
4
1
3
1
19.03.2021 18:00
Gornji Milanovac
2
2
1
1
20.03.2021 15:00
Bačka Palanka
0
4
0
1
20.03.2021 15:00
Užice
0
2
0
1
21.03.2021 15:00
Beograd
2
0
1
0
21.03.2021 15:00
Novi Sad
2
1
2
0
02.04.2021 17:00
Novi Sad
1
0
0
0
03.04.2021 14:55
Inđija
1
0
0
0
03.04.2021 14:55
Surdulica
2
1
0
0
03.04.2021 14:55
Ivanjica
1
1
0
1
03.04.2021 19:05
Beograd
3
0
1
0
03.04.2021 17:00
Kruševac
1
4
0
2
02.04.2021 17:00
Lučani
4
1
0
0
02.04.2021 17:00
Beograd
0
0
0
0
02.04.2021 19:05
Beograd
5
1
2
1
02.04.2021 17:00
Senta
2
0
1
0
06.04.2021 18:00
Novi Pazar
2
1
1
0
06.04.2021 18:00
Novi Sad
0
1
0
0
06.04.2021 18:00
Subotica
3
0
1
0
06.04.2021 18:00
Šabac
0
2
0
1
07.04.2021 14:00
Niš
1
2
0
1
07.04.2021 18:00
Beograd
1
0
0
0
08.04.2021 16:00
Gornji Milanovac
1
2
0
2
07.04.2021 14:00
Bačka Palanka
0
2
0
1
08.04.2021 16:00
Užice
2
2
1
2
07.04.2021 14:00
Beograd
2
0
0
0
12.04.2021 18:00
Beograd
3
2
1
1
12.04.2021 18:00
Novi Sad
2
1
1
0
12.04.2021 16:00
Inđija
1
0
1
0
12.04.2021 18:00
Surdulica
1
2
1
1
11.04.2021 15:00
Ivanjica
1
5
1
2
11.04.2021 19:00
Beograd
2
0
1
0
12.04.2021 18:00
Kruševac
2
0
1
0
10.04.2021 19:00
Lučani
1
0
0
0
10.04.2021 19:00
Beograd
1
1
1
0
10.04.2021 19:00
Beograd
0
0
0
0
18.04.2021 13:00
Novi Pazar
1
3
1
1
18.04.2021 19:00
Senta
4
1
1
0
18.04.2021 19:00
Novi Sad
0
1
0
0
18.04.2021 19:00
Subotica
0
2
0
1
16.04.2021 18:05
Šabac
1
2
1
1
18.04.2021 19:00
Niš
0
0
0
0
17.04.2021 19:00
Beograd
2
1
0
1
18.04.2021 13:00
Gornji Milanovac
0
0
0
0
16.04.2021 16:00
Bačka Palanka
1
2
0
2
18.04.2021 13:00
Užice
1
2
0
0
23.04.2021 18:00
Užice
/
/
/
/
24.04.2021 15:00
Beograd
/
/
/
/
25.04.2021 14:30
Novi Sad
/
/
/
/
25.04.2021 17:00
Inđija
/
/
/
/
25.04.2021 14:30
Surdulica
/
/
/
/
24.04.2021 15:00
Ivanjica
/
/
/
/
25.04.2021 19:30
Beograd
/
/
/
/
24.04.2021 15:00
Kruševac
/
/
/
/
24.04.2021 15:00
Lučani
/
/
/
/
24.04.2021 15:00
Beograd
/
/
/
/
29.04.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
29.04.2021
Beograd
/
/
/
/
29.04.2021
Senta
/
/
/
/
29.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
29.04.2021
Subotica
/
/
/
/
29.04.2021
Šabac
/
/
/
/
29.04.2021
Niš
/
/
/
/
29.04.2021
Beograd
/
/
/
/
29.04.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
29.04.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
05.05.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
05.05.2021
Užice
/
/
/
/
05.05.2021
Beograd
/
/
/
/
05.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
05.05.2021
Inđija
/
/
/
/
05.05.2021
Surdulica
/
/
/
/
05.05.2021
Ivanjica
/
/
/
/
05.05.2021
Beograd
/
/
/
/
05.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
05.05.2021
Lučani
/
/
/
/
09.05.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
09.05.2021
Beograd
/
/
/
/
09.05.2021
Beograd
/
/
/
/
09.05.2021
Senta
/
/
/
/
09.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
09.05.2021
Subotica
/
/
/
/
09.05.2021
Šabac
/
/
/
/
09.05.2021
Niš
/
/
/
/
09.05.2021
Beograd
/
/
/
/
09.05.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
15.05.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
15.05.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
15.05.2021
Užice
/
/
/
/
15.05.2021
Beograd
/
/
/
/
15.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
15.05.2021
Inđija
/
/
/
/
15.05.2021
Surdulica
/
/
/
/
15.05.2021
Ivanjica
/
/
/
/
15.05.2021
Beograd
/
/
/
/
15.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
19.05.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
19.05.2021
Lučani
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Senta
/
/
/
/
19.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
19.05.2021
Subotica
/
/
/
/
19.05.2021
Šabac
/
/
/
/
19.05.2021
Niš
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA32302090157592
2.PARTIZAN32262482166680
3.VOJVODINA32206655332266
4.ČUKARIČKI DOO32198560253565
5.TSC321471158401849
6.RADNIK32146124741648
7.SPARTAK32145135045547
8.MLADOST32129113648-1245
9.PROLETER32127132838-1043
10.METALAC321012103845-742
11.RADNIČKI32116152836-839
12.RAD32123172948-1939
13.JAVOR MATIS32108143848-1038
14.FK VOŽDOVAC32108144152-1138
15.NAPREDAK32108143044-1438
16.NOVI PAZAR32106164155-1436
17.INĐIJA32104182549-2434
18.ZLATIBOR3257202556-3122
19.MAČVA3263232060-4021
20.OFK BAČKA3237222350-2716
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

20 golova

Milan Makarić (RADNIK)

18 golova

Takuma Asano (PARTIZAN)

17 golova

Nenad Lukić (TSC)

14 golova

Milan Bojović (MLADOST) Aleksandar Katai (CRVENA ZVEZDA) Lazar TufegdŽić (SPARTAK) Luka Luković (JAVOR MATIS)

13 golova

Mirko Ivanić (CRVENA ZVEZDA)

11 golova

Miljan Vukadinović (VOJVODINA)

10 golova

El Fardu Ben Mohamed (CRVENA ZVEZDA) Lazar Marković (PARTIZAN)

9 golova

Bibars Natcho (PARTIZAN) Đuro Zec (TSC) Veljko Birmančević (ČUKARIČKI DOO)

8 golova

Milan Pavkov (CRVENA ZVEZDA) Aleksandar Katanić (METALAC) Diego Falcinelli (CRVENA ZVEZDA) Almir Aganspahić (NOVI PAZAR) Petar Bojić (VOJVODINA) Alen Melunović (NAPREDAK) Filip Holender (PARTIZAN)

7 golova

Stefan Vukić (ZLATIBOR) Nebojša Bastajić (INĐIJA) Igor Maksimović (METALAC) Đorđe Jovanović (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Nikolić (SPARTAK)

6 golova

Nemanja Čović (VOJVODINA) Mihajlo Banjac (TSC) Andrej Ilić (JAVOR MATIS) Nikola Žakula (OFK BAČKA) Lazar Jovanović (MLADOST) Ievgen Pavlov (RADNIK) Milan Marčić (SPARTAK) Ibrahima Ndiaje (ČUKARIČKI DOO) Sadiq Umar (PARTIZAN) Asmir Kajević (ČUKARIČKI DOO) Viktor Živojinović (PROLETER)

5 golova

Noboru Shimura (SPARTAK) Dušan Stoiljković (NOVI PAZAR) Dilan Andres Ortiz Aragon (MAČVA) Veljko Nikolić (CRVENA ZVEZDA) Željko Gavrić (CRVENA ZVEZDA) Siniša Babić (PROLETER) Mbongou Vieljeux Prestige (METALAC) Nikola Vujnović (FK VOŽDOVAC) Eze Vincent Okeuhie (ČUKARIČKI DOO) Milan Mirosavljev (PROLETER) Jovan Nišić (FK VOŽDOVAC) Sejdouba Soumah (PARTIZAN) Andrija Kaluđerović (RAD) Vasilije Janjić (ZLATIBOR) Miodrag Gemović (VOJVODINA)

4 gola

Filip Stevanović (PARTIZAN) Miloš Zličić (OFK BAČKA) Guelor Kanga Kaku (CRVENA ZVEZDA) Nikola Srećković (SPARTAK) Marko Putinčanin (FK VOŽDOVAC) Nemanja Milunović (CRVENA ZVEZDA) Saša Tomanović (TSC) Milan Savić (ČUKARIČKI DOO) Abdoulaje Cisse (NOVI PAZAR) Stefan Šapić (ČUKARIČKI DOO) Žarko Marković (RADNIČKI) Nemanja Jović (PARTIZAN) Marko Docić (ČUKARIČKI DOO) Mihajlo Nešković (INĐIJA) Branislav Knežević (MAČVA) Momčilo Mrkaić (VOJVODINA) Luka Milunović (NAPREDAK) Nemanja Subotić (RADNIK) Dragan Stoisavljević (FK VOŽDOVAC) Vladimir Silađi (TSC) Nenad Gavrić (RADNIČKI)

3 gola

Vuk Mitošević (RADNIK) Martin Novaković (RAD) Nedeljko Piščević (JAVOR MATIS) Miroslav Maričić (JAVOR MATIS) Milan Jokić (METALAC) Siniša Saničanin (VOJVODINA) Miloš Pantović (FK VOŽDOVAC) Filip Antonijević (METALAC) Igor Vujačić (PARTIZAN) Ifet Đakovac (ZLATIBOR) Milan Đokić (ZLATIBOR) Dejan Zukić (VOJVODINA) Nemanja Kojić (RADNIČKI) Miloš Mijić (NOVI PAZAR) Srđan Kočić (NAPREDAK) Nikola Furtula (SPARTAK) Luka Ratković (OFK BAČKA) Marko Bačanin (NAPREDAK) Stefan Tomović (PROLETER) Aleksandar Šćekić (PARTIZAN) Jug Stanojev (TSC) Dejan Milićević (TSC) Miloš Adamović (MAČVA) Branislav Tomić (NOVI PAZAR) Željko Dimitrov (INĐIJA) Stefan Cvetković (METALAC) Aleksandar Ješić (MLADOST) Saša Marjanović (NAPREDAK) Vladan Vidaković (SPARTAK) Marko Petković (TSC) Stefan Denković (SPARTAK) Miloš Šatara (MLADOST) Srđan Spiridonović (CRVENA ZVEZDA) Aleksa Vukanović (CRVENA ZVEZDA) Saša Jovanović (RAD) Miloš Stojčev (FK VOŽDOVAC) Luka Marković (NOVI PAZAR)

2 gola

Marko Pantić (OFK BAČKA) Lazar Nikolić (JAVOR MATIS) Aranđel Stojković (VOJVODINA) Nemanja Mladenović (RAD) Miloš Ostojić (ČUKARIČKI DOO) Ognjen Đuričin (VOJVODINA) Bojica Nikčević (NOVI PAZAR) Nikola Nedeljković (NOVI PAZAR) Petar Gigić (NOVI PAZAR) Stefan Milošević (SPARTAK) Edin Ajdinović (FK VOŽDOVAC) Nikola Drinčić (VOJVODINA) Uroš Damnjanović (RAD) Marko Gajić (FK VOŽDOVAC) Mile Savković (SPARTAK) Filip Pavišić (JAVOR MATIS) Slobodan Urošević (PARTIZAN) Dimitrije Kamenović (ČUKARIČKI DOO) Veljko Simić (VOJVODINA) Marko Jevtić (JAVOR MATIS) Marko Živković (FK VOŽDOVAC) Vasilije Đurić (INĐIJA) Nikola Krčmarević (OFK BAČKA) Ivan Milosavljević (FK VOŽDOVAC) Miloš Jojić (PARTIZAN) Miloš Vulić (CRVENA ZVEZDA) Petar Đuričković (RADNIČKI) Milijan Ilić (INĐIJA) Lazar Arsić (FK VOŽDOVAC) Mirza Delimeđac (NOVI PAZAR) Nenad Sević (ZLATIBOR) Savo Arambašić (METALAC) Aleksandar Trninić (RAD) Filip Babić (TSC) Luka Gojković (RAD) Nemanja Obradović (INĐIJA) Aleksandar Vasiljević (METALAC) Nemanja Kos (MLADOST) Obiroa Odita (MLADOST) Marko Šarić (RAD) Ognjen Mitrović (PROLETER) Nikola Bogdanovski (RADNIK) Nikola Ašćerić (OFK BAČKA) Stefan Kovač (ČUKARIČKI DOO) Zoran Danoski (RADNIK) Richmond Boakje-Jiadom (CRVENA ZVEZDA) Uroš Milovanović (RADNIK) Miloš Spasić (RADNIK) Leandro Climaco Pinto (PROLETER) Justas Lasickas (FK VOŽDOVAC) Sekou Junior Sanogo (CRVENA ZVEZDA) Ljubiša Pecelj (METALAC) Nemanja Dragutinović (NOVI PAZAR) Uroš Đuranović (RADNIČKI)

1 gol

Ivan Kričak (RADNIK) Petar Karaklajić (RAD) Slavko Bralić (VOJVODINA) Filip Kasalica (RADNIČKI) Đorđe Bašanović (PROLETER) Dušan Živković (RAD) Nikola Čolić (PARTIZAN) Jovan Marinković (NAPREDAK) Ivan Milošević (MLADOST) Aleksandar Pejović (RADNIČKI) Aleksandar Đoković (MAČVA) Nikola Andrić (VOJVODINA) Danko Kiković (NOVI PAZAR) Nemanja Perić (NOVI PAZAR) Veljko Trifunović (RADNIČKI) Marko Jevremović (JAVOR MATIS) Stefan Hajdin (FK VOŽDOVAC) Stefan Čolović (ČUKARIČKI DOO) Dušan Pantelić (RADNIČKI) Marko Mijailović (MAČVA) Milan Đurić (RAD) Dobrivoje Velemir (OFK BAČKA) Jovo Kojić (NOVI PAZAR) Aleksandar Đorđević (INĐIJA) Damjan Dostanić (TSC) Nikola Stevanović (RADNIČKI) Stefan Đorđević (VOJVODINA) Branislav Marković (MAČVA) Bojan Kovačević (PROLETER) Strahinja Tanasijević (ČUKARIČKI DOO) Nebojša Skopljak (TSC) Borko Duronjić (TSC) Miloš Vranjanin (METALAC) Ševkija Resić (NOVI PAZAR) Đorđe Babić (MLADOST) Aleksandar Stanisavljević (FK VOŽDOVAC) Nikola Grbović (METALAC) Falco Filippo (CRVENA ZVEZDA) Bogdan Mladenović (VOJVODINA) Marko Momčilović (ZLATIBOR) Luka Cvetićanin (FK VOŽDOVAC) Anes Rušević (JAVOR MATIS) Ljubomir Kovačević (RAD) Milan Rodić (CRVENA ZVEZDA) Nemanja Krstić (ZLATIBOR) Srđan Mijailović (ČUKARIČKI DOO) Miloš Gordić (NOVI PAZAR) Slavko Damjanović (TSC) Ognjen Dimitrić (RADNIK) Viktor Lukić (RADNIK) Bojan Čečarić (NAPREDAK) Aleksa Pejić (PROLETER) Luka Radivojević (JAVOR MATIS) Milan Lazarević (RAD) Nenad Ivanić (NAPREDAK) Filip Božić (MAČVA) Danilo Bacanović (PROLETER) Kosta Aleksić (INĐIJA) Vukašin Marković (MLADOST) Filip Knežević (PROLETER) Saša Jovanović (MLADOST) Nikola Štulić (PARTIZAN) Igor Poček (ZLATIBOR) Stefan Tripković (MAČVA) Dimitrije Petronijević (ZLATIBOR) Stefan Trimanović (MAČVA) Dušan Stević (NAPREDAK) Pavle Radunović (RAD) Vladimir Otašević (JAVOR MATIS) Miloš Zukanović (MAČVA) Milan Gajić (CRVENA ZVEZDA) Ervin Kurti (NOVI PAZAR) Stefan Purtić (INĐIJA) Aleksandar Ćirković (MAČVA) Adnan Islamović (ZLATIBOR) Nemanja Tekijaški (SPARTAK) Luka Pisačić (OFK BAČKA) Antonio Manuel Fernandes Mendes (CRVENA ZVEZDA) Nikola Krstović (CRVENA ZVEZDA) Eliomar Correia Silva (INĐIJA) Vasilije Bakić (INĐIJA) Mitar Ergelaš (ČUKARIČKI DOO) Krsta Đorđević (OFK BAČKA) Miroljub Kostić (NAPREDAK) Marko Rakonjac (ČUKARIČKI DOO) Periša Pešukić (NOVI PAZAR) Vanja Zvekanov (JAVOR MATIS) Ivan Obradović (PARTIZAN) Stefan Santrač (TSC) Nemanja Milojević (FK VOŽDOVAC) Ranko Jokić (RADNIK) Uroš Blagojević (NOVI PAZAR) Milutin Vidosavljević (ČUKARIČKI DOO) Marko Mrkić (NAPREDAK) Miloš Milisavljević (METALAC) Miloš Radivojević (RAD) Dejan Parađina (OFK BAČKA) Milan Spremo (NAPREDAK) Aleksandar Busnić (RAD) Saša Zdjelar (PARTIZAN) Nemanja Mićević (MLADOST) Srđan Dimitrov (INĐIJA) Stefan Mitrović (RADNIČKI) Damjan Krajišnik (MLADOST) Nikola Ćirković (ČUKARIČKI DOO) Jean-Christophe Bahebeck (PARTIZAN)