Liga

Linglong Tire Super liga 20/21

25.10.2020 14:00
Novi Pazar
/
/
/
/
25.10.2020 14:00
Užice
/
/
/
/
25.10.2020 14:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
25.10.2020 16:00
Beograd
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Niš
/
/
/
/
25.10.2020 16:00
Šabac
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Subotica
/
/
/
/
25.10.2020 16:00
Novi Sad
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Senta
/
/
/
/
01.08.2020 19:30
Beograd
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Niš
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Šabac
1
0
0
0
31.07.2020 19:00
Subotica
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Novi Sad
2
0
2
0
31.07.2020 19:00
Senta
2
2
1
1
01.08.2020 19:30
Beograd
3
0
2
0
01.08.2020 19:30
Beograd
1
3
0
1
31.07.2020 20:00
Lučani
2
1
2
0
01.08.2020 17:30
Kruševac
1
3
1
0
05.08.2020 17:00
Novi Pazar
3
2
1
0
05.08.2020 19:00
Ivanjica
3
0
1
0
05.08.2020 19:00
Surdulica
2
3
1
1
05.08.2020 17:00
Inđija
0
1
0
1
05.08.2020 21:00
Novi Sad
2
2
0
1
05.08.2020 19:00
Beograd
1
3
1
2
05.08.2020 19:00
Užice
0
2
0
2
05.08.2020 19:00
Bačka Palanka
1
3
1
2
05.08.2020 19:00
Gornji Milanovac
2
1
2
1
05.08.2020 19:00
Beograd
3
0
2
0
09.08.2020 19:00
Niš
2
1
2
0
09.08.2020 18:30
Šabac
0
3
0
1
09.08.2020 19:00
Subotica
4
1
0
1
09.08.2020 20:30
Novi Sad
1
1
0
0
09.08.2020 19:00
Senta
5
1
2
0
09.08.2020 20:30
Beograd
3
0
3
0
09.08.2020 20:30
Beograd
1
3
0
3
09.08.2020 19:00
Lučani
2
0
2
0
09.08.2020 19:00
Kruševac
2
1
0
0
09.08.2020 20:30
Beograd
4
0
3
0
15.08.2020 19:00
Novi Pazar
2
3
2
2
15.08.2020 19:00
Surdulica
0
2
0
0
15.08.2020 17:00
Inđija
1
0
1
0
16.08.2020 20:00
Novi Sad
3
0
0
0
16.08.2020 20:00
Beograd
1
3
1
0
15.08.2020 19:00
Užice
1
5
1
2
16.08.2020 18:00
Bačka Palanka
1
1
0
1
16.08.2020 20:00
Gornji Milanovac
1
1
0
1
14.08.2020 19:00
Beograd
3
2
1
1
15.08.2020 19:00
Niš
1
0
1
0
23.08.2020 19:00
Šabac
1
1
1
0
22.08.2020 19:00
Subotica
2
0
2
0
21.08.2020 18:00
Novi Sad
0
1
0
0
21.08.2020 19:00
Senta
2
3
0
1
22.08.2020 19:00
Beograd
1
0
0
0
23.08.2020 19:00
Beograd
1
1
0
0
23.08.2020 19:00
Lučani
1
0
0
0
23.08.2020 17:30
Kruševac
0
1
0
0
22.08.2020 19:30
Beograd
5
0
1
0
22.08.2020 19:00
Ivanjica
2
1
2
1
29.08.2020 19:30
Novi Pazar
0
0
0
0
28.08.2020 17:00
Inđija
3
2
1
0
30.08.2020 18:45
Novi Sad
3
2
0
1
29.08.2020 17:00
Beograd
3
1
1
1
29.08.2020 19:30
Užice
1
0
0
0
29.08.2020 19:30
Bačka Palanka
2
1
2
1
28.08.2020 19:00
Gornji Milanovac
0
0
0
0
30.08.2020 21:00
Beograd
5
0
3
0
29.08.2020 19:30
Niš
3
0
3
0
30.08.2020 20:00
Šabac
0
4
0
3
12.09.2020 17:00
Subotica
1
1
0
0
13.09.2020 18:00
Novi Sad
0
0
0
0
12.09.2020 17:00
Senta
1
3
0
1
11.09.2020 19:00
Beograd
1
3
0
1
12.09.2020 17:00
Beograd
4
0
3
0
13.09.2020 18:00
Lučani
2
1
1
1
13.09.2020 18:00
Kruševac
1
1
0
0
12.09.2020 20:00
Beograd
3
0
1
0
13.09.2020 18:00
Ivanjica
2
1
1
0
12.09.2020 17:00
Surdulica
0
2
0
1
20.09.2020 16:00
Novi Pazar
1
0
1
0
18.09.2020 18:00
Novi Sad
2
0
0
0
20.09.2020 16:00
Beograd
1
0
0
0
20.09.2020 19:00
Užice
0
1
0
0
19.09.2020 16:00
Bačka Palanka
0
0
0
0
19.09.2020 16:00
Gornji Milanovac
1
1
1
0
20.09.2020 21:00
Beograd
6
0
3
0
19.09.2020 16:00
Niš
0
0
0
0
21.09.2020 17:30
Šabac
1
4
0
3
20.09.2020 16:00
Subotica
1
2
1
1
27.09.2020 16:00
Novi Sad
1
0
1
0
26.09.2020 16:00
Senta
3
0
2
0
26.09.2020 16:00
Beograd
4
0
1
0
25.09.2020 19:00
Beograd
5
0
3
0
26.09.2020 18:00
Lučani
0
4
0
1
27.09.2020 16:00
Kruševac
1
2
0
1
28.09.2020 18:00
Beograd
2
1
0
0
26.09.2020 16:00
Ivanjica
1
1
1
1
26.09.2020 16:00
Surdulica
4
2
1
1
28.09.2020 16:00
Inđija
0
2
0
0
03.10.2020 16:00
Novi Pazar
3
1
3
0
04.10.2020 16:00
Beograd
2
1
1
1
04.10.2020 16:00
Užice
1
4
1
1
03.10.2020 16:00
Bačka Palanka
2
2
0
2
03.10.2020 18:00
Gornji Milanovac
1
1
0
0
04.10.2020 18:00
Beograd
3
0
2
0
02.10.2020 19:00
Niš
1
1
0
0
03.10.2020 16:00
Šabac
0
2
0
0
03.10.2020 16:00
Subotica
4
2
2
2
04.10.2020 16:00
Novi Sad
1
0
1
0
16.10.2020 18:00
Senta
7
0
4
0
16.10.2020 18:00
Beograd
1
2
0
1
17.10.2020 16:00
Beograd
2
1
2
1
17.10.2020 16:00
Lučani
2
1
0
1
17.10.2020 16:00
Kruševac
0
0
0
0
18.10.2020 17:00
Beograd
1
1
1
0
17.10.2020 16:00
Ivanjica
1
3
1
2
16.10.2020 18:00
Surdulica
1
0
1
0
17.10.2020 15:00
Inđija
1
0
1
0
16.10.2020 18:00
Novi Sad
4
1
1
1
25.10.2020 14:00
Novi Pazar
/
/
/
/
25.10.2020 14:00
Užice
/
/
/
/
25.10.2020 14:00
Bačka Palanka
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Gornji Milanovac
/
/
/
/
25.10.2020 16:00
Beograd
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Niš
/
/
/
/
25.10.2020 16:00
Šabac
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Subotica
/
/
/
/
25.10.2020 16:00
Novi Sad
/
/
/
/
26.10.2020 17:00
Senta
/
/
/
/
31.10.2020
Beograd
/
/
/
/
31.10.2020
Beograd
/
/
/
/
31.10.2020
Lučani
/
/
/
/
31.10.2020
Kruševac
/
/
/
/
31.10.2020
Beograd
/
/
/
/
31.10.2020
Ivanjica
/
/
/
/
31.10.2020
Surdulica
/
/
/
/
31.10.2020
Inđija
/
/
/
/
31.10.2020
Novi Sad
/
/
/
/
31.10.2020
Beograd
/
/
/
/
07.11.2020
Novi Pazar
/
/
/
/
07.11.2020
Bačka Palanka
/
/
/
/
07.11.2020
Gornji Milanovac
/
/
/
/
07.11.2020
Beograd
/
/
/
/
07.11.2020
Niš
/
/
/
/
07.11.2020
Šabac
/
/
/
/
07.11.2020
Subotica
/
/
/
/
07.11.2020
Novi Sad
/
/
/
/
07.11.2020
Senta
/
/
/
/
07.11.2020
Beograd
/
/
/
/
21.11.2020
Beograd
/
/
/
/
21.11.2020
Lučani
/
/
/
/
21.11.2020
Kruševac
/
/
/
/
21.11.2020
Beograd
/
/
/
/
21.11.2020
Ivanjica
/
/
/
/
21.11.2020
Surdulica
/
/
/
/
21.11.2020
Inđija
/
/
/
/
21.11.2020
Novi Sad
/
/
/
/
21.11.2020
Beograd
/
/
/
/
21.11.2020
Užice
/
/
/
/
29.11.2020
Novi Pazar
/
/
/
/
29.11.2020
Gornji Milanovac
/
/
/
/
29.11.2020
Beograd
/
/
/
/
29.11.2020
Niš
/
/
/
/
29.11.2020
Šabac
/
/
/
/
29.11.2020
Subotica
/
/
/
/
29.11.2020
Novi Sad
/
/
/
/
29.11.2020
Senta
/
/
/
/
29.11.2020
Beograd
/
/
/
/
29.11.2020
Beograd
/
/
/
/
05.12.2020
Lučani
/
/
/
/
05.12.2020
Kruševac
/
/
/
/
05.12.2020
Beograd
/
/
/
/
05.12.2020
Ivanjica
/
/
/
/
05.12.2020
Surdulica
/
/
/
/
05.12.2020
Inđija
/
/
/
/
05.12.2020
Novi Sad
/
/
/
/
05.12.2020
Beograd
/
/
/
/
05.12.2020
Užice
/
/
/
/
05.12.2020
Bačka Palanka
/
/
/
/
12.12.2020
Novi Pazar
/
/
/
/
12.12.2020
Beograd
/
/
/
/
12.12.2020
Niš
/
/
/
/
12.12.2020
Šabac
/
/
/
/
12.12.2020
Subotica
/
/
/
/
12.12.2020
Novi Sad
/
/
/
/
12.12.2020
Senta
/
/
/
/
12.12.2020
Beograd
/
/
/
/
12.12.2020
Beograd
/
/
/
/
12.12.2020
Lučani
/
/
/
/
16.12.2020
Kruševac
/
/
/
/
16.12.2020
Beograd
/
/
/
/
16.12.2020
Ivanjica
/
/
/
/
16.12.2020
Surdulica
/
/
/
/
16.12.2020
Inđija
/
/
/
/
16.12.2020
Novi Sad
/
/
/
/
16.12.2020
Beograd
/
/
/
/
16.12.2020
Užice
/
/
/
/
16.12.2020
Bačka Palanka
/
/
/
/
16.12.2020
Gornji Milanovac
/
/
/
/
06.02.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
06.02.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
06.02.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
06.02.2021
Užice
/
/
/
/
06.02.2021
Beograd
/
/
/
/
06.02.2021
Novi Sad
/
/
/
/
06.02.2021
Inđija
/
/
/
/
06.02.2021
Surdulica
/
/
/
/
06.02.2021
Ivanjica
/
/
/
/
06.02.2021
Beograd
/
/
/
/
13.02.2021
Beograd
/
/
/
/
13.02.2021
Kruševac
/
/
/
/
13.02.2021
Lučani
/
/
/
/
13.02.2021
Beograd
/
/
/
/
13.02.2021
Beograd
/
/
/
/
13.02.2021
Senta
/
/
/
/
13.02.2021
Novi Sad
/
/
/
/
13.02.2021
Subotica
/
/
/
/
13.02.2021
Šabac
/
/
/
/
13.02.2021
Niš
/
/
/
/
17.02.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
17.02.2021
Beograd
/
/
/
/
17.02.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
17.02.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
17.02.2021
Užice
/
/
/
/
17.02.2021
Beograd
/
/
/
/
17.02.2021
Novi Sad
/
/
/
/
17.02.2021
Inđija
/
/
/
/
17.02.2021
Surdulica
/
/
/
/
17.02.2021
Ivanjica
/
/
/
/
21.02.2021
Ivanjica
/
/
/
/
21.02.2021
Beograd
/
/
/
/
21.02.2021
Kruševac
/
/
/
/
21.02.2021
Lučani
/
/
/
/
21.02.2021
Beograd
/
/
/
/
21.02.2021
Beograd
/
/
/
/
21.02.2021
Senta
/
/
/
/
21.02.2021
Novi Sad
/
/
/
/
21.02.2021
Subotica
/
/
/
/
21.02.2021
Šabac
/
/
/
/
27.02.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
27.02.2021
Niš
/
/
/
/
27.02.2021
Beograd
/
/
/
/
27.02.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
27.02.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
27.02.2021
Užice
/
/
/
/
27.02.2021
Beograd
/
/
/
/
27.02.2021
Novi Sad
/
/
/
/
27.02.2021
Inđija
/
/
/
/
27.02.2021
Surdulica
/
/
/
/
03.03.2021
Surdulica
/
/
/
/
03.03.2021
Ivanjica
/
/
/
/
03.03.2021
Beograd
/
/
/
/
03.03.2021
Kruševac
/
/
/
/
03.03.2021
Lučani
/
/
/
/
03.03.2021
Beograd
/
/
/
/
03.03.2021
Beograd
/
/
/
/
03.03.2021
Senta
/
/
/
/
03.03.2021
Novi Sad
/
/
/
/
03.03.2021
Subotica
/
/
/
/
07.03.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
07.03.2021
Šabac
/
/
/
/
07.03.2021
Niš
/
/
/
/
07.03.2021
Beograd
/
/
/
/
07.03.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
07.03.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
07.03.2021
Užice
/
/
/
/
07.03.2021
Beograd
/
/
/
/
07.03.2021
Novi Sad
/
/
/
/
07.03.2021
Inđija
/
/
/
/
14.03.2021
Inđija
/
/
/
/
14.03.2021
Surdulica
/
/
/
/
14.03.2021
Ivanjica
/
/
/
/
14.03.2021
Beograd
/
/
/
/
14.03.2021
Kruševac
/
/
/
/
14.03.2021
Lučani
/
/
/
/
14.03.2021
Beograd
/
/
/
/
14.03.2021
Beograd
/
/
/
/
14.03.2021
Senta
/
/
/
/
14.03.2021
Novi Sad
/
/
/
/
20.03.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
20.03.2021
Subotica
/
/
/
/
20.03.2021
Šabac
/
/
/
/
20.03.2021
Niš
/
/
/
/
20.03.2021
Beograd
/
/
/
/
20.03.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
20.03.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
20.03.2021
Užice
/
/
/
/
20.03.2021
Beograd
/
/
/
/
20.03.2021
Novi Sad
/
/
/
/
03.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
03.04.2021
Inđija
/
/
/
/
03.04.2021
Surdulica
/
/
/
/
03.04.2021
Ivanjica
/
/
/
/
03.04.2021
Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
03.04.2021
Lučani
/
/
/
/
03.04.2021
Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Beograd
/
/
/
/
03.04.2021
Senta
/
/
/
/
07.04.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
07.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
07.04.2021
Subotica
/
/
/
/
07.04.2021
Šabac
/
/
/
/
07.04.2021
Niš
/
/
/
/
07.04.2021
Beograd
/
/
/
/
07.04.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
07.04.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
07.04.2021
Užice
/
/
/
/
07.04.2021
Beograd
/
/
/
/
11.04.2021
Beograd
/
/
/
/
11.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
11.04.2021
Inđija
/
/
/
/
11.04.2021
Surdulica
/
/
/
/
11.04.2021
Ivanjica
/
/
/
/
11.04.2021
Beograd
/
/
/
/
11.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
11.04.2021
Lučani
/
/
/
/
11.04.2021
Beograd
/
/
/
/
11.04.2021
Beograd
/
/
/
/
17.04.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
17.04.2021
Senta
/
/
/
/
17.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
17.04.2021
Subotica
/
/
/
/
17.04.2021
Šabac
/
/
/
/
17.04.2021
Niš
/
/
/
/
17.04.2021
Beograd
/
/
/
/
17.04.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
17.04.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
17.04.2021
Užice
/
/
/
/
24.04.2021
Užice
/
/
/
/
24.04.2021
Beograd
/
/
/
/
24.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
24.04.2021
Inđija
/
/
/
/
24.04.2021
Surdulica
/
/
/
/
24.04.2021
Ivanjica
/
/
/
/
24.04.2021
Beograd
/
/
/
/
24.04.2021
Kruševac
/
/
/
/
24.04.2021
Lučani
/
/
/
/
24.04.2021
Beograd
/
/
/
/
29.04.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
29.04.2021
Beograd
/
/
/
/
29.04.2021
Senta
/
/
/
/
29.04.2021
Novi Sad
/
/
/
/
29.04.2021
Subotica
/
/
/
/
29.04.2021
Šabac
/
/
/
/
29.04.2021
Niš
/
/
/
/
29.04.2021
Beograd
/
/
/
/
29.04.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
29.04.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
05.05.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
05.05.2021
Užice
/
/
/
/
05.05.2021
Beograd
/
/
/
/
05.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
05.05.2021
Inđija
/
/
/
/
05.05.2021
Surdulica
/
/
/
/
05.05.2021
Ivanjica
/
/
/
/
05.05.2021
Beograd
/
/
/
/
05.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
05.05.2021
Lučani
/
/
/
/
09.05.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
09.05.2021
Beograd
/
/
/
/
09.05.2021
Beograd
/
/
/
/
09.05.2021
Senta
/
/
/
/
09.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
09.05.2021
Subotica
/
/
/
/
09.05.2021
Šabac
/
/
/
/
09.05.2021
Niš
/
/
/
/
09.05.2021
Beograd
/
/
/
/
09.05.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
15.05.2021
Gornji Milanovac
/
/
/
/
15.05.2021
Bačka Palanka
/
/
/
/
15.05.2021
Užice
/
/
/
/
15.05.2021
Beograd
/
/
/
/
15.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
15.05.2021
Inđija
/
/
/
/
15.05.2021
Surdulica
/
/
/
/
15.05.2021
Ivanjica
/
/
/
/
15.05.2021
Beograd
/
/
/
/
15.05.2021
Kruševac
/
/
/
/
19.05.2021
Novi Pazar
/
/
/
/
19.05.2021
Lučani
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
19.05.2021
Senta
/
/
/
/
19.05.2021
Novi Sad
/
/
/
/
19.05.2021
Subotica
/
/
/
/
19.05.2021
Šabac
/
/
/
/
19.05.2021
Niš
/
/
/
/
19.05.2021
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA1110103543131
2.PARTIZAN1172226101623
3.VOJVODINA1172224131123
4.PROLETER11632128421
5.MLADOST116231415-120
6.SPARTAK1161425151019
7.FK VOŽDOVAC116142117419
8.ČUKARIČKI DOO1153322121018
9.RADNIČKI115331313018
10.TSC1152428181017
11.METALAC114431419-516
12.JAVOR MATIS114251720-314
13.RADNIK114161617-113
14.NOVI PAZAR113351221-912
15.INĐIJA11407818-1012
16.RAD113081125-149
17.OFK BAČKA11146915-67
18.NAPREDAK11137618-126
19.ZLATIBOR11137724-176
20.MAČVA11128523-185
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

9 golova

Nenad Lukić (TSC)

8 golova

Milan Makarić (RADNIK)

7 golova

Nemanja Nikolić (SPARTAK)

6 golova

Sadiq Umar (PARTIZAN) Petar Bojić (VOJVODINA) Aleksandar Katai (CRVENA ZVEZDA) Luka Luković (JAVOR MATIS) Mirko Ivanić (CRVENA ZVEZDA) Takuma Asano (PARTIZAN)

5 golova

Lazar TufegdŽić (SPARTAK) Aleksandar Katanić (METALAC)

4 gola

Milan Marčić (SPARTAK) Nemanja Čović (VOJVODINA) Nikola Žakula (OFK BAČKA) Marko Docić (ČUKARIČKI DOO) Vladimir Silađi (TSC) Asmir Kajević (ČUKARIČKI DOO) Viktor Živojinović (PROLETER) Đuro Zec (TSC) Diego Falcinelli (CRVENA ZVEZDA)

3 gola

El Fardu Ben Mohamed (CRVENA ZVEZDA) Miloš Stojčev (FK VOŽDOVAC) Stefan Denković (SPARTAK) Lazar Jovanović (MLADOST) Filip Stevanović (PARTIZAN) Marko Putinčanin (FK VOŽDOVAC) Mihajlo Banjac (TSC) Igor Maksimović (METALAC) Bibars Natcho (PARTIZAN) Ievgen Pavlov (RADNIK) Noboru Shimura (SPARTAK) Ibrahima Ndiaje (ČUKARIČKI DOO) Saša Tomanović (TSC) Veljko Nikolić (CRVENA ZVEZDA) Vasilije Janjić (ZLATIBOR) Eze Vincent Okeuhie (ČUKARIČKI DOO) Aleksandar Ješić (MLADOST) Željko Gavrić (CRVENA ZVEZDA) Siniša Babić (PROLETER) Jovan Nišić (FK VOŽDOVAC) Nikola Vujnović (FK VOŽDOVAC) Siniša Saničanin (VOJVODINA) Luka Marković (NOVI PAZAR) Saša Jovanović (RAD)

2 gola

Sejdouba Soumah (PARTIZAN) Miloš Vulić (CRVENA ZVEZDA) Luka Milunović (NAPREDAK) Nemanja Kojić (RADNIČKI) Srđan Spiridonović (CRVENA ZVEZDA) Milijan Ilić (INĐIJA) Miljan Vukadinović (VOJVODINA) Edin Ajdinović (FK VOŽDOVAC) Justas Lasickas (FK VOŽDOVAC) Dušan Stoiljković (RADNIČKI) Miloš Ostojić (ČUKARIČKI DOO) Srđan Kočić (NAPREDAK) Filip Antonijević (METALAC) Miloš Pantović (FK VOŽDOVAC) Nedeljko Piščević (JAVOR MATIS)

1 gol

Nemanja Mićević (MLADOST) Srđan Dimitrov (INĐIJA) Damjan Krajišnik (MLADOST) Aleksandar Vasiljević (METALAC) Miloš Zličić (OFK BAČKA) Nemanja Kos (MLADOST) Nemanja Milunović (CRVENA ZVEZDA) Dušan Živković (RAD) Ivan Milošević (MLADOST) Aleksandar Pejović (RADNIČKI) Miloš Šatara (MLADOST) Obiroa Odita (MLADOST) Marko Jevremović (JAVOR MATIS) Milan Mirosavljev (PROLETER) Marko Šarić (ČUKARIČKI DOO) Ognjen Mitrović (PROLETER) Borko Duronjić (TSC) Đorđe Babić (MLADOST) Stefan Kovač (ČUKARIČKI DOO) Aleksandar Šćekić (PARTIZAN) Zoran Danoski (RADNIK) Ljubomir Kovačević (RAD) Miloš Gordić (NOVI PAZAR) Ognjen Dimitrić (RADNIK) Aleksa Pejić (PROLETER) Luka Radivojević (JAVOR MATIS) Danilo Bacanović (PROLETER) Milan Bojović (MLADOST) Dušan Stević (NAPREDAK) Pavle Radunović (RAD) Žarko Marković (RADNIČKI) Ervin Kurti (NOVI PAZAR) Stefan Vukić (ZLATIBOR) Miloš Spasić (RADNIK) Milan Đokić (ZLATIBOR) Antonio Manuel Fernandes Mendes (CRVENA ZVEZDA) Nikola Krstović (CRVENA ZVEZDA) Eliomar Correia Silva (INĐIJA) Stefan Mitrović (RADNIČKI) Slavko Bralić (VOJVODINA) Ljubiša Pecelj (METALAC) Ševkija Resić (NOVI PAZAR) Nemanja Dragutinović (NOVI PAZAR) Igor Poček (ZLATIBOR) Uroš Đuranović (RADNIČKI) Guelor Kanga Kaku (CRVENA ZVEZDA) Luka Pisačić (OFK BAČKA) Lazar Marković (PARTIZAN) Aranđel Stojković (VOJVODINA) Anes Rušević (JAVOR MATIS) Nemanja Mladenović (JAVOR MATIS) Ognjen Đuričin (VOJVODINA) Nikola Nedeljković (NOVI PAZAR) Bogdan Mladenović (VOJVODINA) Aleksandar Busnić (RAD) Martin Novaković (RAD) Veljko Birmančević (ČUKARIČKI DOO) Ifet Đakovac (ZLATIBOR) Stefan Purtić (INĐIJA) Uroš Damnjanović (RAD) Miloš Zukanović (MAČVA) Vladimir Otašević (JAVOR MATIS) Filip Knežević (PROLETER) Milan Pavkov (CRVENA ZVEZDA) Kosta Aleksić (INĐIJA) Filip Božić (MAČVA) Milan Lazarević (RAD) Marko Gajić (FK VOŽDOVAC) Mile Savković (SPARTAK) Miloš Vranjanin (METALAC) Vuk Mitošević (RADNIK) Branislav Tomić (NOVI PAZAR) Nebojša Skopljak (TSC) Branislav Marković (MAČVA) Nenad Gavrić (RADNIČKI) Stefan Đorđević (VOJVODINA) Vladan Vidaković (SPARTAK) Filip Pavišić (JAVOR MATIS) Dimitrije Kamenović (ČUKARIČKI DOO) Nemanja Perić (NOVI PAZAR) Marko Jevtić (JAVOR MATIS) Marko Živković (FK VOŽDOVAC) Nikola Čolić (PARTIZAN) Marko Pantić (OFK BAČKA) Nikola Krčmarević (OFK BAČKA) Ivan Milosavljević (FK VOŽDOVAC) Milan Savić (ČUKARIČKI DOO) Miloš Adamović (MAČVA) Ivan Kričak (RADNIK) Saša Zdjelar (PARTIZAN) Nebojša Bastajić (INĐIJA) Marko Mrkić (NAPREDAK) Miroslav Maričić (JAVOR MATIS) Milan Jokić (METALAC) Branislav Knežević (MAČVA) Momčilo Mrkaić (VOJVODINA) Stefan Santrač (TSC) Vasilije Bakić (INĐIJA) Krsta Đorđević (OFK BAČKA) Mirza Delimeđac (NOVI PAZAR) Vanja Zvekanov (JAVOR MATIS) Miodrag Gemović (VOJVODINA) Nikola Srećković (SPARTAK) Aleksandar Trninić (RAD) Filip Babić (TSC)