Liga

Kadetska liga Srbije

04.08.2019 10:30
Subotica
2
0
1
0
03.08.2019 11:00
Zemun
6
1
3
0
04.08.2019 13:00
Veternik
2
0
0
0
04.08.2019 10:00
Beograd
2
1
0
0
03.08.2019 17:00
Kraljevo
1
0
0
0
04.08.2019 13:00
Niš
1
1
1
0
03.08.2019 11:00
Šabac, opština Šabac
1
3
1
1
03.08.2019 19:00
Beograd
4
0
2
0
10.08.2019 11:00
Kragujevac
1
5
1
3
11.08.2019 17:30
Niš
3
2
3
0
10.08.2019 11:00
Vršac
0
0
0
0
10.08.2019 20:00
Beograd
1
0
1
0
10.08.2019 17:00
Novi Beograd
2
1
0
0
13.08.2019 11:00
Beograd
3
0
0
0
10.08.2019 17:30
Zemun
9
1
5
0
11.08.2019 17:00
Zemun
0
3
0
1
17.08.2019 17:00
Kraljevo
2
0
2
0
17.08.2019 13:00
Beograd
3
1
1
1
17.08.2019 11:00
Šabac, opština Šabac
1
2
0
1
18.08.2019 14:30
Niš
1
0
1
0
17.08.2019 11:00
Beograd
10
0
6
0
18.08.2019 10:30
Veternik
1
1
0
0
18.08.2019 10:00
Zemun
3
3
1
2
18.08.2019 17:30
Subotica
1
4
0
2
24.08.2019 17:30
Beograd
2
2
0
1
24.08.2019 13:00
Novi Beograd
5
0
2
0
24.08.2019 11:00
Kragujevac
1
3
1
1
25.08.2019 17:00
Pavliš
0
2
0
2
24.08.2019 17:00
Niš
2
1
0
0
24.08.2019 18:00
Beograd
8
0
5
0
26.08.2019 17:30
Subotica
2
2
1
0
24.08.2019 10:00
Zemun
7
2
2
0
04.09.2019 19:00
Beograd
2
1
1
1
01.09.2019 10:00
Veternik
2
3
1
1
31.08.2019 10:00
Beograd
2
3
1
0
03.09.2019 10:00
Zemun
0
0
0
0
31.08.2019 13:00
Šabac
1
4
1
2
01.09.2019 16:30
Niš
5
0
4
0
31.08.2019 17:00
Kraljevo
3
0
1
0
31.08.2019 17:00
Beograd
3
2
0
1
08.09.2019 13:00
Vršac
0
2
0
0
07.09.2019 17:00
Zemun
2
1
1
0
08.09.2019 12:00
Subotica
3
4
1
3
07.09.2019 10:00
Niš
2
3
1
1
07.09.2019 11:00
Beograd
5
0
3
0
08.09.2019 16:30
Novi Beograd
3
0
2
0
08.09.2019 17:00
Zemun
1
0
1
0
08.09.2019 11:00
Kragujevac
1
1
0
0
14.09.2019 11:00
Beograd
2
2
0
2
15.09.2019 16:00
Novi Beograd
1
3
1
1
14.09.2019 12:30
Beograd
3
1
2
1
14.09.2019 16:00
Šabac
2
1
1
1
15.09.2019 13:00
Veternik
1
0
1
0
12.09.2019 13:00
Niš
1
2
1
0
14.09.2019 11:00
Kraljevo
0
0
0
0
14.09.2019 17:00
Beograd
5
0
2
0
22.09.2019 11:00
Subotica
3
2
0
2
22.09.2019 13:00
Veternik
2
0
0
0
21.09.2019 12:30
Zemun
2
1
0
0
21.09.2019 15:00
Zemun
1
1
1
0
21.09.2019 13:00
Niš
7
1
1
1
22.09.2019 11:00
Beograd
9
1
6
1
21.09.2019 11:00
Vršac
1
4
0
1
22.09.2019 11:00
Kragujevac
2
1
1
1
30.09.2019 11:30
Beograd
1
1
1
0
29.09.2019 13:00
Niš
4
3
1
1
28.09.2019 11:30
Beograd
1
4
1
1
28.09.2019 10:30
Novi Beograd
3
0
1
0
28.09.2019 11:00
Novi Beograd
5
3
3
0
28.09.2019 13:00
Beograd
3
1
2
1
29.09.2019 13:00
Kraljevo
2
0
1
0
02.10.2019 14:00
Šabac
0
5
0
2
06.10.2019 12:00
Subotica
0
2
0
1
05.10.2019 11:00
Zemun
3
1
2
0
05.10.2019 11:00
Pavliš
2
3
1
1
06.10.2019 14:00
Niš
2
1
1
1
05.10.2019 12:00
Beograd
2
0
0
0
05.10.2019 16:00
Zemun
2
2
1
0
06.10.2019 14:00
Veternik
2
0
0
0
05.10.2019 15:00
Beograd
5
0
2
0
13.10.2019 15:00
Zemun
0
4
0
1
12.10.2019 13:00
Kraljevo
1
1
0
1
12.10.2019 13:00
Niš
3
3
2
1
12.10.2019 11:00
Šabac
0
5
0
0
12.10.2019 10:00
Beograd
1
1
1
1
13.10.2019 13:00
Beograd
2
0
1
0
13.10.2019 13:00
Novi Beograd
4
0
1
0
13.10.2019 13:00
Kragujevac
5
0
3
0
16.10.2019 11:00
Zemun
0
4
0
3
16.10.2019 13:00
Kraljevo
1
1
0
0
16.10.2019 11:30
Beograd
6
0
3
0
16.10.2019 11:00
Veternik
1
0
0
0
16.10.2019 13:00
Niš
2
0
1
0
16.10.2019 13:00
Subotica
4
0
1
0
17.10.2019 11:00
Beograd
5
1
3
0
16.10.2019 15:00
Zemun
9
1
3
0
03.11.2019 12:00
Novi Beograd
1
1
0
1
02.11.2019 14:30
Pavliš
0
1
0
0
02.11.2019 13:00
Kragujevac
0
2
0
2
05.11.2019 14:30
Novi Beograd
2
1
2
0
03.11.2019 14:00
Niš
2
3
1
2
02.11.2019 13:30
Beograd
0
0
0
0
02.11.2019 13:00
Šabac
1
0
1
0
03.11.2019 10:00
Beograd
2
1
1
0
10.11.2019 13:00
Veternik
1
2
1
0
09.11.2019 13:00
Niš
4
0
0
0
09.11.2019 13:00
Kraljevo
2
0
1
0
09.11.2019 11:00
Beograd
2
0
2
0
11.11.2019 11:00
Subotica
4
2
2
1
09.11.2019 15:30
Beograd
7
1
4
0
09.11.2019 12:30
Zemun
6
0
3
0
10.11.2019 11:00
Zemun
1
3
0
2
17.11.2019 14:00
Niš
0
3
0
1
16.11.2019 11:00
Šabac
0
3
0
2
15.11.2019 13:00
Beograd
5
2
1
2
17.11.2019 13:00
Beograd
1
1
1
1
19.11.2019 13:00
Novi Beograd
3
1
1
0
17.11.2019 11:00
Kragujevac
2
1
0
0
16.11.2019 13:00
Pavliš
0
2
0
1
17.11.2019 13:00
Zemun
1
0
0
0
23.11.2019 13:00
Beograd
3
1
1
0
24.11.2019 13:30
Beograd
3
1
2
1
24.11.2019 13:00
Zemun
4
1
2
1
23.11.2019 10:00
Novi Beograd
3
0
1
0
24.11.2019 13:00
Kragujevac
2
1
1
0
24.11.2019 10:45
Pavliš
0
1
0
0
24.11.2019 11:00
Niš
1
0
1
0
24.11.2019 11:00
Zemun
1
0
0
0
30.11.2019 13:00
Šabac
0
4
0
2
01.12.2019 11:00
Veternik
6
0
5
0
05.12.2019 11:00
Subotica
1
3
0
1
30.11.2019 13:00
Zemun
3
0
0
0
01.12.2019 17:00
Beograd
2
4
1
2
30.11.2019 11:30
Beograd
2
0
0
0
30.11.2019 13:00
Niš
3
2
1
0
30.11.2019 13:00
Kraljevo
3
0
2
0
08.03.2020 15:00
Novi Beograd
3
0
1
0
08.03.2020 10:00
Beograd
1
0
1
0
07.03.2020 15:00
Zemun
5
1
2
0
07.03.2020 13:00
Niš
1
2
1
2
08.03.2020 11:00
Kragujevac
1
0
0
0
08.03.2020 11:00
Pavliš
0
0
0
0
07.03.2020 11:00
Beograd
7
2
1
1
08.03.2020 13:30
Zemun
2
1
1
1
14.03.2020 14:30
Zemun
0
0
0
0
14.03.2020 13:00
Veternik
1
2
0
0
14.03.2020 15:30
Beograd
3
2
1
0
14.03.2020 13:00
Kraljevo
4
1
2
1
15.03.2020
Niš
/
/
/
/
14.03.2020 11:00
Šabac
2
0
1
0
14.03.2020 10:00
Beograd
1
0
1
0
12.03.2020 13:00
Beograd
4
0
2
0
18.03.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
18.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
29.04.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA19161273165749
2.PARTIZAN19133356203642
3.ČUKARIČKI DOO19113553233036
4.BRODARAC19120743271636
5.RAD1910363526933
6.KIKER198562523229
7.RFK GRAFIČAR198473541-628
8.RADNIČKI188373934527
9.VOJVODINA198382926327
10.SPARTAK197393229324
11.ZEMUN1972102836-823
12.REAL NIŠ1971112640-1422
13.TELEOPTIK194873140-920
14.APOLON 41861112638-1219
15.MAČVA1941141564-4913
16.OFK VRŠAC190316972-633
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

17 golova

Boris Krstić (PARTIZAN)

13 golova

Srđan Hrstić (SPARTAK) Davor Rakić (RFK GRAFIČAR)

12 golova

Dario Grgić (ČUKARIČKI DOO) Marko Lazetić (CRVENA ZVEZDA)

11 golova

Vasilije Delibašić (RAD)

10 golova

Ilija Spasić (REAL NIŠ) Marko Borović (CRVENA ZVEZDA)

9 golova

Petar Radić (ČUKARIČKI DOO) Vuk Janković (RADNIČKI) Nikola Knežević (CRVENA ZVEZDA) Jasin Rašljanin (BRODARAC)

8 golova

Nemanja Janković (CRVENA ZVEZDA) Luka Nikolić (APOLON 4) Marko Lekić (TELEOPTIK) Nikola Stanković (CRVENA ZVEZDA) Nikola Todorović (ZEMUN) Strahinja Stojanović (BRODARAC) Danijel Ranđelov (RADNIČKI)

7 golova

Mihajlo Spasojević (ČUKARIČKI DOO) Marko Janković (BRODARAC) Nikola Pavlica (VOJVODINA) Mateja Bačanin (CRVENA ZVEZDA) Mateja Đorđević (BRODARAC) Nikola Marinković (KIKER)

6 golova

Dušan Cakić (ZEMUN) Đorđe Jovanović (APOLON 4) Vanja Vlahović (PARTIZAN)

5 golova

Lazar Mićić (PARTIZAN) Arsenije Vranić (KIKER) Marko Milovanović (PARTIZAN) Nikola Jovanović (PARTIZAN)

4 gola

Uroš Kabić (VOJVODINA) Petar Denić (ČUKARIČKI DOO) Mihajlo Ranđelović (RAD) Vladimir Miletić (CRVENA ZVEZDA) Ognjen Ajdar (ČUKARIČKI DOO) Veljko Arsović (SPARTAK) Luka Petrović (RADNIČKI) Nikola Lukić (TELEOPTIK) Strahinja Skorupan (TELEOPTIK) Senad Alili (TELEOPTIK) Vukašin Braunović (RAD) Stevan Ostojić (PARTIZAN) Relja Bibić (ČUKARIČKI DOO) Dušan Jovančević (ZEMUN) Ognjen Mijailović (MAČVA) Đorđe Petrović (PARTIZAN) Pavle Grijaković (BRODARAC) Uroš Branković (CRVENA ZVEZDA) Aleksandar Lazić (RADNIČKI) Filip Stojev (RADNIČKI) Nemanja Panić (MAČVA) Uroš Petrović (KIKER) Lazar Miljković (REAL NIŠ) Ilija Miodragović (SPARTAK) Veljko Radlovački (RAD)

3 gola

Andrej Đurić (CRVENA ZVEZDA) Aleksa Jovanović (ZEMUN) Nikola Stanković (PARTIZAN) Kristijan Mioško (OFK VRŠAC) Džejlan Rašljanin (ČUKARIČKI DOO) Željko Stanojević (VOJVODINA) Jovan Petrović (REAL NIŠ) Luka Milojević (APOLON 4) Veljko Jelenković (VOJVODINA) Đorđe Colić (RADNIČKI) Igor Miladinović (ČUKARIČKI DOO) Đorđe Glavinić (OFK VRŠAC) Haris Terzić (SPARTAK) Jovan Mituljikić (CRVENA ZVEZDA) Nikola Mituljikić (CRVENA ZVEZDA) Ognjen Marinković (BRODARAC) Siniša Tanjga (VOJVODINA) Marko Stojanović (RFK GRAFIČAR) Miloš Popović (VOJVODINA)

2 gola

Mateja Bojović (RFK GRAFIČAR) David Petrović (CRVENA ZVEZDA) Milutin Torbica (VOJVODINA) Luka Paunović (RADNIČKI) Aleksandar Mihajlović (ČUKARIČKI DOO) Aleksandar Škundrić (TELEOPTIK) Petar Vojinović (RADNIČKI) Stefan Miladinović (REAL NIŠ) Miloš Vujčić (KIKER) Vukašin Đurđević (RAD) Vanja Đošić (TELEOPTIK) Aleksej Golijanin (ČUKARIČKI DOO) Nikola Mastilović (ZEMUN) Andrej Arsić (TELEOPTIK) Mihajlo Makivić (MAČVA) Stefan Obradović (PARTIZAN) Luka Marinković (KIKER) Aleksandar Zečević (BRODARAC) Uroš Mojsilović (BRODARAC) Ignjat Brajić (RFK GRAFIČAR) Mihajlo Isailović (RFK GRAFIČAR) Bogdan Stijović (APOLON 4) Nikola Petković (ČUKARIČKI DOO) Mihajlo Šukunda (TELEOPTIK) Bogdan Petrović (RFK GRAFIČAR) Dimitrije Radojević (TELEOPTIK)

1 gol

Vladimir Ilić (APOLON 4) Branislav Milanov (VOJVODINA) Svetozar Arsenin (SPARTAK) Veljko Dimković (SPARTAK) Aleksa Savić (MAČVA) Filip Milićević (OFK VRŠAC) Pavle Dimitrijević (APOLON 4) Alen Hasičić (SPARTAK) Danijel Mašić (TELEOPTIK) Radoš Butačević (KIKER) Nikola Milosavljević (KIKER) Nemanja Pavić (MAČVA) Luka Jovanović (APOLON 4) Luka Sekulić (OFK VRŠAC) Miloš Najdanović (REAL NIŠ) Mateja Gašić (RAD) Uroš Lazić (CRVENA ZVEZDA) Viktor Radojević (CRVENA ZVEZDA) Ognjen Abramušić (VOJVODINA) Dimitrije Maksimovski (CRVENA ZVEZDA) Nikola Tedić (VOJVODINA) Nikola Milić (RAD) Dražen Babić (MAČVA) Danijel Avramović (BRODARAC) Nikola Jovanović (ZEMUN) Nemanja Radojević (ČUKARIČKI DOO) Jakša Jevremović (BRODARAC) Dragan Bojat (PARTIZAN) Simo Vrbljanac (SPARTAK) Nikola Spasić (REAL NIŠ) Aleksa Radovanović (KIKER) Aleksa Stanković (ZEMUN) Uroš Đurić (TELEOPTIK) Nemanja Andrić (SPARTAK) Ilija Marković (BRODARAC) Mihajlo Petković (PARTIZAN) Jovan Damjanović (PARTIZAN) Nikola Jovanović (RADNIČKI) Vladimir Merenik (MAČVA) Milan Đajić (RAD) Nemanja Kozić (RAD) Nemanja Čeman (VOJVODINA) Nemanja Krsmanović (PARTIZAN) Nikola Obretković (RAD) Lazar Miladinović (ZEMUN) Luka Ilić (RAD) Nemanja Isidorović (ZEMUN) Pavle Ognjenović (RFK GRAFIČAR) Matija Gluščević (RFK GRAFIČAR) Aleksandar Gajinov (RFK GRAFIČAR) Pavle Popesković (RFK GRAFIČAR) Sava Stojičić (REAL NIŠ) Veljko Gavrić (KIKER) Andrija Vukić (REAL NIŠ) Veljko Vlašković (APOLON 4) Nikola Ćurčić (RADNIČKI) David Pavlović (KIKER) Sergej Đapa (BRODARAC) Živan Ramović (RFK GRAFIČAR) Mihajlo Ilić (PARTIZAN) Nemanja Dinić (REAL NIŠ) Marko Borisavljević (OFK VRŠAC) Marko Veličković (REAL NIŠ) Vanja Kopunović (SPARTAK) Mateja Stojanović (REAL NIŠ) Miloš Maljukan (SPARTAK) David Alempijević (APOLON 4) Veljko Lolić (RFK GRAFIČAR) Stefan Simin (SPARTAK)