Liga

Kadetska liga Srbije

16.11.2019 11:00
Šabac
/
/
/
/
15.11.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Zemun
/
/
/
/
19.11.2019 13:00
Novi Beograd
/
/
/
/
17.11.2019 11:00
Kragujevac
/
/
/
/
16.11.2019 13:00
Pavliš
/
/
/
/
17.11.2019 14:00
Niš
/
/
/
/
04.08.2019 10:30
Subotica
2
0
1
0
03.08.2019 19:00
Beograd
4
0
2
0
03.08.2019 11:00
Zemun
6
1
3
0
04.08.2019 13:00
Veternik
2
0
0
0
04.08.2019 10:00
Beograd
2
1
0
0
03.08.2019 17:00
Kraljevo
1
0
0
0
04.08.2019 13:00
Niš
1
1
1
0
03.08.2019 11:00
Šabac, opština Šabac
1
3
1
1
10.08.2019 20:00
Beograd
1
0
1
0
11.08.2019 17:30
Niš
3
2
3
0
10.08.2019 11:00
Vršac
0
0
0
0
10.08.2019 17:00
Novi Beograd
2
1
0
0
10.08.2019 11:00
Kragujevac
1
5
1
3
11.08.2019 17:00
Zemun
0
3
0
1
13.08.2019 11:00
Beograd
3
0
0
0
10.08.2019 17:30
Zemun
9
1
5
0
18.08.2019 17:30
Subotica
1
4
0
2
18.08.2019 10:00
Zemun
3
3
1
2
18.08.2019 10:30
Veternik
1
1
0
0
17.08.2019 11:00
Beograd
10
0
6
0
17.08.2019 17:00
Kraljevo
2
0
2
0
18.08.2019 14:30
Niš
1
0
1
0
17.08.2019 13:00
Beograd
3
1
1
1
17.08.2019 11:00
Šabac, opština Šabac
1
2
0
1
24.08.2019 17:30
Beograd
2
2
0
1
24.08.2019 10:00
Zemun
7
2
2
0
24.08.2019 13:00
Novi Beograd
5
0
2
0
24.08.2019 11:00
Kragujevac
1
3
1
1
25.08.2019 17:00
Pavliš
0
2
0
2
24.08.2019 17:00
Niš
2
1
0
0
24.08.2019 18:00
Beograd
8
0
5
0
26.08.2019 17:30
Subotica
2
2
1
0
31.08.2019 17:00
Kraljevo
3
0
1
0
03.09.2019 10:00
Zemun
0
0
0
0
01.09.2019 10:00
Veternik
2
3
1
1
31.08.2019 17:00
Beograd
3
2
0
1
31.08.2019 13:00
Šabac
1
4
1
2
01.09.2019 16:30
Niš
5
0
4
0
04.09.2019 19:00
Beograd
2
1
1
1
31.08.2019 10:00
Beograd
2
3
1
0
08.09.2019 17:00
Zemun
1
0
1
0
08.09.2019 16:30
Novi Beograd
3
0
2
0
08.09.2019 11:00
Kragujevac
1
1
0
0
08.09.2019 13:00
Vršac
0
2
0
0
07.09.2019 10:00
Niš
2
3
1
1
07.09.2019 11:00
Beograd
5
0
3
0
07.09.2019 17:00
Zemun
2
1
1
0
08.09.2019 12:00
Subotica
3
4
1
3
14.09.2019 11:00
Beograd
2
2
0
2
14.09.2019 17:00
Beograd
5
0
2
0
14.09.2019 12:30
Beograd
3
1
2
1
15.09.2019 16:00
Novi Beograd
1
3
1
1
14.09.2019 16:00
Šabac
2
1
1
1
12.09.2019 13:00
Niš
1
2
1
0
15.09.2019 13:00
Veternik
1
0
1
0
14.09.2019 11:00
Kraljevo
0
0
0
0
22.09.2019 11:00
Kragujevac
2
1
1
1
21.09.2019 11:00
Vršac
1
4
0
1
21.09.2019 13:00
Niš
7
1
1
1
22.09.2019 11:00
Beograd
9
1
6
1
21.09.2019 15:00
Zemun
1
1
1
0
21.09.2019 12:30
Zemun
2
1
0
0
22.09.2019 13:00
Veternik
2
0
0
0
22.09.2019 11:00
Subotica
3
2
0
2
30.09.2019 11:30
Beograd
1
1
1
0
02.10.2019 14:00
Šabac
0
5
0
2
28.09.2019 11:30
Beograd
1
4
1
1
28.09.2019 10:30
Novi Beograd
3
0
1
0
28.09.2019 11:00
Novi Beograd
5
3
3
0
28.09.2019 13:00
Beograd
3
1
2
1
29.09.2019 13:00
Niš
4
3
1
1
29.09.2019 13:00
Kraljevo
2
0
1
0
05.10.2019 12:00
Beograd
2
0
0
0
06.10.2019 12:00
Subotica
0
2
0
1
05.10.2019 16:00
Zemun
2
2
1
0
06.10.2019 14:00
Veternik
2
0
0
0
05.10.2019 15:00
Beograd
5
0
2
0
06.10.2019 14:00
Niš
2
1
1
1
05.10.2019 11:00
Pavliš
2
3
1
1
05.10.2019 11:00
Zemun
3
1
2
0
13.10.2019 13:00
Kragujevac
5
0
3
0
13.10.2019 13:00
Novi Beograd
4
0
1
0
13.10.2019 15:00
Zemun
0
4
0
1
12.10.2019 10:00
Beograd
1
1
1
1
13.10.2019 13:00
Beograd
2
0
1
0
12.10.2019 11:00
Šabac
0
5
0
0
12.10.2019 13:00
Niš
3
3
2
1
12.10.2019 13:00
Kraljevo
1
1
0
1
16.10.2019 15:00
Zemun
9
1
3
0
17.10.2019 11:00
Beograd
5
1
3
0
16.10.2019 13:00
Subotica
4
0
1
0
16.10.2019 11:00
Zemun
0
4
0
3
16.10.2019 11:00
Veternik
1
0
0
0
16.10.2019 11:30
Beograd
6
0
3
0
16.10.2019 13:00
Kraljevo
1
1
0
0
16.10.2019 13:00
Niš
2
0
1
0
02.11.2019 13:30
Beograd
0
0
0
0
02.11.2019 14:30
Pavliš
0
1
0
0
02.11.2019 13:00
Šabac
1
0
1
0
03.11.2019 14:00
Niš
2
3
1
2
03.11.2019 10:00
Beograd
2
1
1
0
02.11.2019 13:00
Kragujevac
0
2
0
2
05.11.2019 14:30
Novi Beograd
2
1
2
0
03.11.2019 12:00
Novi Beograd
1
1
0
1
09.11.2019 12:30
Zemun
6
0
3
0
09.11.2019 13:00
Niš
4
0
0
0
09.11.2019 13:00
Kraljevo
2
0
1
0
09.11.2019 11:00
Beograd
2
0
2
0
10.11.2019 13:00
Veternik
1
2
1
0
10.11.2019 11:00
Zemun
1
3
0
2
11.11.2019 11:00
Subotica
4
2
2
1
09.11.2019 15:30
Beograd
7
1
4
0
17.11.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
17.11.2019 13:00
Zemun
/
/
/
/
19.11.2019 13:00
Novi Beograd
/
/
/
/
17.11.2019 11:00
Kragujevac
/
/
/
/
16.11.2019 13:00
Pavliš
/
/
/
/
17.11.2019 14:00
Niš
/
/
/
/
16.11.2019 11:00
Šabac
/
/
/
/
15.11.2019 13:00
Beograd
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Zemun
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Zemun
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Beograd
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Beograd
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Novi Beograd
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Niš
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Vršac
/
/
/
/
23.11.2019 00:11
Kragujevac
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Veternik
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Subotica
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Zemun
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Beograd
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Kraljevo
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Niš
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Šabac
/
/
/
/
30.11.2019 00:11
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
07.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
14.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
21.03.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
28.03.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
04.04.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
11.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
18.04.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
25.04.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
02.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
09.05.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
16.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Šabac
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Novi Beograd
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Kragujevac
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Vršac
/
/
/
/
23.05.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Kraljevo
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Veternik
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Zemun
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Subotica
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Beograd
/
/
/
/
30.05.2020 00:03
Niš
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.CRVENA ZVEZDA14121158114737
2.PARTIZAN1493246163030
3.ČUKARIČKI DOO1492348173129
4.BRODARAC1490534211327
5.RADNIČKI1473433211224
6.KIKER146441616022
7.VOJVODINA146351818021
8.SPARTAK146262823520
9.RAD146262524120
10.REAL NIŠ146172229-719
11.RFK GRAFIČAR145452133-1219
12.ZEMUN144281627-1114
13.TELEOPTIK142752431-713
14.APOLON 41431102134-1310
15.MAČVA1431101149-3810
16.OFK VRŠAC140212859-512
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi

16 golova

Boris Krstić (PARTIZAN)

11 golova

Srđan Hrstić (SPARTAK)

10 golova

Dario Grgić (ČUKARIČKI DOO) Marko Lazetić (CRVENA ZVEZDA)

9 golova

Marko Borović (CRVENA ZVEZDA) Ilija Spasić (REAL NIŠ) Davor Rakić (RFK GRAFIČAR) Vasilije Delibašić (RAD)

8 golova

Strahinja Stojanović (BRODARAC) Vuk Janković (RADNIČKI)

7 golova

Luka Nikolić (APOLON 4) Petar Radić (ČUKARIČKI DOO) Mateja Bačanin (CRVENA ZVEZDA) Marko Lekić (TELEOPTIK)

6 golova

Nikola Todorović (ZEMUN) Nikola Knežević (CRVENA ZVEZDA) Mihajlo Spasojević (ČUKARIČKI DOO) Danijel Ranđelov (RADNIČKI)

5 golova

Mateja Đorđević (BRODARAC) Nikola Marinković (KIKER) Marko Janković (BRODARAC) Marko Milovanović (PARTIZAN) Jasin Rašljanin (BRODARAC) Nikola Pavlica (VOJVODINA) Nikola Stanković (CRVENA ZVEZDA)

4 gola

Aleksandar Lazić (RADNIČKI) Pavle Grijaković (BRODARAC) Đorđe Jovanović (APOLON 4) Stevan Ostojić (PARTIZAN) Relja Bibić (ČUKARIČKI DOO) Ognjen Ajdar (ČUKARIČKI DOO) Vladimir Miletić (CRVENA ZVEZDA) Luka Petrović (RADNIČKI) Nikola Jovanović (PARTIZAN) Ilija Miodragović (SPARTAK) Arsenije Vranić (KIKER) Lazar Miljković (REAL NIŠ) Đorđe Petrović (PARTIZAN) Nemanja Janković (RFK GRAFIČAR) Petar Denić (ČUKARIČKI DOO) Vanja Vlahović (PARTIZAN)

3 gola

Marko Stojanović (RFK GRAFIČAR) Željko Stanojević (VOJVODINA) Igor Miladinović (ČUKARIČKI DOO) Vukašin Braunović (RAD) Kristijan Mioško (OFK VRŠAC) Haris Terzić (SPARTAK) Uroš Branković (CRVENA ZVEZDA) Senad Alili (TELEOPTIK) Nikola Lukić (TELEOPTIK) Džejlan Rašljanin (ČUKARIČKI DOO) Veljko Arsović (SPARTAK) Lazar Mićić (PARTIZAN) Strahinja Skorupan (TELEOPTIK) Đorđe Colić (RADNIČKI) Ognjen Mijailović (MAČVA) Luka Milojević (APOLON 4) Ognjen Marinković (BRODARAC) Nikola Mituljikić (CRVENA ZVEZDA)

2 gola

Filip Stojev (RADNIČKI) Aleksej Golijanin (ČUKARIČKI DOO) Andrej Đurić (CRVENA ZVEZDA) Dušan Jovančević (ZEMUN) Nikola Petković (ČUKARIČKI DOO) Aleksa Jovanović (ZEMUN) Luka Paunović (RADNIČKI) Dušan Cakić (ZEMUN) Veljko Jelenković (VOJVODINA) Mihajlo Šukunda (TELEOPTIK) Jovan Mituljikić (CRVENA ZVEZDA) Nikola Stanković (PARTIZAN) Milutin Torbica (VOJVODINA) Uroš Kabić (VOJVODINA) Mihajlo Ranđelović (RAD) Aleksandar Mihajlović (ČUKARIČKI DOO) Mihajlo Makivić (MAČVA) Nemanja Panić (MAČVA) Aleksandar Zečević (BRODARAC) Miloš Vujčić (KIKER) Đorđe Glavinić (OFK VRŠAC) David Petrović (CRVENA ZVEZDA) Jovan Petrović (REAL NIŠ) Dimitrije Radojević (TELEOPTIK)

1 gol

Luka Sekulić (OFK VRŠAC) Aleksa Stanković (ZEMUN) Pavle Dimitrijević (APOLON 4) Nikola Jovanović (RADNIČKI) Dimitrije Maksimovski (CRVENA ZVEZDA) Vanja Kopunović (SPARTAK) Jakša Jevremović (BRODARAC) Andrija Vukić (REAL NIŠ) Luka Jovanović (APOLON 4) Nemanja Pavić (MAČVA) Stefan Miladinović (REAL NIŠ) Aleksandar Škundrić (TELEOPTIK) Uroš Đurić (TELEOPTIK) Luka Ilić (RAD) Nemanja Čeman (VOJVODINA) Luka Marinković (KIKER) Marko Borisavljević (OFK VRŠAC) Nemanja Andrić (SPARTAK) Filip Milićević (OFK VRŠAC) Aleksa Savić (MAČVA) Veljko Radlovački (RAD) Marko Veličković (REAL NIŠ) Dragan Bojat (PARTIZAN) Vladimir Ilić (APOLON 4) Sergej Đapa (BRODARAC) Mihajlo Isailović (RFK GRAFIČAR) Mateja Gašić (RAD) Nikola Tedić (VOJVODINA) Sava Stojičić (REAL NIŠ) Mihajlo Petković (PARTIZAN) Bogdan Stijović (APOLON 4) Matija Gluščević (RFK GRAFIČAR) Milan Đajić (RAD) Ilija Marković (BRODARAC) Nemanja Krsmanović (PARTIZAN) Dražen Babić (MAČVA) Mateja Stojanović (REAL NIŠ) Jovan Damjanović (TELEOPTIK) Nikola Milić (RAD) Viktor Radojević (CRVENA ZVEZDA) Ognjen Abramušić (VOJVODINA) David Alempijević (APOLON 4) Uroš Petrović (KIKER) Veljko Lolić (RFK GRAFIČAR) Vukašin Đurđević (RAD) Aleksa Radovanović (KIKER) Svetozar Arsenin (SPARTAK) Uroš Mojsilović (BRODARAC) Danijel Avramović (BRODARAC) Simo Vrbljanac (SPARTAK) Alen Hasičić (SPARTAK) Vanja Đošić (TELEOPTIK) Ignjat Brajić (RFK GRAFIČAR) Nemanja Isidorović (ZEMUN) Nemanja Kozić (RAD) Miloš Maljukan (SPARTAK) Uroš Lazić (CRVENA ZVEZDA) Danijel Mašić (TELEOPTIK) Andrej Arsić (TELEOPTIK) Petar Vojinović (RADNIČKI) Nikola Spasić (REAL NIŠ) Miloš Najdanović (REAL NIŠ) Branislav Milanov (VOJVODINA) Veljko Gavrić (KIKER) Mateja Bojović (RFK GRAFIČAR) Nemanja Radojević (ČUKARIČKI DOO) Nikola Ćurčić (RADNIČKI) Nikola Milosavljević (KIKER) Veljko Dimković (SPARTAK) Lazar Miladinović (ZEMUN)