Liga

Futsal Druga liga

07.02.2020
Bečej
/
/
/
/
07.02.2020
Ivanjica
/
/
/
/
07.02.2020
Zrenjanin
/
/
/
/
07.02.2020
Valjevo
/
/
/
/
07.02.2020
Beograd
/
/
/
/
13.09.2019 18:30
Beograd
7
4
4
3
16.09.2019 20:30
Smederevo
6
4
4
0
14.09.2019 20:00
Gornji Milanovac
1
0
0
0
16.09.2019 18:30
Bujanovac
7
2
3
0
13.09.2019 21:00
Novi Bečej
3
2
1
1
16.09.2019 20:30
Sopot
5
4
3
2
20.09.2019 18:30
Beograd
4
7
1
6
20.09.2019 20:30
Ivanjica
6
3
3
1
19.09.2019 19:30
Zrenjanin
3
4
1
1
23.09.2019 19:30
Valjevo
3
7
0
4
20.09.2019 18:00
Bečej
2
6
0
0
30.09.2019 20:30
Sopot
3
7
2
2
27.09.2019 20:30
Smederevo
4
5
0
3
27.09.2019 20:00
Gornji Milanovac
4
3
1
1
30.09.2019 18:30
Bujanovac
11
5
3
3
27.09.2019 21:00
Novi Bečej
4
3
1
2
28.09.2019 18:30
Beograd
1
4
0
3
07.10.2019 20:30
Sopot
2
5
2
1
04.10.2019 18:30
Beograd
9
3
2
0
30.11.2019 17:30
Niš
3
2
1
1
05.10.2019 20:00
Ivanjica
4
3
1
1
07.10.2019 18:00
Bečej
3
1
1
0
04.10.2019 19:30
Zrenjanin
7
0
3
0
11.10.2019 20:30
Smederevo
3
4
0
0
12.10.2019 19:00
Gornji Milanovac
6
3
2
1
14.10.2019 18:30
Bujanovac
8
13
2
4
07.12.2019 18:00
Novi Bečej
3
7
1
2
11.10.2019 17:30
Beograd
10
1
5
0
13.10.2019 21:00
Valjevo
5
4
1
4
21.10.2019 20:30
Smederevo
6
2
3
2
21.10.2019 20:30
Novi Beograd
2
3
0
2
21.10.2019 20:30
Sopot
3
1
0
0
20.10.2019 19:30
Niš
4
5
2
2
21.10.2019 20:30
Ivanjica
4
3
2
2
21.10.2019 18:00
Bečej
4
3
2
0
28.10.2019 21:00
Novi Bečej
3
4
3
3
27.10.2019 19:30
Bujanovac
6
2
5
1
26.10.2019 19:30
Gornji Milanovac
7
5
7
1
26.10.2019 19:30
Beograd
10
2
7
1
28.10.2019 19:30
Valjevo
8
4
3
2
25.10.2019 19:30
Zrenjanin
6
1
1
1
01.11.2019 20:30
Ivanjica
7
0
5
0
04.11.2019 18:30
Beograd
4
3
3
1
04.11.2019 20:30
Bečej
14
5
5
5
04.11.2019 20:30
Gornji Milanovac
10
5
7
2
01.11.2019 20:30
Smederevo
9
10
6
4
04.11.2019 20:30
Sopot
1
2
1
1
09.11.2019 20:00
Niš
0
9
0
1
08.11.2019 17:30
Zrenjanin
5
3
1
2
10.11.2019 18:00
Valjevo
3
4
1
1
09.11.2019 21:00
Beograd
8
1
3
0
11.11.2019 18:30
Novi Bečej
9
3
3
2
10.11.2019 20:30
Bujanovac
3
2
1
1
18.11.2019 20:30
Sopot
3
6
3
1
18.11.2019 18:00
Bečej
2
2
1
1
18.11.2019 18:30
Beograd
9
5
2
3
16.11.2019 19:30
Bujanovac
8
5
3
1
18.11.2019 20:30
Gornji Milanovac
2
6
1
2
15.11.2019 18:30
Smederevo
4
4
2
2
25.11.2019 20:00
Ivanjica
5
2
3
0
23.11.2019 18:30
Niš
5
2
3
1
22.11.2019 19:30
Zrenjanin
4
4
3
1
25.11.2019 19:30
Valjevo
4
8
2
3
25.11.2019 18:00
Beograd
4
2
3
1
25.11.2019 18:30
Novi Bečej
10
2
4
0
07.02.2020
Ivanjica
/
/
/
/
07.02.2020
Bečej
/
/
/
/
07.02.2020
Beograd
/
/
/
/
07.02.2020
Zrenjanin
/
/
/
/
07.02.2020
Valjevo
/
/
/
/
14.02.2020
Sopot
/
/
/
/
14.02.2020
Beograd
/
/
/
/
14.02.2020
Novi Bečej
/
/
/
/
14.02.2020
Bujanovac
/
/
/
/
14.02.2020
Gornji Milanovac
/
/
/
/
14.02.2020
Smederevo
/
/
/
/
21.02.2020
Bečej
/
/
/
/
21.02.2020
Beograd
/
/
/
/
21.02.2020
Ivanjica
/
/
/
/
21.02.2020
Niš
/
/
/
/
21.02.2020
Zrenjanin
/
/
/
/
21.02.2020
Valjevo
/
/
/
/
28.02.2020
Smederevo
/
/
/
/
28.02.2020
Beograd
/
/
/
/
28.02.2020
Valjevo
/
/
/
/
28.02.2020
Bujanovac
/
/
/
/
28.02.2020
Gornji Milanovac
/
/
/
/
28.02.2020
Novi Bečej
/
/
/
/
06.03.2020
Zrenjanin
/
/
/
/
06.03.2020
Bečej
/
/
/
/
06.03.2020
Ivanjica
/
/
/
/
06.03.2020
Beograd
/
/
/
/
13.03.2020
Gornji Milanovac
/
/
/
/
13.03.2020
Bujanovac
/
/
/
/
13.03.2020
Novi Bečej
/
/
/
/
13.03.2020
Beograd
/
/
/
/
13.03.2020
Valjevo
/
/
/
/
13.03.2020
Zrenjanin
/
/
/
/
20.03.2020
Niš
/
/
/
/
20.03.2020
Ivanjica
/
/
/
/
20.03.2020
Sopot
/
/
/
/
20.03.2020
Beograd
/
/
/
/
20.03.2020
Smederevo
/
/
/
/
20.03.2020
Bečej
/
/
/
/
27.03.2020
Bujanovac
/
/
/
/
27.03.2020
Novi Bečej
/
/
/
/
27.03.2020
Beograd
/
/
/
/
27.03.2020
Valjevo
/
/
/
/
27.03.2020
Zrenjanin
/
/
/
/
03.04.2020
Bečej
/
/
/
/
03.04.2020
Gornji Milanovac
/
/
/
/
03.04.2020
Smederevo
/
/
/
/
03.04.2020
Sopot
/
/
/
/
03.04.2020
Beograd
/
/
/
/
03.04.2020
Ivanjica
/
/
/
/
10.04.2020
Beograd
/
/
/
/
10.04.2020
Novi Bečej
/
/
/
/
10.04.2020
Valjevo
/
/
/
/
10.04.2020
Zrenjanin
/
/
/
/
10.04.2020
Ivanjica
/
/
/
/
17.04.2020
Bečej
/
/
/
/
17.04.2020
Bujanovac
/
/
/
/
17.04.2020
Gornji Milanovac
/
/
/
/
17.04.2020
Smederevo
/
/
/
/
17.04.2020
Beograd
/
/
/
/
P Naziv kluba OU BP BH BI DG PG GR B
1.KMF IVANJICA1171355332222
2.KMF KONJARNIK1170452292321
3.KMF TISA1170459461321
4.FK METALAC KOLORADO117045456-221
5.ZUFO116055853518
6.KMF BANJICA116056057318
7.KMF BEČEJ115154950-116
8.SUMF Sopot (Sopot)115063746-915
9.KMF SAS114164136513
10.KMF RB114164250-813
11.KMF SMEDEREVO113264755-811
12.SU RADNIČKI 2010 (Niš)112093982-436
P: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, BP: Broj pobeda, BH: Broj nerešenih, BI: Broj izgubljenih, DG: Dati golovi, PG: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, B: Bodovi