Sudije

Linglong Tire Super liga - delegiranje 21/22

UTAKMICA
DATUM
VREME
MESTO

Stadion: EFBET Stadion

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Delegat: Miroslav Milivojević

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Svetozar Živin

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Boško Jovanetić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Oliver Petrović

Delegat: Hadži Ivan Đorđević

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

VAR: Dalibor Đurđević

AVAR: Milovan Ristić

Delegat: Rade Popović

Stadion: Stadion FK Senta

Glavni sudija: Jovan Šegrt

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Branko Pavlović

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Milorad Jovanović

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Bojan Banović

Delegat: Novak Kostrešević

Stadion: Stadion FK Čukarički

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Dejan Delević

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Marko Đuričić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Šutulović

Delegat: Aleksandar Grdinić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

Posmatrač: Nikola Tomičić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Delegat: Srđan Zavišin

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Delegat: Dragoslav Đerman

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Dalibor Đurđević

AVAR: Milovan Ristić

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Mile Gavrilović

Delegat: Miroslav Bukvić

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Rade Popović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Nebojša Arsić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

AVAR: Nemanja Petrović

VAR: Jelena Cvetković

Stadion: Karađorđe

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Dalibor Đurđević

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Dalibor Đurđević

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dušan Mrakić

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

Delegat: Tomislav Savić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Posmatrač: Zoran Šipčić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Svetozar Živin

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Goran Slavković

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Nikola Rijavec

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dragan Radulović

Četvrti sudija: Marko Srećković

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Ivan Pešić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Lazar Lukić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Vidojko Panajotović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Marko Srećković

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Dejan Andrejić

VAR: Novak Simović

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Nenad Minaković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Hasib Bakić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Dalibor Đurđević

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Sava Čokanica

I pomoćnik: Milan Minić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Branko Stojaković

VAR: Momčilo Marković

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Milivoje Aksentijević

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Zoran Trajanovski

Posmatrač: Svetislav Marušić

VAR: Lazar Lukić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Marko Ivković

AVAR: Dragan Bogićević

Stadion: Karađorđe

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Dejan Nedić

VAR: Dalibor Đurđević

AVAR: Milovan Ristić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Radenko Stevović

VAR: Milan Mitić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Marko Srećković

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Velibor Novović

AVAR: Nemanja Petrović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Lazar Lukić

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Miloš Mitrović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Rodoljub Rončević

VAR: Novak Simović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Milan Stefanović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Miodrag Janković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Svetozar Živin

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dejan Potočan

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Jelena Cvetković

Stadion: Stadion Mladost

VAR: Marko Ivković

AVAR: Uroš Stojković

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Slobodan Veselinović

Stadion: Caizcoin Arena

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Dragan Bogićević

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Ivan Mikalački

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Dejan Delević

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Miloš Vasiljević

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Dragoslav Josipović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Dejan Santrač

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Milan Mitić

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Blagoje Milošević

Posmatrač: Dušan Mrakić

VAR: Momčilo Marković

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

AVAR: Milan Mihajlović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Stefan Cvetković

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Marko Ivković

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Aleksandar Simić

I pomoćnik: Pavle Piper

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Dragomir Stanković

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Aleksandar Grdinić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Ivan Krstić

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Zoran Šipčić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Mikica Milisavljević

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

VAR: Marko Ivković

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Stefan Cvetković

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Vlado Glođović

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Dušan Pančić

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Milan Mitić

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Dejan Trifković

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Nenad Minaković

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dušan Mrakić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Vladan Dinić

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Hadži Ivan Đorđević

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Momčilo Marković

Posmatrač: Nebojša Šijaković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Milan Karadžić

Delegat: Vuk Blečić

Stadion: Karađorđe

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Ivan Krstić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Jovica Šavija

Delegat: Predrag Tatić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Dejan Delević

Delegat: Marko Osmajlić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Stanislav Karasi

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Novak Simović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Zoran Šipčić

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Branislav Pandurov

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Pavle Piper

Četvrti sudija: Nenad Minaković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Milan Martinović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Posmatrač: Igor Paunović

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Slobodan Pavlović

Stadion: Gradski stadion Čair

Četvrti sudija: Milan Mitić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Milan Šutulović

AVAR: Svetozar Živin

VAR: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Delegat: Jovan Beč

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Boško Jovanetić

Delegat: Ivan Karapetrović

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Marko Ivković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Rade Popović

Stadion: Karađorđe

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

AVAR: Dragan Bogićević

Glavni sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Dragan Simić

VAR: Lazar Lukić

Delegat: Dragoslav Đerman

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Jovan Grujić

Delegat: Radomir Elezović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: David Matić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Delegat: Miroslav Milivojević

Stadion: Rajko Mitić

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Milan Pašajlić

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Dejan Santrač

AVAR: Milovan Ristić

VAR: Novak Simović

Delegat: Željko Varagić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Đorđe Žutić

Stadion: Stadion FK Senta

Delegat: Dušan Tomić

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Radenko Bošković

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Zoran Šipčić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Ratomir Babić

VAR: Lazar Lukić

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Milan Ilić

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Predrag Ratković

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Dušan Mrakić

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Ljubiša Vujović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Svetislav Marušić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Lazar Tripković

VAR: Nenad Minaković

Stadion: EFBET Stadion

VAR: Momčilo Marković

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Ivan Krstić

Četvrti sudija: Milan Stefanović

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Delegat: Vidojko Panajotović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Miloš Milanović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Dragan Todorović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Nenad Đokić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Miloš Mitrović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Bojan Banović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Goran Slavković

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Milorad Jovanović

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Igor Paunović

Četvrti sudija: Borko Mijajlović

Stadion: Stadion Mladost

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Miroslav Matić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Dragan Radulović

Delegat: Milan Lojanica

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Nebojša Arsić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Milan Mitić

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Milan Karadžić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Tomislav Savić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Dušan Mrakić

Stadion: TSC Arena

Delegat: Hasib Bakić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Dušan Pančić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Zoran Šipčić

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Ivan Pešić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dragan Ković

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Ivan Krstić

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Dragomir Stanković

Glavni sudija: Andrija Stojanović

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Marko Ivković

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Milan Mitić

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Miloš Vasiljević

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Milan Mihajlović

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Mikica Milisavljević

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Marko Srećković

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Mile Gavrilović

VAR: Jelena Cvetković

Stadion: Karađorđe

Delegat: Miodrag Janković

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Jovica Šavija

II pomoćnik: Miloje Milićević

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Lazar Tripković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dejan Santrač

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Dejan Potočan

VAR: Aleksandar Živković

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dragan Simić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Milan Martinović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Dejan Santrač

Stadion: Gradski stadion Čair

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Delegat: Blagoje Milošević

Glavni sudija: Momčilo Marković

VAR: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Ivan Mikalački

AVAR: Bojan Banović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

VAR: Novak Simović

AVAR: Bojan Banović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Aleksandar Simić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Pavle Piper

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Ivan Krstić

Četvrti sudija: Momčilo Marković

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Dragoslav Josipović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Miroslav Matić

Posmatrač: Nenad Đokić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Marko Đuričić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Velibor Novović

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: David Matić

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

VAR: Milan Mitić

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Sava Čokanica

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Miroslav Milivojević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Atila Harmat

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Svetislav Marušić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Branislav Pandurov

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Momčilo Marković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Marko Ivković

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Ninoslav Spasić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Marko Đuričić

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: TSC Arena

Posmatrač: Nikola Tomičić

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Milovan Ristić

Delegat: Dragoslav Đerman

Stadion: Karađorđe

Delegat: Predrag Tatić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Dušan Mrakić

Stadion: Stadion FK Kolubara

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Milan Karadžić

Delegat: Vuk Blečić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Vlado Glođović

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Jovan Grujić

II pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Đorđe Žutić

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Novak Simović

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Hadži Ivan Đorđević

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Milan Ilić

AVAR: Slobodan Pavlović

VAR: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Stanislav Karasi

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Dejan Filipović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

II pomoćnik: Petar Radić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Vladan Dinić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Milan Mihajlović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Marko Osmajlić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Ljubiša Vujović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Milorad Jovanović

II pomoćnik: Ivan Krstić

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dušan Tomić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Karađorđe

Delegat: Vlado Glođović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Milan Mitić

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Dragan Todorović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion Metalac

AVAR: Jovan Grujić

Delegat: Radomir Elezović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Miloš Milanović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Vidojko Panajotović

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Borko Mijajlović

VAR: Lazar Lukić

I pomoćnik: Nemanja Petrović

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Dragomir Stanković

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Milan Martinović

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Bojan Stojanović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Pavle Piper

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: TSC Arena

Delegat: Ratomir Babić

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Ivan Krstić

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Dragan Simić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Miroslav Matić

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Radenko Bošković

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Miloš Mitrović

I pomoćnik: Stefan Vojnić

Glavni sudija: Milan Stefanović

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Predrag Ratković

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Miodrag Janković

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Branko Stojaković

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Karađorđe

Delegat: Goran Slavković

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Dejan Filipović

Stadion: Gradski stadion Čair

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Četvrti sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Delegat: Stefan Cvetković

Glavni sudija: Pavle Tomić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

Posmatrač: Nenad Đokić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Nebojša Arsić

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

Posmatrač: Dejan Santrač

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Svetislav Marušić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Slobodan Pavlović

Stadion: Stadion FK Kolubara

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milovan Ristić

Delegat: Radenko Stevović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Hadži Ivan Đorđević

Glavni sudija: Nenad Minaković

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Dejan Andrejić

I pomoćnik: Milan Šutulović

VAR: Momčilo Marković

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Dejan Nedić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Blagoje Milošević

Glavni sudija: Novak Simović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Goran Beljin

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Nenad Nikolić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Nikola Radaković

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Dragan Krstić

VAR: Aleksandar Živković

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Hasib Bakić

II pomoćnik: Nikola Antić

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Pavle Piper

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dragan Simić

VAR: Momčilo Marković

Stadion: Karađorđe

Delegat: Ljubomir Kovačević

VAR: Miloš Milanović

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Predrag Janjuš

Posmatrač: Zdravko Savić

AVAR: Miloš Karadžić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Milan Mihajlović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Marko Ivković

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Stadion Partizana

VAR: Srđan Jovanović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nenad Radoičić

II pomoćnik: Ivan Krstić

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Branko Pavlović

AVAR: Milovan Ristić

Delegat: Miloš Vasiljević

Stadion: Rajko Mitić

VAR: Srđan Jovanović

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Posmatrač: Nikola Tomičić

AVAR: Jovan Grujić

Delegat: Ivan Pešić

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Ivan Karapetrović

VAR: Momčilo Marković

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

Posmatrač: Boško Jovanetić

AVAR: Marko Đuričić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Mikica Milisavljević

Posmatrač: Igor Paunović

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Milan Ilić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milovan Ristić

Stadion: Caizcoin Arena

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Posmatrač: Svetislav Marušić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

AVAR: Bojan Banović

Delegat: Tomislav Savić

VAR: Aleksandar Živković

Stadion: Stadion Mladost

AVAR: Goran Beljin

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

VAR: Miloš Milanović

Posmatrač: Dragomir Stanković

Delegat: Žarko Anđelković

Četvrti sudija: Milan Stefanović

Stadion: Karađorđe

Posmatrač: Jovica Šavija

Glavni sudija: Nikola Radaković

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Delegat: Velibor Novović

I pomoćnik: Atila Harmat

Stadion: Stadion FK Kolubara

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Dušan Mrakić

Delegat: Dejan Potočan

Stadion: Stadion Čika Dača

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Milan Mitić

Posmatrač: Milan Karadžić

AVAR: Oliver Petrović

Delegat: Jovan Beč

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Rodoljub Rončević

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Vladan Dinić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Karađorđe

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Delegat: Dragoslav Josipović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Miroslav Milivojević

Glavni sudija: Milan Stefanović

I pomoćnik: Stefan Vojnić

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dejan Santrač

Stadion: Stadion FK Čukarički

Posmatrač: Dejan Delević

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dragan Peranović

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Karadžić

Delegat: Predrag Tatić

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Robert Braun

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Milan Mitić

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Dragan Simić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Aleksandar Simić

Četvrti sudija: Marko Ivković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Vidojko Panajotović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Milan Mitić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragan Ković

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Posmatrač: Jovica Šavija

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Nemanja Petrović

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Srđan Zavišin

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Mile Gavrilović

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Milorad Jovanović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

Posmatrač: Nikola Tomičić

VAR: Marko Ivković

AVAR: Milovan Ristić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Branislav Pandurov

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Nikola Radaković

Posmatrač: Boško Jovanetić

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Jovan Grujić

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Milan Martinović

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Marko Ivković

Posmatrač: Dragan Radulović

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

Posmatrač: Dejan Delević

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Nemanja Petrović

Četvrti sudija: Marko Srećković

Posmatrač: Dejan Andrejić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Marko Osmajlić

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Vuk Blečić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Novak Simović

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Rade Popović

AVAR: Dragan Bogićević

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

VAR: Miloš Milanović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Ljubiša Vujović

Posmatrač: Goran Jovanović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milan Šutulović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Dragan Todorović

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Milan Mitić

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Dragan Simić

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Stanislav Karasi

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Milenko Vukadinović

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Mihailo Jeknić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Đorđe Žutić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Radenko Bošković

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Stanko Ostraćanin

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Svetislav Marušić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Danilo Jerinić

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Dušan Tomić

Četvrti sudija: David Matić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Karađorđe

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Marko Ivković

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Vlado Glođović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Milan Mitić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Časlav Lukić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Aleksandar Lukić

VAR: Marko Ivković

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Blagoje Milošević

VAR: Aleksandar Živković

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dragan Radulović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Branko Stojaković

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dejan Nedić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Milan Šutulović

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Radisav Mutavdžić

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Goran Jovanović

Stadion: TSC Arena

Delegat: Radomir Elezović

VAR: Novak Simović

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Posmatrač: Branko Pavlović

AVAR: Nikola Đorović

Stadion: Stadion FK Voždovac

Delegat: Radenko Stevović

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Goran Beljin

II pomoćnik: Pavle Piper

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Predrag Ratković

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Nikola Tomičić

Stadion: Stadion Partizana

Delegat: Milan Lojanica

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Stadion Metalac

Delegat: Miodrag Janković

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Miloš Miškeljin

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Mikica Milisavljević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Miroslav Matić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Miodrag Radaković

Glavni sudija: Pavle Tomić

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Miloš Karadžić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Zoran Trajanovski

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Mladen Jakovljević

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dragomir Stanković

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Novak Simović

AVAR: Milan Šutulović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Aleksandar Živković

Posmatrač: Dejan Andrejić

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Ivan Karapetrović

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

VAR: Momčilo Marković

Posmatrač: Nenad Đokić

AVAR: Oliver Petrović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Nenad Nikolić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Goran Beljin

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Srđan Zavišin

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Zdravko Savić

Stadion: Gradski stadion Čair

Delegat: Vladan Dinić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Jelena Cvetković

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Karađorđe

I pomoćnik: Pavle Piper

Glavni sudija: Danilo Nikolić

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Branko Pavlović

Delegat: Aleksandar Simić

Stadion: Stadion Metalac

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Delegat: Velibor Novović

Četvrti sudija: Nikola Petrović (Šajkaš)

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion FK Voždovac

II pomoćnik: Čedomir Andrejić

VAR: Jelena Cvetković

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Zoran Šipčić

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Miloje Milićević

Četvrti sudija: Dušan Pančić

Delegat: Hasib Bakić

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Dragoslav Josipović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dejan Nedić

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Jovan Grujić

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Delegat: Branko Stojaković

Stadion: Caizcoin Arena

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Dragan Peranović

II pomoćnik: Petar Radić

Četvrti sudija: Marko Srećković

VAR: Marko Ivković

Delegat: Tomislav Savić

AVAR: Marko Đuričić

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Stadion Partizana

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Goran Beljin

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Miloš Milanović

AVAR: Miloš Karadžić

Posmatrač: Dragan Simić

Delegat: Dejan Potočan

Stadion: Stadion FK Čukarički

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Glavni sudija: Nikola Radaković

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

Četvrti sudija: Đorđe Maksimović

VAR: Stanko Ostraćanin

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Dejan Santrač

Delegat: Rodoljub Rončević

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Predrag Tatić

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Lazar Lukić

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Jovica Šavija

Stadion: TSC Arena

Glavni sudija: Đorđe Maksimović

I pomoćnik: Nemanja Petrović

II pomoćnik: Slobodan Pavlović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Bojan Banović

Posmatrač: Zdravko Savić

Delegat: Robert Braun

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Milan Mitić

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Dejan Delević

Stadion: Karađorđe

Delegat: Ljubomir Kovačević

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Blagoje Milošević

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Milan Mitić

VAR: Novak Simović

AVAR: Miloš Simović

Posmatrač: Igor Paunović

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Marko Jovanović

Glavni sudija: Momčilo Marković

I pomoćnik: Milan Minić

II pomoćnik: Atila Harmat

Četvrti sudija: Danilo Nikolić

VAR: Nenad Minaković

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Jovan Beč

AVAR: Nikola Đorović

Glavni sudija: Marko Srećković

I pomoćnik: Svetozar Živin

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Pavle Ilić

VAR: Stanko Ostraćanin

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Milan Martinović

Glavni sudija: Srđan Jovanović

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Marko Ivković

Posmatrač: Dejan Andrejić

AVAR: Milovan Ristić

Stadion: Stadion Metalac

Glavni sudija: Miloš Milanović

I pomoćnik: Jovan Grujić

II pomoćnik: Oliver Petrović

Četvrti sudija: Ivan Stamenković

VAR: Novak Simović

AVAR: Svetozar Živin

Posmatrač: Zoran Petrović - Bgd

Delegat: Dragan Todorović

Stadion: Stadion Partizana

Glavni sudija: Marko Ivković

I pomoćnik: Marko Đuričić

II pomoćnik: Milan Pašajlić

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Đorđe Maksimović

AVAR: Milan Šutulović

Posmatrač: Nikola Tomičić

Delegat: Vlado Glođović

Stadion: Stadion FK Kolubara

Delegat: Novak Kostrešević

Glavni sudija: Lazar Lukić

I pomoćnik: Dragan Bogićević

II pomoćnik: Bojan Banović

Četvrti sudija: Jovan Šegrt

VAR: Aleksandar Živković

AVAR: Slobodan Pavlović

Posmatrač: Milenko Vukadinović

Stadion: Caizcoin Arena

Delegat: Miroslav Bukvić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Petar Radić

II pomoćnik: Nikola Rijavec

Četvrti sudija: Borko Mijajlović

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Uroš Stojković

Posmatrač: Mile Gavrilović

Stadion: Stadion Čika Dača

Delegat: Branislav Pandurov

I pomoćnik: Nemanja Petrović

Glavni sudija: Pavle Tomić

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

VAR: Srđan Jovanović

AVAR: Milan Mihajlović

Posmatrač: Boško Jovanetić

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragan Ković

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

I pomoćnik: Pavle Piper

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Marko Delibašić

VAR: Novak Simović

AVAR: Nikola Đorović

Posmatrač: Branko Pavlović

Stadion: Gradski stadion Čair

Glavni sudija: Milan Mitić

I pomoćnik: Čedomir Andrejić

II pomoćnik: Stefan Vojnić

Četvrti sudija: Aleksandar Živković

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Zoran Petrović - Sokobanja

Delegat: Vuk Blečić

Stadion: Stadion FK Voždovac

AVAR: Miloš Simović

Glavni sudija: Andrija Stojanović

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Dejan Trifković

VAR: Momčilo Marković

Posmatrač: Dejan Nedić

Delegat: Ratomir Babić

Stadion: EFBET Stadion

Delegat: Žarko Anđelković

Glavni sudija: Jovan Šegrt

I pomoćnik: Atila Harmat

II pomoćnik: Ivan Mikalački

Četvrti sudija: Milan Ilić

AVAR: Oliver Petrović

Posmatrač: Dejan Andrejić

VAR: Stanko Ostraćanin

Stadion: TSC Arena

Delegat: Momčilo Marić

Glavni sudija: Stanko Ostraćanin

AVAR: Dragan Bogićević

Posmatrač: Dejan Delević

VAR: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Slobodan Pavlović

II pomoćnik: Milorad Jovanović

Četvrti sudija: Stefan Jeknić

Stadion: Rajko Mitić

Delegat: Ivan Pešić

Glavni sudija: Danilo Nikolić

I pomoćnik: Matija Olajoš Nađ

II pomoćnik: Dragan Peranović

Četvrti sudija: Marko Srećković

AVAR: Nemanja Petrović

Posmatrač: Dejan Santrač

VAR: Đorđe Maksimović

Stadion: Stadion Mladost-Kruševac

Delegat: Marko Osmajlić

I pomoćnik: Uroš Stojković

II pomoćnik: Milan Mihajlović

Četvrti sudija: Pavle Tomić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Dragan Radulović

Glavni sudija: Miloš Milanović

Stadion: Stadion FK Čukarički

Delegat: Miroslav Stojanović

Glavni sudija: Novak Simović

I pomoćnik: Nikola Đorović

II pomoćnik: Miloš Simović

Četvrti sudija: Milan Stefanović

VAR: Marko Ivković

AVAR: Goran Beljin

Posmatrač: Nebojša Šijaković

Stadion: Stadion Mladost

Delegat: Aleksandar Jovanović-Džajić

Glavni sudija: Dejan Trifković

I pomoćnik: Miloš Miškeljin

II pomoćnik: Nenad Radoičić

Četvrti sudija: Nikola Đorđević

AVAR: Milovan Ristić

Posmatrač: Goran Jovanović

VAR: Miloš Milanović

Stadion: Karađorđe

Delegat: Dragoslav Đerman

Glavni sudija: Nenad Minaković

I pomoćnik: Svetozar Živin

AVAR: Jovan Grujić

II pomoćnik: Milan Šutulović

Četvrti sudija: Nikola Radaković

VAR: Lazar Lukić

Posmatrač: Dragan Krstić

Stadion: Gradski stadion Subotica

Delegat: Željko Varagić

Glavni sudija: Aleksandar Živković

I pomoćnik: Miloje Milićević

II pomoćnik: Nikola Antić

Četvrti sudija: Andrija Stojanović

Posmatrač: Zdravko Savić

VAR: Momčilo Marković

AVAR: Bojan Banović