ORLOVI | SRBIN JE HIT, TRI MEČA TRI GOLA, VLAHOVIĆ SRUŠIO JUVENTUS, ODLIČAN I MILENKOVIĆ

22.12.2020.

Naši reprezentativci nastavljaju sa dobrim partijama, a jedan od najmlađih, Dušan Vlahović, trenutno je hit u Seriji A. Posle golova, istina sa 11 metara, protiv Verone i Sasuola, napadač Fiorentine postigao je vodeći gol u senzacionalnoj pobedi protiv Juventusa u Torinu (0:3)! On je već u uvodnim minutima meča iskoristio sjajan pas Riberija, pobegao svojim čuvarima i savladao Vojćeha Šćešnija. Odličnu igru pružio je i Nikola Milenković koji je komandovao odbranom „viole“. U Španiji je Sevilja Nemanje Gudelja ostvarila veoma važnu pobedu na teškom gostovanju Valensiji (0:1), a naš reprezentativac ušao je u igru u 86. minutu.