Futsal U-19

FUTSAL LOVE SERBIA U19 | "ORLIĆI" UBEDLJIVI U MEČU SA BOSNOM I HERCEGOVINOM

09.02.2022.

Dva meča, dve pobede omlasinske futsal selekcije Srbije na Futsal Love Serbia turniru u Vrnjačkoj Banji. Posle uspeha u meču sa Belorusijom (3:2) „orlići“ su bili bolji i u meču sa vršnjacima iz Bosne i Hercegovine – 8:4 (4:1). Sve je praktično bilo rešeno posle prvih 20 minuta utakmice kada je raspoloženi Branislav Živanović dominirao i posle samo tri minuta igre dva puta matirao golmana gostiju Jašarevića. Sa svojim trećim golom neposredno pred odlazak na odmor Branislav Živanović je samo potvrdio dobro izdanje naše selekcije. Poslednji meč u grupi Srbija igra u petak protiv Rumunije.

STRELCI: 1:0 B.Živanović 01:28, 2:0 B.Živanović 02:26, 2:1 Vučić 07:01, 3:1 Paunović 09:37, 4:1 B.Živanović 18:10, 4:2 Kasalo 20:47, 5:2 Tomić 22:57, 6:2 Savković 23:55, 6:3 Radujković 24:38, 7:3 Savković 29:37, 7:4 Radujković 34:55, 8:4 Marjanović 37:57. Sportska hala „Vlade Divac“ u Vrnjačkoj Banji.

SRBIJA: Đorđević, Stanković, L.Živanović, Tomić, B.Živanović. Nikolić, Bojić, Marjanović, Savković, Marsenić, Petrović, Šmit, Nedeljković, Paunović.

BOSNA I HERCEGOVINA: Jašarević, Radujković, Čovrk, Todorić, Brkanić. Hankušić, Strašević, Jahić, Poljarić, Čolak, Kasalo, Smječanin, Bosnić, Vučić.