Футсал U-19

FUTSAL LOVE SERBIA U19 | "ОРЛИЋИ" УБЕДЉИВИ У МЕЧУ СА БОСНОМ И ХЕРЦЕГОВИНОМ

09.02.2022.

Два меча, две победе омласинске футсал селекције Србије на Futsal Love Serbia турниру у Врњачкој Бањи. После успеха у мечу са Белорусијом (3:2) „орлићи“ су били бољи и у мечу са вршњацима из Босне и Херцеговине – 8:4 (4:1). Све је практично било решено после првих 20 минута утакмице када је расположени Бранислав Живановић доминирао и после само три минута игре два пута матирао голмана гостију Јашаревића. Са својим трећим голом непосредно пред одлазак на одмор Бранислав Живановић је само потврдио добро издање наше селекције. Последњи меч у групи Србија игра у петак против Румуније.

СТРЕЛЦИ: 1:0 Б.Живановић 01:28, 2:0 Б.Живановић 02:26, 2:1 Вучић 07:01, 3:1 Пауновић 09:37, 4:1 Б.Живановић 18:10, 4:2 Касало 20:47, 5:2 Томић 22:57, 6:2 Савковић 23:55, 6:3 Радујковић 24:38, 7:3 Савковић 29:37, 7:4 Радујковић 34:55, 8:4 Марјановић 37:57. Спортска хала „Владе Дивац“ у Врњачкој Бањи.

СРБИЈА: Ђорђевић, Станковић, Л.Живановић, Томић, Б.Живановић. Николић, Бојић, Марјановић, Савковић, Марсенић, Петровић, Шмит, Недељковић, Пауновић.

БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА: Јашаревић, Радујковић, Човрк, Тодорић, Брканић. Ханкушић, Страшевић, Јахић, Пољарић, Чолак, Касало, Смјечанин, Боснић, Вучић.