10. MEĐUNARODNI TURNIR "MILJAN MILJANIĆ" U16 | MLAĐI KADETI POSLE PENALA SAVLADALI SEVERNU MAKEDONIJU

14.05.2024.

Mlađa kadetska reprezentacija Srbije (U16) savladala je Severnu Makedoniju – 1:1 (1:1) 4:2 u prvom meču 10. Međunarodnog turnira „Miljan Miljanić“. Srbija je slavila tek posle boljeg izvođenja jedanaesteraca, jer i pored nekoliko prilika, nije uspela da zabeleži pobedu nakon 90 minuta borbe. Oba gola su pala u smiraj prvog dela igre, najpre je Aleksa Petrović doveo Srbiju u vođstvo, a posle četiri minuta igre izjednačio je Krenar Sulejmani.

STRELCI: 1:0 A. Petrović 40, 1:1 Sulejmani 44. Sportski centar FSS u Staroj Pazovi. Sudija: Petar Živić.

SRBIJA: Bogdanović, Ćopić (79. Popović), Škrijelj, Marinković, Ostojić (60. Žurić), Maravić (60. Šarić), Štulić, A. Petrović, Subotić (46. Đokanović), S. Petrović (75. Ivanović), Matijašević.

SEVERNA MAKEDONIJA: Trajkov, Zaponček (82, Fejzulaji), Džangarovski (82. Stamatovski), Kesikj, Stoilov, Zaku, Bajrami (90+2. Varašanoski), Sulejmani (82. Bujarovski), Osmani, Graševski, Ganiju (70. Osmani).