10. МЕЂУНАРОДНИ ТУРНИР "МИЉАН МИЉАНИЋ" U16 | МЛАЂИ КАДЕТИ ПОСЛЕ ПЕНАЛА САВЛАДАЛИ СЕВЕРНУ МАКЕДОНИЈУ

14.05.2024.

Млађа кадетска репрезентација Србије (U16) савладала је Северну Македонију – 1:1 (1:1) 4:2 у првом мечу 10. Међународног турнира „Миљан Миљанић“. Србија је славила тек после бољег извођења једанаестераца, јер и поред неколико прилика, није успела да забележи победу након 90 минута борбе. Оба гола су пала у смирај првог дела игре, најпре је Алекса Петровић довео Србију у вођство, а после четири минута игре изједначио је Кренар Сулејмани.

СТРЕЛЦИ: 1:0 А. Петровић 40, 1:1 Сулејмани 44. Спортски центар ФСС у Старој Пазови. Судија: Петар Живић.

СРБИЈА: Богдановић, Ћопић (79. Поповић), Шкријељ, Маринковић, Остојић (60. Журић), Маравић (60. Шарић), Штулић, А. Петровић, Суботић (46. Ђокановић), С. Петровић (75. Ивановић), Матијашевић.

СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА: Трајков, Запончек (82, Фејзулаји), Џангаровски (82. Стаматовски), Кесикј, Стоилов, Заку, Бајрами (90+2. Варашаноски), Сулејмани (82. Бујаровски), Османи, Грашевски, Ганију (70. Османи).