SERIJA SE NASTAVLJA | MITRO'S ON FIRE U TREĆEM MINUTU ZA REMI FULAMA NA GOSTOVANJU MILVOLU

12.02.2020.

Mitrogol ne staje. Aleksandar Mitrović nastavlja sa postizanjem golova u engleskom Čempionšipu, a ovoga puta korpulentni napadač zatresao je mrežu na gostovanju u jugoistočnom Londonu,  Milvolu  – 1:1..
Srpski reprezentativac je već u trećem minutu iskoristio odličan centaršut Džoa Brajana, skrenuo pravac lopti i savladao golmana Bjalkovskog. Sjajnom napadaču je ovo 21. gol u drugom po rangu takmičenju u Engleskoj, ali i jednoj od najzahtevnijih liga u Evropi.

Od naših reprezentativaca radovao se i Dušan Tadić. U meču četvrtfinala holandskog kupa, kapiten „kopljanika“ postigao je treći gol (iz jedanaesterca) u pobedi Ajaksa (3:0) protiv Vitesea.