OMLADINSKA FUTSAL SELEKCIJA U SUBOTICI IMALA PROVERU SA MAĐARSKOM

24.11.2018.

STRELCI: 1:0 Rosić 1, 1:1 Pap 14, 1:2 Nađ 18, 2:2 Stojanović 20, 2:3 Fekete 37.Hala sportova u Subotici. Sudije: Botian Borbaš (Mađarska), Miloš Jocović, Negovan Lazarov (Srbija).

SRBIJA: Milanović, Marinković, Rosić, Miković, Arđeljan. Dimitrojević, Redžović, Petrović, Vlajković, Milašinović, Margetić, Urošević, Mandić, Stojanović.

MAĐARSKA: Dohani, Juhas, Fekete, Tama, Tot. Ronaeki, Pap, Ostor, Kečkeš, Soltež, Daroši, Horvat, Nađ, Gerenšer.

Omladinska futsal selekcija Srbije imala je proveru protiv Mađarske i posle velike i neizvesne borbe poražena je 2:3 (2:2).

U ambijentu Hale sportova u Subotici naši omladinci došli su u vođstvo već posle 22 sekunde kada je Rosić uspešno završio akciju, ali gosti su pred kraj poluvremena uspeli da stignu do potpunog preokreta. Na odmor se ipak otišlo bez pobednika jer je Stojanović uspeo da poravna rezultat. U nastavku je viđen samo jedan gol, postigao ga je Fekete i to je bio i konačan ishod ovog veoma inetresantnog duela.