U 18

Mlađi omladinci remizirali sa Bosnom i Hercegovinom u prvoj od dve provere – 3:3 (1:3)

17.04.2018.

STRELCI:0:1 Božić 17, 0:2 Savić 18, 1:2 Milovanović 20, 1:3 Kosić 26, 2:3 Gavrić (iz jedanaesterca) 61, 3:3 Bosić 90.
SRBIJA: Milojević, Kostić, Antonijević, Dejanović, B.Popović, Pavlović, Milosavljević, Gavrić, Milovanović, Blagojević, Nešković. Igrali su još: Savić, Nović, Babić, Bosić.
BOSNA I HERCEGOVINA: Kanurić, Bjeković, Imamović, Zilić, Savić, Brkić, Santrač, Šikanić, Božić, Omerović, Kosić. Igrali su još: Šehić, Tegeltija, Hasanović, Perković, Kurbegović, Kahrimanović, Dejanović, Majkić.
Mlađa omladinska reprezentacija Srbije remizirala je u prvoj od dve provere protiv vršnjaka iz Bosne i Hercegovine – 3:3 (1:3). Gosti su bolje ušli u meč i na poluvremenu imali dva gola razlike, ali u nastavku su izabranici Perice Ognjenovića pružili mnogo bolju partiju i golom Bosića u smiraj meča uspeli da izjednače.
Druga provera istih rivala je u četvrtak (11,00) a ovi dueli predstavljaju dobru pripremu „orlića“ za jesenji start u kvalifikacijama za plasman na Prvenstvo Evrope (prvi krug 14-20. novembar) i duele u Severnoj Irskoj protiv domaće reprezentacije, odnosno Poljske i Kazahstana.