LIGA NACIJA ZA ŽENE | OFANZIVNOJ SRBIJI SAMO BOD PROTIV POLJSKE (VIDEO)

31.10.2023.

Htele su revanš, uložile su mnogo, pogotovo u drugom poluvremenu, ali sve to nije pomoglo da se revanšira Poljskoj za poraz u Tihom. Najbolja ženska reprezentacija Srbije igrala je nerešeno – 1:1 (0:1) u Staroj Pazovi protiv Poljske u meču 4. kola Lige nacije. Igrala je Srbija ofanzivno, sve karte bacila na napad u drugih 45 minuta igre, ali uspele su devojke samo da anuliraju minus iz prvog dela. Mirisalo je u pojedinim trenucima da će doći do potpunog preokreta, ali na kraju se slađem bodu radovala Poljska.

STRELCI: 0:1 Padila 43. 1:1 Blagojević 52. Sportski centar FSS u Staroj Pazovi. Sudija: Galija Ečeva (Bugarska).

SRBIJA: Kostić, Ilić (54. Ivanović), Slović, Damjanović, Vlajnić, Čanković, Pavlović, Blagojević (65. Milivojević), Poljak, Damnjanović, Filipović (83. Mijatović). Selektor Dragiša Zečević

POLJSKA: Kidžinjek, Matušik, Grec (61. Ačinska), Vos, Viankovska, Grabovska, Pavolek, Lefeld (90+1. Vrobel), Padila, Pajor, Kamžuk (69. Adamek). Selektorka Nina Patalon