ŠVEDSKA 0–1 SRBIJA
Strelac: 0:1 – Jović 45’

ŠVEDSKA: Olsen, Ekdal, Nilson (od 42’ Kurtulus), J.Anderson, Augustinson, Klason (od 77’ Gudmonson), Kajuste, Elanga (od 86’ Gjokeres), Svanberg, K.Olson (od 77’ Forsberg), Kijazon. Selektor: Jan ANDERSON.

SRBIJA: Dmitrović, Pavlović (od 77’ S. Mitrović), Veljković, Milenković, Lazović (od 64’ Kostić), Gudelj, Milinković-Savić, Terzić (od 64’ Radonjić), Tadić, Đuričić (od 69’ Račić), Jović (od 77’ Lukić). Selektor: Dragan STOJKOVIĆ.

Reprezentacija Srbije ostvarila je i drugu pobedu u ovom ciklusu Lige nacija pošto je na Frends Areni u Stokholmu savladala Švedsku sa 1:0. Gol odluke postigao je Luka Jović u samom finišu prvog poluvremena, kada se veoma lepo snašao u kaznenom prostoru domaćeg tima posle kornera Tadića i asistencije Pavlovića. Napadač Reala iz Madrida iskoristio je talas samopouzdanja posle pogotka koji je postigao protiv Slovenije i sigurno je da će i u nastavku ovog takmičenja biti veliki adut selektora Stojkovića.