FUTSAL A | U DRUGOM TESTU SA MAĐARSKOM U BUDIMPEŠTI, ORLOVE DELILO ŠEST SEKUNDI DO POBEDE

11.04.2022.

Reprezentacija Srbije u drugoj prijateljskoj utakmici sa Mađarskom u Budimpešti odigrala je nerešeno – 1:1 (0:0), a domaćin je stigao do izjednačenja šest sekundi pre kraja meča. U prvom meču Mađarska je pobedila posle preokreta, ali za razliku od tog duela, pogotovo drugog poluvremena, Srbija je sada delovala daleko bolje i po svemu prikazanom zaslužila je pobedu. Bile su ove dve dobre provere za izabranike selektora Dejana Majesa.

STRELCI: 0:1 Tatai autogol u 24, 1:1 Tatai u 40. minutu.   Dvorana: Amalija Šterbinski u Budimpešti. Gledalaca: 300. Sudije: Nikola Rabrenović (Srbija), Norbert Silađi (Mađarska) i Gabor Kovač (Mađarska).

MAĐARSKA: Vamoši, Harniš, Drot, Hajmaši, Šipoš. Biro, Buki, Komaromi, Sabo, Tatai, Vas, Pal, Horvat, Rutai, Suščak, Alažtič.

SRBIJA: Nikolić, Aleksić, Matijević, Ramić, Petrov. Gavrilović, Marinković, Rosić, Milosavljević, Živanović, Kostić, Trajković, Stojanović, Stojčevski, Đorđević.