Вести

УЕФА РАЗВОЈНИ ТУРНИР U-16 | ШВАЈЦАРСКА СЛАВИЛА У ДРУГОМ МЕЧУ МЛАЂИХ КАДЕТА

15.04.2023.

У другом колу УЕФА Развојног турнира за играче узраста до 16 година, који се одржава у Спортском центру ФСС, селекција Швајцарске савладала је млађу кадетску репрезентацију Србије резултатом 0-2 (0-1). У равноправном сусрету две селекције, Швајцарска је прва стигла до вођства преко Реџаја у 29. минуту. Србија је нападала, имала чак и пенал крајем првог дела, који је успео да одбрани голман гостију, па су Швајцарци до краја меча дуплирали предност у 79. минуту преко Зомера. Србија ће последњи меч, који је на програму 18. априла у 12.15, одиграти против Шпаније.

СТРЕЛЦИ: 0-1 Реџај 23′, 0-2 Зомер 79′

СРБИЈА: Васин, Филиповић (од 82. Остојић), Авдић (од 82. Радић), Бачанин (од 82. Перановић), Вујашевић (од 61. Стојковић), Миладиновић (од 61. Василић), Младеновић (од 61. Бајрамовић), Бубања (од 82. Цветковић), Ивановић, Костић (од 72. Ранковић), Мартиновић (од 72. Павловић)

ШВАЈЦАРСКА: Бјелер, Спринг (од 80. Акахомен), Филипин (од 66. Волкен), Гуидо (од 66. Зомер), Тирпанци (од 80. Коспо), Сторк, Масларов (од 59. Касесе), Рау (од 66. Сантор), Васовић (од 66. Турхан), Реџај (од 59. Цакољи), Кабаши (од 59. Таири)